Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre megvan az első setem ring+amulet kombó kicsit át is variáltam a cuccokat elég jó lett így a 15db soul ugrott is gyorsan. :D

(#55502) Amur válasza Zan (#55499) üzenetére


Amur
addikt

Nekem ma esett egy azurewrath,de eszembe sem jutott hogy átrollorva jó lehet wd-nek! Köszi a tippet!
Tanácsot nem tudok neked adni mert barbár a főkarim, WD csak 2. a sorban,és elég kezdő vagyok benne.
Pet-es builddel nyomulok, cucc meg a tiédhez képest nulla! (mondjuk egy Tasker kesztyű befigyel)
Lulu

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#55503) warcat válasza Amur (#55502) üzenetére


warcat
veterán

Utállak a kesztyűért,mostanra már vagy 1500 shardot beletoltam és nincs sehol :P

EA: It's in the crate!

(#55504) SzlobiG válasza warcat (#55503) üzenetére


SzlobiG
félisten

A magefist miatt én is kesztyűre költöm a shardokat naná, hogy az esett ami már megvan. :D

(#55505) Amur válasza warcat (#55503) üzenetére


Amur
addikt

Én sapkára vadászok a cigány némbernél..de hiába..
a tasker nem tőle van.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#55506) Lokids


Lokids
addikt

Azt áruljátok el nekem, hogy LG sorcnak miért ajánlják a Myken's Ball of HAte-t?
Miért jobb az, mint a 10% lg skillt adó triumvirate?

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55507) Chiller válasza Lokids (#55506) üzenetére


Chiller
őstag

Gondolom ezért?
"Electrocute can chain to enemies that have already been hit."

(#55508) Lokids válasza Chiller (#55507) üzenetére


Lokids
addikt

Ok, de kipróbáltam, nem látom milyen effektje kéne, hogy legyen.
Elektrocte-t használok (lightning blast rúnával). Mit kéne tapasztalnom?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55509) Alg


Alg
veterán

Alakul a piromán, 500k+ unbuff - 50% CHD-s WH és egy jobbik féle Sever befigyelt még így a végére (egyébként érdekes, délelőtt szinte nulla drop, vacsora után meg volt vagy 5-6 rift amiben kettesével hullottak a legendek meg a planek)

Nagycsöcsűnél vagy 1200 shardot eltoltam páncélra, cinder nuku :( goldskin jött vagy 3, meg egy blackthorne

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#55510) Integra


Integra
titán

alakul, most már 480k dmg-t is elérek, viszont cserébe az életerőm 500k-ról 212k körülre zuhant, hullok mint a légy, hiába sebzek jóval nagyobbat :((( sajnos a nagy chc-chd hátránya, hogy odaveszett csomó életerő és all resist is :( olyan gyorsan meghalok egy-egy csapdától, ohgy csak pislogok...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55511) SzlobiG válasza Integra (#55510) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valamit valamiért, de ne csodálkozz kevés az a hp kicsit variald vissza több hp/thoug legyen.

(#55512) mikromanus


mikromanus
veterán

Valaki craftolt mostanság reaper bracit? Az utóbbi három ugyanaz a hígfos volt nekem:
- elemi skill dam
- vita
- life regen
- all resist
Csak hogy véletlenül se lehessen valami értelmes anyagot enchantolni belőle. Elsőre mosolyogtam, de harmadjára azért ez már gyanus. Túl smart ez a drop. Main stat egy szál se..:C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#55513) Gorneck válasza Zan (#55499) üzenetére


Gorneck
titán

Petes buildhez tán az egyetlen szükséges cucc a sapi, amit a banya előszeretettel dob. Ahogy nézem elég jó mázlifaktorral rendelkezel, próbálkozz.

Fire ág? Nincs fire ág WDnél...illetve felesleges pakolgatni vagy szimplán nem láttam a fától az erdőt. :)

Kicsivel több, mint 1 hónap után kiesett az első WD set cuccom. Zuni cipő... :D Örülök neki. Illen tempóba a köv kiegig meglesz talán mind3 set. :)

(#55512) mikromanus: Barbárra nekem se nagyon jött össze semmi izgalmas... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#55514) granini válasza mikromanus (#55512) üzenetére


granini
őstag

Csekkold a barbárom fire skilles reaperjét.. tegnapi craft.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#55515) Gorneck válasza granini (#55514) üzenetére


Gorneck
titán

Ez jó lett... :) Majd egyszer remélem beesik vmi hasonló roll... :)

Gorneck#1239

(#55516) Alg válasza granini (#55514) üzenetére


Alg
veterán

wizemen mai... nem nagy eresztés, de elmegy (lightningos volt alapból, pedig a loh helyett jó lett volna rá chc)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#55517) Integra válasza SzlobiG (#55511) üzenetére


Integra
titán

de muszáj a póver is, mert különben ott sündörgök riftezésnél a 3 másik 100-200-as paragonos mögött és úgy csinálok, mintha irdatlanul osztanám az ellent, ami igaz is, csak éppen a lepkefing is erősebb sebzésű mint az én emberem jelenleg... :DDD :(
most visszacsináltam, van 300k life, máris 300k alá ment a dmg is...

ordas szopó, mert úgy tűni, hogy van chc-chd fegyver és felszerelés, vagy van all resist és vitality-strenght, de kettő együtt nincsen.. socketeléssel lehetne még all rest nyomni, de akkor nincsen plusz strenght ugye.. fegyverben ott egy 125-ös zöld kavics, de az is édes kevés..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55518) Zan válasza Gorneck (#55513) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát....már lassan ég a pofám, de ma is sz*rba tenyereltem. Kiesett a manajuma kés, így már érdemes volt az off hand-jét (ami kb. 2 hete esett ki) is használhatóra encselni!

Most így festek.

Azért ez a 30 mana after kill mennyire hiányzott...! (anno ugye, full zuni settel volt meg, de azt hiszem akkor még csak 20 volt) Valami hihetetlen módon meg tudja dobni a túlélési faktort. Kb. mint ha + 1-2 milla toughness bejött volna! Most már ténylegesen nincs problémám a mana-menedzsmenttel. Single targetre a Spirit Barrage pedig oda vissza b*ssza szerintem a poison dartot...! Bőven megéri egy passzívot fent tartatni neki (Rush of Essence). Ezen a builden nem sok mindent lehet még finomítani, de még azért kísérletezgetek. Azért az előző off-hand-em speckóját kicsit sajnálom (limitless spirit walk az üres járatokban), minden eshetőségre azért ott figyel az inv-ben; ha nagyon eltévednék, felveszem, aztán takarodás! :)

Remélem nekem is megnyitják most már a "WD powa" csapot..! :R

(#55480) warcat: Kb a két kezemet összetenném most egy ilyen ringgért! :) A coldot hagyd! Én az AS helyébe raknék 6 CHC-t, vagy hagynám így, ahogyan van! Nagyon GZ!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#55519) Dictator^


Dictator^
veterán

Born's Key materiálhoz, ha az egyik Cryptben spawnolt a rare boss, a maradék helyen is lehet a többi, vagy ha az egyikre bedobta az kizárja a többit?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#55520) schwartz válasza Gorneck (#55513) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig van. Pl. ilyen az enyem. Solo T5 sima ugy. Ha fel vagyok buffolva a wrathful protector egyhiteli az elitet. Probaltam a physical agat is de nem olyan hatekony mint igy. A full zuni set sem gyozott meg, hogy erdemes legyen bealdozni egy aktiv skillt erte. 1.89 AS-el rengeteg fetis termelodik amugy is.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#55521) schwartz válasza Gorneck (#55513) üzenetére


schwartz
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#55522) Jazz


Jazz
veterán

Tud valaki egy jó oldalt, ahol az összes legend item fent van?

A battlenet-en hiányosak a listák. Egy rakat item nem szerepel rajta. :F

free your mind

(#55523) Gyuri27 válasza Dictator^ (#55519) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elvileg lehet. Gyakorlatilag ritkán adja a 2 majmot. Meg ha adja is nem biztos, hogy dobja.
Én is küzdök velük rendesen. Napi programmá vált. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#55524) #13110016


#13110016
törölt tag

Lehet hülye kérdés, de Cindercoat reci létezik? K mód kéne már, Kadala meg b@szik adni.

(#55525) 0Li válasza #13110016 (#55524) üzenetére


0Li
aktív tag

Nem.

(#55526) Edge válasza mikromanus (#55512) üzenetére


Edge
veterán

Pont tegnap craftoltam 3at, egyik kuka(de 4.5 chc azértvoltazon is) másik kettő igen jó lett egyiket a dhmon másikat a wizemen láthatod, a wizre egy elég toppos darab sikerült(az előtte lévő reapers sevolt rosz csak low intes volt ez viszont max intes lett). :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#55527) Thrawn válasza Edge (#55526) üzenetére


Thrawn
félisten

Kikukáztad a Slorak-ot? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#55528) Gorneck válasza schwartz (#55520) üzenetére


Gorneck
titán

1db 15sec CD-s skill profitál vmiből nem mondanám fire ágnak...

Gorneck#1239

(#55529) thomeef válasza Gorneck (#55528) üzenetére


thomeef
őstag

Pedig sokan arra építenek, nekem full buffal 130 millás garga critek is voltak már, és semmi fire dmg-m nincs pluszban. Kell hozzá egy kis reduce cd time stat (csak fejes ad 12,5%-ot, már csak azzal marha jó), meg 2 cd csökkentő passzív, és kb soha nincs cd-n. Mellé raksz egy tüzes bomba spellt, vagy vámpír denevéreket, és máris megéri fire-re pakolni. Ettől függetlenül én a physical dmg+fetishekre esküszöm, jeram+theo-val kegyetlen amit kitolnak, szerintem a dmg-m 80%-a csak fetishből van, már csak zuni 3-as bonus, vagy starmetal kukri kéne:)

(#55499) Zan: Túl sok a hp-d, abból mehet át dmgre, vagy all res-re, nekem t4-es wd-vel 300k hp-m van...bőven elég, úgyis folyamatosan szeded fel a healt globe-okat.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#55530) Edge válasza Thrawn (#55527) üzenetére


Edge
veterán

Nézz meg dprogressen és akkor rájössz. ;)
De segítek: 30sec-re vittem le archont. Ebbe nem fér bele solrak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#55531) GoTReX


GoTReX
őstag

Még a Normál Diablo 3-nál fejeztem be,de látom sok minden változott.A Legendary lootot a karakterre szabja amúgy? Eddig akárhányszor esett a Hunteremnek mindig hunter loot volt.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#55532) radi8tor válasza GoTReX (#55531) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, többek között erről is szólt Loot 2.0

⭐ Stella

(#55533) DjDanee87 válasza GoTReX (#55531) üzenetére


DjDanee87
addikt

90%ban így van, de néha nem.
Múltkor pl a WDm 70re húzása közben esett egy olyan 66os gyűrű, amit szerintem tuti használni fogok crusaderrel: [link] - csak előbb teszek rá chc-t majd

[ Szerkesztve ]

(#55534) duvi válasza radi8tor (#55532) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is ezt tapasztaltam a kieg megjelenése óta, egészen tegnapig. Haverommal épp felszinteztük a crusadereket és nagy örömünkre 69-en illetve 70-en mindkettőnknek esett egy legendary cucc. Egész a beazonosításig tartott az örömünk, ugyanis mindketten intes cucokat kaptunk :Y Ez most bug volt vagy szerver oldalon valaki unatkozik és tekergeti a "loot kapcsolót" :F

szerk: (#55533) DjDanee87
Ezek szerint nem vagyunk egyedül ezzel a problémával.
Vagy mégse 100% a cast spec loot?

[ Szerkesztve ]

(#55535) GoTReX


GoTReX
őstag

Köszönöm a gyors válaszokat!:) Nem öli meg ez a Diablo féle "zsákbamacska" feelinget? :F

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#55536) CactuS válasza GoTReX (#55535) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Maga a "zsákbamacska" a feeling. :P

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55537) Integra válasza CactuS (#55536) üzenetére


Integra
titán

ez már a vidámparkban is működött, mikor a kis medencében úszó sárga kiskacsák százai közül kifogtál egyet, izgulva, hogy mi lesz a hasára írva, mit nyertél... most sincsen másképpen :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55538) Rayner válasza Integra (#55537) üzenetére


Rayner
őstag

látom még mindig nem sikerült a bracerbe és a pajzsba chc-t tenni :)

(#55539) Integra válasza Rayner (#55538) üzenetére


Integra
titán

:DDD
várjál, nem olyan egyszerű az ám, kerestem tegnap vagy 30 pajzsot, hogy az alap dolgai jók legyenek és arra bugázni chc-t, de még semmi. nem adom fel :))
ha most nézted meg, akkor viszont nem láttál minden chc-chd felszerelést, mert lekellett vennem azokat, mert 200k alatt volt már a life :( cserébe buffolva 500k felett voltam. csak nem ért semmit így :-/

szóval egy nagy defense sárga pajzs kell, lehetőleg azért valami normális stattal, netán all resist-tel és ahhoz kéne majd rá chc vagy chd, nem dobál ám valami barátságosan

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55540) Gyuri27 válasza Integra (#55537) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak annyi, hogy az teljesen random volt. Itt meg a random blizzard féle.
Azt hiszem ez jelentős különbség.

Amd - Radeon - Ryzen

(#55541) Integra válasza Gyuri27 (#55540) üzenetére


Integra
titán

ture that :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55542) Rayner válasza Integra (#55539) üzenetére


Rayner
őstag

:D
jó de szerintem egy 5 riftből esik ki olyan nyakas/ring/braci amivel maradna a tougness és dps is lenne.

(#55543) Integra válasza Rayner (#55542) üzenetére


Integra
titán

meglepett, hogy mennyire nem dobált semmit a riftezés, legendary könyveket a kovácsnak, pár gyűrű, meg olyan kard és ring, aminél csak jobbak voltak már eleve. biztos fog idővel, de ennél még private single playerben hard fokozaton is jobbakat dobált nekem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55544) Rayner válasza Integra (#55543) üzenetére


Rayner
őstag

annál a 32-es ringnél a legelső str-es gyűrű jobb ezt nem nagyon tudom bevenni :D
este megyünk pár gyors kört T1-en ha még fent leszel mert ezt nem nagyon akarom elhinni ,hogy nem esik

(#55545) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Ha a battle.net kliensen keresztül veszem meg a játékot digitálisan, akkor a mentést hogy intézi? A gépemre valahová, vagy felhőben tárolja? Egy esetleges windows reinstall, vinyóhalál, stb miatt érdekelne.

(#55546) killerjohn válasza 42861 (#55545) üzenetére


killerjohn
addikt

felhőben (accountodon)

(edit: aki meg kitalálta hogy a szerver szót átnevezi felhőre, mert a "nép" jobban érti, ahhoz lenne pár keresetlen szavam...)

[ Szerkesztve ]

(#55547) Chiller válasza 42861 (#55545) üzenetére


Chiller
őstag

Minden a Battlenet szerverein van. A loot, a mentések, a karakterek, minden. Többek között ezért sem sikerült még megtörni.

(#55548) 42861


42861
senior tag

Értem. Köszi a válaszokat.

(#55549) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ma este stream 8-től! http://hu.twitch.tv/benny_stream

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#55550) Zan válasza Rayner (#55544) üzenetére


Zan
aktív tag

Mikor mentek pontosan? Mennék én is, mert ezt már én sem nagyon akarom elhinni:)! Vegyetek fel mindketten: dreamer#2575

Minél jobb, annál jobb!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.