Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) vvega30 válasza sith7 (#53747) üzenetére


vvega30
senior tag

szvsz nem sokan értenek egyet veled:) pár ismerősöm aki próbálta a monkot, ott is hagyta gyorsan.
nekem a monk a "mainem" ha lehet így nevezni, de nem érzem benne az erőt:( nincs az ami volt, hogy teleport sitty-sutty mob halott, teleport etc. és néha csak sitty van...

#53745-el kell, hogy egyetértsek, de basszus, nehogy spuriznom kellejen már amikor egyedül maradok egy elit groupal T2 4 főben. és nem azért mert meghalok hanem mert végigérnek a riften mire megölöm 600k dps-el. de nyílván velem van a baj.

el vagyok keseredve :(((

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53752) Bird válasza vvega30 (#53751) üzenetére


Bird
addikt

A monk partyban alap karakter, jól kihasználva a képességeit rengeteget tesz hozzá az összképhez. Az igaz, hogy soloban van nála nagyobb party@rc is. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#53753) oxox válasza Reinhardt (#53748) üzenetére


oxox
addikt

milyen ertekekkel vagsz neki T1-en? a wd-m megel T1-en, de a veget tuti nem vallalnam be (ill. igy is 1-2 szintel lentebb jatszok, a korabbi WD-m halalabol kiindulva)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53754) mikromanus válasza Poctar (#53744) üzenetére


mikromanus
veterán

Most is használatban van az elemi sebzés a fegyveren, csak a fegyver %damage affix nem számolódik valamiért. A fegyveren kívüli bónuszok számolódnak rendben. A skill damok és elemi skill ág damok is nagyon jól számolódnak.

A reflect/thorns sebzés külön sebzésfajta. Nem függ a fegyvertől és a bónuszai is mások. Fix affix érékeket lehet gyűjtögetni. Erre jön esetleg (ha van) a százalékos bónusz külön-külön a források szerint. A main stat az, ami működik bónuszként, de az is csak 25% hatásfokkal. Ha van 4000 erőd, akkro fegyveren ez 4000% bónusz (40-es szorzó), de thornsra csak 1000% (tízszeres). A thorns az olyan, hogy ha megcsap akkor az neki is fáj. Mitől fájna neki jobban ha te jó vagy mondjuk fegyverhajításban, vagy éppen vannak jó kis talizmánjaid amivel jobban sebez a fegyvered? Amúgy te monk oldalról érdeklődtél? ELárulnád mi a logika? A monk alapból kitér egy rakat támadás elől. A thorns meg csak arra "kapcsol" ami el is talál. Nem értem a logikát... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53755) Bennyboy


Bennyboy
őstag

most lett 70-es a wd-m 400k dps-e van és szeretnék hozzá pár működő buildet amíg fel nem gearelem. Tudnátok ajánlani párat?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53756) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

Használ közületek valaki Mirrorball-t a wizardjához? Találtam egyet, de nem igazán értem,
hogy a külföldi oldalakon miért vannak annyira elhalva ettől.
Tudja esetleg valaki, hogy mi benne a pláne?

(#53757) Edge válasza Huha81 (#53756) üzenetére


Edge
veterán

Én igen, de mit nem értesz?
pl fagyis wiznek a 3db glacial spike ami még fagyaszt is nagyon tuti. Vagy pl nekem(arcane ág a fő ágam) az arcane blast amiből 1 db 240% weapon dammal arcane sebzést okoz és a mirrorball miatt 3 dbot kap be a mob ebből. Gyakorlatilag ez a signature spell igencsak erős lesz a mirrorballal. Vagy ott a seeker az is durva így.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53758) Gorneck válasza vvega30 (#53751) üzenetére


Gorneck
titán

Az a team szegénységi bizije, ha neked egyedül kell egy elittel baszakodnod. T3-on letankolok szinte bármit...de kell mögém a DPS. Igaz két Monkkal sokkal kényelmesebb.

Jelen helyzetében a játék team playről szól...legalábbis erről kéne szólnia és nem arról, hogy a DPS-t leadó karik otthagyják a "tankot"...
Amúgy sokan azért játszanak pont wizzel, mert vele a leggyorsabb ölni és mellé rohadt kényelmes...pont mint régen. Megfelelő balansz mellett ilyen nem lenne,meg nem lenne az se, hogy ha én DHzni akarok, akkor nagyítóval kell keresni vkit aki egyhelyre húúúzzza a mobokat.

Amúgy a seven helyett tedd be a palmot, ha van 1-2 dps hero mögötted igen haladós lesz a buli...szal ajánlani tudom neked is buildem egy próbálra. Solora meg rakd be a lessinget...pl stunost.

Gorneck#1239

(#53759) thomeef válasza Reinhardt (#53748) üzenetére


thomeef
őstag

Ha csak nem vagy piszok biztos a dolgodban, én nem állnék neki a helyedben t1-en, annyit nem ér egy "hátha jobb legend" :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#53760) Bird válasza Gorneck (#53758) üzenetére


Bird
addikt

Szerencsére ez a mentalitás nálunk hurkáknál teljesen osztályidegen. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#53761) sith7 válasza vvega30 (#53751) üzenetére


sith7
nagyúr

elitek ellen a harangot használom stunt - olós rúnával, ha jó ütemben dobom az elsőt, akkor mire letellik a stunt ideje, dobom a következőt, és így szépen elfogynak

nekem nincs olyan durva monkom, mint Gorneck - nek, de nekem nagyon bejön, élmény a játék vele

Party - ban meg néha arra nincs időm, hogy 3x is kidobjam a harangot, mert arra már megpusztult az elit ... de lehet akkor én vagyok jó csapatban ;)

[ Szerkesztve ]

(#53762) Joci93


Joci93
senior tag

Diablo III RoS 1.5 billion crit Nuke Doctor

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#53763) Reinhardt válasza oxox (#53753) üzenetére


Reinhardt
őstag

Olyan 500k/5.25m unbuffed. Meg 500k hp. De nem terveztem, hogy addig t1-en megyek, csak Maltinál.

[ Szerkesztve ]

(#53764) Gorneck válasza sith7 (#53761) üzenetére


Gorneck
titán

Azt láttam, hogy néha zavar támadt az erőben... :D A tempo sztem kicsit gyors volt eleinte számodra, de a végére már működtünk.

Azt kell megérteni elfogadni, hogy a Monk összeránt, palmozik - DH/Wiz durrant - fekszik nyugszik minden. WD-t szándékosan nem írtam, mert jelen állapotában vannak igen gyenge pillanatai (dmg buffok se véletlenek).

Gorneck#1239

(#53765) mikromanus válasza Gorneck (#53758) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez bizony így van. Mikor együtt mozog a csapat, akkro szépen megy a bedarálás nálunk is. Szépen megy együtt az elején aki jobban bírja (bár h együtt mennek, akkor kevesebbet is kapnak be, tehát nem kell annyit bírni), hátul meg ossza az áldást a távolságibb vagy sérülékenyebb tag. Ha bezzeg szétszéled a csapat, akkor jöhetnek komisz helyzetek mindenkire. Mondjuk a 3-4 elitpakk kombó ami néha összecsúszik így is elég stresszes tud lenni ha együtt nyomulunk.

Az ismertségi köröm meg elég deviáns. Elég ritka az olyan alkalom ahol a wizardok túl nagy súllyal képviselik magukat a teamben. Volt olyan is, hogy 3 barbár + A Monk volt a csapat kombó. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53766) vvega30 válasza Gorneck (#53758) üzenetére


vvega30
senior tag

jah, ránézek köszi.
dps herokat meg jól le..om tsen...:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53767) Reinhardt válasza thomeef (#53759) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az a gond, hogy t1 SC-n elég ha csúnyán néztek rá, és inkább öngyilkos lesz, itt meg nem tudom mire számítsak.

(#53768) sith7 válasza Gorneck (#53764) üzenetére


sith7
nagyúr

:D
igen, néha csak pislogtam :B ... mire kattintottam volna az ellenre, arra megfeküdt, én meg mint egy töketlen, futkoztam a hullák között :DDD

WD-t szándékosan nem írtam, mert jelen állapotában vannak igen gyenge pillanatai (dmg buffok se véletlenek).
talán mától változik majd a helyzet :K

(#53769) Gorneck válasza sith7 (#53768) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hinném, hogy az a pecs ma élessé válik...

Gorneck#1239

(#53770) sith7 válasza Gorneck (#53769) üzenetére


sith7
nagyúr

jaaa ... sorry, benéztem, azt hittem ma már szerda van ... holnapi karbantartással talán fel is teszik, nem ? :F

(#53771) Rizzo válasza Reinhardt (#53763) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Én pont tegnap nyomtam le T1-en, igaz soloban, nem volt vészes, de azért nem árt ha ismered a harcot.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#53772) Gorneck válasza sith7 (#53770) üzenetére


Gorneck
titán

A fene se tudja, de ezeket a bányász adatokat nem kell kpnek venni. Persze jól hangzik 1-1 változás és jöhetne...

Gorneck#1239

(#53773) oxox válasza Rizzo (#53771) üzenetére


oxox
addikt

HC-n szintén? ha igen milyen értékekkel, milyen karival?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53774) Reinhardt válasza Rizzo (#53771) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mar joparszor elkentem a szajat, tudom mit csinal es mikor. Buffolt 10-11m toughness es 700k dmg valoszinuleg siman eleg, csak nem emlekszem mennyire voltam kemeny mikor eloszor leoltem SC t1-en.

(#53775) granini válasza Gorneck (#53758) üzenetére


granini
őstag

Ezt a hozzaszolast igy ebben a formajaban csak egyet erteni tudom :K
Klansag van, elvtarsak. Nalunk is, envagyokamonk, behuz+palm+healing, mogottem dps wizz, mellettem 1 dps barbar + 1 kruszi. Ez igy T3 simaliba. Master - T1 Riftre hozom a DH-m (sir is a wizard miatta.. :O )

Sajnalom / egyutterzek azokkal akik egyedul kell jatsszanak, es nincs mellettuk egy osszeszokott, okosan felepitett csapat, mert a D3 ma pont arrol szol hogy ki mit hoz a partiba. Ki az aki messzirol lovi Malthaelt es ki az aki olelkezve lassuzik vele.. :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#53776) T. M.


T. M.
aktív tag

Félve teszem fel a kérdést, DH-nek ez hasznos loot?

(#53777) Edge


Edge
veterán

Nemtudom kinek tűnt fel de lvl70es verziót 2 itemből én még senkin se láttam ROS-ban:
hexing pants of mr yan
Moonlight Ward
Igazából a Moonlight wardot akartam volna megnézni milyen lvl70en de inkább csak annyit találtam a neten hogy ez az amu és a fentebbi gatya egyelőre nem droppol a gaméban, és erről van bneten pár thread jelenleg. Egy koreai dev válasza:
"Moonlight ward is not obtainable now. It's intended.
This problem will be fixed."

Azt rebesgetik ez a két item túl OP hogy jelenlegi helyzetben engedélyezzék a dropjukat... (mondjuk a lvl60as MoonlightW is nagyon durva már)
Sz'al ha jelenleg vkinek van ilyen iteme az becsülje meg jól. :)
Nekem asszem vhol megvan a gatya is, bár wizre nem túl jó mert ő áll amikor támad, egy ww barbon viszont tuti lehet.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53778) Sirandrish válasza T. M. (#53776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53779) sith7 válasza Gorneck (#53772) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátjuk :K

(#53780) Thrawn válasza T. M. (#53776) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha találsz ebből egy tegezrevalót meg egy olyan Xbowt ami ki is tudja lőni akkor elég OP szerintem. Csak a Heavenly Dexterity passzívot ne felejtsd el berakni :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53781) Rayner válasza Edge (#53777) üzenetére


Rayner
őstag

A nyaklancot Lvl70-en en sem lattam de valamelyik wizemnek esett egy lvl66 korul es igen tenyleg op bar lehet ez meg RoS elott volt es csak 60-as... de akkor is op

[ Szerkesztve ]

(#53782) Gorneck válasza granini (#53775) üzenetére


Gorneck
titán

Nálunk (keménymag) szerencsére 2 Monk is akad...sőt lassan lesz 3 is. Akkor én is kedvemre variálhatok WD/DH közt, bár utóbbin még van mit tenni.
Szal szerencsére elég egy lécci és egy köszönöm és máris van Monk a teambe, ami nagyon jó, mert wizen kívül nem tudnék nagyon senkit se behívni, ha nincs meg a 4 fős party. :(

Gorneck#1239

(#53783) T. M. válasza Thrawn (#53780) üzenetére


T. M.
aktív tag

Sejtettem, hogy ez nem nekem való :D

(#53784) Sirandrish válasza Gorneck (#53782) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már nekem is csak néhány item kell hozzá :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53785) Thrawn válasza Sirandrish (#53784) üzenetére


Thrawn
félisten

Az még lehet fél év is ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53786) Sirandrish válasza Thrawn (#53785) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére a csapat nem sajnálja a cuccokat így konkrétan "szemétből" felhúztam egy WD-t aminek 600K körüli DPS-e van és 6M körüli toughnesse...és durván ilyen lesz a Monk is csak asszem egy ring meg egy wep kell neki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53787) Gorneck válasza Sirandrish (#53784) üzenetére


Gorneck
titán

:R

(#53786) Sirandrish: Nem csak szemetet kaptál... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#53788) Edge válasza Rayner (#53781) üzenetére


Edge
veterán

az 60as lehetett.
2.0.4-es patchbe jönnek ezek az itemek vissza állítólag, és még van pár ilyen, itt olaszul van nem tudtam mindet megfejteni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53789) Sirandrish válasza Gorneck (#53787) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy értettem hogy aki adta annak már felesleges lett volna :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53790) mpierre válasza Reinhardt (#53774) üzenetére


mpierre
veterán

Szolóban még oké, de csapatban... :U Nem tudom. Itt Malathelre gondolok....

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#53791) Rizzo válasza oxox (#53773) üzenetére


Rizzo
aktív tag

WD-vel, buffed 630k dps, 7 mill toughness, +39% damage elnyelés a kutyák által.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#53792) warcat válasza Edge (#53788) üzenetére


warcat
veterán

Én még mindig a 60as verziót használom,jól jönne még 6-700 int de így is ad 24%arcaneskill/6as/95chd/9chc-t + a robbangatós proc ;]

EA: It's in the crate!

(#53793) Edge válasza warcat (#53792) üzenetére


Edge
veterán

Én is, sztem a 6-700 int nem üti ki a chd-t. Enyém 25/6/95/9.5/304% :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53794) oxox válasza Rizzo (#53791) üzenetére


oxox
addikt

hc???

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53795) JSaN


JSaN
addikt

A magefist kesztyun a fire skilt at lehet alakitani mas (pl poison) skillre?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#53796) MrTwister válasza mpierre (#53790) üzenetére


MrTwister
őstag

Malathel :)) Ez Malthael Hell fokozaton? :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#53797) Rizzo válasza oxox (#53794) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Naná, mi más? ;]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#53798) Ifju válasza JSaN (#53795) üzenetére


Ifju
aktív tag

nem
mysticnél nem is mutatja az affixet

(#53799) LLKobe válasza Gorneck (#53732) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem már 2 is esett, azt se tudtam miaz. A másodiknál néztem meg, az a jobbik. Azóta csak azt nyomom, az 5mp-ig allrest ad, így sose többet nem kell potikat cipelnem.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53800) Bahama válasza Edge (#53777) üzenetére


Bahama
aktív tag

Akkor lehet nem kéne még 20.000 blood shardot belenyomnom Kadalába, hátha kitolja? :U

Ha már a nem látott itemeknél tartunk. Látott már valaki Pista pengéből, vagy az új gyűrű set duóból egyet is?

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.