Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45944) granini válasza Thrawn (#45942) üzenetére


granini
őstag

Koszonom! Sajnos bentrol nem tudtam megnyitni mikro linkjet, uh ez kicsit nagyobb segitseg volt.

Szoval.. ha +12% MS-t akarok osszeszedni, mert mondjuk csak a csizman van mashol nincs, akkor arra be kell aldoznom 24 pontot az 51-bol.. ez meg esetleg elfogadhato..

Aztan pl ott az AS. 1 pont +0.2%. Tehat ha balanszolni akarom hogy mondjuk hianyzik 8% a gyurumrol akkor 8%-ert konkretan 40 pontot kell aldozni ami majdnem az egesz offense TAB. Azert ez mar huzos.. HC-val is ez a helyzet..

Maradva az Offense tabnal, mondjuk ha akarok +4 chc-t meg +4 AS-t az majdnem 50 pont. Hat nem tudom ez megeri-e egyaltalan.. :F

LOH.. +16.5 per 1 pont.. 10 pont az 165, 50 pont 825. LOH-bol minimum kell majd 2500-3000 hogy a karakter eletben maradjon mondjuk hasonloan mint ma 2x3 LS-el allva a tocsaban.. Tehat meg ha van is a gyurumon mondjuk 200-300 LOH, meg a fegyverbe is azt rakok (bukva ezzel a tovabbi DPS-t..) jo esellyel akkor is rengeteg pontot kell raknom tovabbi LOH-ra a utiliy tabon..

En erzem csak ugy hogy ennel kicsit jobbra szamitottam..? Egyebkent a te 200 pontod az soknak szamit..? Hany paragon leveled van az osszes karaktereden most, hogy atkonvertalva 200-at kaptal..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.