Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) Thrawn válasza Rém (#30140) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is csak vicceltem ;]

mikromanus: Ha öt kasztból egy kiemelkedik akkor az az OP, nem? ;)

Nincs szerencsém a craftokkal :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30152) tomazin válasza Thrawn (#30151) üzenetére


tomazin
veterán

hát ez tényleg nagyon rossz, remélem lebontottad egyből, hogy ne foglalja a helyet sehol :P

(#30153) khirill válasza Thrawn (#30151) üzenetére


khirill
aktív tag

zúzd darabokra ezt a szart! :))

ratabyzou

(#30154) mikromanus válasza Thrawn (#30151) üzenetére


mikromanus
veterán

A barbi nem kiemelkedik, hanem rugalmas és több skill/skill kombó is használható minden nehézségen. A többi kaszt meglehetősen specifikus. Nincs az a skill összeállítási szabadság, mint a barbárnál, viszont mindnek van 1-2 nagyon hatékony buildje. Mondjuk a skornos-quasimodo-monk is OP, vagy a kutyagyilkos WD is az. Vagy épp a permafreeze wiccard. A barbi nem kiemelkedő gyilkolósdiban, csupán a skilljei nagyon jól illeszkednek egymáshoz és könnyű működő és eltérő skill kombókat összedobni. Meg nagyon sokminden kiváltható skillekkel (leach, chc, chd, armor)

edit: ezt a bóvlit meg zúzd be vagy add el gyorsan vendornak. Még csak AH-ban eladni se lehet, saját használatra meg nagyon-nagyon rossz. PL egy monknak, vagy DH-nak se az igazi :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30155) Blizz


Blizz
őstag

Más is tapasztalt már fps laggot (vagy én nem is tudom milyen lagg, ha egyáltalán az)? A gépigényem megüti a minimálisat,de akkor is akadozik a játék. Teljesen új a windowsom is 2 napja tettem fel, legújabb drivert használja a videokártyám. Elég idegesítő
Nod32 bezavarhatja? Vagy esetleg valami más program?

No mistakes, just happy little accidents

(#30156) khirill válasza mikromanus (#30154) üzenetére


khirill
aktív tag

jajj már... ennyi körüldumálást :C te tuti politikus vagy... megkérem killerjohn-t nézzen utánna az ip-dnek, mert szinte biztos, h a parlamentből jön... :D adófizetők pénzén megy a diablo3 mi? :D
szóval nem OP csak, más mint a többi? amúgy brawlingban van tapasztalat? ott melyik kaszt az OP? :)

blizz: megüti a minimálisat, de bőven túl is teljesíti azt? elég szarul portolt játék... rengeteg memória és proc zabáló zagyvaság van benne... nekem már kicsit matuzsálem a gépem, azért van lag... de megüti a minimálisat a gépigény...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#30157) Zan válasza Blizz (#30155) üzenetére


Zan
aktív tag

A probléma nem ez! Hanem az, hogy a játék folyamatosan nagy méretű file-okat tölt le, amik gyakorlatilag a szörnyek textúráit és a képességek animációit tartalmazzák. Így védi a játék önmagát a kalóz-verzióktól. Viszont ez, a HDD-t erősen igénybe vevő system jelentős lassulást idéz elő, ha nem SSD-n, vagy pendrive-on van a játék.
Megoldás: tedd át egy 8 gb-os pendrive-ra, vagy SSD-re.

Minél jobb, annál jobb!

(#30158) Blizz válasza Zan (#30157) üzenetére


Blizz
őstag

Wownál is ugyanez van.

No mistakes, just happy little accidents

(#30159) mikromanus válasza khirill (#30156) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem a barbár a szar, hanem a sok bunkó játékos a hibás, akik rinyáltak, hogy sokat késik a D3 és ezért kiforratlan/félkész kasztokat tudtak csak megjelenéskor belerakni a játékba (teljes áron) a Blizzardék.
A barbárt készítették el először. Ott még volt idejük. Vagy Gay Wilson kedvencei több erőforrást kaptak. ;]

A személyazonosságom meg biztonságban van a céges (és állami) tűzfal mögött. Olyan kis naív vagyok ma... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30160) tomazin válasza Zan (#30157) üzenetére


tomazin
veterán

nem kötekedés, de tölt be a vinyóról nem?

"Így védi a játék önmagát a kalóz-verzióktól"
én vagyok mérhetetlenül lemaradva valamivel? :F
legjobb tudomásom szerint az aktuális történésen kívül minden az mpq-ban van, nem?

(#30161) Bird válasza Zan (#30157) üzenetére


Bird
addikt

Így védi a játék önmagát a kalóz-verzióktól
Hmm..... Egyetlenegy kalóz verzió (release) sincs a dio3-ból és nem is lesz. Szerencsére! :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30162) Gyick válasza Blizz (#30158) üzenetére


Gyick
őstag

Ja wowból annyi tört szerver van mint állat..diabloról még nem hallottam..
Bár elég nagy baromság lenne tört szereveren játszani melleslrg

[ Szerkesztve ]

(#30163) Blizz válasza Gyick (#30162) üzenetére


Blizz
őstag

Ki mondta h törtön játszok? :U Nem azon tolom

No mistakes, just happy little accidents

(#30164) Gyick válasza Blizz (#30163) üzenetére


Gyick
őstag

Nem azért mondtam hogy azon játszol csak úgy általánosságban...

(#30165) Blizz válasza Gyick (#30164) üzenetére


Blizz
őstag

Mi az hogy általánosságban? Nem értelek,de teljesen mindegy nem is ez a lényeg.

No mistakes, just happy little accidents

(#30166) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Van valami breakpoint ami utan egy Wizz kepes nem megfagyni a frozen elitekrol?
Van hogy nem fagyok be, de nem tudom mitol.

Illetve van valami minimum CHC egy CM wizz-nek? Csak mert craftoltam egy jobb amut, viszont a CHC csak 7, igy az alap CHC lement 47.5-re. AS = 2.76 ha ez szamit valamit.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30167) Bird válasza ReFleXx (#30166) üzenetére


Bird
addikt

Van hogy nem fagyok be, de nem tudom mitol.
Szerintem a dodge (block) miatt nem "fagysz be" ami a dex jótékony hatása. Dexből halmozz minél többet! :B :K

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30168) Gorneck válasza ReFleXx (#30166) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem dodge-olod...másról nem nagyon tudok.

CHC bukó minimálisan valszeg bevállalható...de az is alapja ha jól tom a CMnek. Szal minél magasabb annál jobb.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30169) jpeetr válasza ReFleXx (#30166) üzenetére


jpeetr
aktív tag

valószínő a dodge miatt nem fagysz be, amit a dexterity után kapsz
nekem 3094 a dexem, ami cca 51% dodge chance
nyilván Neked sokkal kevesebb lehet a wizz miatt, de pont elég arra hogy "Van hogy nem fagyok be"

látom megelőztek ketten is :)

[ Szerkesztve ]

(#30170) Gyick válasza Blizz (#30165) üzenetére


Gyick
őstag

Hogy hülyeség törtön játszani...

[ Szerkesztve ]

(#30171) jpeetr válasza Bird (#30167) üzenetére


jpeetr
aktív tag

nem akarlak kijavítani, de a block és a dodge nem ugyanaz
a dodge kitérés-t jelent, a block hárítást. nagyjából
a játékban is külön van dodge chance és block chance

(#30172) killerjohn válasza khirill (#30156) üzenetére


killerjohn
addikt

nem kell utána néznem, látom a battle.net adatbázisában a jelszavával együtt... még hogy utána nézni... mi vagyok én, noob?

(#30157) Zan: ez így teljesen hamis állítás. Csak a patcheket tölti le a kliens. Ezek ún. diff fájlokat tartalmaznak. Ezekből és a korábbi verziók diffjeiből a cache mappába legenerálja az éles DEADBEEF fájlokat. Egyszer, minden patch után, és akkor is csak az érintett fájlokat. Az ég világon semmit sem csinál kalózverziók ellen a kliens, mivel játszani csak battle.net accounttal lehet és pont ezért értelmezhetetlen már a kalózverzió szó is.

[ Szerkesztve ]

(#30173) ReFleXx válasza Gorneck (#30168) üzenetére


ReFleXx
addikt

Köszi mindenkinek, valszeg a dodge, erre nem is gondoltam.

Chcnál tudom hogy minel több annál jobb, de hogy breakpoint van-e az a kérdés.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30174) Cadal válasza ReFleXx (#30173) üzenetére


Cadal
őstag

Az AS befolyásolja csak, hogy melyik breakpointot éred el. Itt vannak a breakpointok wicked windre: [link]

(#30175) mpierre válasza Thrawn (#30151) üzenetére


mpierre
veterán

A kovács még él? Simán karóba kéne húzni, vagy felnégyelni...

........vagy k@rva gyorsan el kéne rabolnom, mert ez már több a soknál. :Y

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30176) F-ECT$ válasza ReFleXx (#30173) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan "hard" breakpoint nincs, mint az AS-nél, de ha van 50% Pinpoint nélkül, az már jó (5% alap + 45% cuccokból). Persze még kicsit függ a skillektől is, tehát ha tudsz Shockingot is és Diamond Shardsot is használni, az segít a CM proccolásában.

Az általánosságban elmondható, hogy 1-2 mobot nehéz folyamatosan fagyasztani, ha már 4-5 van körülötted, akkor tényleg folyamatos a fagyasztás.

Farmolásra én még javaslom Deep Freeze-t, a +15 chc sokat segít.

Dive ever, work never.

(#30177) ReFleXx válasza Cadal (#30174) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezeket ismerem, viszont a Chc is fontos, mert minel több a crit annal több az arcane es annal több a WW annal több a robbanas annal több a ...
Csak azt nem tudom eldönteni, hogy [50% (45+5alap) Chc] vs [47% Chc (42.2+5alap) viszont +7k DPS] közül melyik a hatekonyabb soloba vagy partiban.
Erzesre annyira nem tudom eldönteni, lehet killerjohn-al kellene futnom par kört azt megmutatna a HUD-ja :P

Szerk: F-ECT$ a fentiek tükrében?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30178) ReFleXx válasza F-ECT$ (#30176) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kicsit más, multkor teszteltem a Shocking-ot a Pinpoint ellen Ghom-on és meglepődtem hogy milyen sokat számított az a kis villámcsapás :)
Viszont lehet hogy nagytömegben farmolasnal nem igy van a dolog, ahol Monkkal és WD-bel partyban elég gyorsan hullik a férgese, ott nem tom mennyit szamithat az az asszem másodpercenkenti 1db villamcsapas a pinpoint-al szemben pl.
Marha nehez ezt igy kimerni , bossok ellen könnyebb stopperrel merni, nem ugy mint partyban farmolasnal.

Szerk: Kihagytam, hogy mintha nem is az a villamcsapas adta volna azt a plussz DPS-t hanem mintha több WW-t tudtam volna letenni a critje miatt, de ezt is nehez azert eldönteni.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30179) khirill válasza killerjohn (#30172) üzenetére


khirill
aktív tag

na nem is úgy értettem... csak gondoltam az egyik szemgolyód talán épp arra rekordra tekint(het) ami mikroról tartalmazza az életetörténetét... :DD

jpeetr: nagyjából simán mp8 farmolok neked köszönhetően, szóval tudd, h nagyon hálás vagyok... :R

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#30180) Gorneck válasza ReFleXx (#30177) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nincs gond, akkor nincs gond szvsz. Ha hiányozna éreznéd sztem...szal akkor maradhat az amu... :)

Gorneck#1239

(#30181) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok

Ha nekiállok aktívan farmolni, tehát felszedem a sárgákat is és eladom.
1 óra alatt mennyi gold jöhet össze és milyen szinten?
Kinéztem egy fegyót 2 bill-ért.

Mikorra lehet meg ez nekem. :B
????????

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30182) radi8tor válasza davidsito (#30181) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

3-4 év alatt. LOL

⭐ Stella

(#30183) mikromanus válasza davidsito (#30181) üzenetére


mikromanus
veterán

Vgay 10 perc és 40 ójró. ;]

Farmolva 1-2000 óra lehet...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30185) davidsito válasza mikromanus (#30183) üzenetére


davidsito
tag

1 óra ...10 millió
10 ...100 millió
100 ... 1 bill
200 ... 2 bill

ha 1 óra 10 mill, akkor 200 óra lenne 2 bill
de ez szerintem lehetetlen

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30186) mikromanus válasza davidsito (#30185) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy accounttal te nem szedsz össze 10 millát óránként. Hármat se. De azért tesztelheted. Kiváncsi vagyok, mert a botoknak/shopoknak mindig van elfekvőben 2-5 milliárdjuk. Bár inkább ennek többszöröse. Napi szinten termelődve.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30187) davidsito válasza mikromanus (#30186) üzenetére


davidsito
tag

- az én karim alkalmatlan rá
- kevés gold findem van és 1 x 7 radius

Tegnap egész nap nyomtam aktívan (bár inkább teszteltem) és 1.5 milla jött össze.

4x vettem ki a 110-es követ a fegyómból.
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30188) radi8tor válasza davidsito (#30187) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1.5 milla jött össze 1 óra alatt?

⭐ Stella

(#30189) jpeetr válasza khirill (#30179) üzenetére


jpeetr
aktív tag

ennek igazán örülök :R :R

(#30190) mikromanus válasza radi8tor (#30188) üzenetére


mikromanus
veterán

Egész nap nyomta. Aztán 1.5 milla lett. ;]

davidsito:
GF item nem kell. Ha elég magas a para szinted, akkor nem ad semmi pluszt az ilyesmi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30191) davidsito válasza radi8tor (#30188) üzenetére


davidsito
tag

egész napos meló volt, de nem kifejezetten a gold gyűjtés volt a cél

- skill teszt
- fegyver teszt
- goblin ölés teszt mp10-en
- kerestem azt a felhőt, amikből a legendások potyogtak
- de úgy érzem hasznos volt a tegnapi nap ... okosodtam :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30192) Rossi válasza davidsito (#30185) üzenetére


Rossi
addikt

Én örülnék a 1M/óra sebességnek is...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30193) Gyick válasza davidsito (#30185) üzenetére


Gyick
őstag

állitolag hell mp10-en jobb goldot farmolni mint inferno mpl0-n de egy olyan 1-2millnál nem nagyon jön össze több óránként

(#30194) F-ECT$ válasza ReFleXx (#30178) üzenetére


F-ECT$
titán

#30177: Passz, ahogy érzed. Ha farmolsz, akkor áltlában több mob van körülötted, így akkor elég lehet a 47.5 chc.

#30178: A shockignál maga az armor is sebez, meg a rúna is sebez, valós dps-ben akár 20% is lehet a shocking előnye a pinpointhoz képest. (Míg papíron a pinpoint a jobb.) Ha nem gond az energy nem használata miatti armor kiesés, azaz ha stabil a karakter shockinggal is, akkor én mindenképp azt használnám.

Dive ever, work never.

(#30195) davidsito válasza Rossi (#30192) üzenetére


davidsito
tag

Biztosan lehet több goldot is összefarmolni, de inferno mp10 nem erre való.
Hátha van itt olyan személy, aki tud pontos adatokat mondani ... itt és itt, ezen + ezen a szinten 1 óra 2 millió.

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30196) Gyick válasza davidsito (#30195) üzenetére


Gyick
őstag

[link] nem a legujabb patchez való de azóta szerintem több a gold ill gyorsabb a farmolás..

(#30197) davidsito válasza Gyick (#30196) üzenetére


davidsito
tag

Akinek 7 anyja van .. annak való ez ... OMG!!
kösz a linket
:D

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30198) Foxmulder89 válasza davidsito (#30195) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Szvsz már régebben se nagyon volt értelme goldot farmolni, annyira értéktelen. 2m/órával 5 óra alatt összeszenvedsz 0,3 eurónak megfelelő goldot, ami óránként olyan 20 forint max.. vagy pottyan valami értékesebb sárga/legendary, vagy csak az idődet pocsékolod.
Találd meg a legmegfelelőbb mp szintet és helyet amit farmolni szeretnél és ne szedj fel minden sárgát, valószínűleg úgy jársz a legjobban.
Ékszerek, 1h fegyverek, csukló, kesztyű, gatya illetve a legendaryk amiket szerintem érdemes, a többit még vendornak/bezúzásra sem. Így jóval ritkábban kell "ürítened", több idő marad farmolni olyan cuccokat amik esetleg eladhatóak is :)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30199) davidsito válasza Foxmulder89 (#30198) üzenetére


davidsito
tag

onnan jött ez az egész, hogy tegnap teszt napot tartottam (akarok egy jó kis mempo sisakot)
tegnap 20 leg esett ... mind kuka

ebből nem lesz mempo .. inkább összefarmolom az árát
:DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30200) Rossi válasza Foxmulder89 (#30198) üzenetére


Rossi
addikt

10M gold 0,32 euró, ha minden igaz, az meg majdnem 100 Ft...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.