Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) Gyuri27 válasza killerjohn (#30750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Wd-l kezdtem (necró multal). Aztán mondom kipróbálom a többit. Mindeniknek megvannak a szépségei.
Bizony. Jó a többi kaszt is. Kicsit fura, kicsit szokatlan. De ne add fel!

Amd - Radeon - Ryzen

(#30752) Sirandrish válasza killerjohn (#30750) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze te alacsony MPL-en mész..
Oda pattints be egy Skorn-t meg rakj össze egy TR+Harang buildet és kész..legyalulod a mapot a picsába :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30753) killerjohn válasza Sirandrish (#30752) üzenetére


killerjohn
addikt

mehetek én magasabb MP-n is csak mondjátok meg hogy mit változtassak :)
na, nekiugrok annak a tempest rush guide-nak

szerk: nem tetszik ez a tempest rush build. Túl specifikus: alacsony MP oszt' csókolom... Gornecké tetszene, csak nem értem mi micsoda és mi a f@szt nyomkodjak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30754) Sirandrish válasza killerjohn (#30753) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Gorni buildje MPL10ig király..afelé már te se menj :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30755) mikromanus válasza killerjohn (#30750) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom mit hülyéskedsz kölyök szinten 159k unbuffed DPS-sel. Meg itt nagyzolsz, hogy pedig milyen semmi a cuccod, aztán ott virít a crites mempo, meg chc-s nata ring és a többi cuccod is elég izmos (kivéve a fegyvert, am elég bellépőszintű,d e az se gyenge, ha másban nem névleges DPS-ben és kavicsokban). Enyni unbufdfeddel Quasi-mód(o)-ban MP8-10-en stabilan runolok. Persze ez más build. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30756) killerjohn válasza mikromanus (#30755) üzenetére


killerjohn
addikt

Én nem tudom hogy mennyi az a 159k unbuffed, eddig 30 percet játszottam a monkkal. Inkább azt mondd, milyen fegyó kell ide...
"virít a crites mempo..." - ja, kár hogy legacy...
Nem mondtam, hogy szar a cuccom, mivel a DH-mról van, persze egyáltalán nem valami "hűha".
Kavicsot nem teszek bele marquise-t amíg nem tudom milyen fegyó kell :)
Nem szeretem se a pörgettyűt (tempest rush, forgó barbár), és a skorn-t sem, mert elalszom 2 ütés között...
Na, majd p0 -> p100 között kitalálom hogy mi a jó nekem ;) Csak tényleg, mondjátok meg milyen fegyó kell ide.

LOOOOOOAL: most nézem... az a first of azturrasq az 1.8 mrd körül van AH-ban (a won khim lau tényleg ratyi)

btw MP3-on simán kinyírnak, de lehet hogy ahhoz van köze, hogy a mantrán egyszeri bekapcsolásán kívül csak a left clicket nyomogatom :) Azt már alapból nem értem, hogy minek kell még egy spirit generator, amikor úgyik csak egyszerre az egyikkel tudok ütni... a Vortexes cucc vicces, meg fogom szokni (barbárom imádná), az exploding palm teljesen érthetetlen számomra... melee range-ből kellene használni? A sweeping wind meg ha jól értem nem eshet le rólam, feltéve, hogy folyamatosan ütök?

[ Szerkesztve ]

(#30757) Sirandrish válasza killerjohn (#30756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha Skorn nem menő akkor próbálj egy Fury+Mace/spear vagy Fury+Won
A Won nem ratyi...30% +DMG-t ad (ha olyat veszel) amit kb semmi sem pótol..próbáld ki mielőtt leratyizod :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30758) vvega30 válasza killerjohn (#30756) üzenetére


vvega30
senior tag

az a "ratyi" wkl is elmenne pár száz miskáért:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#30759) killerjohn válasza Sirandrish (#30757) üzenetére


killerjohn
addikt

Szóval a fury jobb lesz mint ez a fist of azturrasq?
ja, értem én a won khim működését, nem összességében ratyiztam le, hanem a saját példányomat :)
a won khimen egyáltalán számít hogy mennyi a damage? Csak mert 2 mrd-os példány adna nekem 5K DPS-t (life steal és socket szűrőkkel)

[ Szerkesztve ]

(#30760) SLYM válasza killerjohn (#30759) üzenetére


SLYM
veterán

hát jött itt pár érdekes tipp az tuti. nekem van egy 86 parás monkom [link], tehát valamit konyítok hozzá. a te igényeidnek a tempest rush build lesz a legjobb, a többi nem jó item és XP farmra igazán. de ha esetleg számít a magas MPL is, akkor egy sima (bal gombos) fish of thunderes, SW-os biuld haranggal lesz a nyerő. (25-ös lau-val és 1.4-es sword-al (vagy fist weapon, lényeg az AS-e 1.4 legyen meg), más nem játszik, se fury, se semmi). skorn is felejtős ehez a biuldhez az AS miatt. viszont a TR biuldhez kötelező. mindkettőhöz kéne 6% LS, kb ennyi még ami fontos

[ Szerkesztve ]

(#30761) Jazz válasza killerjohn (#30750) üzenetére


Jazz
veterán

Ha elolvasod a combination strike leírását, meg hogy mit ad a blazing fist, akkor már meg is válaszoltad a "jobb klikk"-es kérdésed. ;)

free your mind

(#30762) mikromanus válasza killerjohn (#30756) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek kell a sok spirit generator skill? PAssz. Biztos szenilis volt aki ajánlotta. VAgy passzív miatt? :DDD
"Each different Spirit Generator ability you use increases your damage by 8% for 3 seconds."

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30763) killerjohn válasza Jazz (#30761) üzenetére


killerjohn
addikt

értem. tehát figyelni kell ezekre:
- bal katt, jobb katt, mindkettő háromszor legyen stackolva
- mantra legyen aktív, de lehetőleg elite-ek közelében frissítve
- SW legyen mindig aktív (csak akkor kell castolni amikor leesik)
- halál közelében lévő, ÉS mellettem álló mobokra exploding cuccot tenni
- amikor sokan vannak a képernyőn akkor cyclone strike-al magamra húzni.
- nem kellene meghalni
Hát én nem is tudom, eddig végigjátszottam a másik 4 class-t és egyikkel sem kellett ennyi mindent figyelni... Talán a barbár a legbonyolultabb...

szerk: most hogy mindenki mást mond, szépen megyek tovább p100 felé a barbárommal és megrágom hogy kell-e nekem egyáltalán ilyen "100 felé figyelős, minden builre más gear kell" monk :)

Köszönöm a tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#30764) mikromanus válasza killerjohn (#30763) üzenetére


mikromanus
veterán

Pure Quasimodo buildben erre kell figyelni:
- SW újracastolás mielőtt lejár (nincs elég inna set cuccod, így neked ez nem buli,. Kényelmi megoldás kilőve)
- induláskor az időre ható skillek ellővése, lejárat előtt újracastolás (vagy ha kis extra life kell)
-ha nagy szarban vagy, vagy ha masszív elemi affixes elitre támadsz a highlander skill benyomása
- Ha nagyon elfogy a spirit, akkor 1-2 alaptámadás (párpercenként Mp10-en kellhet)
- egyébként meg harang-rang-rang-harang-rang-rang stb :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30765) Jazz válasza killerjohn (#30763) üzenetére


Jazz
veterán

Pont a barbár? Ugye ez most irónia? :)

A monk meg hogy néz ki mp10-en vagy überen? Elmondom: Ott az elite (vagy egy légónyi tresh mob), sweepind wind be, breath be (1 perc duration), (overawe eleve rajtad, 3min duration), FoT-al ráugrasz nyomva tart, 3sec-enként nyomsz egy jobb klikk-et (vagy ahogy kedved tartja), és ha nem 10sec alatt akarod leverni hanem 5, akkor még 3sec-enként spam-eled az overwave-et (48%+ dps).
Magyarán nyomva kell tartanod a bal gombot, és egyszerre kb. 3 sec-enként nyomsz egy jobb klikk-et meg egy overawe gombot. És ez a "legbonyolultabb" formula. Hű.:)
Közben élvezed az irdatlan dps boost előnyeit, gyönyörködsz a látványosan gyorsan eső extra health elit hp-jában, majd 10 sec után tovább állsz.;)

free your mind

(#30766) Jazz válasza mikromanus (#30762) üzenetére


Jazz
veterán

killerjohn: És az a 8% blazing fist-el úgy néz ki, hogy lesz belőle 16% (mivel eleve 2 skill között váltogatsz), meg +15%AS.
És mindezt azért, mert néha nyomsz egy jobb klikk-et fight közben (még csak el se kell engedni a balt). Ennél egyszerűbb tényleg nem nagyon van.:)

"minden builre más gear" Hol? Van egy skorn-os olcsóbb verzió főleg low mp-re. Meg van a high version "normál" mp10 build/gear amit a legtöbben használnak és kb. ennyi.
És ezt tudod még úgy variálni, ahogy a parti kívnája, beteszel egy vortex-et vagy egy robbanást. WD pl. imádja a voretx-et. Belerántod a fire bat-be, és már mentek is tovább. Ha low a WD dps-e akkor jól jöhet a robbanás is.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30767) mikromanus válasza Jazz (#30765) üzenetére


mikromanus
veterán

Muti azt a karidat, ami MP10-en ezt nyomja! Olyan profinak hangzik, hogy megkívántam a látványát.
10 másodperc egy elit, mi? Ezt a saját monkod alapján mondod, vagy a 10 milliárdosok klubbjának egy tagját vetted alapul? Imádom a "Kezdők miatt vegyük egyszerüsítve az alapokat" stalust :DDD

" Van egy skorn-os olcsóbb verzió főleg low mp-re"
Majd jól homlokon nyomom a pro monkodat a tescos Skornommal és nem lesz mit eltemetni utána. Méghogy low MP-re... :Y :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30768) Jazz válasza mikromanus (#30767) üzenetére


Jazz
veterán

Te szó szerint vetted hogy 5 sec egy extra health elit mp10-en? :U (nincs annyi, csak 4 :D )

Kezdő? killerjohn monk-gear-je egy kezdő (egyik item sem drágább 10m-nél) gear? Hol? :)

Te kis nárcisztikus. A te monkodról volt szó vagy a kollégáéról? :) Márészt nem is mertem volna a számra venni a hullámzó hp-s skorn-os warrior rest-es harangozó teris videós monkod.;)
Amúgy ha egy jó monkot akartok látni, ott van czpitti-é.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30769) Sirandrish válasza killerjohn (#30759) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja a Fury jobb mert a Monknak kell az AS a fury meg ad az OH-ra is :K

mikromanus Én is rálesnék arra a Monkicára :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30770) mikromanus válasza Jazz (#30768) üzenetére


mikromanus
veterán

Kezdő = lövése sincs mi az a monk. A gearje elég jó. Szódával elmegy. meg Mp0-n is, de ott bekötött szemmel is :DDD

(#30769) Sirandrish
Ha jól tippelek, akkor 186k unbuffedje van. Lehet mellédobnék egy harangot és szeppukut követne el a balos fegyverével, mert hogy egy 150k-s törpe, hogy így otthagyja, az olyan szégyen amivel nem lehet együtt élni. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30771) Sirandrish válasza mikromanus (#30770) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezitten Jazz Monkja

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30772) mikromanus válasza Sirandrish (#30771) üzenetére


mikromanus
veterán

Tudom. Haverom, csak szereti ő is kerekítenia számokat (pl MP10, elit kill 10 másodperc) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30773) Jazz válasza mikromanus (#30770) üzenetére


Jazz
veterán

Jó, de hát mp0-án mi nem megy el.;)

Van az már 200-is.:D De egész jó lett. Miután újra gondoltam a skill-jeit (szerintem rosszul használtam korábban), bírja mp10 übert, illetve komolyabb szituációkból sem kell kimozdulni.
No meg hatalmas dps boost-ot ad a partinak a overawe spam-elése.

Néha olvasni kell a sorok között, hogy megtaláld a költő túlzást.:) 10-10. Látom már megy.:)

Amúgy, nem vicc, az 5sec az tapasztalat, de nyilván milliárdosok klubbjának team-jével. Válagatott parti, mindenki 20b+, csak én vagy a csóringer. Szóval dual wd fire bat super boost voodo cm dps bubi és monk overawe 48%. Szerinted hány sec volt egy über? 5, 3? :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30774) mikromanus válasza Jazz (#30773) üzenetére


mikromanus
veterán

Befigyelt épp most egy fegyver upgrade? Vagy más lett cserélve? Mindenesetre nincs meg még az a 200k unbuff :D ("csak" 194,566.57)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30775) Jazz válasza mikromanus (#30774) üzenetére


Jazz
veterán

Nálam 202-őt ír ki bnet.:F De mindenképpen meg lesz, már ki is néztem egy WH-t, csak nem tudtam itt lenni amikor lejárt a bid, 60-ba meglett volna. Most hasonló van kint 600-ért. De 60-nál többet nem fogok meg nem is tudok költeni.(olyan kell ami 40+cd, 9AS, 90+dex, 70+vita, 50+light res. Illetve egy pick up radius is belemehetne, mert akkor használhatnám a lacuni-t - bracer ad csak pick up-ot jelenleg.)

Preferálom a költséghatékonyságot, persze ezt csak egy bizonyos szintig tudja az ember tartani. Lásd, még a rad start is sajálom a protector itemekbe, nem hogy marquise.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30776) Bazzzs válasza Gorneck (#30700) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi a választ! Won Khim Lau-n én is gondolkodtam már, átnyálazom az AH-t, hátha találok egy jó darabot. Amuletten rajta vagyok egy ideje, de véletlenül se akar összejönni a craft. Cipőn viszont egyáltalán nem gondolkodtam, hogy jobb kellene belőle :B Megnézem, hogy milyen lehetőségek vannak. Köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30777) killerjohn válasza Jazz (#30766) üzenetére


killerjohn
addikt

az zavar nagyon a monkban, hogy ha nem mobra nyomom a bal clicket (és persze nyomva tartom) akkor csak simán elindul oda, és kering mint gólyafos a ködben még akkor is amikor már mobon van a kurzor...

(#30778) Jazz válasza Bazzzs (#30776) üzenetére


Jazz
veterán

Pár tanácsot én is tudok adni ha gondolod (magam sem preferálom a több b-s szettett, szóval ezen kategóriában mozgok én is). Tehát mp10-re akarsz menni,: (most minimum ajánlott statokat írok, nyilván lehet feljebb-lejjebb menni. Lényeg az arányokon, a példán van)

- pants-ből olyat szoktak/illdomos venni, ami 90+dex és 180+ vita. Hogy miért? Mert ár/értékben sokkal jobban kijössz. Elég csak a statok számát nézned. És amit itt nyersz vitában, azt máshol letudod spórolni. (érdemes nyilván olyan helyen, ahol vita puszta jelenléte megsokszorozza az adott item árát)
- armor: hol a resist. Itt 180+dex 80+vita +válaszott resist 50+. Főleg hogy one with everything passiv-ot használsz, akkor meg ki is kell használni.
- nat cipőből olyan kell ami dual res és nincs vita. Ugye a nadrágon nem kevés vitát nyertünk. Itt most megint nem kell bődületes összegeket kiadni holmi 60 vitáért.
Cserébe lesz dual resist-ed, azaz: 190+dex, 50+res, 70+all res. Dps-ben is több, olcsóbb is, és neked a +50(all) res a 70 all res mellé többet ér mint 60 vita.
- gyűrűk egész jók, rare ring-ről hiányzik az AS, ettől függetlenül nem rossz. Viszont magasabb szintre érdemes maximalizálni a CC-t és AS-et. Ez fog életben tartani megfelelő ehp, dps, de főleg resist-ek mellett. (nekem úgy lett összeválogatva pl. hogy ha lacunival megyek az elérhető maximum a CC-m 0.5 híján (nat ring) ).
- amu szintén nem rossz. Majd ha egyszer sok DE-d lesz craftolsz jobbat. Nyilván jobb lenne egy add AS, AVD, magsabb dex meg CD....de hát az ilyen sok ezerből egy. A max-os CC-d rajta viszont hasznos, ez jó.
- inna rad jó, de viszonylag olcsón lehet 6cc-set 190/180-asat venni kis szerencsével, vagy 180/170.
- shoulder nem rossz. bát cold ment volna bele az arcane helyett. :) (én is így jártam az enyémmel, light helyett physic)
- kesztyűbe is mehet a singel res akár az armor helyett (ez még megfizethető), int helyett meg vita (ez már kevésbé). Kesztyű az dps boost, ez az elsődleges. Ja hogy craftolt, nem is néztem. Kesztyűből nagyon nehéz jót craftolni. Túl sok statnak kell realizálódnia a tér-idő continuum egy azon pontján magas értékekkel, így ebből érdemesebb venni.:) (ráadásul jobban tudsz válogatni a single res miatt)
- wh nem rossz, de egy kicsivel dárágábban vagy ezen az áron, az 50dex-et (100 feletti) átválthatod 90 vitára. Vagy ugyan ezen statok mellett +90 vitára, de az már megint más kategória.

Hát kb. ennyi. Ezzel sok single, azaz all resist-et nyertél, meg némi hp-t, ami elengedhetetlen mp10-re.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30779) SLYM válasza Sirandrish (#30769) üzenetére


SLYM
veterán

hogy a vérbe lenne már jó egy fury a monknak. ha játszottál már a kaszttal akkor tudod, hogy elég idegesítő mikor kifutnak a szörnyek a cyclone elől... így fejből 2 nagyon jó monk jut eszembe a topicból, ugyanazt használd amit ők [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#30780) Jazz válasza killerjohn (#30777) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor adok egy tippet: space lenyomva tart, és úgy üss. Nem kell "céloznod" bal klikkel. Így is rá tud teleportálni, és játszani is nagyon kényelmes. No meg soha nem "ütsz" mellé. Max üresben, egyhelyben, ha kifogynak a mobok, vagy nem jönnek oda. Viszont akkor space felenged, bal klikk, aztán mehet tovább.:)

(#30779) SLYM: ezek nem az 1b alatti szettek...

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30781) SLYM válasza Jazz (#30780) üzenetére


SLYM
veterán

nem az a lényeg. hanem az 1.4-es nem fury fegyver. 25-ös lau. mindkettőn LS. és a skillezés. az, hogy mennyi a keret az ettől teljesen független. neked is ajánlom az egyik fegyver cserét laura. kis matek után könnyen kiszámolhatod, hogy ugyanannyi pénzből kb 15k DPS-t nyernél (régebben kiszámoltam, valami ilyesmi jött ki, de nem emlékszem teljesen pontosan)

[ Szerkesztve ]

(#30782) Jazz válasza SLYM (#30781) üzenetére


Jazz
veterán

Összekevertük a user-eket. Én Bazzzs-nak írtam, te meg Sirandrish/Killerjohn-ról beszélsz.:)

(#30781) SLYM: Nem nagy matek, így van, csak wkl-ek drágák. Azonos árban nem biztos hogy nyersz ennyit (de valamennyit mindenképpen), továbbá viszont mellette meg jó sokat buksz ha alkalomadtán nem lightning-os skilleket használsz.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30783) SLYM válasza Jazz (#30782) üzenetére


SLYM
veterán

ja igen :)

szerk: persze, csak ezzel a lightning builddel jó a WKL. dehát az a monk legjobb buildje magas MPL-re

[ Szerkesztve ]

(#30784) Jazz válasza SLYM (#30783) üzenetére


Jazz
veterán

Így van. Csak ha mondjuk sokat cyclon-ozol (ami holy 300% wep dmg), akkor azért jól jön a dual 1100-as LS Dex CD Sox fegyó. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30785) Bazzzs válasza Jazz (#30778) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Húúú köszi, ez irtó részletes lett :Y Egy WKL-t már vettem időközben, a többi részét viszont átnézem az általad leírtak szerint. Ilyen logikát eddig nem vittem bele, hogy vitality melyik tárgyon lehet sok és melyiken nem szükséges. Lényegében mindig úgy kerestem, hogy az adott felszerelésen legyen vitality és cold resist, ha meg úgy nagyon drága, akkor valamelyik maradjon le.

Shoulders: Engem is bosszantott, hogy nem cold resist került rá, de legelső craftra mindjárt ez jött össze, így nem is kísértettem tovább a szerencsémet :B

Amu: Na itt viszont egyáltalán nincs szerencsém. Még csak véletlenül se sikerül értelmes darabot legyártanom.

Megnézem most az új információk tudatában a lehetőségeimet. Nagyon köszi a segítséget :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30786) Sárpac válasza Jazz (#30782) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egy 1270dps 2.8ls soc furyt egyetlen egy wkl sem hoz be arról nem beszélve, hogy kis tornádókat is jóval sűrűbben kreál, mivel sokkal magasabb az as, igaz fury mellé nélkülözhetetlen az összerántás is! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30787) Jazz válasza Sárpac (#30786) üzenetére


Jazz
veterán

Jaja, fury+wkl páros a best of.

(#30785) Bazzzs: Nincs mit. Amu amúgy nem lenne rossz. Nekem is ilyen hogy 10cc, 53cd, 86vita, csak még jött bele össz 400dex.:) Ez annyit dob, hogy a 2mrd-os avd+as, amuk sem adnak sokkal többet. Én se kísértem tovább a szerencsémet. Majd ha egyszer sok felesleges de-m lesz.:)
Egyenlőre vállasból kéne %life+pickUp-os, és akkor feltehetem a 6cc 60lightRes 9as 90dex lacunim.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30788) killerjohn


killerjohn
addikt

na, kicsit igazítottam a monkon a saját ízlésem szerint, és egész játszható lett. Igaz hogy nem sikerült a 200K damage határt átlépni, de így is elég kényelmes MP2-n. Sajnos az EHP-m siralmas, de gondolom a 100 paragon majd segíteni fog kicsit...

szerk: közben rájöttem, hogy azért látom olyan siralmasnak az EHP-mat, mert a dodge-ot nem számolja bele a HUD (szándékosan). Azzal együtt nem is olyan vészes, már csak még egyszer ennyi kellene ;]

[ Szerkesztve ]

(#30789) Bazzzs válasza Jazz (#30787) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Lesz azért nekem még bőven munkám ezzel a monkkal, mert így, hogy az EF-et lecseréltem WKL-re, mindjárt lement a DPS-em 195e-ről 155e környékére. Tudom, hogy a bónuszokat nem írja ki a karakterlapra a WKL esetében, de azért itt sokaknál azzal együtt 200e körüli DPS értékeket szoktam látni. Mindenesetre a nadrágot és a lábbelit cseréltem a tippjeidnek megfelelően.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30790) Edge válasza Sirandrish (#30771) üzenetére


Edge
veterán

erről a wizről írta, hogy megy vele mp10en simán, de inkább még sincs kedve hozzá? hát megértem :P ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30791) czpitti válasza Sárpac (#30786) üzenetére


czpitti
senior tag

Simán behozza a wkl.Rákukkoltam és adna egy 1205-ös furmány soc-ls plusz 28000 dps-t.A wkl 40-el plusszol.Szal a wkl igenis jobb a furmánynál.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#30792) Sirandrish válasza SLYM (#30779) üzenetére


Sirandrish
legenda

A cyclone pont azért van hogy kordába tartsd a futkározó mobokat. :K
Azt külön megjegyeztem hogy nekem nincs Monkom, de MPL10-en Monkos pt-ben soha sem volt gond, mert ami ki akart szaladni azt visszarántotta..
De erről majd Gorni beszámol.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30793) Gorneck válasza SLYM (#30779) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig szinte teljesen lenullázható a furi hatása, csak jó buildet kell választani. Onnét meg az AS baszott jó...főleg, ha mind2 pracliba magas dmg-vel rendelkező fegyók vannak.
Egyébként semmi se fut ki onnét...ami cibálható...

Akkor van gond mikor már 2-3 furis emberke is van a partyban, mert akkor 1, nem bírod spirittel 2, megszületik az őskáosz és belassul a party.

Én se támogatom a furis geart...sose tettem, de az, hogy xar az egyszerűen nem igaz. A másik meg, hogy pont a Monk az ami kb magasan képes leszarni mi szalad el mi nem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30794) Szatesz. válasza Jazz (#30787) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Én senkinek sem ajánlom a furyt monkhoz. Mivel a monknak sok skillje egy ütés sorozat így egy 10% os fear is nagyon sokat fearel. Pedig nem vagyok egy fury ellenes mert barbárnak szinte kötelező. De monknak egy gyötrelem....

(#30795) Sirandrish válasza Szatesz. (#30794) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én ezt pont fordítva látom.
Barbárnak gyötrelem és a Monk aki teleportál meg összeránt, annak nem egy nagy kaland lekezelni. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30796) Szatesz. válasza Sirandrish (#30795) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Igen én a cyclont nem használtam hanem valami más skillt raktam a helyébe. Barbáromnak nem volt probléma a fear, nem volt zavaró. De a monknak egyfolytában kiütöttem magam elől mindenkit a furyval....

(#30797) killerjohn


killerjohn
addikt

reggeli monk jelentés:
- alakul, alakul
- halálra idegesít, hogy még a DH-hoz képest is papír vagyok... archonról vagy barbárról vagy WD-ről meg ne is beszéljünk...
- kezdek rászokni arra, hogy megyek mint a gép és magamra rántom a mobokat. f@sz se fog utánuk rohangálni... Mondjuk a FoT már majdhogynem ranged skill a thunderclap-al, de még nem az igazi :DDD
- kell majd két marquise emerald, tudom, tudom...
- kevés a spirit. Nem biztos hogy értem én ezt, de most akkor nekem ég IAS kellene, hogy a FoT több spiritet generáljon? Alapból ott kezdődik, hogy amikor beugrok a mobok közé, akkor ugyebár kellene 75 a a sweeping windre, kell 25 a breath of heaven-re, és mondjuk ha a "beugrás" egy cyclone-t jelent, akkor még 50. Ugyebár ez így kereken minden spiritem ha épp fullon vagyok, de általában nem vagyok. Ja és még ugye illene az overawe-et recastolni a DPS boost miatt, amikor már közel van az elite pakk.

Teória: elvileg ha jól sejtem, akkor az a nagy bajom, hogy túl kicsi MP-n (2) megyek. Mert most mindent 1 hitelek, és szerintem emiatt nem jön a spirit. Gyakorlatilag a buff-fenntartásra megy minden spiritem és közben alig van harc. Viszont a baj az, hogy magasabb MP-n szétszednek mint floki a lábtörlőt...

[ Szerkesztve ]

(#30798) Sirandrish válasza Szatesz. (#30796) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát cyclone nélkül lehet hogy tényleg vicces, azzal viszont tényleg jól kezelhető :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30799) Cadal válasza killerjohn (#30797) üzenetére


Cadal
őstag

Esetleg próbáld meg 4 Inna cuccal. Az hogy a sweeping wind nem 75 spiritbe, hanem csak 5 spritibe kerül az iszonyat nagy segítség. Tudom, hogy DPS és As bukta is, de ellenben szinte folyamatosan tudod spammelni az Overawe-et ami összesen 48% damot ad. Szóval érdemes számolgatni, hogy hogyan jön ki magasabb DPS. Nem feltétlen csak a felszerelésből kell kiindulni.

(#30800) mikromanus válasza killerjohn (#30797) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem az a baj, hogy alacsony MP-n runolsz, hanem hogy az egyik legkeményebb karakterrel is helybenhagynak a fallenek magasabb MP-n. Mindjárt megsasollak, de ez így elég kínos. Vagy a közfallenek nem nyírnak ki, de a zombik lesprintelnek? :DDD

A DH sokkal inkább papírkutya. Ha törékenynek érzed a kopaszt, akkor valamit nagyon elnéztél. 4k armor, meg némi resist hasznos tud lenni. Mondjuk a "némi resist" nálam 3-400 allres nálam, de a harang komolyabb skill (azaz többet is sebez, így többet is tölt vissza). Fürge két apró bökős felállásban picit több kell(het).

edit: 30k life és 3400 armor. Te nem vagy Mikroman. Neked több life kell. Az armor meg ugyan csak azoknak kell, akik nem elég kemények, de... te most nem is vagy elég kemény. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.