Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112069) mephi666 válasza TeeBee73 (#112068) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a ros árát párszor kipörgettem, mire lelőtték az rmah-t :) volt drop, amit forintra váltva 10ezer fölött adtam el (valami rare bracer, amin volt minden jóság), de az igazi biznisz akkor volt, amikor kb nem is játszottam, csak aukcióztam: vettem a wkl-t goldért és nyomtam át rmah-ba :) ráálltam direkt arra az itemre és ami pártízmillió alatt volt, vettem sorban, tettem vissza goldért egy részét jóval drágábban, többit meg rmah-ba :) öngerjesztő folyamat volt és ilyen 3-5eur közt elmentek rmah-ból... komolyan, amikor már láttam hogy le fogják lőni az rmah-t, utolsó hónapokban 30ezrek jöttek belőle... úgy hogy reggelente kávézás közben vásároltam és pakolásztam a cuccokat... több időt nem is fordítottam rá (max annyit, hogy ha napközben elkelt cucc, tettem a helyére mást) ...nekem fájó pont, hogy nincs rmah :) (azért nem építettem villát belőle a rózsadombon, de nekem a d3 eddig kb +250ezer körül van)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.