Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#566) RZozo válasza nud (#562) üzenetére


RZozo
aktív tag

Ahogy néztem, az az erősítő nem mai darab. Analóg bemenetei vannak Dolby Digital és DTS dekóder nincs bennne, ami sok mkv formátumú filmnél előfordulhat.
Az Asus O!Play HDP-R1 HD rendelkezik analog audio kimenettel, ami összeköthető az erősítővel. O!Play ha jól tudom le is keveri sztereóra a DTS, DD5.1 hangokat. Tehát megoldható. Az más kérdés, hogy az Asus lejátszója is többet tudna egy DD5.1 és DTS képes erősítővel. De ha ezek a lehetőségek, akkor az Asus R1-et ajánlanám, 20k-ért vagy még olcsóbban megkapható. Venice-el is működne, de az egy kicsit drágább.
Tv-vel kapcsolatban, ha kifejezetten filmnézés történne rajta és elfér nagyobb méret is, akkor LCD helyett plazmát is érdemes fontolóra venni. Én most cseréltem le a 82cm-es LCD-t 106cm-es plazmára. Kicsit nagyobb élmény a filmeknél. Árban sincs akkora különbség köztük.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.