Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Alfajiri válasza junkpod (#55000) üzenetére


Alfajiri
tag

Hogyan pecsételődik meg a gyártók sorsa, ha veszik a termékeiket, és ráadásul csak a „halódó” készülékeiket árulják a boltokban?

Attól tartok körtét akarsz almával összehasonlítani, hogy ne rögtön bolhát és elefántot írjak.

A közösségi megoldásokat kedvelem, de semmiképpen sem állítanám, hogy néhányan összefogva tönkre tudjuk tenni pl. a Toyota autógyártását.

(#55002) junkpod válasza Alfajiri (#55001) üzenetére


junkpod
nagyúr

ismételten azt érzem, hogy a soraimat vagy nem olvasod vagy nem érted. szerintem hagyjuk...

Box's don't touch!

(#55003) Alfajiri válasza junkpod (#55002) üzenetére


Alfajiri
tag

Szerintem átjött, hogy Dune fóbiád van, pedig nem is ismered.

Nagy piac, jól megférnek benne a különféle kategóriájú termékek.

Nem mindenki akar Kínából rendelni, heteket várni rá, adót és áfát csalni vagy fizetni, utána mókolni, póttávirányítót venni, telefonnal lejátszót irányítani ...

A többség megrendeli ma és holnap használja, a vele adott távirányítóval kényelmesen eléri az összes funkciót, és ezért meg a garanciáért hajlandó többet is fizetni.

Nincs gondom a Kinából származó kütyükkel, nekem is van, de nem ez az egyetlen megoldás.

(#55004) T_Stark válasza Alfajiri (#55003) üzenetére


T_Stark
őstag

Kicsit sarkasan fogalmazol.
Nem feltétlen csak Kínából lehet a Dune/Popi kategóriájánál olcsóbban, jó lejátszót venni.

Nekem Németből a Zidoo X8 olyan hamar megjött, hogy csak lestem, gyári távval meg mindennel, és még áfát sem csaltam.

(#55005) junkpod válasza Alfajiri (#55003) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tényleg nem tudom, kinek válaszoltál megint. Semmi olyat nem írtam amire válaszoltál.
Csak nem dune eladásokból élsz, hogy ennyire izgulsz?
Egy szóval nemondtam, hogy kínai boxot vegyenek, én azt mondtam, hogy "én" kerulnem ezt a márkát a jövőben. Az, hogy én mit veszek, meg hagy legyen az én dolgom...
Ezt az adó és áfa csalás szöveget meg kérlek fejezd be. Senki nem úgy rendel, hogy csalni fog, sőt nem is tőle függ,hogy megafazzak vagy sem, ez random esemény. Kíváncsi lennék afalovag úrrá, hogy mindig mindenért adót is fizetsz-e? Amúgy meg mit nézel a duneden? Vásárolt bd lemezeket vagy lopott torrenteket? Na ugye!

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#55006) atirag


atirag
őstag

Szeretném kiváltani az apple tv 4-et. Milyen lejátszót érdemes vennem. Semmit sem szeretnék csak valami hasonlo sebességet és jó képminőséget.
A Roku-t olvastam pár helyen. Vagy az nagyon nem jó nekem?

(#55007) blakey válasza atirag (#55006) üzenetére


blakey
titán

Mik az elvárásaid? Mi az ami nem tetszik az ATV4-ben és jobbat szeretnél? Lejátszót keresel vagy játszani is szeretnél rajta?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55008) atirag válasza blakey (#55007) üzenetére


atirag
őstag

Csak lejátszót keresek. Az Atv4 nekem röcög . Pedig adtam neki esélyt bőven. Próbálkoztam különböző beállításokkal. 4 évad once upon-t néztem végig rajta több beállítással. És utána pár részt megnéztem a tv lejátszójával és teljesen folyamatos volt a lejátszás. Akkor jöttem rá,hogy ez bizony nem lesz jó.
Viszont az egyszerűsége jó lenne. De ha hasonló sebesség lenne már az is megfelelne.
Azért az fura,hogy például a holnaputánt nézve nem tünt fel pedig mindig azzal ellenőrzöm a lejátszást.

(#55009) blakey válasza atirag (#55008) üzenetére


blakey
titán

Mivel nem tud kadenciahelyes lejátszást ezért nem mindegyik lejátszó app képes ezt javítani. Infuse Proval nagyon jó a megjelenítés. Nekem vannak mellette lejátszóim, de eszembe sem jut megvállni tőle, ilyen gyors eszköz nem nagyon van a piacon.Bár lehet, hogy 2X ennyiért találni, de ott más hibák lesznek.
Vegyél mellé egy LE képes boxot és minden hibátlan lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55010) atirag válasza blakey (#55009) üzenetére


atirag
őstag

Mi az a LE box? Infuse pro-t már nem akartam megvenni mert nem hittem benne. Van mrmc-m és infuse4-em
Mindekettőt megvettem mikor megvettem az atv4-et.

(#55011) blakey válasza atirag (#55010) üzenetére


blakey
titán

Infuse 4-ből is Prod van ha megvetted. A TV-m képes "visszafejteni" a 24 fps-t így nálam nem gond, viszont ha nálad a TV saját lejátszójával nincs gond akkor az interpoláció az ami ezt eltűnteti és azt viszont használnod kéne ahhoz, hogy az ATV4-en is megfelelő legyen.
LibreELEC, rengeteg ilyenről volt szó az elmúlt évben, nem kell sokat visszaolvasnod, hogy ilyen hsz-eket találj.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55012) atirag válasza blakey (#55011) üzenetére


atirag
őstag

Hogy tudom használni az interpoláciot amitől jó a tv-n?

Utána néztem a libreelec-nek. Atv-hez sehol nem olvastam egyértelműen. Hegeszgetni meg nem akarok. Abból már kinőttem:)

[ Szerkesztve ]

(#55013) blakey válasza atirag (#55012) üzenetére


blakey
titán

A tv-den kell bekapcsolni az interpolációt.
ATV-hez nincs LibreELEC, S905/S905x-hez valamint egyéb eszközökhöz elérhető a LibreELEC.
A másik megoldás, hogy veszel egy Himedia Q5/Q10 Pro-t, Dune Solo Lite-ot, Popcorn A500-at, Zidoo X8/X9S-t, de egyik sem lesz olyan gyors, viszont másban akár jobb is lehet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55014) atirag válasza blakey (#55013) üzenetére


atirag
őstag

Nálam azt trumotion-nak hívják és azt már próbáltam többféleképpen.
A többit köszi.

Különben olvasgatva külföldi oldalakat lehet ,hogy nem is ez a gond hanem valamilyen gond miatt esetleg a pufferelés. De ez már nem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#55015) blakey válasza atirag (#55014) üzenetére


blakey
titán

Azt nézd meg, hogy amikor a tv-vel játszol le egy filmet akkor milyen beállítások vannak és azokat állítsd be a ATV-re is, de pontosanugyanazt, mert ha tv-n folyamatos akkor az ATV-vel is annak kell lennie:

Milyen pufferelés? SMB, NFS, DLNA-n keresztül éred el a filmeket?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55016) gyenesb


gyenesb
csendes tag

Médialejátszó vásárlás előtt állok, ehez kérnék segítséget, tippeket.

egy samsung ps64es8000 164 cm full hd plazma tv-m van aminek a beépített lejátszóját használom külsö hdd-ről usb-n, amivel meg is voltam elégedve de lassan kezd elavultá válni a formátumokkal.

Kritériumok:
-kadenciahelyes lejátszás
-koax hangkimenet
-minőségi távirányító
-HDMI
-stabil egyszerű működés
-bluray iso, mkv, Flac 24/192 kezelése
-minőségi audio és video lejátszás

Ami nem fontos:
-3d lejátszás
-DAC az (erősítőmben dsd DAC van)
-analóg kimenetek
-juke box (sima könyvtár szimpatikusabb)
-hálózati lejátszás
-beépített HDD

A vxp nem tudom, hogy fontos-e, lehet, hogy rosszul gondolom, de egy rossz anyagból nem lehet jót csinálni. Az erősítőmön (nuprime ida-8) sincs semmilyen hangjavító elektronika, de lhet, hogy tévedek és hasznos.

Androidos eszközök nem tetszenek, nekem inkább egy cél eszközre lenne szükségem, az aplikációk nem érdekelnek.

Max keret 70.000 ft

Válaszokat tippeket előre is köszönöm!

(#55017) atirag válasza blakey (#55015) üzenetére


atirag
őstag

Most letőltöttem a vlc-t is hátha. UPnP-n a tpshare és smb-n is. De hálózati meghajtót is adtam hozzá talán az mrmc-ben
Viszont azt vettem észre,hogy vlc-ben sokkal gyorsabban előhozza a file-okat mint mrmc vagy infuse-ban?

[ Szerkesztve ]

(#55018) Biker979


Biker979
csendes újonc

Üdv Fórumlakók!
Segítséget szeretnék kérni. A jelenlegi Asus Oplay lejátszómat szeretném lecserélni egy modernebb cuccra. Segítséget szeretnék kérni a választáshoz, mert halvány lila fogalmam sincs a témáról. Az Asussal sem lenne semmi bajom, de idegesít, hogy nem állandóan szenved a feliratokkal. Eddig megnéztem rajta kb. 500 filmet, abból jó, ha háromnál sikerült beolvastatnom vele a felirat fájlokat. Mindet átnevezem, hogy megegyezzen az mkv fájl nevével, mégsem akarja az igazságot.
Nem csúcskategóriát keresek, arra nincs most keret. 3D-t nem kell, hogy tudja, nem szeretem.
Amit viszont tudnia kellene: Általában HD-ben nézem a filmeket, tervben van egy 4k-s tv beszerzése is. Hangra nagyon érzékeny vagyok, egy külön házi mozi szoba van berendezve, ahol csak filmet nézünk. Tehát, hangban jónak kellene lennie. Tudtok ajánlani valamit? A keret 30000-35000 körül lenne.
Köszönöm előre is!

(#55019) blakey válasza atirag (#55017) üzenetére


blakey
titán

VLC-t nem próbáltam, MrMC-ben és Infuse-ban nekem fel vannak csatolva a NAS-son lévő könyvtárak, SMB-n csatlakozok és nincs gond a gyorsasággal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55020) Joshi válasza Technoman (#54999) üzenetére


Joshi
titán

Ha olyan jó vételnek tartottam volna a Dune és Popcorn lejátszókat biztos lehetsz benne hogy vettem volna. Egyszerűen drágák voltak és ugyan úgy nem voltak tökéletesek, nyilván mára már visznek mindent de hát eltelt jó néhány év. Nem favorizálok én semmit, most éppen egy Q5 Prom van és visz mindent ahogy kell tehát elégedett vagyok vele. A wrapper pedig a kezdetek óta jól működik, pont azt csinálja amire kitalálták. Az hogy a Kodi nem működik teljes funkciójában ez pont engem hidegen hagy, nem is használom és ezáltal a wrappert sem. :D

ui.: végszóként, félre ne érts semmi bajom a Dune lejátszókkal, de nekem mindig is túlárazottnak tűntek így nem tartottam jó vételnek. Szerintem ez most is így van.

[ Szerkesztve ]

(#55021) Multibit válasza Joshi (#55020) üzenetére


Multibit
veterán

A "túlárazás" akkor értelmezhető, ha van legalább azonos tudással és megbízhatósággal jóval olcsóbb alternatíva, mint az éppen vizsgált eszköz. Azaz, "X készülék túlárazott, mert Y ugyanazt tudja (vagy többet), de olcsóbb". Egyébként nem lehet ilyen jelzőt használni. Mert mihez képest túlárazott? Az én pénztárcámhoz? A tiedhez? Miért pont az enyémhez, miért pont a tiedhez?
2010-2011 magasságában melyik konkrét típus volt az, amelyik jobb vétel volt az akkori SM8642 alapú Popcorn, vagy Dune modelleknél? Mert végig ezekről volt szó, nem az ezeket követő melléfogásokról.

[ Szerkesztve ]

(#55022) Joshi válasza Multibit (#55021) üzenetére


Joshi
titán

A Sigma VXP-t inkább a projektorokhoz ajánlották és úgy általában az SD forrásokhoz, de aki natív FHD forrásból tévézett annak teljesen fölösleges volt kiadnia annyi pénzt mint egy Dune került. Azért voltak szép számban megfizethető lejátszók mint pl Mede8er. De most hiába bizonygatsz bármit is, ha nekem megérte volna vettem volna de nem tettem. Ennyi, nem kell ezt túlragozni.

(#55023) liszi70 válasza Joshi (#55022) üzenetére


liszi70
nagyúr

Abból is látszik, hogy nem ugyanarról a Dune és Popi sorozatról beszélünk, hogy VXP-t emlegetsz. A beszélgetés kiindulási alapját képező Popi A210, és Dune HD, Dune Smart sorozatban nincs VXP, az jóval későbbi (aranykor utáni) időszak készülék-termésében található. :D És úgy van, ahogy Multibit írja, abban az időben nem volt "túlárazott" a Dune, mert ahogy írtam is, nem volt alternatívája a piacon, nem volt hasonló tudású, fájltámogatású, stabilitású asztali médialejátszó. Most már van dögivel olcsóbb és nagyobb tudású is, tehát az akkori árak most már túlárazottnak tűnnek, de akkor még valós support és valós teljesítmény állt mögöttük. :)

[ Szerkesztve ]

(#55024) Joshi válasza liszi70 (#55023) üzenetére


Joshi
titán

Abban az időben talán még LCD tévém se volt minek vettem volna egy méregdrága Dune vagy Popcorn lejátszót? Még a divx korszak ment és egy Yamada 6600-om volt, amit meg nem vitt azt PC-ről játszottam le, jóval később vettem médialejátszót. Nekem akkor se érte megvenni akármilyen jó lejátszó volt, de nekem akkor is úgy rémlik hogy voltak gondok azoknál is. Most nincs túlárazva az OLED? Szerinted ér egy 55"-os tévé majdnem 1millát? Vagy maradva a médialejátszóknál ér egy Dune Solo 4K 100ezret? Nem attól ér valami annyit amennyit mert nincs konkurenciája, hanem azért annyi mert megteheti a gyártó hogy annyiért adja.
Hozzáteszem egy médialejátszó soha nem érhet túl sokat hiszen ott van a pc ami gond nélkül visz mindent és ez régen is így volt.

(#55025) Dorian válasza Joshi (#55024) üzenetére


Dorian
félisten

Engedd már el a témát, mert tök szánalmas amit művelsz.

Nyilvánvaló tévedés beismerni illik, mintsem kötni tovább a nemlétező ebet. Vagy djpundro szerepét akarod folytatni?

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#55026) Joshi válasza Dorian (#55025) üzenetére


Joshi
titán

Mégis mit kellene elengednem? Én végig a saját véleményemről beszéltem és nem általánosítottam. Most sorolhatnám a Dune fanok neveit akiknek el kellene engedni a témát. ;)
Ne sértegess azzal hogy djpundrohoz hasonlítasz. :(

[ Szerkesztve ]

(#55027) junkpod válasza Dorian (#55025) üzenetére


junkpod
nagyúr

Most arra akarjátok meggyőzni, hogy egy múltbeli termékről más legyen a véleménye? Hagy legyen már saját véleménye...

Box's don't touch!

(#55028) gyeniko válasza junkpod (#55027) üzenetére


gyeniko
őstag

Persze, legyen! "A vélemény olyan, mint lyuk a seggen: mindenkinek van belőle". A megalapozott vélemény viszont már nem ilyen...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#55029) Joshi válasza gyeniko (#55028) üzenetére


Joshi
titán

Ok, de te mivel érvelnél mondjuk a Popi 210 vagy Dune HD-val? Te milyen kijelzőn nézted a Dune HD képét abban az időben? Mert ugye a jelenlegi High End kijelzők mutatóban se voltak. Nyilván most a Plazma fog jönni meg a projector. Aha, abban az időben milyen volt egy elérhető árú proji? Én ezeket láttam és még plazmám is volt szóval megalapozottnak tartom a véleményemet de még mindig csak saját vélemény. Akinek megért annyi pénzmagot, az meg is vette és most hangoztatja hogy az mennyire megérte. Ok, de attól az én véleményem nem változik.

(#55030) gyeniko válasza Joshi (#55029) üzenetére


gyeniko
őstag

Semmiképpen nem akartalak bántani a hozzászólásommal, bocsánatodat kérem, ha így érezted! :R
Lehet, hogy csak a megfogalmazást lehetne pontosítani kicsit: ha azt írod, hogy Neked nem ért annyit, amennyibe került, az tökéletes és senki nem támadja. Ha azt írod, hogy "túlárazott", az egy általánosító értékelés még akkor is, ha hozzáteszed, hogy "szerintem". Biztosan voltak/vannak olyan cuccaid, melyekről a népesség 99%-a azt mondaná, hogy túlárazott. Igen ám, de más ezt akkor mondani, amikor "röhögve" megvásárolhatod, de nem teszed, mint amikor csak nagy áldozatokkal (vagy még úgy sem) vásárolhatnád meg és nem is teszed. Én az általad leírtakból azt sejtem, hogy akkoriban a 2. csoportba tartoztál, ez "puhítja" a véleményed erejét.
Igazából egyik termék sem "túlárazott", amelyet olyan darabszámban adnak el, hogy tervezéstől az értékesítésig terjedő teljes láncolaton mindenki megtalálja a számítását benne. Akkor sem, ha ez csak 100 db-ot jelent, mint pl. a 200 db-os BMW M5 Competition Edition, melyet én akkor sem vennék meg, ha csilliárdos lennék, annak ellenére, hogy minden forintját megéri annak, aki szereti a BMW-t és ki tudja fizetni érte a 130.000 €-t.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#55031) Joshi válasza gyeniko (#55030) üzenetére


Joshi
titán

Régóta szerencsés vagyok ha az anyagiakat nézem, de az is szerencse hogy helyén van az értékrendem. Egy médialejátszó soha nem volt olyan ársávban amit ne engedhettem volna meg magamnak, most az Oppot hagyjuk az úgy se kimondottan médialejátszó. Ha az eszmefuttatásomat nem értitek, vagy csak szarul magyarázom és nem megy át, akkor hagyjuk a témát. Ha viszont még mindig az a téma hogy akkor mennyire megérte a Dune lejátszók az árukat, akkor ismételhetem önmagam vagyis szerintem nem érte meg, pont. Részemről lezártam a témát. :R

(#55032) Strangers válasza Joshi (#55024) üzenetére


Strangers
tag

A TV-árakhoz csak annyit, valamikor a plazma is milláról indult a kifutása előtt már 180K ért lehetett venni. Így lesz az OlED is, már vannak 340- 360K körül. :-)

(#55033) Technoman válasza Joshi (#55020) üzenetére


Technoman
őstag

Tálárazott volt a Dune???
Akkor még nem láttad, a pár napja/hete beharangozott vacsiúj Dune árát :Y
Na ez a dúÚÚÚÚrva

(#55034) Strangers válasza Biker979 (#55018) üzenetére


Strangers
tag

Szerintem jobban jársz ha kicsit vissza olvasgatod a fórumot, esetleg az összefoglalót vagy körülnézel az Amlogic S905, S912 fórumon is mert úgy tűnik most itt senki sem akar válaszolni. :-)

(#55035) Biker979 válasza Strangers (#55034) üzenetére


Biker979
csendes újonc

Erre én is kezdek rájönni. Az összefoglalóval nem sokra megyek. Sajnos nem sok időm van mostanában olvasgatni. Meg nem is vágom ezeket a kütyüket. Nem tudom melyik márka milyen, illetve azt sem tudom milyen márkák vannak. :D Az Asusra is úgy találtam, hogy itt volt helyben használtan. Elmentem, megnéztem, működött, megvettem. Csak később derült ki, hogy nem szereti a feliratokat. Nem szeretnék megint ebe a hibába esni. Boltba hiába megyek be, az eladók kb. annyit értenek hozzá, mint én. :)

(#55036) Multibit válasza Biker979 (#55018) üzenetére


Multibit
veterán

Elég szűkös a keret. Ha olcsót akarsz, akkor a már emlegetett kínai S905(X) mini PC-ket lehet LE-vel mediaplayerré alakítani. Ha out-of-box megoldás kell, akkor kicsit tegyél még az összeghez és vegyél egy Minix Neo U1-et!

(#55037) mesteruram válasza Biker979 (#55035) üzenetére


mesteruram
tag

Csak látogató vagyok! Nem ismerm az Asust de nekem sem egy nagy valami van WD TV Live ami tudásban hasonló, de nekem még soha nem volt gondom a felirattal, még akkor sem ha különkerestem meg feliratot is egyszerűen betettem a mappába azonnal tökéletesen kezelte. Ha csak ennyi gondod van kár kiadni nagy pénzeket!!!
Bocs hogy beleszóltam a hozzá értők dolgába!

(#55038) Chrys_ válasza Technoman (#55033) üzenetére


Chrys_
addikt

Az szép ár.

(#55039) Joshi válasza Technoman (#55033) üzenetére


Joshi
titán

Engem nem zavar ha az adott terméknek meg van a vásárló bázisa, de ne magyarázza belém senki hogy ez mennyire jó vétel akár most vagy a múltat nézve. ;] Vegyék, használják egészséggel. :D

[ Szerkesztve ]

(#55040) dh66e válasza Joshi (#55039) üzenetére


dh66e
veterán

Sokat rugózol ezen a témán.Engedd el.

(#55041) Joshi válasza dh66e (#55040) üzenetére


Joshi
titán

Á, csak húzom a homokbuckás agyakat. ;]

(#55042) dh66e válasza Joshi (#55041) üzenetére


dh66e
veterán

ne tedd,mert tudod kinek a sorsára jutsz. :K

(#55043) Joshi válasza dh66e (#55042) üzenetére


Joshi
titán

Én stílusban nem alacsonyodom le addig, már ha egyre gondolunk. :U

Egyébként semmi konkrét pozitív érvet nem hozott fel egyetlen egy Dune fan sem. Akár kitárgyalhatnánk a Sigma SMP8643 soc-t miért ne? De senki nem tette, inkább hozzá nem értő hiteltelennek írtak le. :U

[ Szerkesztve ]

(#55044) dh66e válasza Joshi (#55043) üzenetére


dh66e
veterán

Nem kell azért annyira lemenni.
Topik pukkasztásért is lehet pihizni. ;]

(#55045) Technoman válasza dh66e (#55044) üzenetére


Technoman
őstag

Nézd Joshi, valóban kár ezen ennyit rugózni, főleg egy elmúlt dolgon.
Mi Dune-ösök /exDune-sök tudjuk és emlékszünk a márka békebeli termékeire.
Sokaknak még mindig ott van a kitűnően működő példánya (ha 1 éve nem döglött volna be, még mindig azt használnám)
Zárjuk is ezzel a sort és a sztorizást.

(#55046) Joshi válasza Technoman (#55045) üzenetére


Joshi
titán

"Sokaknak még mindig ott van a kitűnően működő példánya"
Mi köze van ennek ahhoz amiről eddig beszéltünk? Sokaknak még ma is működik a régi Noname lejátszója. És? :F

(#55047) Technoman válasza Joshi (#55046) üzenetére


Technoman
őstag

Barátom, te tényleg vagy a már említett havernak a pályaútját akarod követni, vagy csak simán unatkozol/fontoskodsz.
Átadom másnak a stafétát.

(#55048) Biker979 válasza Multibit (#55036) üzenetére


Biker979
csendes újonc

Köszi a tippeket. Nézegettem a gépeket, és felmerült bennem egy kérdés. Manapság minden média lejátszón android van? A topikokat olvasgatva az jött le, hogy elég sokat kell mókolgatni őket, hogy rendesen működjenek. Nekem nem sok kedvem van hozzá. Az Asusban pont azt szeretem, hogy nem kell babrálni, különféle lejátszókat telepíteni, kiválasztom a filmet, nyomok egy play-t és indul a film. Valami ilyesmit keresek, csak modernebbet. Film nézésen kívűl semmi másra nem lenne használva. Ha kell, inkább gyüjtök még hozzá, vagy nézegetnék használtan.

[ Szerkesztve ]

(#55049) Phülöp válasza Biker979 (#55048) üzenetére


Phülöp
addikt

A lejátszónak megfelelő LibreElec image-t kiírod SD kártyára, azt bedugod a lejátszóba, amit utána bekapcsolsz. Kb. ennyi a mókolás, nem egészen 3 perc az egész.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#55050) blakey válasza Biker979 (#55048) üzenetére


blakey
titán

Nem kell mókolgatni ha megfelelő lejátszót választasz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.