Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) junkpod válasza puntocsento (#58000) üzenetére


junkpod
nagyúr

:Y

Box's don't touch!

(#58002) Beni2360 válasza puntocsento (#58000) üzenetére


Beni2360
félisten

Részlet egy akusztika a házi mozinál cikkből.
Az egyik szélsőségként, akusztikailag legkedvezőtlenebb tulajdonságai miatt említettük már a fürdőszobát. Nézzük meg mennyiben különbözik ettől egy ma divatos nappali: három fala franciaablak, márvány a padlója, és egyetlen berendezését egy üveglapos dohányzóasztal körül álló bőr ülőgarnitúra jelenti. Egy ilyen szobából csak a jacuzzi hiányzik, akusztikai szempontból minden másban megegyezik egy visszhangos fürdőszobával. Az üveg, a márvány és a fémfelületek mind-mind hang visszaverő tulajdonságúak. A bőr akusztikailag erősen visszaverő felület, főként a hagyományos kárpitozású bútorokhoz képest. Egy kristályvázákkal és kínai porcelánokkal teli üvegvitrin sem javít sokat a helyiség hangzásán

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58003) Joshi


Joshi
titán

Nagyon elment a téma OFF-ba nem gondoljátok? Ilyenkor hol van a topikgazda? :U

ui.: javasolnám puntocsento fórumtársnak, hogy fáradjon át a Házimozi valamelyik topikjába.

[ Szerkesztve ]

(#58004) Panthera


Panthera
őstag

A családban akartam meglepni valakit egy egyszerű médialejátszóval, de eddig eszembe sem jutott, hogy CRT tv-vel ezek nem mennek rendesen. Az S905 topicban alig találni olyan modellt, amit kipróbáltak ilyen téren.

A rossz DA átalakító csak ezen lejátszók tulajdonsága vagy a drágább lejátszók dedikált kompozit kimenetei is ilyenek? Egyelőre csak SD film lejátszásra kellene, most hirtelen még nem fognak szerintem tv-t cserélni.

(#58005) djnice válasza Panthera (#58004) üzenetére


djnice
veterán

(#58006) Dorian válasza Beni2360 (#58002) üzenetére


Dorian
félisten

"A bőr akusztikailag erősen visszaverő felület"
Az egyszerű igazságok többnyire valahol sántítanak. Magas és közép tartományban valóban így van, de, a mély tartományt nem igen izgatja a bőr bevonat. Mindig azt kell figyelembe venni, h spektrálisan azonos elnyelés a kívánatos, a magasakat pedig arányaiban könnyen túl csillapíthatjuk szőnyeggel, függönnyel, meg egy csomó dologgal.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58007) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
kompakt hdmi sticket keresek, ami képes memókártyáról lejátszani 1080/60p h264 mp4-et (és így is kiadni).
Ez vajon tudja? Valakinek van hasonló?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58008) TCr


TCr
veterán

Most jött hírlevélben, Zidoo H6 Pro, zászlóshajóként említik.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#58009) TIT


TIT
veterán

Van valakinek zidoo X8?
Normálisan viszi a bd3d-t+a többit?
Mennyi lehet a vámköltség és áfa?

Puntocsento: Jó kis DM 603
Nekem a 602 van.

[ Szerkesztve ]

(#58010) tomp válasza TIT (#58009) üzenetére


tomp
félisten

Jelen!
Igaz nem nézek 3D-t de a több tulaj is gond nélkül nézi rajta a 3D-t.
Kadenciahelyes helyes minden rajta.
Ha a német amazonról rendeled akkor nincs semmi extra díj. Csak annyi amennyit írnak. Postaköltség nincs. Pár nap alatt megérkezik.

(#58011) TIT válasza tomp (#58010) üzenetére


TIT
veterán

Ok köszi.
Hang is rendben és a kép is?
Pc-hez képest elvileg jobb a kép.
Gari van rájuk?

(#58012) tomp válasza TIT (#58011) üzenetére


tomp
félisten

Nálam minden rendben van.
Garancia van persze. 1év. Ha valami gond van akkor amazonnak kell visszaküldeni.

(#58013) Dorian válasza TIT (#58011) üzenetére


Dorian
félisten

"Pc-hez képest elvileg jobb a kép"

Ezt hogy érted?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58014) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az még mind semmi!: 6K TV Box! :D

Ez az Allwinner / Beelink tudhat "valamit"... Csak azt tudnám minek... :F

(#58015) dh66e válasza Márton (#58007) üzenetére


dh66e
veterán

amazon fire tv stick esetleg,bár arra androidos appokat kicsit bacilusos feltenni,de kodival remekül el van.
Bocs figyelmetlen voltam memoria kártya nyílás nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#58016) Beni2360 válasza Márton (#58007) üzenetére


Beni2360
félisten

Valami hasonló pár éves ilyen cuccom van valahol de ezek erre nem valók.
SD kártyát sem folyamatos filmnézésre találták ki, hamar tönkre megy.
Vegyél egy s905x boxot ezen az áron és rögzítsd a TV mögé.
Ez a felbontás 1080/60p h264 meg ilyen gyenge socra és androidra :F
Még a sima filmek is szaggatni fogna rajta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58017) junkpod válasza Beni2360 (#58016) üzenetére


junkpod
nagyúr

"SD kártyát sem folyamatos filmnézésre találták ki, hamar tönkre megy."
Torrentezesrol már hallottam, hogy pusztítja az SD kártyát a sok random apró írással (bár szerintem ha blokkonkent írja ki akkor pont annyi írás lesz mint egy másoláskor) na de egy 10gigas anyag kiolvasasa hogyan károsítja az sd kartyat azt elképzelni sem tudom...

Box's don't touch!

(#58018) Márton válasza Beni2360 (#58016) üzenetére


Márton
nagyúr

"hasonló", "pár éves" - tehát nem ez a modern :))

Hát nem tudom. Ha 4k-t tud, akkor egy 1080/60-tól meghasal?
Rpi2-m van köszi, most kisebbet keresek, havi 1-2 használatra. Az SD-t nem sokszor írnám, saját film menne róla. Meg aztán ilyen kártya árak mellett nem szempont hogy 1000 írás után hibázik a kártya.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58019) djnice válasza Márton (#58007) üzenetére


djnice
veterán

S905X-es stick + LibreELEC és megvan oldva: [link]
Igaz hogy ezen a 4K HEVC 10 bit 60p is megy, de sebaj :)

(#58020) Márton válasza djnice (#58019) üzenetére


Márton
nagyúr

Nna, köszi, ez már vmi!
Tuti megy, tesztelted, vagy csak adatlap alapján?

Mert az RK3188 is tudja, elvileg..

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58021) djnice válasza Márton (#58020) üzenetére


djnice
veterán

Ezt nem kell tesztelni és nem is kell adatlapokat nézegetni.
Az Amlogic jó, a Rockchip pedig sz*r.
Ha visszaolvasol vagy beleolvasol az S905 topikba, akkor láthatod mi a helyzet, az S905 széria gyakorlatilag tökéletes, kadenciahelyes 4K képes SoC LibreELEC-kel.

[ Szerkesztve ]

(#58022) Márton válasza djnice (#58021) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, rendelem
köszi a Pi-t is!
:R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#58023) TIT válasza Dorian (#58013) üzenetére


TIT
veterán

Úgy,hogy most pc-ről megy a film és a zidoonak jobb-e a képe mint a pc-nek?

tomp: Köszi,amazon nem szállít ide sajna.

[ Szerkesztve ]

(#58024) Beni2360 válasza junkpod (#58017) üzenetére


Beni2360
félisten

hogyan károsítja az sd kartyat azt elképzelni sem tudom... - Na látod ez már a te bajod. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58025) Beni2360 válasza Márton (#58018) üzenetére


Beni2360
félisten

tehát nem ez a modern - hát az enyém nem.
De mint (#58021) djnice megírta vagyis kimondta, nem jó vagyis sz@r az a soc, nem arra való.
A vége csak az lett, hogy van jobb. :DD
-------------------------
(#58023) TIT - de szállít sokan mint én is 11 hónapja ott vettem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58026) TIT válasza Beni2360 (#58025) üzenetére


TIT
veterán

A neten azt írják nem,regelni kell mert nem tudok továbblépni a kosárból?

(#58027) Beni2360 válasza TIT (#58026) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott igen kötelező és csak kártyával tudsz fizetni és saját vevő védelmük van mint az Alinál, de sokkal komolyabb. Évek óta semmi gond nem volt velük. Van külön Amazon topik nagyon jó és segítő készek a lakók meg a gazda is. Megrendeled és akkor vonják le a kártyáról a pénzt amikor szállítják.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58028) junkpod válasza Beni2360 (#58024) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tudsz erről bármilyen olvasmányt linkelni?
Mert akkor az, hogy oprendszert futtatok SD kártyáról, az már végképp mindennek a teteje.

Box's don't touch!

(#58029) Dorian válasza TIT (#58023) üzenetére


Dorian
félisten

Akkor max úgy érdemes fogalmazni, h a te PC-dnek, a te beállításaiddal rosszabb a képe, nem általánosan. Abszoludt értékben biztos, h PC-ből lehet kihozni a legtöbbet, csak sokan nem akarják kifizetni ezt az árat, és szarakodni a szoftverezéssel, én sem.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58030) Joshi válasza junkpod (#58028) üzenetére


Joshi
titán

Tulajdonképpen egy mezei pendrive és memóriakártya tényleg nem oprendszernek való. Ezek nem ssd-ék amiben rengeteg olyan funkció van (pl Trim), ami kitolja az élettartamot. Persze az más kérdés, hogy még így is sok-sok évig használhatók erre a célra. Nekem több pendriveom és sd kártyám halt már meg, ssd csak egy de az még a kezdeti időkből való volt.

(#58031) puntocsento válasza Beni2360 (#58002) üzenetére


puntocsento
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#58032) sugarforce válasza Joshi (#58030) üzenetére


sugarforce
őstag

Azért az sem mindegy milyen oprendszerről beszélünk. Egy teljesértékű windowsról, vagy egy teljes értékű ubuntu vagy redhatről, netalántán valami librelec forkról, vagy xpenologyról?
Nem ugyanúgy működnek ezek, míg egy x86os win vagy linux folyamatosan dolgozik a lemezre, lemezről, addig egy libreelec (feltételezem, ha már oprendszerről beszélünk ebben a topikban, akkor főképp arról van szó) teljesen máshogy kezeli a tárhelyét. Persze az sd is tönkremegy, meg a pendrive is, de ugyanúgy mint egy hdd vagy egy ssd is.
Nagy általánosságban igazad van abból a szempontból, hogy egy pendrive, vagy sd kártya hosszú távon nem alkalmas arra, hogy egy windowst futtasson napi szinten, mert 1 éven belül tuti meghasal. De ha szerencséd van, akkor sem nagyon valószínű, hogy 2 évig bírja. Nekem pár éve szükségmegoldásként egy ubuntu headless 14.04 volt fent sd kártyán, arról futott az otthoni szerverem, a rendszer sokmindent nem csinált, csak torrentezett külső meghajtóra, meg smb megosztás, ftp ilyesmi. Ennek ellenére kb egy év után blokkhibára hivatkozva napi szinten letérdeltette az oprendszert, aztán 2 hét után már fel se ismerte a gép, megpusztult.
Rengeteget írt és olvasott a rendszer rá folyamatosan, ettől halt meg.
Egy libreelec nem ír és olvas folyamatosan az sd kártyára, feltéve, hogy nem raksz fel olyan addont, vagy olyan feladatot adsz neki(pl egy torrent kliens), ami ezt fogja csinálni.
Az ssd trim meg egy jó funkció egészen addig, amíg maga az oprendszer is támogatja rendesen, bár a modern os-eknél ez már nem probléma, még az ssd-zés hajnalán volt ez gond, akkor szívtam is vele rendesen.

(#58033) djnice válasza TIT (#58009) üzenetére


djnice
veterán

Én egyszerűen nem értelek...

Itt a fórumon és privátban is elmondtam neked többször is, hogy:
- A Zidoo X8 / X9S / X10-nél nincs gond a 3D ISO-val
- Ha passzív a TV-d, akkor elég egy S905 is
- A Zidoo-t német amazonról kell rendelni, mert nincs vám, áfa és ingyenes a posta, amúgy az X8 ma is lesz akcióban 16 órától
- A PC képe sok mindentől függ, a sima DXVA-nál jobb lehet a Zidoo, de a madVR-nél biztos nem

Mit nem lehet ezen megérteni?

(#58034) Beni2360 válasza junkpod (#58028) üzenetére


Beni2360
félisten

Mert akkor az, hogy oprendszert futtatok SD kártyáról - Ki beszélt itt oprendszerekről?
Egy SD kártyára másolt majd törölt filmekről beszélgettünk ami nem igazán erre szánt rendszer. szvsz. Torrentezésre használni meg főképpen :F
És nem tudok de nem is akarok linkelni, ha érdekel keres rá.
Úgyis szeretsz sok minden témával foglalkozni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58035) puntocsento


puntocsento
csendes tag

segítsetek légyszi.
küldjetek már egy közvetlen linket pontosa melyik LibreELEC-et kell felraknom egy 4K "OTT M8S" Amlogic S812-es médialejátszóra? (amíg meg nem jön a ZIDOO X9s megpróbálnám erre felrakni).

vagy ezek közül melyiket kell rátelepíteni?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#58036) junkpod válasza Joshi (#58030) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok, ez csak hab a tortán. Innen indultunk: "SD kártyát sem folyamatos filmnézésre találták ki, hamar tönkre megy."
Mitől lenne tönkre egy SD kartya idő előtt, ha filmet masolok rá majd azt akár többször megnézem? Ezt nem értem.

Box's don't touch!

(#58037) junkpod válasza Beni2360 (#58034) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hahaha... Ki beszélt itt torrentrol.
Ramasolok egy filmet, megnézem, letörölom, majd újra. Ha heti 2 filmet megnézek, az évente 104 iras-olvasas-torles ciklus, SD kártyákkal 1000 iras-olvasas ciklusokat emlegetnek, ez cirka 10 év élettartam.
Nem jól számoltam?

Box's don't touch!

(#58038) sza.sa


sza.sa
tag

Sziasztok!

Mede8er 600X3D vs Popcorn VTEN...

Ennyire más a VTEN? Sokkal lassabban reagál, akár menüben lépkedés, akár a film léptetés, beletekerés, hangsáv váltás? Így 10 perc után enyhe csalódás, sebességben kezelhetőségben előrelépést vártam :(
Ráadásul a távirányítóját amilyen erősen kell nyomkodni, meg lehet nem is okés, mert a fel-le irányokat nehezebben veszi.
a Jukebox-ot meg nem is próbáltam még, azt írja lefekvés előtt indítsam mert órákig is eltarthat :(

sza.sa

(#58039) blakey válasza sza.sa (#58038) üzenetére


blakey
titán

A VTEN lassú, de a többi Popcorn sem villámgyors.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58040) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#57906) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Üdv újra. :B
Sikerült kapnom kipróbálásra egy Zidoo X8-at.
Leszedtem az Everestet UHD-ban (Everest.2015.UHD.2160p.BluRay.REMUX.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.HuN-TRiNiTY).
Az lenne a kérdésem, hogy ez a film alapban ennyire fátyolos, vagy ez a lejátszó műve?
Vagy a kölcsönzött verzió ilyen?
Olyan, mint ha egy átlátszó szürke függönyt húztak volna a képre.
Bármi mást játszok le rajta, tökéletes a kép...

Másik kérdés:
Az X9S távirányítóján van háttér világítás? Vagy az X10-en?
Mert erről nem szeretnék lemondani... 5 perc sötétben nyomkodás után már utáltam az X8 távirányítóját.

Amúgy egész korrekt a szerkezet.
Sokkal gyorsabb, mint a med, és még jobban is tetszik.
Köszönöm az iránymutatást. :R :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#58041) blakey válasza s7evcsenko (#58040) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg HDR-est sikerült leszedned, az X8/X9S egyelőre nem tudja SDR-re konvertálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#58042) Beni2360 válasza s7evcsenko (#58040) üzenetére


Beni2360
félisten

Másik kérdés: nem nincs nekik.
De 10-15 $ közt veszel egy univerzál háttér világításos távot és többet tudsz majd vele irányítani mint a sajátjával.
Egyébként mit kell egy film alatt 5 percig nyomkodni? Én már 11 hónapja nyomkodom (x8) és sötétben is tudom mi hol van. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58043) s7evcsenko válasza Beni2360 (#58042) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Most, hogy mondod itt fekszik mellettem a harmony is, csak ugye nem programoztam rá, mert kölcsön cucc. :W
Akkor ez storno, köszi. :P :R

"Egyébként mit kell egy film alatt 5 percig nyomkodni?"
Mint írtam, kölcsön cucc... nem csak a film alatt nyomkodtam, hanem úgy általában ismerkedtem vele, sötétben.

(#58041) blakey:
Értem, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#58044) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Ehhez mit szóltok[link] Ezt érdemes vennem vagy egy zidoo x9s
Nekem egy samsung 3D aktív tv van.

(#58045) Chris Kiki válasza vadasz70 (#58044) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Hát ezt biztosan nem! A Zidooval nem lőhetsz mellé.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#58046) Antonio válasza vadasz70 (#58044) üzenetére


Antonio
senior tag

zidoo , a másik az egy noname, reputáció mentes lo@aszjóska... ha lejjebb görgetsz kb 4 másik "márka
" néven van ugyanaz a készülék

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#58047) TIT válasza vadasz70 (#58044) üzenetére


TIT
veterán

Ez valszeg a bd3d-t se tudja,csak a halfou-t és sbs-t,azzal meg nem sokra mész aktívnál+egyébként se.
Az a furi,hogy mind2 kínai,csak a zidoo drágább+elvileg jobb.

Chris Kiki: Jól látom még van amigád? Akárcsak nekem.

[ Szerkesztve ]

(#58048) vadasz70


vadasz70
aktív tag

És esetleg valami más alternatíva a zidoo helyett ?

(#58049) djnice válasza vadasz70 (#58048) üzenetére


djnice
veterán

Nincs, de miért kellene más. Az X8 90 EUR körül van akcióban sokszor, de azt hittem már rég vettél.

(#58050) Chris Kiki válasza TIT (#58047) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen, jól. Egy 500-as pihen a szekrényben, az aláírásban szereplő 1200-es gyakorlatilag használatban van. Bár jó rég nem volt bekapcsolva.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.