Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) mpo


mpo
veterán

Tudtok-e olyan oldalt mondani, ami nem olyan gagyi, mint az arukereso, alig lehet valamire szűkíteni.
Régen találtam ezt a német oldalt (porszívót kerestem, arra jó volt), de a mediaplayerre szűkítésnél nem biztos, hogy jól csinálta.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#63002) Beni2360 válasza mpo (#62999) üzenetére


Beni2360
félisten

Szép, dupla áron, nem semmi.
Mivel nagyon kicsi a meghibásodási ráta ezért nyugodtan bevállalja a 2 év garit.
Én itt a saját topikunkban ha jól emlékszem a 22 hónap alatt 1 box volt hibás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63003) djnice válasza Ispy (#62997) üzenetére


djnice
veterán

Utolsó darab, mondjuk felesleges a 3GB, de ez van most olcsóbban :)
[link]

(#63004) Ispy válasza djnice (#63003) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, maradok az itthoni beszerzésnél. :B

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#63005) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Lenne egy érdekes kérdésem. Aki tud a kérdésre reagáljon és ne a miérteken lovagoljon. Van ugye a 4K HDR film, amit ha olyan lejatszoval akarok lejátszani ami nem kezeli a HDR képet, akkor a film szine kifakul. Na most az lenne a kerdesem, h akkor is fako kepet kapok, ha a lejatszo HDR-es, de a kepet cssk egy sima Full HD nem HDR kepes kijelzore tolom ki, vagy ilyenkor az alapszin megmarad mert kiolvassa a lejatszo, vagy igy is fako képet kapok?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#63006) robi-k válasza Valkűr (#63005) üzenetére


robi-k
őstag

Amennyiben a lejátszód nem tud helyes HDR->SDR konverziót, akkor igen, fakó lesz.

(#63007) SunMount3r válasza Valkűr (#63005) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A legtöbb mai HDR-es lejátszó azért tud HDR->SDR konverziót (az Amlogic+LE-ben nem vagyok biztos). De mivel erre nincsen "szabvány" így egy kicsit mindegyik másképp csinálhatja. Tehát egyik esetben sem leszek olyanok a a színek, gamma, kontraszt, mintha az eleve SDR verzióját néznéd. Persze sokkal inkább hasonlít az "eredetire", mint az a fakó, szürkés konverzió nélküli kép.

[ Szerkesztve ]

(#63008) djnice válasza SunMount3r (#63007) üzenetére


djnice
veterán

"Amlogic+LE-ben nem vagyok biztos" - már miért ne tudna?

(#63009) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
megbízható AC wifije melyiknek van? Hálóba lenne, nem kell nagy virítás de 720p-t mondjuk vigye azért. előre is köszi.

(#63010) SunMount3r válasza djnice (#63008) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem írtam, hogy nem tudja, csak hogy nem vagyok benne biztos. De engem is meglepett volna. Az zavart össze amit Blakey írt pár hsz.-el följebb...

(#63011) Valkűr


Valkűr
őstag

Köszönöm a válaszokat, nem arra voltam kiváncsi, h melyik lejátszó tud, hanem arra ha a lejátszoval HDR filmet játszok le, és a lejátszo kezeli a HDR képet, akkor ez FULL hd vetitőn ami nem HDR-es ugyan olyan fako lesz a képem, vagy visszakapom az eredeti képet ami mondjuk sima nem HDR filmeknél is van, vagy ugyan ugy fako marad? Tehát elég ha a HDR-es lejátszó felismeri, vagy nem lesz normális szinem hiába veszek egy HDR-es lejátszót? SEm az erősitőm, sem a vetitőm nem HDR, csak kiváncsi lettem volna ha a lejátszó az lenne, akkor visszakapom e a normális szint, ha a HDR képet nem is, de normálisat kapok -e. Remélem igy érthetőbb mit szeretnék tudni :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#63012) SunMount3r válasza Valkűr (#63011) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ahogy írtam előzőleg. A HDR->SDR konverzióra nincs "szabvány". Tehát lejátszónként eltérő lehet, hogyan és milyen "eredetihez közelséggel" oldják meg. De úgy látszik még egyszer le kell írnom: ha csak FHD / SDR TV-d van, akkor jobban jársz az eredetileg is FHD /SDR-ben maszterizált videóval, mint a 4K / HDR-el, még akkor is, ha van HDR->SDR konverzió. Elég érzékelhető eltérések lehetnek a képben, az "eredetihez", az "eredeti" van a legközelebb, tehát az esetedben a FHD / SDR verzió.

Persze lehet "kísérletezni", hogy neked bejön e, amit a lejátszó konverziója csinál, de azt amit a 4K nagyobb bitsűrűsége hozna a konyhára azt sec-pec elviszi az "always unoriginal" HDR->SDR konverzió. Ez érvényes az előzetesen HDR-ből SDR-re konvertált 4K videók esetén is. 4K / HDR-hez 4K / HDR megjelenítő a legjobb, ennyi.

(#63013) Valkűr


Valkűr
őstag

Köszi a választ, tehát nem kapom vissza az a szint amit most a sima SDR verzióval látok hiába kezeli le a lejátszó. Az őtlet abbol fakadt, h a 1080P filmek zőmének ma már alig van normális 7 csatornás hangja, de a 4K HDR filmek zöme tartalmazza a 7 csatis hangot, és szerettem volna 7.1 ben élvezni a filmeket, anélkül, h át kéne áljak mindenemmel az uj 4K HDR formátumra, ez nagyon sokba kerülne. Uj vetitő, uj erősitő, uj Mediaplayer etc...Azt hittem a lejátszo a konverzióval ezt megoldaná ..Hát ez nem jött be, azért köszi. A jelenlegi Dune Solo lite is tud valami HDR konverziot, de még igy is szintelenek a filmek, azt gondoltam a valos HDR képes lejátszóval jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#63014) blakey válasza Valkűr (#63013) üzenetére


blakey
titán

Olyan lejátszó esetében ahol állítható a színtér, stb. HDR-SDR esetén ott jobb képet kaphatsz, tehát egy Oppo, CA UHD lejátszóval akár meg is kaphatod az SDR-ben látott színeket. Ha nem vagy rákattanva a 4K-ra akkor valóban nincs értelme beruházni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63015) junkpod válasza Valkűr (#63013) üzenetére


junkpod
nagyúr

Én nem tapasztaltam ezt, bár virsgboltba járok... Szinte minden fhd film 7.1 DTS hd ma változatban is elérhető (eredeti hangsávval)

Box's don't touch!

(#63016) Patice válasza Valkűr (#63013) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hát, én inkább gyártanék magamnak remuxokat....

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#63017) #09634560 válasza Valkűr (#63013) üzenetére


#09634560
törölt tag

szerintem akkor ne válédikálj ezen: tizezerből megvan újonnan egy no hdr lejátszó, második hdmi kábel se túl nagy was-is-das, minimum 3 HDMI benmenet minden HM erősitőn és tévén megtalálható, vegyél egy komoly HDR-es és egy full HD-s mindenesnek szánt lejátszót..
Bár nekem eddig a válaszokból nem jött le, hogy a HDR lejátszó alkalmas-e sdr lejátszásra kérdésed HDR-es anyagokra (pl nem-HDR-es tévén) vagy sima sdr lejátszásra vonatkozott-e tehát ha FHD filmet játszol le, azt hogyan kezeli a HDR lejátszó (feltételezem hogy jól...)

(#63018) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Mely lejátszók támogatják a dolby visiont? Érdemes cserélni, vagy ráér még? Zidoo-x9s van jelenleg.
A zidoo x20 tudja majd?

(#63019) Beni2360 válasza Bornie127 (#63018) üzenetére


Beni2360
félisten

https://www.zidoo.tv/

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63020) SunMount3r válasza Bornie127 (#63018) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jelenleg egyik sem támogatja. (OPPO 203 + CFW a "kivétel", de az nem lesz olcsó.)

(#63021) djnice válasza #09634560 (#63017) üzenetére


djnice
veterán

10.000-ből kijön egy 4K HDR lejátszó is...

(#63022) mpo válasza djnice (#63021) üzenetére


mpo
veterán

Valószínűleg ez az erősítő lesz: DENON AVR-X1500H.
A zenét tudja DLNA-n, WIFI-n, filmeket nem.

Ez van az adatlapján, ehhez kellene a médialejátszó, mkv és esetleg BDMV, amit le kéne játszania, illetve azokat a hangformátumokat, ami az AVR adatlapján van.

Supports Dolby Atmos, DTS:X and DTS Virtual:X.
6 HDMI inputs; 4K/60 Hz with full-rate pass-through HDCP 2.2 support on all HDMI ports.
4:4:4 color resolution, HDR10 and BT.2020, plus Dolby Vision compatibility and HLG.
Audio playback of lossless files WAV, FLAC, ALAC and DSD (2.8/5.6MHz) files.

Listen to high-resolution audio through network connected devices like your PC or NAS, or from a USB connected device.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#63023) Bukmop001


Bukmop001
csendes tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a H96 Max mediabox-szal? Szeretném egy uj 4k Philips TVre kötni es kulso HDDrol 4k filmeket nezni mkv formatumban. Az erdekelne hogy valaki hasznal-e ilyet, es kepes-e a kicsike 40-5pGb-os file-okkal megbirkozni. Sajnos a TVm ezt bem tudja, allandoan akad a film, ezért is kell külső megoldás.

(#63024) #09634560 válasza djnice (#63021) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ezt linkelhetnéd..., utána majd elboldogulnék az áttelepitéssel...

(#63025) Mezga Aladár válasza Bukmop001 (#63023) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Engem is érdekelne. Ezt néztem H96 Max TV box

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#63026) Bukmop001 válasza Mezga Aladár (#63025) üzenetére


Bukmop001
csendes tag

Igen,erre gondolok én is.Aliexpressen kb. 60usd ért rendelhető és elvileg hardware-ben csúnyán lenyomja a Xiaomit. Olvastam róla csomó tesztet, de azt egyik sem írja,hogy muzsikál 4k HDR filmekkel.

[ Szerkesztve ]

(#63027) djnice válasza #09634560 (#63024) üzenetére


djnice
veterán

[link]
Ha kell a gigabit lan: [link]
Szoftver: [link]

(#63028) #09634560 válasza djnice (#63027) üzenetére


#09634560
törölt tag

Köszi. :R

(#63029) mpo


mpo
veterán

Attól kérdezem, akinek van vagy próbálta a Minix NEO U9H-t egy AVR-rel, hogy a Dolby Atmos működik-e.

A kodi.tv fórumban ezt írták (fordítás).
Az S905X / S912 AMLogic eszköz mind a 4K HDR-t, mind a 7.1 Atmos / DTS: X audio passthrough-t elvégzi - különösen a LibreELEC Kodi Krypton használatakor.

Ha érted, akkor már elavult.

(#63030) blakey válasza mpo (#63029) üzenetére


blakey
titán

Igen, tudja. Nem kell/kötelező androiddal használni, telepíted SD-re a CoreELEC-et és van egy médialejátszásra kihegyezett rendszered.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63031) mpo válasza blakey (#63030) üzenetére


mpo
veterán

Köszönöm, ha meglesz, jövök kérdezni. :K

Ha érted, akkor már elavult.

(#63032) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok!

Szeretnénk leváltani apám régi AC. Ryan mini lejátszóját egy modernebb megoldásra.

Full HD TV és hm erősítő között lenne.

Amire kell : sorozatok és filmek megkötés mentes lejátszása, több külső hdd kezelése, telefonról zene képek etc megosztása (chrome cast gondolom).

4k és hdr nem kell, NAS nincs. WiFi is csak Spotify/yt miatt.

Az erősítő egy Denon 1612es. Dts-ma, dolby HD pass through etc.. Hdmi ARC stb jól jönne.

Ár szigorúan 25e max.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#63033) djnice válasza L4D1K (#63032) üzenetére


djnice
veterán

Többször leírtuk már, hogy 10k körül van tökéletes 4K HDR megoldás.
Tehát nem kell leírni, hogy csak Full HD-ra kell, mert az nem csökkent az áron, inkább növel ha pl őskövület Mede8er-t veszel.
Kodi-ban van Airplay, nem tudom milyen telefonról kellene tükrözni, de az új iOS-el lehetnek gondok.
Külső HDD sem mindegy, hogy 2.5" vagy 3.5" aminek van külön tápja.

[ Szerkesztve ]

(#63034) blakey válasza djnice (#63033) üzenetére


blakey
titán

A tökéletes 4K HDR-ről nekem egy picit más a véleményem és nem ezek a 10e Ft-os boxok jutnak eszembe. Attól azért messze vannak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63035) dgyuri0123 válasza blakey (#63034) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha már itt tartunk, tudnál olyat mondani, ami tényleg 10/10-es lejátszó? Kíváncsi vagyok, meg tudnám-e fizetni.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#63036) djnice válasza blakey (#63034) üzenetére


djnice
veterán

Bal lábbal keltél? Részletezd, hogy mi a gond velük.

(#63037) blakey válasza djnice (#63036) üzenetére


blakey
titán

A tökéletestől elmarad. Maradjunk annyiban, hogy HDR-t tud. Nem keltem bal lábbal, de túlzás, hogy tökéletes. szerintem nem láttál tökéletes HDR-t tudó eszközt, szerintem én sem de jobbat igen. A HDR-SDR konverzió meg egyenesen sz@r Amlogic boxon, sajnos.

#63035) dgyuri0123
Oppo UDP-203 sem tökéletes, olyan 9/10-es, a HDR nem csak abban merül ki, hogy automatikusan bekapcsol vagy SDR-re konvertál, ott is vannak paraméterek amiket nem szabad elhanyagolni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63038) djnice válasza blakey (#63037) üzenetére


djnice
veterán

A HDR->SDR az sötétebb mint a többi boxon én annyit látok.
Mivel a HDR-t az OSMC kerneléből vették, mi van a Vero 4K tulajdonosokkal? Az nem 10.000 Ft, és csak reklamálna valaki. Azt már megállapították a Realtekes Zidoo-nál és Dune-nél, hogy azok rossz metaadatokat küldenek. Itt is ez a helyzet?

(#63039) blakey válasza djnice (#63038) üzenetére


blakey
titán

A HDR->SDR az sötétebb mint a többi boxon én annyit látok. - nem csak sötétebb hanem a színek sincsenek a helyükön.

Mivel a HDR-t az OSMC kerneléből vették, mi van a Vero 4K tulajdonosokkal? - csak az OSMC más kernelt használ és emiatt nem tud megfelelően működni CE alatt, többszöri próbálkozás után sem. Most ha jól emlékszem a CE 8.95.4.2-ben úgy lett megoldva a fekete képernyő 4K 10bit esetén, hogy csak 4K 8 biten jelenik meg, nem néztem meg illetve most kipróbálni sem tudom, de úgy emlékszem,. hogy ez lett a tegnapi megoldás.
Lehet, hogy vennem kéne egy Vero-t, hogy megnézzem azon milyen a HDR illetve a HDR-SDR konverzió. Most a TV.(Emby) illetve Apple TV 4K (MrMC, Infuse, Emby) lejátszóival tudom összehasonítani és vannak gondok HDR esetében, SDR nagyon jó, azzal nincs szinte semmi gond, majdnem minden a helyén van.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63040) dgyuri0123 válasza blakey (#63037) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Féltem, hogy jól gondoltam. Ez be is jött. Szóval nincsenek lépcsők, csak egy számomra áthághatatlan szakadék. Sajnos ennyim sosem lesz lejátszóra, hacsak... lottó és egyebek. :)

Köszi a válaszodat, ettől függetlenül.

"csak a zene van"

(#63041) djnice válasza blakey (#63039) üzenetére


djnice
veterán

A 8.95.4.1 óta ez az 1 patch került bele a fekete képernyőre vonatkozóan:
[link]
Ez pedig csak boot-kor állít 8 bitre.

(#63042) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok! A Samsung UE50MU6122-es tévém mellé gondolkodom valami Androidos mini box beszerzésén. GearBest oldalán találtam is két Boxot amit paramétereiben így elsőre elégnek tartanék. A tévé képességeit is figyelembe véve a HDR támogatás hiánya nem volna probléma.

Alfawise A8 TV BOX Rockchip 3229 Android 8.1 - BLACK US PLUG

Mecool M8S PRO W 2.4G Voice Control with Andriod TV OS Support TV Box - BLACK EU PLUG

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63043) Sonor


Sonor
tag

Sziasztok!

Az alábbi témában kérném a tanácsotokat:

Szüleim nemrég vásároltak egy Samsung UE43NU7122K típusú TV-t, és azt tapasztalták, hogy ellentétben a 3 évvel korábban vásárolt, hasnló árkategóriájú de megegyező márkájú TV-vel, a legtöbb filmet nem játsza le pendrive-ról.

Kérlek ajánljatok olyan médialejátszót ~30e Ft-ig, aminek van USB2/3 csatlakozója és támogatja a legtöbb video formátumot. SD/HD felbontásban nézik a filmeket ill. Wifi-re sem nagyon lesz szükségük.

Köszönöm!

(#63044) Beni2360 válasza Bogyi007 (#63042) üzenetére


Beni2360
félisten

A második CoreElec SD futó rendszerrel.
DE itt is síri csönd és hulla szag a LAN kapcsolat sebességéről. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#63045) divan válasza Beni2360 (#63044) üzenetére


divan
senior tag

Miután S905W a proci, biztos, hogy 100 megás a lan rajta.

(#63046) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok,

Szüleimnek szeretnék venni egy médialejátszót, amiben segítségeteket kérném.

Amire nagyjából szükség lenne:
- 1080p felbontás, 4k nem szükséges
- Wifi
- HBO Go támogatás. Erről zavaros dolgokat olvastam, tudja valamelyik lejátszó a 1080p-s támogatását az HBO Go-nak?
- USB port
- Torrent kliens? Nem hardcore felhasználásra.

Tudnátok ajánlani olyan lejátszót, amelyik mindegyik feltételt kielégíti? Árban jó lenne 20 ezer forint alatt maradni.

Köszönöm! :R

(#63047) #37030656


#37030656
törölt tag

Új médialejátszót szeretnék vásárolni, ezzel kapcsolatosan lenne pár kérdésem.

Mi a tapasztalatotok, az ugyanannyiba kerülő blu-ray vagy médialejátszóknak van -e jobb képminősége?

Milyen médialejátszó márkákat ajánlatok? egy Oppo-t sajnos nem tudok megfizetni, úgyhogy olyan 70 ezer forintig érdekelnének a javasolt márkák, esetleg konkrét típusok.

Most nem szeretném leírni ezt a blu-ray lejátszók témába, de ha inkább blu-ray lejátszót javasoltok, akkor 70 ezer forintig milyen márkák a javasoltak?

Nekem mindegy, hogy médialejátszó vagy blu-ray, a lényeg hogy összességében jó képet adjon a tv-nek, és jó hangot szolgáltasson az erősítőnek.

Köszönöm a segítséget. :R

(#63048) jeni válasza #37030656 (#63047) üzenetére


jeni
félisten

érdemesebb 2-t venni. olcsóbban jönnél ki vele!

Blu-ray lejátszó= Sony UBP X 700 (2018 év EISA díjnyertes lejátszója)
egy médialejátszó= Ziddo S9/S10 vagy Himedia Q10 Pro

az,hogy mindkettő benne legyen és csúcsközeli legyen az már az Oppo szint és az a legalja!

(#63049) #37030656 válasza jeni (#63048) üzenetére


#37030656
törölt tag

Köszönöm, de mint mondtam nekem csak az egyik kell, amelyik jobb képet ad és jobb hangot szolgáltat az erősítőnek.

A Sony és a Panasonic blu-ray lejátszók között nem tudok dönteni. Valaki segítene a döntésemben?

Médialejátszóm még nem volt, és nem tudom hogy hol helyezkedik el minőségben egy blu-ray lejátszóhoz képest... Ezekben jobb hardver van esetleg? :R

(#63050) koncsik válasza #37030656 (#63049) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bár én is Jenivel értek egyet, itt kérdezd meg. Nekem mind a kettő volt/van (Pana/Sony BD), nagyot nem lehet hibázni, DE médialejátszóként egyik sem kellene.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.