Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kirtam


Kirtam
tag

Hello!

Fater vett egy TV-t, és kellene valami médiaplayer, jó árban, ami tud mindenféle HD-t meg más formátumot, az 1080p-s anyagok nem akadnak, rajta és a DTS hangot is lejátsza.
Mit tudnátok ajánlani, és honnan lehet megrendelni?
Ja eléggé fontos lenne hogy legyen benne vinyó.
Én mondtam neki, hogy ne vegyen BR lejátszót, hanem ilyet, aztán rájöttem, hogy annyi van belőle mint szaron a légy és nemtom melyik milyen. HTPC meg drága ezekhez képest.
Help pls. :R

Előre is kösz.

(#602) Dave77 válasza RZozo (#595) üzenetére


Dave77
tag

Azt tudod esetleg, h van-e valami különbség az Asus R1 és a Egreat R1 között chipset tekintetében? Vagy ugyanazzal a "motorral" dolgoznak?
Olvastam a plazma fórumon olyat, h az Asus nem viszi az NTFS meghajtókat. Az Egreat hogy áll ezzel?
Köszi!

(#603) RZozo válasza Dave77 (#602) üzenetére


RZozo
aktív tag

mindkettő viszi az NTFS formázású meghajtókat, lejátszik róla videó audio és képanyagot, de ha torrentezére is használod, akkor érdemes a lejátszóra bízni a HDD formázást, az elvileg ext3 filerendszerre fogja fogja formázni, kisebb az erőforrásigénye
chipsetben minimális eltérés van Asus 1073DD, Egreat 1073DD+, a különbség csak annyi, hogy a pluszos kiadja HDMI-n a DTS HD MA és a Dolby True HD hangot, ezt elég kevesen használják még ki

(#604) jozsivarad


jozsivarad
csendes tag

Egreat R1-hez magyar menüs firmware, hackelt AC Ryan, tökéletesen fut.
Akit érdekel privin linket küldök

(#605) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Üdv!
Kellene segitség...olyan médialejátszót keresek,ami tudo youtubeot,Picasát esetleg,olcsó és beletehető a winchester...sem hd,sem hasonló nem számit,mert sima tv-hez kellene,dvd,divx sorozatok,családi képek,mp3...Szülőknek :) szóval olyan,ami magar menüs.
Extra jó pont lenne az usb-s wifi támogatás.
Ilyesmire kérnék tippeket.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#606) Dave77 válasza RZozo (#603) üzenetére


Dave77
tag

Köszi! Ez alapján igazából elég nekem az Asus is, mert sem torrentezésre, sem True HD hangra nem használnám. Első körben rátolnám a 16Gb-os pendrive-ra a filmet és onnan nézném, később meg jöhet egy külső vinyó.

(#607) lacam


lacam
aktív tag

Sziasztok

Holnap délelőttig muszáj lenne eldöntenem (1 nap az átfutási idő a webshop-ban, és péntek reggel tudunk Budapestre menni, karácsonyi bevásárló körre) hogy melyik a legjobb (tudom, nagyon tág fogalom)

Ezek maradtak:

Asus R1
Eminent 7075DTS
AC ryan mini

20-27e ft-os kategória....van ilyen áron ezeknél jobb is?!

A wifi az, amit sajnálok...jó lenne...talán az Asus R3 is listás lehetne?! Sajnos arról nem olvastam olyan sok jót.

Köszönöm Szépen!

Üdv.: Lacam

(#608) Kirtam válasza Kirtam (#601) üzenetére


Kirtam
tag

Valaki? valamilyen ajánlat?

(#609) Dave77 válasza RZozo (#603) üzenetére


Dave77
tag

Ahogy írtam, az Asus R1 lett a választás. Viszi a 16-GB-os FAT 32 pendrive-omat simán, egyelőre csak ennyire volt időm szórakozni vele. 22.900-4.000=18.990 volt az edigitalban MC akcióval, ennyiért bőven megérős. Ha 1-2 nappal előbb veszem, még olcsóbb, csak közben emeltek az árán.
Köszi szépen a segítséget!

(#610) dani1983


dani1983
csendes tag

Hello
46G20-hoz szeretnék médialejátszót 20-30e körül külső 2.5" vinyoról szeretnék lejátszani filmeket.
- avi, mkv, iso ismerje, ne kelljen a lejátszó kedvéért konvertálni
- legyen benne magyar menü
- legyen hozzá jó fw ellátottság, illetve folyamatos fw fejlesztés
-net torrent kezelés nem kell.
-Szépen játsza le DVDRip és BDrip ket jó legyen felkonvertálója.
Ezeket néztem ki:
A.C.Ryan PlayOn!HD Mini
Asus O!Play HDP-R1
ASUS O!Play Air HDP-R3
WD TV Live Media Player
Tesztek szerint elégé egyformák.szerintetek melyik a jobb melyiket érdemes meg venni?
Skydigital Venice V13 HD ez kicsivel több mint 30e ismeri ezt valaki ez jobb többinél?
Ez Sigma Chipes az jobb állítólag ez igaz?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#611) nagyfejü


nagyfejü
őstag

lehet hogy nem idevaló bocsi.

Sziasztok.
Venice v13hd készülékemet Vezetékes hálózattal (crosslink) kötöm össze Windows 7 Ultimate alatt.
De valami beállítási probléma lehet.
Már kipróbáltam egy rakás dolgot, de sehogy sem sikerül...
Gépen tűzfal kilőve, megosztási beállítások megvannak,a Network->MAC Address Check nél pedig a Mac address megvan az IP cím meg 4db nulla.Internetem Digi kábel dinamikus IP-vel.
Fogalmam sincs hogy mit kéne még csinálnom.Próbeképp lefutattam a Hálózati instrukciós kódot is és 100% veszteség lett.

Segítségeteket előre is köszönöm,
Üdv.

(#612) RZozo válasza nagyfejü (#611) üzenetére


RZozo
aktív tag

Itt már kérdezted? Hátha..vagy valami hálózatokkal foglalkozó topikban.

(#613) nagyfejü válasza RZozo (#612) üzenetére


nagyfejü
őstag

igen de még nem válaszoltak. Azért gondoltam hogy itt??? hátha! üdv

(#614) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Tudnátok nekem ajánlani egy médialejátszót?
Minél több formátumot imserjen. nem gond ha viszi a feliratokat is bár 99%ban szinkronosan lenne hazsnálva. viszont a töb hangsáv ne okozzon neki gondot.
merevlemez nélküli is lehet van erre itthon merevlemez (csak lehessen bele építeni).

USB és eternet előny de nem feltétel.

(#615) R1per2 válasza Songo (#614) üzenetére


R1per2
tag

Sziasztok! Keresgéltem ps3-as topikokat, de nem találtam a kérdésemre vonatkozót, úgyhogy remélem nem gond, ha ide teszem. Esetleg majd kérem helyezzék a megfelelő helyre.

PS3 media server problémával küzdök. Bizonyos mp4-eket nem játszik le, data corrupted meg hasonló hibaüzenetek, vagy felturbózva játssza le teljesen elcsúszva a hangtól. Olyan is volt, hogy lejátszotta rendesen hanggal transcode-on belül, de akkor nem ismerte fel a feliratot, vagy villogott a kép, és időnként megakadt, újra kellett indítani.
És igazából azt nem értem, hogy mi alapján dönti el, melyik nem tetszik neki. Ugyanolyan helyről ugyanolyan típusú videókat mentettem le youtube downloaderrel, és egyiket lejátssza rendesen, másikat nem, pedig tényleg nincs köztük különbség. Sőt van amikor ugyanaz a file "romlik" el!
A hibaüzenetet gogole bepötyögve csodálkozva látom, hogy elég kevés találatom kaptam, próbáltam egy-két tippet ellesni, mint hogy kicserélni a mencoder.exe és mencoder-.mt.exe-t a megadott forrásra, de nem jártam sikerrel, semmi változás.
Egyszerű felhasználó vagyok, nem értek a dolgokhoz, ezért nagyon mélyen a beállítások cseszegetése nekem csak vaktában lövöldözés, nem is értem mi mit jelent és hogy működik.

Ha esetleg ez egy általános hiba, amit egyszerűen lehet orvosolni, és tudjátok a választ, nagyon hálás lennék! Ha pedig a fórumon már sokszor elhangzott, akkor elnézést kérek, hogy ismét ezzel jövök, de a keresőrobottal nem találtam itt sem a problémámra választ.

Köszönöm!

(#616) Mercutio_ válasza R1per2 (#615) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ebben a PS3 topicban több mint 20ezer hsz. van, szerintem ha ott nem, akkor itt még kevésbé van nesély, hogy választ kapj.

Fiúk lakik itt esetleg valaki újpestről, aki egy próba erejéig átugrana hozzám a lejátszójával? :U Ha igen priviben a többit:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#617) RZozo válasza Songo (#614) üzenetére


RZozo
aktív tag

Asus O!Play HD2
ez minden igényednek megfelel, amit felsoroltál

(#618) szakalistvan válasza Songo (#614) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Eminent EM7080 ha a magyar menü nem feltétel.
Itt egy részletes teszt: [link]
Pc-vel összeköthető USB-n és Etherneten,beépíthető 3,5-ös vinyó.Ára ~ 40K
5 év gar

[ Szerkesztve ]

(#619) Tomix24


Tomix24
addikt

A.C.Ryan Mini eladó! 20K (postát én állom előreutalás esetén)
KB fél éves, garipapírok nincsenek már meg :(
Dobozában , HDMI kábellel. Hibamentes

(#620) Teaway válasza Tomix24 (#619) üzenetére


Teaway
veterán

És ha bekakil a következő fél évben, akkor így jártam?

Nincs itthon csokid??

(#621) Tomix24 válasza Teaway (#620) üzenetére


Tomix24
addikt

Akkor újjat kell venni, és nincs para. 27K-ért tudsz az újhoz garral a legolcsóbban hozzájutni.
De akinek jó használtan is ,az nem aggódik emiatt. Nincs benne forgó mozgó alkatrész, nem tudom mitől menne egyébként tönkre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#622) NeOhu válasza Tomix24 (#621) üzenetére


NeOhu
csendes tag

Tomix24: Félrenyomtam, nem neked szántam.

Sziasztok.

Nem találtam a megfelelő topicot, így itt tenném fel a kérdésem.

Van egy LG DP1-B készülékem, teszteltem mindenféle állományt, eddig remekül vitte, azonban akadt egy nem kis problémám.
A készülék UTP kábellel össze van kötve a routerrel, a router pedig a laptoppal.
Nézek egy filmet, és egyszer csak semmi előjel nélkül, se kép, se hang, a TV kiírja hogy "Nincs Jel" mintha kihúztam volna a HDMI kábelt.
A készüléket, kikapcsolni sem tudom, csak az segít, hogy ha kihúztam az áramforrásból, majd vissza. Ezt egy 3 órás film alatt 4x eljátszotta.
A legújabb frimware van rátéve.

Valaki tudja, hogy mi lehet ez? Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?

Illetve a másik probléma, hogy ha a router és a laptop közötti kapcsolat, nem kábeles, hanem wifis, akkor egy 8 Mbps+ film esetén, néha a hang elmegy és a kép nagyon belassul, szaggat, amit esetleg egy kis beletekeréssel tudok csak megszüntetni, de néha az sem segít. Kábeles összekötés esetén nincs ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#623) Boci_83


Boci_83
őstag

Hy all!

Nézegetem én is ezeket a remek ketyeréket, és 2 között vacillálok. Asus HD" és az Eminent 7080, ugye mind a kettő HDD fogadására képes, főleg ezért.

Egy valami nem tiszta számomra, és biztos én vagyok tájékozatlan, de hogy lehet ezekből kicsalni az 5.1 hangzást? Optikai kábelre gondolok hogy talán ez lehet, és az asztali házi mozimon van is ilyen kábel fogadására lehetőség, de lehet hogy az annyira régi hogy az csak képet tud fogadni? Valamint egyik lejátszóhoz sem láttam hogy adnának optikai kábelt, melyiket ajánljátok ilyen célra?

**********

(#624) canniball válasza Boci_83 (#623) üzenetére


canniball
nagyúr

Az optikai kábelen csak hang megy (kép nem). Ilyet nem szoktak adni, külön kell beszerezni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#625) Oyabun


Oyabun
tag

Hali Fórumozók.
Nagy dilemmában vagyok, leírom a tényeket.
Mindenképpen szerettem volna meglepni magam egy full HD médialejátszóval karácsonyra és mivel a csillagok szerencsésen álltak, egy A-200-at néztem ki magamnak. Az igényeim elég speciálisak, nincsen szükségem sem beépített HDD-re(linuxos full homeserver NAS-sal, nagyon gyors torrenttel), sem internetes tartalmakra a TV-n (szerintem nem arra való) és az UTP kábelt is odahúztam ahova kell, (nem szeretném a HD filmjeimet szaggatni a wifin). Azonban rezzenésmentes BlueRay 1080p lejátszást szeretnék hálózaton keresztül a meglévő forrásaimból bármikor, bármilyen tartalomra.
Azonban a lejatszo.hu-n nem volt, és az edigitalban is elvitték az orrom elől amire pályáztam, gondoltam majd a két ünnep között elintézem a boltot.
Majd elmentem karácsonyi bevásárlást intézni az anyósommal ahol is a következővel találkoztam: http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/58_22608.htm
Nagyon jól nézett ki a dolog így megkérdeztem az eladókat, ha nem tetszik vissza vihetem-e karácsony után. Mivel azt mondták természetesen, legyen meg a blokk és mehet a dolog, megvettem.
Hazaérve persze első dolgom az volt, hogy utánanézzek vannak-e tapasztalatok vele külföldi fórumokon. Eredmény=0.
Gyorsan szétkaptam még az első próba előtt így tudom, hogy egy realtek 1283DD-van benne ami a felvételi funkció mellett még kicsivel gyorsabb órajelen is jár mint az Asusban és a "klónokban" lévő 1073-as társai.
A tesztek alapján (letöltöttem a PH tesztek szokásos video fájljait) ugyanazt tudja mint a hasonló realtekes lejátszók (én kevesebb pixelesedést láttam a killa sample alatt mint a mi képeken van de nem volt tökéletes), az internetről letöltött új FW-vel beszél magyarul, és gond nélkül fel tudtam venni pár adást a karácsonyi műsorból. A menüje nem olyan szép mint néhány másiké de nagyon jó vételnek tűnik 30kHUF-ért.
Azonban most jön a dilemma:
A jelenlegi firmware bugos (a gyári nem volt az, azonban ez az új tartalmazza a magyar nyelvet, a timeshift és NAS funkciót). Ami annyiban merül ki, hogy minden egyes bekapcsoláskor meg kell adni a nyelvet, régiót, időt, hálózati beállításokat)
Nem tudom, hogy a cucc fenti hábáit mennyire aktívan igyekeznek majd kiküszöbölni, elvégre ez egy branded készülék és az eredeti gyártó honlapján nincs is hozzá támogatás.
A jószág ugyan fém házas, de mégis van a chip hűtőjén egy aprócska venti. az aprócska ventik pedig idegesítőek. (ez a probléma meg van az A-200-zal is, de jön hozzá új ház ami gyári megoldás a problémára.
Ti mit javasoltok? Vigyem vissza? Vagy gyógyítsak hozzá egy ereseti firmware-t és használjam ameddig nem találok jobbat? Az eredeti elképzeléseimben nem szerepelt a DVB-t tuner és rögzítés lehetősége, de nagyon megtetszett a funkció.

Aki a belére vagy a tapasztalatokra kiváncsi jelezzen, csináltam pár fényképet.

(#626) lalakov válasza vendingo (#600) üzenetére


lalakov
senior tag

Szia!

A feliratok méretét, színét lehet állítani?
Hangsávot tudsz választani?

(#627) Oyabun válasza Oyabun (#625) üzenetére


Oyabun
tag

Időközben megtaláltam a hibát így újraflashelés után eltűnt a legidegesítőbb hibája (az indulási adatok újra és újra bekérése) így azt hiszem megtartom.
Azóta kipróbáltam még több video formátumot és fájlt is, idáig mindnet lejátszott tisztességgel.

(#628) redbull86


redbull86
aktív tag

Szerintem ha hang akkor foobar2000 :P :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#629) lrobertoc


lrobertoc
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, természetesen médialejátszó ügyében.A napokba tervezek egy hálózati HD médialejátszó vásárlását, elsősorban filmnézésre és ezzel kapcsolatos dolgokra. A lejátszóval szembeni elvárások, az alapfunkiióin kívül (a lehető legtöbb formátum kezelése), hogy legyen analóg 5.1 kimenete (jelenleg egy genius 5.1 rendszerhez szeretném kötni és nem tervezek sem erősítő, sem D/A konverter beszerzését). a másik dolog a torrent kezelése (le és feltöltés).
Ahogy olvasgattam a kütyükről a torrent kezelés beépített vinyóval lehetséges.
Ezt találtam és hasonló árkategóriában (ha olcsóbb, nem gond :)) várok még javaslatokat:
- Egreat EG-S7A ez sigma alapokra épül, ha jól tájékozódtam, kérdés, hogy a realtek megoldásai mennyivel jobbak

(#630) wwl


wwl
csendes tag

sziasztok

Van egy Denon 1911 erősítőm és egy Dune base 3.0. HDMI kábellel összekötöttem, de nem szólal meg az erősítő.
Összekötöttem ugyan azzal a HDMI kábelle az erősítőt és egy DVD lejátszót aot volt hang.
Mitől lehet ez? A dune mikor vettem ki lett próbálva minden oké volt.
Segítsetek léci.

(#631) Moleskin


Moleskin
tag

Kinéztem magamnak az új Apple TV-t és végre itthon is lehet kapni a Veddvelemnél.

Kérdésem az, hogy nem érdekelne mást is esetleg, mert ha több vásárló van, nagyobb a kedvezmény!

Köszi!

(#632) Tomix24 válasza Moleskin (#631) üzenetére


Tomix24
addikt

:( Usa , filmkölcsönzős kütyü. Te elhiszed hogy akár egy filmet is engedne a Magyar IP-ről kölcsönözni? Másra meg nem jó ez a túlárazott tégla..

(#633) fatallerror


fatallerror
addikt

dune újoncokról van hír? vki írta h tavasszal jönnek újak :U

don't tell me what i can't do!

(#634) Tomix24 válasza Moleskin (#631) üzenetére


Tomix24
addikt

Még valami ehhez a drága téglához:
[link]

A panda divx lejátszók több formátummal elbírnak.. :W Bocsánat a kirohanásért, de ez a termék ellen szól, hogy van pofájuk 5000Ft-nál többet elkérni ezért a kütyüért.. :U

(#635) RBJ válasza Tomix24 (#634) üzenetére


RBJ
addikt

mát azt hittem valami wd tv mini klón. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#636) soma165


soma165
tag

olyan hálozati medialejátszót tudnátok e ajánlani aminek
GIGABITES hálozati kimenete van

(#637) canniball válasza soma165 (#636) üzenetére


canniball
nagyúr

A.C.Ryan Playon!HD2 Mini, bár még nem kapható...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#638) soma165 válasza canniball (#637) üzenetére


soma165
tag

tetszik,ezidáig nem is halottam róla hogy lesz ilyen
köszi az infót
olyan lejátszót nem tudsz ajánlani ami már kapható is?/gigabitest/

(#639) canniball válasza soma165 (#638) üzenetére


canniball
nagyúr

Én sajna nem, de a többiek majd biztosan tudnak mondani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#640) sbazsi válasza Moleskin (#631) üzenetére


sbazsi
veterán

Kérdésem az, hogy nem érdekelne mást is esetleg, mert ha több vásárló van, nagyobb a kedvezmény!

3 foglalás 40 000 Ft helyett
34 990 Ft még 0 db vásárlása esetén

A jelenleginél kedvezőbb, 34 990 Ft-os ár érhető el további 2 db lefoglalásával.

:F

(#641) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Nem tudom hogy jó helyre írok-e,de keresek egy olyan medialejátszót ami viszi a full hd filmeket meg divx-et is (BRIP stb....) és van benne winchester. Vagy lehetőség van beépített winchestert belerakni mind1 hogy 2,5" vagy 3,5"-ot

Ja a tv-m LG LD32550 nem tudom hogy ez számít e

[ Szerkesztve ]

(#642) TomDog válasza ToBeY (#641) üzenetére


TomDog
tag

Szia
BluePanther Syvio-200A
Nekem bevált

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#643) ToBeY válasza TomDog (#642) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tűnik roszank,csak nem tudom hogy mindenféle rip-et lejátszik-e illetve mkv-kat BD filmeket stb.Meg lehet-e vele rögzíteni tv adásokat HDD-re?

(#644) Alex91 válasza ToBeY (#643) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen adasokat szeretnel rogziteni? Meg DVB-T-s esetleg van, de mas...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#645) ToBeY válasza Alex91 (#644) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Videó helyett szeretném használni,pl F1 futamokat felvenni winchire.Már ha lehet ilyesmire használni..
Nálunk digitv van digitálisan nézem az adásokat.Persze nagyon sok adó csak felskálázott SD adás.De van 1-2 adó ami tényleg HD.

[ Szerkesztve ]

(#646) TomDog válasza ToBeY (#643) üzenetére


TomDog
tag

Nekem eddig mindent lejátszott, a torrentet is tökéletesen kezeli.A felvétel szerintem nem működik vagy csak még nem találkoztam olyan programmal.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#647) Alex91 válasza ToBeY (#645) üzenetére


Alex91
félisten

Keresni kell, de az a baj, hogy kabeles tuner kellene bele, olyat meg nem igazan lattam. Vagy valami bemenet, amire ra lehet kotni a forrast. De a felvetelre is alkalmas lejatszok viszonylag dragak.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#648) Alex91 válasza TomDog (#646) üzenetére


Alex91
félisten

A tied felvenni nem tud, es mara mar egy regi konstrukcio... (Egy Popcorn Hour 100A/110 klon.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#649) ToBeY válasza Alex91 (#647) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Értem,akkor marad egy egyszerű lejátszó, mert hát a filmek lejátszása a fő szempont.
A felvevétel csak plusz lett volna,hogy a videot végle elfelejtsem,és digitálisan rögzítsem HDD-re a dolgokat onnan pedig ki tudjam írni DVD-re.

(#650) Alex91 válasza ToBeY (#649) üzenetére


Alex91
félisten

A DVD-t mar el kellene felejteni... :). Nagy kapacitasu HDD, NAS a jovo!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.