Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) djnice válasza devil-k (#67000) üzenetére


djnice
veterán

Tényleg ezt kell itt csinálni?

(#67002) djpundro válasza djnice (#67001) üzenetére


djpundro
aktív tag

Azt hogy eszre lehet e venni tevezes közben ,en azt valaszolom igen is meg nem is, de ,a lenyeg itt jön .

Ha mar veszek lejatszot es ha mar tudom hogy leteznek hibasabbak ,akkor nem azt fogom valasztani megha magam ,nem tudnam a hibat eszrevenni .
Sznobok sajnos vannak ,megveszem mert APPLE .
Es a hibait letitkolja ,vagy kibeszeli igy vagy ugy .

Igenis ezt meglehet latni ,ha akarod .Es sok kis hiba összejön es mar Ku...ra elmegy a kedvem egy ilyen veteltöl ,megha APPLE is a neve .
:C :C :C :C :C

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#67003) devil-k válasza djpundro (#67002) üzenetére


devil-k
nagyúr

Aki Applet vesz az sznob? Érdekes meglátás.

- mozi bolondéria -

(#67004) Viszlát válasza djnice (#66990) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi a választ, ez így már teljesen érthető. Gondolom projektoroknál is hasonlóképpen működhet a dolog, úgyhogy nem marad más, muszáj lesz saját szemmel tesztelni. Mondjuk nálam eleve az a kérdés, hogy kell-e másik médialejátszó az ATV mellé, mert arra mindenképpen szükségem van.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#67005) djnice válasza Viszlát (#67004) üzenetére


djnice
veterán

Igen, a projektorok még érzékenyebbek erre.
Találtam még durvább clipping-et, a hó részletei teljesen eltűnnek ATV-nél:
ATV: [link]
Nvidia/CE/belső lejátszó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#67006) Bubukain válasza djnice (#66991) üzenetére


Bubukain
senior tag

van konkret s905x2 vagy s905x3 box amit kimondottan javasolsz?
mert az Amlogic fórumba átnézve azt olvasom bizonyos lejátszóknál, hogy hol a vezetékes hálózat, hol a wifi nem működik CE alatt

(#67007) Jegesmaci81 válasza djnice (#66994) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Összességében köszi a tesztet. Ez az egész teszt arra világított rá, hogy ha a hiányosságokat és a szolgáltatásokat egymás mellé teszem, rájövök hogy alig ha tudtam volna jobb eszközt vásárolni ennyi pénzért. Tegnap óta a képkocka dobást figyelem filmnézés közben. Elhiszem én hogy mindenféle tesztben ahol 1 fehér vonalat futtatunk körbe körbe ott észre lehet venni de valós felhasználás esetén 1 két órás film alatt 2 esetben sikerült észrevennem. (kipöckölt szemekkel csak ezt figyeltem :D ) Amúgy baromi szar így filmet nézni! Úgy érzem ez a clipping is valami hasonló probléma.
Még annyit, hogy tök jó hogy tesztelgettek meg leírjátok ezeket! (Tényleg köszi) Viszont a tesztedben feltárt/megerősített hibákat úgy előadni hogy az ATV a nem ajánlható kategória, eléggé vicces. Ha a képminőséghez/hang minőséghez hozzáteszem a szolgáltatásokat amit az ATV tud simán ajánlható termék. Ez alól természetesen kivétel ha valaki egy High-End házimozi rendszerbe akarja beilleszteni, de szerintem ebben gondolkodó embernek meg sem fordul a fejében az AppleTV.
Itt többen javasoltatok más termékeket amik legtöbbjét nem ismerem. Pl Elhiszem én hogy az NVidia Shield jobb választás az ATV hibái miatt de annak akinek eleve van más Apple terméke igen csak megfontolandó, hogy melyik lesz számára jobb választás. A Shield ami nem ugrik 41mp-enként vagy az ATV amin hétköznapi körülmények között aligha veszed észre, hogy ugrik 41mp-ként 24p esetén.

(#67008) hakos1987


hakos1987
őstag

Sziasztok!

Szeretném itt is megosztani a problémám, hátha van olyan, aki már találkozott hasonlóval:
Vettem egy Zidoo Z9s lejátszót. 4K HDR 10 bit BT.2020 tartalmat szeretnék vele lejátszani (többnyire). Ezek 23.796 fps filmek. A lejátszó beállításait (fejlesztőit is) kb. minden kombinációban próbáltam, de a 23Hz lejátszás nem megy együtt 10 bit-tel. Ha 10 bit-et akarok akkor YUV 420, 10 bit de 60Hz. Ha 23Hz-et akarok akkor mehet YUV444 is de 8 bit. Néha a színtér is megváltozik ITU 709-re, olyankor fakó lesz, de a lényeg, állíthatom akárhogy is, vagy 23Hz vagy 10 bit, de a kettő együtt nem. Így pedig kompromisszumos hogy szép színeket vagy a folyamatos képet választom...
Eszközökről amit tudni kell: a Zidoo-ból megy egy Onkyo TX-NR686 erősítőbe, majd egy Sony 55XE9305 TV-be a jel. Mindkét HDMI kábel Norstone 2.0b típusú (de próbáltam már Inakustik Premium 2.0 és gyári kábellel is), a TV-n engedélyezve van a HDMI "Enhanced format".

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#67009) blakey válasza Jegesmaci81 (#67007) üzenetére


blakey
titán

+1
Hasonlóakat írtam le az elmúlt néhány évben.
Meg voltam említve az elmúlt napokban, de csak egyre reagálnék, ezeket a teszteket lefuttatam, tudom, hogy milyen egy tesztet nézni és hibákat keresni és azt is, hogy milyen amikor csak úgy leülök és használom. A válaszok mind megtalálhatóak itt vagy az Apple TV topikjában. Magáról a tesztről természetesen van a véleményem, de megigértem, hogy semmilyen módon nem kommentálom.
Köszönöm az összehasonlítást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67010) blakey válasza hakos1987 (#67008) üzenetére


blakey
titán

a Zidoo-ból megy egy Onkyo TX-NR686 erősítőbe, majd egy Sony 55XE9305 TV-be a jel. Mindkét HDMI kábel Norstone 2.0b típusú (de próbáltam már Inakustik Premium 2.0 és gyári kábellel is), a TV-n engedélyezve van a HDMI "Enhanced format". - első körben iktasd ki az erősítőt és úgy próbáld ki a lejátszást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67011) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

a következő igényekkel keresnék egy médialejátszót, kérlek segítsetek benne, vagy irányítsatok a megfelelő topikba:
Ami adott:
- Philips 65PUS7303 tv
- Onkyo TX-NR686 erősítő
Jelenleg TV össze van kötve az erősítővel, és pendrive-ról játszom le a filmeket. Így viszont a HD hangot nem tudom élvezni, "csak DD+"-t továbbít a TV az erősítő felé.

Ezen szeretnék 4K HDR filmeket lejátszani úgy, hogy a hang se legyen "DD+"-ra korlátozva, hanem tudja az Atmos-t és minden elérhető formátumot is, ha már az [erősítő] tudja ezt.

(#67012) blakey válasza evitiguF (#67011) üzenetére


blakey
titán

Kii van építve az Atmos is? Tehát megvannak a hangsugárzók is?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67013) evitiguF válasza blakey (#67012) üzenetére


evitiguF
senior tag

Jelenleg még nincs. Ha minden jól megy, a héten veszem át.

(#67014) hakos1987 válasza blakey (#67010) üzenetére


hakos1987
őstag

Itt van a kutya elásva! Direkt a TV-be kötve minden szuper! Csakhogy az nem, hogy a TV nem eARC képes, így a HD hangot nem tudom hogy az erősítőre tenni :F

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#67015) blakey válasza hakos1987 (#67014) üzenetére


blakey
titán

Akkor az erősítőd beállításait kéne átnézni, legyen a HDMI passtrough módban, tehát semmit se csináljon a bejövő információkkal. Jelenleg az erősítő szerintem belenyúl és az neked nem jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67016) hakos1987 válasza blakey (#67015) üzenetére


hakos1987
őstag

Okés, ez számomra világos lenne, csak hogy az erősítőben nem találok erre vonatkozó beállítást :F

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#67017) Viszlát válasza Jegesmaci81 (#67007) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez alól természetesen kivétel ha valaki egy High-End házimozi rendszerbe akarja beilleszteni, de szerintem ebben gondolkodó embernek meg sem fordul a fejében az AppleTV.

De még neki is, ha szeretne iTunes-t ATV-t használni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#67018) Gijon válasza hakos1987 (#67016) üzenetére


Gijon
senior tag

Ezeket támogatja az erősítő: 24/25/30/50/60Hz, 4K (3840×2160p) 24/25/30Hz, 4K SMPTE
(4096×2160p) 24/25/30Hz : RGB/YCbCr4:4:4 (8/10/12 bit), YCbCr4:2:2 (12
bit)
– 4K (3840×2160p) 50/60Hz, 4K SMPTE (4096×2160p) 50/60Hz : RGB/
YCbCr4:4:4 (8 bit), YCbCr4:2:2 (12 bit), YCbCr4:2:0 (8/10/12 bit) Szerintem próbáld meg a Zidoo-n beállítani a színteret fix-re.

(#67019) hakos1987 válasza Gijon (#67018) üzenetére


hakos1987
őstag

Próbáltam, de úgy sem jó. Hogy továbbmenjek: nem kell filmet játszanom ahhoz, hogy elcsesződjön a dolog: a menüben amíg auto-n van (vagy akár kézi 60Hz), jól működik minden. 2160p felbontáson 50, 59, 60Hz-en minden ok, az erősítő szerint is 10 bit a jel. Aztán amint leviszem a frekvenciát 23, 24, 25, 30Hz-re, átáll 8 bit-re. Még a menüben, nem kell hozzá tartalmat sem lejátszanom...

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#67020) hakos1987 válasza hakos1987 (#67019) üzenetére


hakos1987
őstag

MEGOLDÓDOTT!
Az Onkyonál bek.phatják! Redditen találtam meg a megoldást, ami sem a leírásban nem szerepel, sem a menüből nem állítható:
On the front panel, hold down BD/DVD while pressing ON/STANDBY twice to switch HDMI mode from "standard" to "enhanced"
Remélem lesz, akinek segítek ezzel... Mert Jobban eldugni nem tudták volna :W

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#67021) Csabroncka válasza Jegesmaci81 (#67007) üzenetére


Csabroncka
addikt

H.E. vonalon minek?
Eleve dedikált BD lejátszóval nyomod a filmeket, H.E. vonalon meg ugye a Youtube, HBO és Netflix...... ;] na neee

"in medias res"

(#67022) Jegesmaci81 válasza Csabroncka (#67021) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

De hisz azt írtam, meg sem fordul a fejében! :D

(#67023) Csabroncka válasza Jegesmaci81 (#67022) üzenetére


Csabroncka
addikt

Csak megerősítettelek, nekem azért van ATV-m mert a torrentezéshez is lusta vagyok már és (egyébként is f...szom töltöget le 50-100 gigányi anyagokat, egyszer nézős filmekhez) előbb utóbb mindenki eljut erre a szintre - nyilván aki most kezdi annak újdonság.

"in medias res"

(#67024) devil-k válasza Csabroncka (#67023) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ráadásul szerintem a sorozatok már lenyomják a mozifilmeket sokszor....

- mozi bolondéria -

(#67025) Csabroncka válasza devil-k (#67024) üzenetére


Csabroncka
addikt

+1, ami meg etalon film az meg megvan BD-n és megy a dedikált lejátszóba hang- és kép-orgiázni.

"in medias res"

(#67026) Beni2360 válasza Csabroncka (#67023) üzenetére


Beni2360
félisten

előbb utóbb mindenki eljut erre a szintre - nyilván aki most kezdi annak újdonság. - meséljél, ha van egy net előfizetésem 3400 Ft/ hó és egy remux fim 30-40 perc alatt mindennel együtt megvan akkor minek kellene még + fizetnem HBG go + Netflixért egy halom pénzt? Amúgy mibe kerül havonta a két előfizetés/ hó?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67027) Viszlát válasza Beni2360 (#67026) üzenetére


Viszlát
addikt

Mindenki úgy és annyit lop amennyit nem szégyell, de az azért igencsak kitekert egy gondolkodásmód, hogy az internet hozzáférés megvásárlásával kiváltottad a korlátlan mozibérletet is...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#67028) Csabroncka válasza Beni2360 (#67026) üzenetére


Csabroncka
addikt

Itt a minőségről van szó, 50-100 giga szerintem nincsen meg 30perc alatt, de ebbe ne menjünk bele.
HBO Go és netflix esetén is sógorommal osztozom (és igen egyszerre többen lehet nézni) , így a 3000 Ft havonta nem ver földhöz! Hasonlóan teljesen feleslegesnek tartom a filmek tömkelegének HDD-n való gyűjtögetését. Talán egy-két megéri filmért felmegyek letölteni, de az is akkor már legalább BD25 minőség felett ha lehet.

"in medias res"

(#67029) gyeniko válasza Csabroncka (#67028) üzenetére


gyeniko
őstag

A Netflix-en már jellemző a DTS-X vagy Dolby Atmos - de legalább bármilyen HD nagy felbontású (HD) - hang és a magyar felirat? Én 2 éve egyszer regisztráltam, az ingyenes 30 nap után elő id fizettem, de akkor nagyon kár volt, 2 hónap után feladtam. Ma már más, jobb a helyzet?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#67030) devil-k válasza Beni2360 (#67026) üzenetére


devil-k
nagyúr

Úristen, erre azért ne legyél büszke. Ha 18-20 éves vagy és (még) nem dolgozol, az más.
Nem azt mondom, hogy én nem torrentezek (álszent azért nem vagyok), de azért mellette járatam az HBO GO-t, Netflixet és a Spotify-t. Mióta egyébként van Spotifyom (lassan 6 éve), azóta egyetlen egy zenét sem töltöttem le. Kb. 2-3, max 5 évet adok a stream-szolgáltatóknak és még inkább vissza fog szorulni a filmek letöltése.

(#67028) Csabroncka
+1

gyeniko
Sajon, a Netflix idén októberben tért tudatához... Magyar kezelőfelület... stb. Októbertől ami felkerül film, sorozat, ahhoz szinkron és magyar felirat is lesz. Amik meg fent vannak, ahhoz pedig minimum feliratot raknak.
Ugyanígy jártam anno, mint te, le is mondtam gyorsan.
Október óta pedig előfizető vagyok. Szerintem lenyomja az HBO Go-t is.
Van egyébként HDR, Atmos, 5.1... Stb. Az HBO-n egyik sem...

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67031) Gijon válasza Beni2360 (#67026) üzenetére


Gijon
senior tag

6000Ft, ami kb. 3 mozijegy ára. Engem nem zavar, ha nem fizetsz elő, csak nem kell csodálkozni, hogy az új filmeken már olyan a szinkron amilyen 2.0 kezd lenni a trend. Persze meg lehet nézni felirattal is, (Én jobb szeretem.) de ez is sokszor a feliratkészítők ingyenmunkája. Szóval már én sem veszek BD filmeket, mert volt olyan film, amit 4X megvettem, csak más formátumba, de a mai filmek úranézési faktora elég kevés műnél fordul elő számomra. Lényegében, ha az előfizetésemmel valamilyen módon támogatom a magyar tartalmat, és elégedett vagyok a kínálattal + a kényelmi szempont, akkor úgy érzem, hogy megéri számomra az előfizetés.

(#67032) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!
Fapados 4k lejátszót keresek, med600 utódjaként. Sok kritérium nincs, csak hogy nas-t hozzá tudjam adni nfs-en keresztül. Egy alap 4k tv mellé lesz, ha 2160p mkv-t gond nélkül játssza az már jó :)

Merre nézelődjek?
Köszi, szép napot mindenkinek!

yo

(#67033) Beni2360


Beni2360
félisten

Mindenkinek egyben válaszolni próbálok.

Viszlát - Utoljára több mint 25 éve voltam moziba de olyan hangos volt, hogy nem kultiváltam.
Csabroncka - 13-15 MB/s a letöltésem és utána nézve egy 44 GB film kb 40 perc alatt jött le. Nekem nincs kivel osztoznom tehát magam ura vagyok. Most nézem a legnagyobb film a listában 88 GB.
devil-k - Na kérlek szépen már 8 éve nyugdíjas vagyok vagyis 70 múltam Májusban és nincs sajna nagy nyugdíjam. Az otthoni mozizás ez egyetlen szórakozásunk mivel még mozgássérült is vagyok, tehát mozizás kizárva. Mivel koromból adódóan a fülem sem a régi csak felirattal tudok egy filmet megnézni és azok is szinkronosak. De ahhoz, hogy HDR Atmos 5.1 filmet a Netflixen nézni tudjak kel a spéci média lejátszó. Hangcucc megvan hozzá. Hiába van egy 126 csatornás TV előfizum ha egy film érdekel vagy a feleségemet beszerzem és megnézzük. Inkább természet filmeket és sportot nézünk.
Gijon - Azt hiszem a 3 mozijegy ára fentebb meg lett indokolva.
És mellette fent kell tartanunk egy kocsit mivel mással nem tudok közlekedni. Abban igazad van, hogy sajnos kevés a megtartásra való film manapság. Mi is Hétfőtől Péntekig sorozatot nézünk és a hétvégéken mozifilmeket.
Bocs hosszúra nyúlt de sajnos ezek a tények.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67034) devil-k válasza Beni2360 (#67033) üzenetére


devil-k
nagyúr

Így teljesen más a dolog állása. Elnézést kérek :R

- mozi bolondéria -

(#67035) djnice válasza Jegesmaci81 (#67007) üzenetére


djnice
veterán

Viszont a tesztedben feltárt/megerősített hibákat úgy előadni hogy az ATV a nem ajánlható kategória, eléggé vicces.
Lehet hogy vicces, mindenesetre én nem fogok olyan lejátszót ajánlani HDR-re, amelyik 800 nit felett vágja a tartalmat, esélyt sem adva a megjelenítőnek arra, hogy a panel karakterisztikájának megfelelően mappel-je azt.
Aki szeretné kipróbálni azt a demo filmet amivel teszteltem, írjon és elküldöm neki. Lehet az is hogy más eredmények születnek mint nálam.

[ Szerkesztve ]

(#67036) Beni2360 válasza devil-k (#67034) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem gond.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67037) Jegesmaci81 válasza djnice (#67035) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem vitatom az eredményeket! Szerintem teljesen igazad van és mint írtam jó tudni róla. Én viszont sokat szívtam médialejátszókkal. Sosem a kép vagy hang minőségével volt bajom hanem minden mással. Felirat kezelés, liszenszek lejártak, lefagyások, távirányítók használhatósága. Volt amit hetente ki kellett húzni, mert megfagyott a menü.
Pár hónapja amikor elkezdtem keresgélni, hogy most aztán veszek valamit ami majd működik pénztárcámat nem kímélve igencsak koppantam egyet. Vaciláltam a 100ezer Ft-os DUNE és Zidoo között majd fórumokat olvasgatva rájöttem hogy mind a kettővel pont abba a gödörbe esnék mint amivel anno a WD, Egreat, Asus lejátszókkal.
Szóval ha ajánlásokról van szó csak az a kérdés hogy melyik újjadba akarsz harapni. Amúgy engem az ATV-nél az audio pass through hiánya zavar kicsit de mivel valójában nem veszek észre belőle semmit, így lenyelem ezt a békát is, az élvezetes problémamentes mozizás érdekében.

(#67038) evitiguF válasza djnice (#67035) üzenetére


evitiguF
senior tag

Azt megírnád kérlek, hogy a “kínai szar” melyik típus volt pontosan?
valami hasonlóra lenne szükségem.

(#67039) djnice válasza evitiguF (#67038) üzenetére


djnice
veterán

X96 Max+ 4/32 és most már megy a LAN is. De az S905X2-esek közül is vannak jó vételek.

(#67040) DAMM válasza evitiguF (#67038) üzenetére


DAMM
csendes tag

Ne akarj ilyen "kínai szart" venni, csak a gond velük, rendeltem X96Max 905x2, DDR3 Ram, Küldtek LPDDR4 verziót, csak 100-as lan megy. 905x3 is ezer sebből vérzik.
Inkább Khadas Vim3 vagy Odroid N2 .

(#67041) djnice válasza DAMM (#67040) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem jobban jár ha az S905 topikban érdeklődik, nem kell általánosítani :)

(#67042) chros válasza devil-k (#67030) üzenetére


chros
őstag

Kisse masnaposan, de remelem nem haragszotok meg a hozzaszolasert :)
De: en buszke vagyok erre! (Es vagy 25 eve dolgozom, na nem azert mert jol esik, hanem mert kell :) ) Hosszu lenne megindokolni miert is pontosan igy egy hozzaszolasban (roviden: par eve eljutottam arra a pontra, hogy korulottunk nagyon sok minden hazugsag, s erre van felepitve a rendszer, amiben elunk).

A masik erdekes dolog, hogy egy cimbora multkor jelezte, hogy a kalozkodas ujra nem latott mereteket oltott a nyugati vilagban is. Es ez koszonheto a sok (>10 db) kulonallo streaming szolgaltatonak: amig 1-2 volt, addig az ember kifizette azt a ~10 eurot szolgaltatonkent, de nem akarnak 100-150 eurot fizetni havonta csomo szolgaltatoert, csak azert, hogy megnezzenek 1-1 tartalmat rajtuk havonta. Erdekes ... :)

(#67043) junkpod válasza DAMM (#67040) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az, hogy mirt rendelsz és mit kapsz nincs összefüggésben a hardver+szoftver képességeivel. Ha bizonytalan a bolt, rendelj itthonról, aprorol és akkor azt kapsz amit szeretnél.

Viszont ha már a megfelelő hw van a kezedben és csak használod akkor kifogástalan.

Box's don't touch!

(#67044) DAMM válasza junkpod (#67043) üzenetére


DAMM
csendes tag

Itthon hol lehet X96 Max 905x2-ot rendelni?

(#67045) DAMM válasza djnice (#67041) üzenetére


DAMM
csendes tag

Figyelmeztetés volt, hogy ne úgy járjon mint én, és még nagyon sokan.

[ Szerkesztve ]

(#67046) Beni2360 válasza Jegesmaci81 (#67037) üzenetére


Beni2360
félisten

hogy mind a kettővel pont abba a gödörbe esnék mint amivel anno a WD, Egreat, Asus lejátszókkal. - írnál ezekről a gödrökről. Mivel nekem már 3 éve ZDOO-m van és az utóbbi 1.5 évben nem tapasztaltam olyan nagy hibákat amit gödörnek tudnék nevezni. Folyamatos fejlesztése van a ZIDOO-nak és szvsz egy megbízható egy média lejátszó.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67047) junkpod válasza DAMM (#67044) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nézz szét hardver apron...

Box's don't touch!

(#67048) DAMM válasza junkpod (#67047) üzenetére


DAMM
csendes tag

Mindig ott kezdem a nézelődést, csak akkor nem volt eladó X96 max.

(#67049) Viperator válasza DAMM (#67048) üzenetére


Viperator
őstag

X96H van.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#67050) Jegesmaci81 válasza Beni2360 (#67046) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Mivel nem vettem így közvetlen tapasztalatom nincs, viszont ha valamit venni akarok akkor elkezdem olvasni a hozzá kapcsolódó fórumokat. Ha valaki visszaolvas pár100 hozzászólást akár a Dune akár a Zidoo topikban biztosan elmegy a kedve. Pedig a hívők igyekeznek mindig megvédeni a saját kedvenc terméküket. Félreértés ne essék ez nem csak az említett két márkára vonatkozik csak hát ugye a végén mérlegelni kell hogy a sok termék közül melyikkel kívánunk együtt élni.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.