Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Mezga Aladár válasza MaCS_70 (#40000) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Számomra az nem derült ki, androidon fut az egész vagy csak mellette van, mint segédrendszer.
Viszont nagy fekete pont az aktív hűtés miatt.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40002) liszi70 válasza Mezga Aladár (#40001) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Viszont nagy fekete pont az aktív hűtés miatt."

Lehet, hogy kikapcsolható. A Dune HD Max-ban is van a HDD hűtésére egy venti, természetesen menüből kikapcsoltam.
Nekem tényleg szimpatikus ez a kütyü, még az is lehet, hogy jó, persze nem én leszek az, aki ezt leteszteli. :D

[ Szerkesztve ]

(#40003) zsgodor válasza MaCS_70 (#40000) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Szia Macs_70
Duál op rendszer fut rajta és az Androidnak is csak egy butított verziója amire nekem nincs szükségem.
A fő kérdés számomra hogy magyar menüs-e a szoftver rajta de egyik haveromnak van egy Evolve lejátszója amire rárakta az Iconbit Fw-t és magyar nyelvű lett.
Ha már annyira működik mint a haverom Evolve-ja amit 2 éve vett fél siker
Szerintem nem lehet rossz.

(#40004) zsgodor válasza liszi70 (#39995) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Szia Liszi70,
Szerintem beruházok egybe és ha jó lesz akkor nálam lehet rendelni :)
Ha rossz lesz te leszel a hibás :DD

(#40005) zsgodor válasza liszi70 (#40002) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Hát ha nem lehet kikapcsolni akkor fogom és lehúzom a táp csatlakozóját az alaplapról. :D

(#40006) devil-k válasza zsgodor (#40005) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az 5 percen belüli gondolatokat egy hozzászólásba írd! Köszönjük!

- mozi bolondéria -

(#40007) zsgodor válasza devil-k (#39994) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Az már túl sok, szerintem annyit nem ér az a cucc, WIFI-re meg nincs szükségem.

(#40008) liszi70 válasza zsgodor (#40004) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Ha rossz lesz te leszel a hibás"

:D

Rám semmiféle felelősség nem hárul, nem azt mondtam, hogy vedd meg mert jó, hanem azt, hogy vedd meg, hogy megtudjuk jó-e! :D

(#40009) lucza


lucza
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy multimédia lejátszót!
Amire használni szeretném: full hd illetve 3D filmek (sbs) lejátszása.

Asus o'play mini V2-t néztem ki, de semmi tesztet nem találtam róla, nem tudom, hogy birkózna meg a 3d-s anyaggal.
Az Asus o'play miniről, mintha olyasmit olvastam volna, hogy simán vitte..

Beszéljetek rá, vagy le róla! :))

(#40010) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Sziasztok!
Kis segítséget kér egy médialejátszó-dilettáns. :)
Jelenleg PC-t használok torrenttel, TV-re, és erősítőre kötve. Ezt szeretném lecserélni egy lejátszóra. Tudnia kellene minél jobb minőségben kihajtani magából a hangot, nomeg a képet is. Torrentezni is szeretnék vele. Itt a PC-ről kell átmásolni a torrent fileokat a letöltéshez, vagy böngészni is tudok valamelyik lejátszóval? HDD-t is szeretnék bele ha megoldható. Tudtok nekem jó ár/érték arányú készülékeket vagy márkákat? Popcorn, Dune, Mede8er, Egreat, Eminent, stb... Már olvasgatok egy ideje, de nehéz választani. :)
A TV-m (LG50PK590) kiválóan játszik le MKV-t (is). Egy külső HDD-t vajon látna? Van rajta optikai hangkimenet, össze is van kötve az erőlködővel. Pendrive-ról szépen játszik, de félek hogy nagyobb háttértárat nem kezel. A leírás szerint pent is csak 32 gigáig...
Ja, még egy dolog: A tévé nem 3D. Olvastam viszont valahol hogy némelyik lejátszóval lehet sima tévén is 3D -t nézni. Ez hogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#40011) zsgodor válasza liszi70 (#40008) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Hát hamarosan megtudjuk :)
És persze nem te leszel a hibás. :)

(#40012) devil-k válasza Kovaratis (#40010) üzenetére


devil-k
nagyúr

A médialejátszók torrentezési képessége nagyon gyenge, erre ne építs, ha ilyen irányba akarsz elmenni, akkor NAS-ra is szükséged lesz.

3D filmlejátszáshoz kell 3D TV, BD 3D, 3D-s médialejátszó, HDMI kábel (1.4)

(#40013) Warter

Nah, igen. Ki ne hagyjam. Mindenképp kell így is, úgyis.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#40013) Warter válasza devil-k (#40012) üzenetére


Warter
őstag

Szerintem SBS/OU-ra gondolt, de ahhoz is kell 3D tv, a többit nem szükséges.

(#40014) liszi70 válasza zsgodor (#40011) üzenetére


liszi70
nagyúr

Érdekel a tapasztalatod, jelentkezz majd! Köszönjük előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#40015) Warter válasza liszi70 (#40014) üzenetére


Warter
őstag

Én meg rendeltem egy Hummingboardot, meglátjuk, hogy az fog működni, mint médialejátszó/zenelejátszó. :)

(#40016) liszi70 válasza Warter (#40015) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hűha, izgi! Mibe teszed? Zenére (az előzetes várakozásod és ismereted szerint) milyen lehet?

(#40017) Warter válasza liszi70 (#40016) üzenetére


Warter
őstag

Hát amíg nem lehet hozzá rendes házat kapni, addig lehet, hogy csinálok neki egy lego házat. :D
Vagy szőrén lesz, aztán majd meglátjuk. Linux kerül rá (voyage mpd), a többit majd teszteléssel kitaláljuk.

(#40018) csavarral


csavarral
újonc

Sziasztok!

Médialejátszót szeretnék venni. Amire használnám:
-usb-n pen driverol nézném a filmeket
-hdmi csatlakozás
-elég a sztereó hangzás
-csak a mai nap torrenten fellelhető dvd-rip, bdrip, x264...stb, magyarán csak tömörített filmeket néznék.

Erre szeretnék egy megbízható lejátszót.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#40019) devil-k válasza csavarral (#40018) üzenetére


devil-k
nagyúr

WD TV Wireless N lejátszó bőven elég!

- mozi bolondéria -

(#40020) csavarral válasza devil-k (#40019) üzenetére


csavarral
újonc

Köszönöm a gyors válaszod. Olyan sok a számomra csak félig ismert információ, hogy csak összezavartam mostanra magam :)

(#40021) zsgodor válasza Warter (#40015) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Szia Warter,
Jó hogy írtál, most felizgattál ezzel a kütyüvel.
Én ezt néztem ki [link]
Mivel én itthon is 6 éve linuxot használok nem állna távol tőlem ez a cucc.
A kérdés az lenne hogy mivel lehet ezt távirányíthatóvá tenni?
A képen egy androidos telefont látok akkor elvileg azzal lehetne irányítani?
Most telepítettem fel a gépemre az cbmx progit, nekem tetszik és mivel én nem akarok sem youtubozni sem facebookozni a tv-n így akár egy ilyen box is szóba jöhet.
De szerintem mivel linux fut rajta így tuti hogy a youtube is megoldható.
A kérdés az hogy a fel telepítendő linuxot honnan lehet letölteni hozzá.
Nem tudom te mennyire vágod ezeket a gépeket de ha esetleg elakadnék a telepítésben tudnál segíteni mert akkor meg is rendelem úgysem szállítják csak 2 hét múlva.

[ Szerkesztve ]

(#40022) Patice válasza zsgodor (#40021) üzenetére


Patice
Topikgazda

Zene ügyben ajánlom figyelmedbe ezt a topikot. Nemrég indult, de lelkes tagok írogatnak oda. :K

Voyage MPD-hez van sok okostelefonos app. akár Apple cuccokra, akár Androidra. Vagy lehet másik gépről böngészőből is.

Az infrás táv nehezebb... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#40023) zsgodor válasza Patice (#40022) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Szia Patice,
Ezen a [link] azt írják hogy csak ki kell bontani és be dugni és működik is,
Akkor elvileg ezen van oprendszer is?
Média lejtátszónak jó lenne ez a cucc?

(#40024) #75912448 válasza zsgodor (#40023) üzenetére


#75912448
törölt tag

Openelec/XBMC-Kodi fut rajta, amit a Yatse nevű kiváló app távirányít.

[ Szerkesztve ]

(#40025) zsgodor válasza #75912448 (#40024) üzenetére


zsgodor
csendes tag

Szia regger,
Akkor ezt meg is vehetem és működni fog minden rajta?
Le fogja játszani a 3D - FULLHD tartalmakat?
Most teszteltem az androidos telefonommal az xbmc-t linuxon mindent irányít rajta.
Köszi a segítséget
Üdv Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#40026) #75912448 válasza zsgodor (#40025) üzenetére


#75912448
törölt tag

Isten ments. :) Mármint nem adom áldásom reá a termék személyes ismerete nélkül. Millió plusz egy Androidos és hasonló lejátszó létezik, többségük még kadenciahelyes lejátszást sem tud, nemhogy BD3D-t. Olyan embert kéne találnod, aki pont ezt az eszközt való életben próbálta vagy használja. Esetleg fórumos hozzászólásokat keresni...

(#40027) Multibit válasza #75912448 (#40026) üzenetére


Multibit
veterán

Hehe. Ahogy olvasom ennek a kütyünek a leírását, ez is olyan lehet, mint a többi Androidos kacat. Arról mélyen kussolnak, hogy mi a helyezet a kadenciahelyes megjelenítéssel! Arról nem is szólva, hogy - ha lehet hinni a linkelt oldalon lévő leírásnak - az AC3-mal és a DTS-sel sem barátkozik.

(#40028) Mezga Aladár válasza Multibit (#40027) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A cubox abban az irányban helyezkedik el mint a raspberry pi.
A málnán müxik a kandencia helyes lejátszás, ott az mpeg2 és vc1 kodek volt pénzhez kötve.
Van hozzá zene disztró is. Itt van leírás a linux csomagokról.
A kolléga azért olvasson utána, a felmerült xbmc-s kérdésekkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40029) Multibit válasza Mezga Aladár (#40028) üzenetére


Multibit
veterán

A cubox abban az irányban helyezkedik el mint a raspberry pi.
A málnán müxik a kandencia helyes lejátszás

Ez egy óriási pozitívum. Akkor azt nem értem, hogy miért kell ezt titkolni ;]

(#40030) Hyena


Hyena
senior tag

Kedves Mindenki,

Regota olvasom mar ezt a forumot tapasztalat szerzes szempontjabol, illetve sok mas weboldalt/tesztet is megneztem mar hasonlo celbol, sajnos azonban meg mindig nem kaptam valaszt nehany kerdesre.
A lenyeg az, hogy a jelenlegi Popcorn A210 lejatszomat cserelnem le valami jobbra felteve ha van ertelme.

Mennyivel jarnek jobban egy mede8er 800-al (az 1000-es ufo formaja nem tetszik, a 600ba meg nem lehet tenni winchestert) vagy egy Popcorn A400-al vagy 410el?
Amit elvarok egy ilyen keszulektol, lehetoleg minden formatum (3d formatumok is) zokkenomentes gond nelkuli igenyes lejatszasa, gyors responziv mukodes.
Az a210-el nagyjabol elegedett vagyok (elotte egy a110 volt evekkel ezelott) , csak sajnos a 3d bluray formatumok nem mennek neki (nem meglepo modon).
A lejatszo egy 55 inches LG webos tv-re van rakotve, (a beepitett lejatszot inkabb hagyjuk) , de talan hamarosan kicserelem egy 65 inchesre.
Kerdesem az, hogy valojaban mennyivel lehet gigabites halozaton adatot masolni a mede8er 800ba szerelt winchesterre avagy a popcorn a4*0-re? (az a 210-re kb 10 megabajt/sec az atvitel)
Olvastam meg arrol is, hogy a mede8er lejatszok nem jatszanak le minden avi divx filet, igaz ez?
Most mondhatnank azt, hogy minek nezek ilyan minosegu filmet ekkor tvn de sajnos ezek nem elerhetoek nagyobb felbontasban.
Mennyire boldogul el a mede8er papiron kissebb hardvere a nagy felbontasu filmekkel?
Mennyire gyorsan nyitja meg oket, milyen a reakcio ido tekeres vagy a filmben mashova ugras eseten?
Van e valami ismert bug amire keszulni kell?
Az a400 vagy 410 kerdesben melyik az ajanlott? Van e barmi kulonbseg az 410ben levo DAC on kivul?
Filmlejatszas tekinteteben ugyanaz a ketto?
Regebben sokan irtak, hogy bugos a keszulek, gyakran fagy, filmlejatszas kozben akadozik, LAG-os, lassu a halozat....
Elmultak mar ezek a dolgok? Stabil annyira mint az a210 (nem is emlekszem fagyott e valaha)
A kepminoseg jobb nala, (lathatoan) vagy a mede8ernel?
Gondoltam asus chromeboxra is xbmc-vel. Azzal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Vagy mostanaban hirdetik ezt a The Little Black Box nevu keszuleket az milyen lehet?
December 5tol kaphato a Open Hour Chameleon arra erdemes varni?
Esetleg barmi mas otlet?
Ha lehet elfogulatlan objektiv velemenyt varok, es elore is koszonom a segitseget!

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#40031) Warter válasza zsgodor (#40021) üzenetére


Warter
őstag

Jobb felül ott a Learning Center, ott találsz linket a letöltésekhez.

(#40032) devil-k válasza Hyena (#40030) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szia!

"A lejatszo egy 55 inches LG webos tv-re van rakotve, (a beepitett lejatszot inkabb hagyjuk) , de talan hamarosan kicserelem egy 65 inchesre."

Ilyen esetben van értelme a Popcorn A400-nak, ha meg cseréled a jelenlegi TV-t nagyobbra, akkor még inkább.

"Az a400 vagy 410 kerdesben melyik az ajanlott? Van e barmi kulonbseg az 410ben levo DAC on kivul?"

A Popcorn A400 és 410 közötti különbségek

410: 1024MB DDR2
400: 512MB DDR2

410: ESS Sabre® DAC
400: -

410: IR Receiver
400: -

A két lejátszó között a különbség 13.000 Ft.

"Kerdesem az, hogy valojaban mennyivel lehet gigabites halozaton adatot masolni a mede8er 800ba szerelt winchesterre avagy a popcorn a4*0-re? (az a 210-re kb 10 megabajt/sec az atvitel)"

Kb. 30 MB/s, ha jól emlékszem. Szóval mindenképp kösd hozzá a HDD-t a PC-hez és úgy másolj rá adatot.

"Most mondhatnank azt, hogy minek nezek ilyan minosegu filmet ekkor tvn de sajnos ezek nem elerhetoek nagyobb felbontasban."

10 filmből 6-7 elérhető Blu-ray változatban is.

"Van e valami ismert bug amire keszulni kell?"

Bugok mindig tűnnek fel, minden lejátszónál, de ezeket mindig orvosolják (remélhetőleg) rövid időn belül. Nincs tökéletes hardver és szoftver sem.

"Filmlejatszas tekinteteben ugyanaz a ketto?"

Igen.

"Elmultak mar ezek a dolgok? Stabil annyira mint az a210 (nem is emlekszem fagyott e valaha)"

A Popcorn A400 év elején kapott egy nagy ráncfelvarrást, teljesen más alapokra helyezték a programot, azóta rendben van. Mindig érkeznek új FW-k.

"A kepminoseg jobb nala, (lathatoan) vagy a mede8ernel?"

Jobb, főleg nagy megjelenítőn. 55"<

"December 5tol kaphato a Open Hour Chameleon arra erdemes varni?"

Nem tudni még mit hoznak ki belőle. A 4K korszak kicsit odébb van még.

"Esetleg barmi mas otlet?"

HTPC. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#40033) Mezga Aladár válasza devil-k (#40032) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Felmerült a H. M. topicban hogy hdmi-n megy az analóg sztereó.
Viszont a hogyanról semmi. Kerestem leírásokat ott szó sem volt erről csak a sztereo pcm.
Valaki?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40034) devil-k válasza Mezga Aladár (#40033) üzenetére


devil-k
nagyúr

Sajnos, ezt nem tudom. :(

- mozi bolondéria -

(#40035) Dorian válasza Mezga Aladár (#40033) üzenetére


Dorian
félisten

Lehet, h rosszul emlékeztem, ki kell majd próbálni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#40036) Mezga Aladár válasza Dorian (#40035) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

THX :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40037) Hyena válasza devil-k (#40032) üzenetére


Hyena
senior tag

Ha jol gondolom neked Popcorn a4*0 lejatszod lehet mert azokra a kerdesre valaszoltal amit koszonok szepen. Mar csak egy mede8er tulaj valaszara lenne szuksegem :) .
Legjobb lenne ha egy 800-as tulaj tudna a kerdeseimre valszolni azzal kiegeszitve, hogy nem tul hangos az aktiv hutes?
Popcorn ugyben meg azt szeretnem tudni, hogy megoldhato e az a210-rol koltozes a4*0-re anelkul, hogy a benne levo winchestert ujra kene formazni azaz a rajta levo filmek megmaradnak?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#40038) devil-k válasza Hyena (#40037) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jól sejted. :) Viszont most fogok HTPC-re váltani. Mede8er topik itt.

"megoldhato e az a210-rol koltozes a4*0-re anelkul, hogy a benne levo winchestert ujra kene formazni azaz a rajta levo filmek megmaradnak?"

Ez jó kérdés.Semmit nem veszítesz, ha betolod a Popiba a régi HDD-t. Ha szerencséd van, akkor nem kell újraformázni a HDD-t. Ha mégis, előtted mindenképp mentsd le!

(#40039) Mezga Aladár

Megrendeltem a dolgokat pénteken, ha minden jól megy, akkor már jövőhét szombaton HTPC tulaj leszek. ;)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#40039) Mezga Aladár válasza devil-k (#40038) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mikor? :D

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40040) Hyena válasza devil-k (#40038) üzenetére


Hyena
senior tag

Én is gondoltam htpcre. De egyelőre nem tudom, hogy kezdjek neki. Magad epitened meg, vagy van valami kész gép amit megvennel? Ha te epited milyen hardver lesz benne? Milyen oprendszer? Milyen lejatszo program Xbmc? Ezért kérdeztem a Chrome boxot, az úgy szépen egybevan és van rá Linux xbmcbvel.
Mi nem tetszik a popcornban ami miatt jobb lenne a htpc?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#40041) devil-k válasza Hyena (#40040) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igazság szerint szeretem a Popcornt, de szeretnék fentebb lépni hangban, képben. Arról nem is beszélve, hogy a magam ura akarok lenni, ami azért egy médialejátszónál eléggé korlátozva van.

Magam építem meg (pontosabban kaptam/kapok hozzá segítséget), nem vennék előre "elkészített vasat".

Hardver:

Ház: HDPLEX H1.S
Táp: HDPLEX 250W Hi-Fi DC-ATX Power Supply (16V-24V wide range voltage)
Lap: Gigabyte GA-B85N
Processzor: INTEL Core i3-4330 3500MHz 4MB LGA1150 Box
SSD: Intel 120GB 2,5" SATA3 530 Series MLC
Memória: CORSAIR 4GB DDR3 1600MHz KIT(2x2GB)

Szoftver: Win. 8.1 + XBMC + MPC-HC. (eddig)

"Milyen lejatszo program Xbmc? "

Ég és föld a különbség mondjuk egy Mede8er/Popcorn rendszer és az XBMC között.

(#40042) dgyuri0123

Próbáld ki... mert én láttam a Popcorn és a Mede8er képet Samsung és LG TV-n is. 46"-on és 55"-n.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#40042) dgyuri0123 válasza devil-k (#40032) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

""A kepminoseg jobb nala, (lathatoan) vagy a mede8ernel?"

Jobb, főleg nagy megjelenítőn. 55"<"

Persze ez igaz is lehetne akkor, ha Panasonic ST/GT/VT plazmája lenne. Már megbocsáss, de egy LG lcd tévén miért gondolod, hogy látható pluszt adna egy Popcorn a Med600-hoz képest?

(nem lcd vs plazma vitát akarok kezdeményezni) !!!

Talán próbáltad mindkettőt párhuzamos tesztben? Szerintem bőven elég lehet a Med600 is kivéve, ha - pénz nem számít alapon gondolkozva veszi meg a kétszer drágább lejátszót. (45e a 85e ellenében)

Hyena: Próbáld ki mindkét lejátszót, ha módodban áll és utána dönts, de ha nem állsz szűkében a pénznek és nem számít ha esetleg feleslegesen adtál ki + 40e FT-ot, akkor vedd meg a Popcornt.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#40043) dgyuri0123 válasza devil-k (#40041) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Próbáld ki... mert én láttam a Popcorn és a Mede8er képet Samsung és LG TV-n is. 46"-on és 55"-n."

Ha te mondod... :U

"csak a zene van"

(#40044) Mezga Aladár válasza devil-k (#40041) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ezen én is agyaltam, de nem jutok dűlőre, dual audio csak linux, viszont ott az ati nagyon sz@rul támogatott. Az audió rendszert sem tudom, max dual boottal integrálni.
Nekem van egy fix lap amire építeném, max ház és táp.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40045) devil-k válasza dgyuri0123 (#40043) üzenetére


devil-k
nagyúr

Úgy látom a házimozi topik után új helyen kell etetni téged. :N

(#40044) Mezga Aladár

Csak nem elkapott a gépszíj kolléga úr? :)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#40046) Hyena válasza dgyuri0123 (#40042) üzenetére


Hyena
senior tag

Koszonom a tanacsot, de a med600 sajnos nem palya mert abba nem lehet winchestert tenni.
Eleg sokat utazom, es olyankor vinni szoktam a lejatszot a benne levo hard driveal unalom uzonek.
A Panasonic ST/GT/VT temahoz annyit tennek hozza, hogy a maga idejeben jo volt foleg a GT50 de ma mar nem vennek ilyet es az aktiv 3d-t sem szeretem. (a 3d szemuveg pont akkor merul le amikor kellene eppen)
A webos-t ki akartam probalni a kovetkezo ki tudja milyen lesz.
Amugymeg a sim2 projectorok az igazi , van szerencsem egy ilyenhez is...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#40047) devil-k válasza Hyena (#40046) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem is vetítőhöz van kötve a Popi, bár nem Sim2-höz. :D

- mozi bolondéria -

(#40048) a8l válasza devil-k (#40041) üzenetére


a8l
aktív tag

Ez a HTPC megoldás engem is érdekelne, lehet hogy jobban járnék vele mint a popival.
Van topikja valahol?
Hol tudok kicsit utánaolvasni?
Nem tudom mi az a xbmc meg hasonlók.

(#40049) Mezga Aladár válasza devil-k (#40045) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mióta megint van szabadidőm, megy a hobbizás! :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#40050) devil-k válasza a8l (#40048) üzenetére


devil-k
nagyúr

HTPC topik

XBMC kezdőknek 1. rész

Vagy az AVX-n is van fent sok okosság. :)

(#40049) Mezga Aladár

Ennek örülök, de azért oszd meg velünk is a hasznos infókat (majd). ;) (mint eddig).

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.