Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) szasanyi válasza divan (#68000) üzenetére


szasanyi
félisten

És melyik verzió lenne a legjobb választás? Mert ugye van többféle RAM és ROM változat il.. 3 féle távvezérlő is.
Nekem csak egy jó médialejátszóra van szükséegem (4K/HDR és 1080p BD ISO, .mkv ill. zenei DVD valamint .mka zene) másra nem lenne használva (játék, android alkalmazások kilőve)

(#68002) blakey válasza szasanyi (#67999) üzenetére


blakey
titán

Nagyjából igen, így van, de biztos van olyan amivel gond lesz. Mindenki mindent ír, de 1 dolgot nem, ezeknél az olcsó boxoknál előfordulhat 1-1 széria ami a korábban jól működő szériához képest nem működő chip-et kapnak, ez lehet Wifi, LAN, BT külön-külön de akár egyszerre is. Az olcsóságuk miatt talán nem nagy kockázat. Karácsony előtt az S922X/A311S mellé bevállaltam egy S905X3-at egy X96 Air személyében eredetileg 100-as LAN-al volt hírdetve, és ennek tudatában vettem, nos amit kaptam az más gigás és mindene működött, de van aki már olyat kapott ahol nem megy a BT vagy épp nem gigás a LAN-ja. Fel voltam készülve, hogy nem lesz jó, ezzel szemben most hétvégén bekötöttem, hogy teszteljem és használjam, teljesen korrekt, mindene működik. Tehát fel kell készülni arra a lehetőségre is, hogy valami nem működik. Ha megbízható eszköz kell akkor Khadas VIM3L HTPC Edition, Vim3/Pro, Odroid N2 CE Edition, ezek biztosan jók. A Beelink is kijött dual OS-el, tehát előre telepített CE-vel, ezek megbízható gyártók és jó boxok viszont drágábbak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68003) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

OK, akkor mi van, ha hagyjuk ezt a kínai bizonytalan vonalat... biztos kell, jó működő.
Akkor mit ajánlanátok? Nem baj ha drágább. Én nem szívni akarok, meg talán jó lesz 2 évig, akkor inkább adok érte több pénzt és kész. Akkor hol és mit lenne érdemes venni?

Ezeket láttam, de ezek is csak kínából vannak?
"Khadas VIM3L HTPC Edition, Vim3/Pro, Odroid N2 CE Edition, ezek biztosan jók. A Beelink is kijött dual OS-el, tehát előre telepített CE-vel, ezek megbízható gyártók és jó boxok viszont drágábbak."

Köszi!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#68004) djnice válasza RoryBreaker (#68003) üzenetére


djnice
veterán

Tényleg egy 10.000 Ft-os eszköznél azon aggódsz hogy mi lesz majd 2 év múlva? De elárulom semmi, max meghal a tápja.

(#68005) blakey válasza RoryBreaker (#68003) üzenetére


blakey
titán

Mivel nem nagy összegről van szó így nem hinném, hogy nagy kockázat lenne megismerni a működését. Ha minden jól működik és tetszik akkor vehetsz egy drágábbat, jobbat, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68006) divan válasza RoryBreaker (#68003) üzenetére


divan
senior tag

Mutass valamit, amit nem Kínában gyártanak. :) Esetleg a felhasznált anyagok minőség ellenőrzése, és persze a végső minőség ellenőrzése ami nagyon más.

(#68007) RoryBreaker válasza divan (#68006) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Jó, így értettem, persze, tudom, hogy minden ott készül kb.... Olyan kínai ami jó. van terméktámogatás, nem szarik be hamar..... :)
De ha az meg ilyen 50-60k, akkor veszek valami kisházas dell optiplexet vagy lenovo thinkcentre-t aztán ellessz a tv mögött. Az egyszerűbb. Van mindegyiken DP port. Aztán az örök élet + 1 év és nincs velük gond. KMplayer aztán ennyi...... Azt hiszem mégis csak ez lesz nem bohóckodok ezekkel a szarokkal. Ami meg jó, stabil, gondolom 60+ .................

[ Szerkesztve ]

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#68008) divan válasza RoryBreaker (#68007) üzenetére


divan
senior tag

Azért a fogyasztása sem mindegy örök élet+1 év alatt. :)

(#68009) szasanyi válasza blakey (#68002) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Megnézem majd azokat is, bár a választáskor fontos lehet (ha már drágábbább) melyiknek van (vagy melyiknek jobb a) gyártói supportja.

MOD - ahogy az elsőre ránéztem máris eszembe jutott két fontos dolog: legózni nem szeretnék, tehát a Raspberry Pi-hez hasonló valamint kijelző nélküli típus nem kell. Ha már asztali médiaplayer akkor legyen a kinézete is olyan, hiszen látszik.

[ Szerkesztve ]

(#68010) SunMount3r válasza szasanyi (#68009) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Q10 Pro-mon FW frissítések után az első dolog, hogy kikapcsolom a LED-es kijelzőt. A legzavaróbb dolog, ha egy elsötétített szobában, mozizás közben az ember szemébe világít (még oldalról is). Semmi olyat nem mutat ami létfontosságú lenne egy lejátszó szempontjából. IMO. Az Odroid gyári kasznija egyenesen randa és szerintem a WIM3-é sem valami szép, ez igaz, de inkább megpróbálnám hátrébb tenni/elrejteni, minthogy a lejátszó képességekben kössek kompromisszumot. Meg azok az X96-osok sem épp valami szépségkirálynők. A Z9S sem tetszik, vagy Zidoo-t nem akarsz, túl drága?

(#68011) szasanyi válasza SunMount3r (#68010) üzenetére


szasanyi
félisten

Zidoo Z9S volt a kinézett, de nem csökkent az ára (a sz@r forintunk miatt még rosszabb is a helyzett). Bár tetszik és megfelelne nekem, de az sem hibátlan és 50k+ árat nekem nem ér meg.
Olyan kis jellegtelen, műa. dobozt nem szeretnék, akkor inkább várok és addig nézem a filmet a TV USB-jén keresztül.

(#68012) RoryBreaker válasza divan (#68008) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Az a kevesebb bajom. Inkább fogyasszon többet, mint szívjak vele...

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#68013) SunMount3r válasza szasanyi (#68011) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké vársz, de mire? :D

(#68014) djnice válasza RoryBreaker (#68012) üzenetére


djnice
veterán

A szívás majd a PC-vel lesz, főleg ha átállsz 4K-ra. Ezek a kis boxok tudnak mindent ami kell.

(#68015) g@bo válasza szasanyi (#68011) üzenetére


g@bo
nagyúr

"sz@r forintunk miatt"

az euró erősödik. :D

egyébként mi bajotok a minix u9 h val?

(#68016) SunMount3r válasza djnice (#68014) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most írták az Amlogic-os Topic-ban is, hogy gond van a 4K / H.264 videókkal. Egy mai IGP/VGA megeszi az ilyenek reggelire. Nemrég pedig a KODI Martix HDR Edition-ra írta valaki, hogy a megfelelő beállításokkal egy Iris Plus Graphics 655-os NUC-al is simán megy neki a Gemini M. is 4K / HDR / 60fps-el.

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, ha majd a hivatalos KODI 19.x-be is bekerül a HDR támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#68017) blakey válasza SunMount3r (#68016) üzenetére


blakey
titán

Ezt nem most írták, hanem hónapok óta, pontosabban az új CE kernel óta van így és nem minden boxon, nálam 3 NG boxból csak az egyiken jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68018) SunMount3r válasza blakey (#68017) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jó, én úgy értettem, hogy most volt (van) téma ott és én is tegnap előtt olvastam először.
Remélem amúgy javítják (ha tudják), gondolom a CE fórum is tele volt már panaszokkal.
De akkor az X3-okon sem mindegyiken jó, legalábbis egyre arra is írta valaki, hogy neki is akadnak.

(#68019) szasanyi válasza SunMount3r (#68013) üzenetére


szasanyi
félisten

Új típusú médeialejátszóra, az árak csökkenésére, a forint erősöfdésére esetleg valóban jó akciós ajánlatra :F ZIDOO Z9S teljesen megfelelne (bár messze nem hibátlan kivitel az sem) csak nem 50k+ áron.

g@bo: bocsi, az úgy már teljesen más. ;] Konkrétan a MINIX NEO U9-H nem volt téma, nemtom miért tőlem kérdezed. De ha már megkérdezted: szerintem egy szimpla, jellegtelen műa. doboz - drágán - amit korábban nem ajánlottak.

(#68020) djnice válasza SunMount3r (#68016) üzenetére


djnice
veterán

Mutass már pár H.264 4K release-t kérlek. Az említett hiba pedig user error lesz mert nálam is tökéletes.

(#68021) blakey válasza szasanyi (#68019) üzenetére


blakey
titán

Az a "jellegtelen" doboz minőségi és kiváló hűtéssel rendelkezik, közvetlenül a Q10 Pro mellett használtam a Neo U1-t és szinte azonnal "repült" a Himedia. Még megvan az U9-H de most épp nincs használatban, gondolkodtam, hogy eladók két boxot, mert megint sok a 4 de egyelőre jó ha van tartalék, néka előveszem és használom őket. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68022) blakey válasza djnice (#68020) üzenetére


blakey
titán

Nem user error, ne legyél ennyire elvakult, pontosan ugyanazzal az SD-vel teszteltem mindhárom boxot, dtb lett cserélve, minden beállítás tökéletesen ugyanaz és az X96 Air-en hibátlan, Vim3 Pron és GT-Kingen sz@r, fogd már fel. Kezdesz nagyon átesni a ló túloldalára ezzel a CE tökéletes dologgal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68023) djnice válasza blakey (#68022) üzenetére


djnice
veterán

Itt most az S905X3-makról volt szó. Ne kötözködj.

(#68024) blakey válasza djnice (#68023) üzenetére


blakey
titán

Nem kötözködök, de nem tökéletes azokon sem, ne ajánlgasd SoC szerint, maradj konkrét típusnál, mert ez most ilyen, egyelőre el kell fogadni, hogy van amelyiken sz@r.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68025) djnice válasza djnice (#68020) üzenetére


djnice
veterán

Látom már, Netflix Webrip-ek, amelyek többsége amúgy DV-k, csak nem tudják rendesen lerippelni...

(#68026) SunMount3r válasza djnice (#68025) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Privi ment.

Nem tudom, honnan veszed, hogy ezek DV-s Stream-ek lennének? Semmi jele ennek, sima SDR-esek, vagy te nem tudom miket néztél. Minden esetre a Q10 Pro hibátlanul viszi őket.

(#68027) djnice válasza SunMount3r (#68026) üzenetére


djnice
veterán

Onnan veszem hogy van Netflix előfizetésem.

(#68028) blakey válasza SunMount3r (#68026) üzenetére


blakey
titán

Egyébként irreleváns mivel a többségük (vagy mindegyik) 24 fps. Ezeket az összes CE box hibátlanul viszi, 30 fps fölött jelentkezhet a gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68029) SunMount3r válasza blakey (#68028) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azt hittem a 24p-t is érinti, így ez nem akkora nagy gubanc.

(#68030) blakey válasza SunMount3r (#68029) üzenetére


blakey
titán

Azokat nem, nincs velük gond, legalábbis eddig nem találkoztam lejátszási hibával. Ahol van ott már inkább a túlmelegedés okozhat gondot. Vim3 Pro és GT-King esetében nem beszélhetünk túlmelegedésről, a legdurvább igénybevétellel sem érik el a 60°C-ot, az X96 Air viszont 64°C-on is vajsimán viszi a 4K AVC 50/60 fps videókat. Mivel a kernelnél történtek a legnagyobb módosítások így ott kell keresni a hibát. Vim3 Pro-ra és GT-Kingre van stabil CE így azokat használva nem jelentkezik a hiba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68031) maki0308


maki0308
csendes tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy van egy Samsung Q70 tvm ehhez szeretnék egy média playert venni olvasgatom a fórumot de nem tudom sajnos pontosan mi mi
A lényeg hogy a 4k uhd filmeket akadás mentesen játsza le és a hangok is működjenek sajnos a Q70 nél a DTS nem támogatott és minden videó formátum sem
Néztem két készüléket x96 air a másik a beelink GT-King vagy pro változat a két márka között van ár különbség az tuti
Abban kérném a segítségeteket hogy melyik készülékbe lenne érdemesebb befektetni?
Segítséget előre is köszönöm :)

(#68032) jeni válasza djnice (#68027) üzenetére


jeni
félisten

Hello!
A Home Cloud TV Box eszközre lehet Netflix-t rávarázsolni?
Helyette ,hogy a Cloud-n nem találom a Netflix-t az Xbox One X bejön és azon nézzem.
Jött hozzá azóta valamilyen javítás?
Oda adtam a gyerek.
Nézzem topikot és ezt javasolgatjátok:
X96 Air Amlogic S905X3
20e.Ft alatt most ez a jobb vétel?

[ Szerkesztve ]

(#68033) aerosmith


aerosmith
őstag

sziasztok, jövőbiztos lejátszót vennék max 100ezerig de minél olcsóbban
Tudja a 4k, HDR, ATMOS, DTS:x codeceket MKVból, ezeket egy atmosos soundbarra kellene elküldenie. Esetleg ha tudna DSD128/512őt az poén lenne. Jövőbeni új codecek kijövetele esetén örülnék ha jönne rá firmware frissítés.
Túl sok egyéb funkció nem kellene bele, valószínűleg pendriveot dugnék bele vagy ha van benne SSD akkor arra felmásolnám azu MKVkat.
Tudtok javasolni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#68034) Beni2360 válasza aerosmith (#68033) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg nézzél itt körbe. https://www.zidoo.tv/
Z9S vagy Z10

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#68035) djnice válasza jeni (#68032) üzenetére


djnice
veterán

Lehet, de csak 480p lesz.
Mindig lekövetik a Zidoo fw-t, a legújabb a 2.1.36-os.
Gyakorlatilag olyan ez a lejátszó mintha egy Zidoo X10-ed lenne.
Akkor érdemes csak lecserélni, ha a megjelenítőd profitál a HDR metaadatokból, esetleg tudja a HDR10+-t vagy stream szolgáltatásokat is akarsz nézni rajta.
Az S905X3 esetében jobb a HDR kezelés (metaadatok, HDR10+), de sötétebb a HDR->SDR konverzió, nincs 3D és gyengébb a felskálázás is.

(#68036) jeni válasza djnice (#68035) üzenetére


jeni
félisten

köszi

(#68037) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, eddig libreelec-et használtam raspberry-n de kicsit butának találom. Olyasmit keresek ami már sokkal okos tv szerűbb, netflix, spotify stb sokkal könnyebben lehessen irányítani rugalmasabban jobban összehangolhatóbb legyen telefonnal, pl videó, zene kiküldése irányítása telefonról stb. Video tartalmak terén 1080p nekem bőven sok. 90% ban NAS ról kellene letöltött 720p-t lejátszania. A Xiaomi mi box s amit elsőként néztem, de meglehetősen sok panaszt láttam rá. Kb 20 000 ig gondoltam költeni rá.

Az se riaszt el, ha esetleg kicsit szoftverezgetni kell más romot rárakni és hasonlóak, csak legyen egy jó stabil rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#68038) Beni2360 válasza kmisi99 (#68037) üzenetére


Beni2360
félisten

Ide menny át.
Összefoglaló átolvasása nagyon ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#68039) SunMount3r válasza kmisi99 (#68037) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

sokkal könnyebben lehessen irányítani rugalmasabban jobban összehangolhatóbb legyen telefonnal, pl videó, zene kiküldése irányítása telefonról stb. -> Akkor egy kis kiegészítés: Kezdjük egy jó "távirányítóval". Aztán Android-ra: Miracast (ha tudja a Box FW-je, ez ügyben pl. az androidpctv.com -on érdemes fürkészni a review-öket és a FW híreket a konkrét Box kapcsán), Cetus Play, Bubble UPnP, Smart YouTube TV / CE alatt: Yatse és/vagy KORE app a telóra és Tube Cast add-on a KODI-ra. Persze ezeket még mind be kell állítani/tudni kell használni, de már ezzel a felsorolással is meg van spórolva vagy 2 napi net böngészés. (Ha valamiket érdemes lenne végre beírni pl. az itteni összefoglalóba, akkor azok pont az ilyen dolgok.)

(#68040) djpundro


djpundro
aktív tag

Nem ertem miert nincsen Nvidia shield sehil sem?!
Amin megy a Kodi rendessen ,melette Disney+ HBO GO ,Netflix melyik Player van meg ?Letezik meg valami lejatszo amin minden jol megy? Az Apple tv vel is gondjaik vannak pont azzoknak aiknek olyan Olex van mind nekem Saphi s 754 Philips.Allitolag 8 Bit be megy 10-12 helyett.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#68041) blakey válasza djpundro (#68040) üzenetére


blakey
titán

Az Amlogic box mellé veszel egy MI Box-ot, Amlogicot CE-vel médialejátszásra használod, a MI Box-ot meg Netflix, HBO GO, Disney+ stb-re. Sajnos nincs olyan lejátszó ami mindent helyettesít és akkor még hozzá kell venni a "kényes" megjelenítőket, mert ott is eltérések vannak, ezek szerint a tiéd is érzékeny valamire, szóval nem egyszerű 1 eszközzel megoldani a teljes kompatibilítást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68042) djpundro


djpundro
aktív tag

Mi Box, azon a kodi nem jo?
Az nvidia tv nem a pro, az olcsobb, allitolag mindent tud.

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#68043) djpundro válasza blakey (#68041) üzenetére


djpundro
aktív tag

A Mi Box az ez ?
[link]
a dolby vison nem megy nala.nem valt frekvenciat .Tehat nvidia jobb ,mivel van ra Refresh rate app .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#68044) SunMount3r válasza djpundro (#68043) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Mi Box S-re is jött már valami frekiváltó javítás, azt hiszem KODI-val már tudja. De részleteket nem tudok.

(#68045) blakey válasza djpundro (#68043) üzenetére


blakey
titán

Van topikja, ott érdeklődj, olvasgass. MI Box topik

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68046) Mezga Aladár válasza djpundro (#68042) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Shield 2019. Kodi, Netflix, HboGo, Smart youtube kadencia helyes. Kodi VC1 kódolás esetén időnként hibázik. Távirányító zseniális.
Nálam csak FHD a megjelenítő.
Nekem bejött.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#68047) devil-k válasza Mezga Aladár (#68046) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mi a különbség egyébként e között és a Pro verzió között?

- mozi bolondéria -

(#68048) Mezga Aladár válasza devil-k (#68047) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

+ memória/hátértár, usb port és a plex szervert képes futtatni.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#68049) djpundro válasza Mezga Aladár (#68046) üzenetére


djpundro
aktív tag

VC1 kódolás mikor van ?Ncore rol filmek között is van ?
Azonkivül netflix hbo go ,disney + nem hasznalsz ?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#68050) LógaGéza válasza devil-k (#68047) üzenetére


LógaGéza
addikt

8 - 16GB belső tárhely, 2 - 3GB RAM, a simán nincs USB, a Pro-n van 2, valamint nincs PLEX szerver és SmartThings support csak a Pro-n.
Valamint szubjektív, de nekem a Pro jobban tetszik.

Lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.