Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) keep2000


keep2000
tag

Sziasztok,
Én is érdeklődnék tablet után, szeretném lecserélni a mostanit.
Elvárások
- Lehetőleg Android, esetleg Win
- 8-9", 4:3-as képarány, a nyújtott nekem nem jó a munkához
- kb folyamatos működés, legalábbis megfelelő ár/érték arány
- kedvező ár, akár Kínából is jöhet

Amire használnám
- böngészés, weboldal demózás többféle mobil böngészővel, keresés weben
- gmail, youtube, ebay
- ebook olvasás, PDF olvasás (könyvek, dokumentációk)
- zene lejátszás (mp3, illetve Spotify)
- pár kisebb, egyszerűbb játék, semmi komoly
- 9GAG aktívan :)

Ami nem érdekes
- 3G
- GPS
- Bluetooth
- hdmi
- dizájn
- komolyabb grafikus teljesítmény
- brand (ha nincs értelme)
- kiegészítők, extra szoftverek, stb

Jelenleg Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 készülékem van, amivel szoftveresen nem vagyok megelégedve. Újratelepítés után pár hétig jól/elfogadható módon működik, azután elkezd lassulgatni, billentyűzetet néha alig adja fel, programok tetű módon indulnak, stb. Mintha valami folyamatosan enné a procit/ramot a háttérben.
1.0-s szoftververzió után semmi frissítés nem érkezett rá, egyből ment a nyugdíjazott készülékek közé.
Kínai telefonokkal nagy barátságban vagyok, de tablet fronton tippem sincs, hogy mit érdemes venni, szóval jól jönne egy kis help.
Köszönöm előre is

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#57802) JoceeHunt válasza tjb007 (#57799) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ilyet még nem csináltam, simán PC-ről USB keresztül megy?
4.0.4. Firmware-re gondolsz?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#57803) tjb007 válasza myckey (#57800) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igazából mind a négyet, de a jövőre is gondolva az első hármat. A Nexus 7-et már nemigen fogod tudni újonnan beszerezni még külföldről sem, így maradt az első és a harmadik.

(#57801) keep2000

Jó lenne konkretizálni azt a kedvező árat.

(#57802) JoceeHunt

Le van írva menete az oldalukon.
Amúgy meg nem, nem PC-n, hanem SD kártyán keresztül történik.

(#57804) pana0017


pana0017
senior tag

Concorde Ray-ről vannak személyes tapasztalataitok? Ezért az árért használtan se kapok jobbat? Böngésző gyorsasága milyen?

(#57805) JoceeHunt válasza tjb007 (#57803) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Pöpec, köszönöm, remélem menni fog, este megnézem.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#57806) Micsurin válasza tjb007 (#57799) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És ez tutti 93k ft nrm az az összeg amit kiadnék arra, hogy 1 év után elavuljon

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57807) walcott14 válasza tjb007 (#57799) üzenetére


walcott14
csendes tag

Veszi a töltést, tegnap bekapcsolta és pár perc után lekapcsolt magától. Ma bekapcsolta 30 percig bírta aztán lekapcsolt. Tölti, írja a %-ot, de mintha lassabban töltene. Mivel lehet ilyenkor kísérletezni? Hogyan használja? Thx a segítséget! :R

(#57808) Brada:D válasza tjb007 (#57799) üzenetére


Brada:D
tag

:R

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#57809) Faterkam válasza Láng Tibor (#57788) üzenetére


Faterkam
addikt

Szia! Ebbe a topikba nem írnál hosszabb véleményt? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#57810) csz77


csz77
csendes tag

Sziasztok.. s.o.s válasz kellene.sajnos nem tudok most visszaolvasni,régebben olvasgattam a topicot,de most kevés időm van dönteni. Lg Gpad 8 ( v480) vagy samsung tab 3 8 (t310). Nagyjából egy árban,mindkettő új.A specifikációkat nagyjából ismerem,úgy általában melyik az ajánlottabb gép és miért.Gondolok itt minőségre, összeszerelés minőségre,wifi erősségre,esetleg gariztatásra,általános minőségre...Előre is köszi

(#57811) Faterkam válasza csz77 (#57810) üzenetére


Faterkam
addikt

Ha a Samu garancia (TMX.-es) akkor 100x LG! De az LG optimalizáltságát is sokan dicsérik! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#57812) kelemen1 válasza kelzsoca (#57762) üzenetére


kelemen1
csendes tag

Szia!
Hosszabb távra szeretnék tabletet vásárolni, nem 1-2 napra, így arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízható a gép, lesz- e rá frissítés majd? Az üzemideje gondolom ekkora akkuval jó lehet. Általános felhasználásra kellene, netezésre, dokumentumok megnyitására, filmnézésre, néha játékra.

(#57813) XtremLor


XtremLor
őstag

Most latom mar rendelheto a WayteQ xTAB-8X az ara ahogy josolatok 40e lett!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#57814) robi0420


robi0420
újonc

Sziasztok. Látom nem túl népszerü a gépem. Második napja nyúzom és teljesen stabil idáig. Az első tőltéssel 1nap 4óra volt folyamatos wifivel. Tesco 30e a neten 45e alatt nem találtam. Akai Tab 9897.

(#57815) Shingen válasza XtremLor (#57813) üzenetére


Shingen
addikt

:)
Majd kíváncsi leszek a felhasználói tapasztalatokra.

風林火山

(#57816) kelzsoca válasza kelemen1 (#57812) üzenetére


kelzsoca
félisten

Értem, hozzám tegnap érkezett meg, tehát most már elkezdek vele foglalkozni, így bővebb információt csak napok múlva tudok mondani a készülékről, illetve ahogy mindig, ennél a készüléknél is letesztelem az akkumulátor üzemidőt.

https://vertigostore.eu

(#57817) Primary92


Primary92
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy nagyon olcsó tabletet, a következő célokra: naptár, email, feljegyzés, távirányítás. Esetleg dokumentumok olvasása, böngészés, film, de ezek igazából nem szempontok. Jó lenne, ha lenne benne fénymérő szenzor az automatikus kijelző fényerő állításhoz, esetleg GPS.

Méret szempontjából legalább 7-8 col, és értelmes felbontású kijelző (pl 1024*768), de nem kell FullHD, meg retina, meg mittudomén.

Most a Defy+ van telefonként, annak elegendő a teljesítménye bőven a fenti célokra (1GHz, 512MB).
Minél olcsóbb legyen, lehet használt is , illetve ebay is játszhat, ha tudtok ajánlani egy jól bevált eladót.

Az ideje 90%-ban csak home screen lenne egy naptárral, todo listával, email előnézetekkel, MPD kezelőszervekkel. Minél újabb android. Hordozni nem igazán akarom.

Melyik olcsó márkák az ajánlottak? Ezzel kapcsolatban nem vagyok képben.
Nagyon olcsó megoldás kell, jó lenne megcélozni egy 10000 forint körüli vételárat.

[ Szerkesztve ]

(#57818) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy milyen tabletet érdemes venni, ami ár/érték arányban jó?
Leginkább arra használnám, hogy ágyban olvasgatok, facebook, vagy pl megnéznék rajta akadásmentesen egy divxet, élvezhető méretben, illetve 1-2 játékkal is szívesen játszanék, akadás nélkül ( nem kell full grafikáju fps meg autós stb, hanem pl egy heroes of might and magic 3 )
köszi előre is

(#57819) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ebben esetleg tudna valaki segíteni?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#57820) kelemen1 válasza kelzsoca (#57816) üzenetére


kelemen1
csendes tag

Köszönöm, akkor türelmesen várok. :-)

(#57821) n_gy_k


n_gy_k
aktív tag

Sziasztok!

Sokat olvasgattam a fórumot és a teszteket, de sajnos nem tudok dönteni. Két jelöltem van már csak szerencsére. Egyik a WayteQ xTAB 7Q a másik pedig a Lenovo IdeaPad A3500L. A HDMI nem olyan fontos a WayteQ-ban. Viszont abban talán erősebb a hardver. A Lenovo-ban nagyobb az akksi és jobb felbontású a kijelző. Árban nem sok választja el a kettőt kb. 4e Ft.

Amire használnám: ágyban böngészés, suliban lyukas órákon pdf-ek, ppt-k olvasgatása (ez a fő oka a vásárlásnak), néha navigáció, némi word excel szerkesztgetés, ebook

Megéri azt a pár ezer forintot a Lenovo? Jobb annyival a kijelző? Szebb? Élesebb? Észre fogom venni? Vagy legyen inkább az erősebb WayteQ?

Garanciális feltételek milyenek? Lenovo laptopom van, tökéletesen elégedett vagyok mindennel, WayteQ termékem még nem volt, nem is nagyon ismerem, de sokat ajánlja mindenki itt a fórumon.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv

(#57822) n_gy_k válasza n_gy_k (#57821) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Nem lehetett már szerkeszteni :(

Esetleg a te*cos Op3n Dott tablet? A három közül? Ennek egy picit nagyobb a kijelzője, de nincs GPS, ami nem annyira fontos számomra, van a telefonomban.

(#57823) kelzsoca válasza n_gy_k (#57821) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Esetleg a két kinézett gép előnyeit kiemelve egy harmadik is szóba jöhetne? Igaz ez már nem 7"-os, és drágább is.
Ez pedig a WayteQ xTAB 8X Quad, amiben: 8"-os 1280x800-as IPS panel, illetve 4500mAh-ás akkumulátor található, a chipkészlet pedig: MTK 8382.
Továbbá van benne GPS, 3G modem is(1 SIM kártya)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#57824) n_gy_k válasza kelzsoca (#57823) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Sajnos ez már túllő a kereten, pedig nagyon tetszetős. Szeretnék minél közelebb maradni a 20e Ft-hoz. A fenti 2 is már túlmegy egy picit ezen, így is először a ConCorde tab RAY-t néztem ki. :D Egyik barátom az MM-be dolgozik és dolgozói kedvezménnyel vehetek a nevére, azért döntöttem a másik kettő mellett. Kénytelen vagyok azok közül dönteni.

Te melyiket ajánlanád inkább?

(#57825) MrCsiT válasza n_gy_k (#57824) üzenetére


MrCsiT
addikt

Hogy Ő mit ajánl 20k-ért, nem tudom, de ami biztos, hogy soha nem vennék 1 GB belső memóriánál kevesebbel rendelkező tabot: ott kb. biztos, hogy gondok lesznek vele, akadozni fog, nem lesz meg az elégedettség.

Esetleg nézhetsz valamit apróban.
Inkább valami működöt vennék, akár gar nélkül, ha csak ennyit szánnék rá, de egy jobbfélét, mint boltból 20k-ért valami gyenge fost gépet.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#57826) kiki22


kiki22
senior tag

No megvettem a prestigo multipad 7 colort.jo is arra amire nekem kell.tokeletes.csak egy gondom van vele.az aksi ugy merul meg feles fenyeron is ,h hihetetlen.nem volt eddig androidos gepem.nincs valami energiagazdalkodasi funkcio ami letilt par dolgot a hatterben?igazabol csak az e maileket meg a fmessengert kene futtatnia a hetterben.

(#57827) JoceeHunt válasza tjb007 (#57799) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Sajnos nem megy, az email-jelszó párossal indul a gép.
Más ötlet esetleg?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#57828) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Ez milyen lehet játékra?

Teclast X80H 8 Inch Dual OS Android 4.4+Win 8.1 Tablet PC Intel Quad Core 1280x800 IPS Screen 2GB/32GB HDMI - White - most125 dollár.

This Teclast X80H Dual OS Android 4.4+Win 8.1 Tablet PC with a 8 Inch IPS capacitive touch display, and support work time can up to 8 hours, powered by the Intel Bay Trail-T Z3735F Quad core CPU, supporting multi-languages and Bluetooth.

Android 4.4+Windows 8.1
8.0inch 1280*800 pixel
Intel Bay Trail-T Z3735F, 1.83GHz Max Frequency
2GB RAM and 32GB ROM
Front 0.3MP Rear and 2.0MP Dual Camera
support Wifi/OTG/HDMI/Bluetooth4.0
If it has a default boot os, you can press "Volume +" and "Power" at the same time to choose the boot system when turning on the tablet.
Specification

General
Brand Teclast
Model X80H
Color White
Shell Material Plastic

Display
Screen Size 8 inch
Resolution 1280*800
Display Technology HD IPS G+G Screen

System
Operating System Windows 8.1 + Android 4.4
CPU Intel Z3735F Quad Core, 1.83Ghz
GPU Intel HD Graphics Gen 7th
RAM DDR3L, 2GB
ROM eMMC Flash, 32GB

Extended Card T-FLASH (Support 32G MAX)

Communication
Wifi Connectivity 802.11 b/g/n
3G External 3G
GPS NO
Bluetooth 4.0
Camera 0.3MP + 2.0MP

Media
Video Supported 1080P, AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV, Support 4K Video Play
Audio Supported MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG
Picture Supported JPG/BMP/PNG/GIF
Speaker / MIC Built in stereo speakers/Built in Microphone
Ebook UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2

Interfaces
HDMI Port Yes
Other Interfaces 1 x Micro USB Port, 1 x Earphone jack, 1 x HDMI jack, 1 x TF Card Port
Other Features
Sensor G-sensor

Supported Language Afrikaans,Chinese,Azerbaidzhan,Indonesian,Malay,Catalan,Czech
Danish,German,Estonian,English,Spanish,French,Greek,Filipino
Croatian,Italian,Latvian,Lithuanian,Hungarian,Swahili
Netherlands,Norwegian,Polish,Portuguese,Romance,Romanian
Slovak,Slovenian,Finnish,Swedish,Georgian,Mongol,Lao
Vietnamese,Turkish,Zulu,Bulgarian,Russian,Ukrainian,Nepali
Hebrew,Arabic,Persian,Thai,Hindi,Korean,Japanese,Armenian
Bengali,Ukrainian,Serbian,Bengali,Kiswahili

Software File Manager, 365 Office, Google Search, Task Manager, Browser, Gallery, Android Webkit, Clock, Calculator, Calendar, iReader, Gmail, etc

Power
Battery Type Li-ion battery, 4400mAh
Power Device Type AC Adapter, 100-240V
Charging Voltage DC 5V 2A
Dimension & Weight (Main Product)
Dimension 208mm ×122mm ×7.9mm
Weight 367g

Package Contents
1 x Tablet PC
1 x Micro USB cable
1 x OTG
1 x User manual

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#57829) Garada válasza MrCsiT (#57828) üzenetére


Garada
őstag

Szerencsédre nem olyan rég logout blogon valaki megosztotta részletes tapasztalatait itt mindent megtalálsz róla.

(#57830) n_gy_k válasza MrCsiT (#57825) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

- hány hüvelykes legyen a kijelző? 7-8
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? lehet használt is
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? itthon
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) internet, ebook, pdf, ppt
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? max 25e

Használt:
WayteQ xTAB 79QCI

Új:
WayteQ xTAB 7Q
Asus MeMo Pad 7
Lenovo IdeaPad A3500L
Op3n Dott

Ezeket találtam, nem tudok dönteni. Kicsit félek a használttól, nehogy valami baja legyen. Megnéztem te*coba az újak nagy részét és a 7 coll talán egy picit kicsinek tűnik, viszont ott a garancia.

Győzzön meg valaki az egyikről, mert én minél tovább böngészek és nézelődök annál bizonytalanabb vagyok. :D

MrCsiT (#57825): szerintem amikről szó volt azok közül mindegyikbe 1Gb RAM van :S vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#57831) xtend válasza n_gy_k (#57830) üzenetére


xtend
senior tag

Op3ndott nyugodtan mehet.....a mélyvíz topikba találsz tárhelynövelő okosságot is :-)

(#57832) tlala


tlala
addikt

Ajánlást szeretnék kérni.
Recepciós hölgynek kéne egy tablet, cél: fájlok gyors megnyitása (doc, táblázatok), Wifi-n keresztül pl. google drive-ból is.

- hány hüvelykes legyen a kijelző? 8
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? új inkább, de nem kizárólag
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? itthon
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) semmi játék, csak fájlok gyors megnyitása (doc, táblázatok), Wifi-n keresztül pl. google drive-ból, szerverről is.
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 50e huf

Előny a fehér, és nagyon jó lenne, ha jól látható, éles, világos lenne a kijelzője, ill. a jobb aksi időnek is örülnék.

Nagyon köszi az ajánlásokat!

(#57833) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Egy Concorde Ray-t szeretnék vásárolni, azonban elgondolkoztam azon, hogy a 16:9-es képarány jó lesz-e. Használná a leányzó filmezni is, de talán a pdf-ek lennének a legfontosabbak. Emellett lenne kis böngészés, facebook de elenyésző. Szerintetek megfelelő lesz a 16:9 arány? Ha nem akkor 4:3-ban 15 körül tudtok valamit mondani?

Szerk.: Hogy működik a garanciáztatás a Concorde-nál? Számlával?

[ Szerkesztve ]

(#57834) fatalka


fatalka
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy tabletet vásárolni, 30-40e között.
Leginkább netezésre és gps-nek használva, így fontos lenne hogy wifi nélkül is gyorsan találjon jelet.
LG GPad 7.0-t néztem eddig, mert a knock on miatt könnyebb az autóban is életet lehelni a kijelzőbe.
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Esetleg alternatíva?

(#57835) kelzsoca


kelzsoca
félisten

WayteQ xTAB 8X Quad akkumulátor teszt.

https://vertigostore.eu

(#57836) Faterkam válasza kelzsoca (#57835) üzenetére


Faterkam
addikt

:R
Szoktál rajta futtatni valami Bench programot is, Pl: Antutu hogy teljesít :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#57837) Doner válasza tjb007 (#57803) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv!
Kinéztem magamnak egy tabletet, erről lenne szó [link] Nem tudom hogy mennyire lenne jó vétel ill hogy erre a készülékre van e elérhető fw amivel flashelni lehet.. sajnos netes linket nem tudok adni mert ismerősöm látta nekem újságban és fényképezte le..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#57838) bokrosolajos válasza tlala (#57832) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Alcatel One Touch Pop 8 - nekem is ilyen van, nagyon szép a kijelzője, jó betekintési szöggel és még a játékok is rendesen futnak rajta! A hátlap (héj) cserélhető, nekem kék van de van piros, fehér, rózsaszín is)

(#57839) kelzsoca válasza Faterkam (#57836) üzenetére


kelzsoca
félisten

A mai nap ezek is sorra kerülnek. :)

https://vertigostore.eu

(#57840) tjb007 válasza Micsurin (#57806) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, tuti. Nem egyik napról a másikra történik meg egy ilyen váltás.

(#57807) walcott14

Próbáljátok meg másik töltővel, másik töltőfejjel, másik USB kábellel tölteni, de szerintem jobb lenne, ha egyből a szerviz felé fordulna az ismerősöd.

(#57810) csz77

LG G Pad 8.0

(#57817) Primary92

WayteQ xTAB-7Q

(#57818) Dani82

Elég nehéz lesz erre így bármit is írni, mert a 130 ezer forintba kerülő LTE-s Samsung Galaxy Tab S 8.4-nek is jó ár-érték aránya van, meg a 40 ezer forintba kerülő LG G Pad 7.0-nak is, és mindkettő ugyanúgy tökéletesen alkalmas a leírtakra.
Emiatt lenne jó valami konkrét árat írni.

(#57827) JoceeHunt

ADB-n keresztül lehetne még megpróbálni a törlést, de ehhez bekapcsolva kell lennie az USB hibakeresés opciónak. Ezt egyszerűen ki lehet deríteni, csak csatlakoztasd a PC-hez, és ha az értesítési sávon megjelenik a csatlakoztatást jelző ikon mellett megjelenik még egy, akkor be van kapcsolva.

(#57832) tlala

WayteQ xTAB-8X Quad, ASUS MeMO Pad 8 (ME181CX)

(#57833) pana0017

Ezt csakis te magad tudod megítélni.
Ha van rá lehetőséged, akkor hasonlíts össze egy 4:3-ast, és egy 16:10-est, így biztosan el fogod tudni dönteni, hogy melyik a jobb.
4:3-ast meg ennyiért maximum használtan kapsz, újonnan nem.

(#57837) Doner

Ez az ME70C, és ennél is letölthető a firmware.
Végül is jónak mondható ez is, de a nagyobb felbontású kijelező, a jobb/erősebb processzor, és a nagyobb akku miatt én inkább az Me176CX-et ajánlanám.

(#57834) fatalka

Felesleges alternatívát keresni, legfőképp a GPS miatt. A többi hasonló áron megvásárolható GPS-szel rendelkező modell közül ebben található az egyik, ha nem a legjobb GPS vevő.

(#57836) Faterkam

99%-ban ugyanúgy, ahogy a többi hasonló tulajdonságokkal rendelkező MT8382/MT6582-vel szerelt készülék.

(#57841) Micsurin válasza tjb007 (#57840) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi :R de sztem N9 lesz az 64-es és erősebb a samunál és nem laggolnak rajta a játékok mint a samun a QHD miatt :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57842) tjb007 válasza Micsurin (#57841) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, jóval erősebb, de azt te csak hiszed, hogy nem lagolnak rajta a játékok. [link], [link],
Amúgy meg akkor már vehetnél iPad Air 2-t is, az még erősebb.

(#57843) Micsurin válasza tjb007 (#57842) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Apple soha , az biztos... érdekes ismerősőm ilyenre nem panaszkodott pedigképes 2-3 órát játszani egy húzzamban :U máshol sem írnak ilyet ez az elején volt , de javították a szoftver nem ? ....

szrk.: amúgy meg akkor azt mondód 90-100 közt droidos tabletet játékra el is felejthetem , ugye ? :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57844) Izzé válasza tjb007 (#57842) üzenetére


Izzé
őstag

Melegszik a Tegra? Miért nem csodálkozom rajta... :F

(#57845) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Látszik , hogy nem olvastok útána.... A droid L okozta de már pathcelték és nincsenek hibák... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57846) tjb007 válasza Micsurin (#57843) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legrégebbi hozzászólás is csak két hete íródott, szóval nem. Mondjuk a legtöbb hiba magából a rendszerből fakad, van még mit javítani rajta.

Nem, egy szóval sem mondtam ilyet. Ez már csak ezért sem lenne igaz, mert nincs feltétlen szükség 100 ezer forint tabletre ahhoz, hogy játszani tudjál a népszerűbb játékokkal.

(#57847) Micsurin válasza tjb007 (#57846) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nexus9 tokkal vonnoval jó , vannak hibák , de azok a Lolipop miatt , azok meg kilesznek javítva van amelyik már pl meg is van csinálva :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57848) kiváncsi38 válasza myckey (#57800) üzenetére


kiváncsi38
tag

ha 10 colos lenovot akarsz az most 60000ft minimum azon tényleg jó filmet nézni ,hallgatni.

(#57849) pana0017 válasza tjb007 (#57840) üzenetére


pana0017
senior tag

Nekem játszik a használt, 4:3-ban mi lenne ennyiért? 16:9(10)-ben van jobb a Ray-nél?

(#57850) kelzsoca válasza Faterkam (#57836) üzenetére


kelzsoca
félisten

Frissült a blog bejegyzés, már elérhetőek a benchmark tesztek is.
(WayteQ xTAB 8X Quad)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.