Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) Simi37 válasza unravel (#15150) üzenetére


Simi37
őstag

Azon sem h fullbecélzásnál kimehet a célzókörből és 10mről nem találod el? Engem az idegesít h sokszor lövök kisebbet mint nagyobbat tehát nincs meg 240 lövésátlag 1 lövedékre közel sem.

Jó be tudtam forgatni a kis cuncánt az IS a nagyágyúval pattant a seggemről, ha gyorsabban töltenék lehoztam volna meg ha nem 4 vs 1...páncél által fogott 1030 a T-34-1et kétszer pattintottam 3. lövésénel az oldalamba volt.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15152) Mister_X válasza Simi37 (#15151) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"fullbecélzásnál kimehet a célzókörből és 10mről nem találod el"

Szerver oldali célkereszt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15153) unravel válasza Simi37 (#15151) üzenetére


unravel
őstag

Azon sem h fullbecélzásnál kimehet a célzókörből és 10mről nem találod el? - Ilyennel még nem találkoztam vagy ha volt már akkor nem is emlékszem rá.

idegesít h sokszor lövök kisebbet mint nagyobbat tehát nincs meg 240 lövésátlag 1 lövedékre közel sem. - Ez a veszély engem nem fenyeget, nem szoktam nézni, hogy a sebzéseim elérik e az átlagot. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#15154) Simi37 válasza Mister_X (#15152) üzenetére


Simi37
őstag

Mister_X: Ki van kapcsolva.

unravel: Szembetűnő szokszor Tigrissel h 10/7szer a 240hpnak nem adja be a killt. Vagy t44 oldala 180,203,220. Ez pont ma volt közel sem az átlag. Annak örülök ha 240et sebzek.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15155) bullseye válasza unravel (#15150) üzenetére


bullseye
addikt

Én feltolnám 50-re, amíg nem játszok... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15156) scyllarus


scyllarus
veterán

Szerintem az alapvető játékmechanika legnagyobb hibája a 25%. Abban igaza van a WG-nek, hogy valamennyi volt a való életben is, de a 25% rohadt sok. Minden 4. lövés a játék kegyére van bízva? Vicc.
Oké, mindkét oldalra működik. De ha nekem sem kedvezne, azon nem bosszankodnék. Kilőne egy nagyobb, erősebb tank? Ez ilyen, ezért van a tierbesorolás. De amikor lepattanok 200 pennel 25 páncélról, az bosszant.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15157) Bingisz válasza scyllarus (#15156) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi az, hogy minden 4 lövés a játékra van bízva?
Nem egészen értem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15158) unravel válasza bullseye (#15155) üzenetére


unravel
őstag

bullseye: :D

scyllarus: "Minden 4. lövés a játék kegyére van bízva?"
Akkor neked a Warthunder (se) fog tetszeni.

"De amikor lepattanok 200 pennel 25 páncélról, az bosszant."
Ebben nem tudok segíteni. Még nem néztem utána egyik tank vastagságának se. Ebből kifolyólag ez sem bosszantott még.

¯\_(ツ)_/¯

(#15159) Mister_X válasza scyllarus (#15156) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg lett mondva, hogy bizonyos szög felett minden pattan (talán HE nem). Pattintottam én már IS-8-at is AMX 12t-vel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15160) scyllarus válasza Bingisz (#15157) üzenetére


scyllarus
veterán

Minden 4. (negyedik) lövés. A 25% szerint. Pattan, nem talál, min. sebzés, critical. Csak mert a 25% úgy akarja. Ma is lőttem tornyon át láncot Type 58-on, Airfielden.
Tisztában vagyok a szögekkel, de pont szemből egy angol artyról ne pattogjak már se az IS-szel, se a Tigrissel.
A WT-ben is van 25% random? Ha kevesebb, az oké, de ha ekkora, akkor ki sem próbálom :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15161) Bingisz válasza scyllarus (#15160) üzenetére


Bingisz
addikt

"Ma is lőttem tornyon át láncot Type 58-on, Airfielden."
Ugye van replay? ;)
"Tisztában vagyok a szögekkel, de pont szemből egy angol artyról ne pattogjak már se az IS-szel, se a Tigrissel."
Gondolom main gunt lőttél szerencsétleneken.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15162) scyllarus válasza Bingisz (#15161) üzenetére


scyllarus
veterán

Elméletileg van replay :) Most melóban vagyok, de reggel visszanézem. Megint csak a tornya látszott ki a domb mögül, azért is néztem nagyot az összefoglalóban a lánc sebzésen.
Az ágyúról nem pattannék, hanem criticalt lőttem volna. Még az IS-szel elfogadom, hogy nem oda ment, ahová céloztam, de a Tigris ágyújával azért oda szokott menni a skúló...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15163) bullseye válasza scyllarus (#15160) üzenetére


bullseye
addikt

Izé, ez szerintem nem azt jelenti, hogy minden 4. lövéssel történik valami. Minden lövéssel történik valami, ez az RNG lényege.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15164) emre válasza Bingisz (#15120) üzenetére


emre
veterán

Név szerint érdekelt volna de hagyjuk a ködösítést, én mondjuk Zajcev-re gondoltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15165) Bingisz válasza emre (#15164) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja neeem. Serious_Threat néven játszik mostanában.
Volt egy "névváltása" mielőtt vett egy új gépet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15166) pws válasza scyllarus (#15160) üzenetére


pws
aktív tag

A WT-ben is van random, főleg az arcade-ben. De nagyságrendekkel kisebb mértékben. A random féle mellélövés a WT-ben jelentősen javul, ha a pilóta fejlődik.
Érdemes kipróbálni, csak az összehasonlítás miatt is.

(#15167) Simi37


Simi37
őstag

Sajna nem lesz átlag 2k a vezetéknélküli egeremből kimerült az elem kilőttek. Tettem bele másik elemet ugyanaz...most 3. elem jól bírja de meg néztem multimeterrel is.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15168) emre válasza Bingisz (#15165) üzenetére


emre
veterán

De ki?
Ez egy új nick, az eredeti érdekelt volna ha nem lenne egyértelmű. 900 csatával mi a fasznak nick-et váltani..... :U

mod:
Megkértelek ne hülyítsél, ha nem akarod megmondani az más tészta, de a süket dumára nem vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15169) Simi37


Simi37
őstag

Dejó tisztán látszik mi van ma:
2-3k dmg sorban 3szor lost, 0 mert a 4es spotter 1. lövésre robbanta a T28 protot win
minden tankkal ha nem is robbanás miatt de ez a helyzet caer kv2 5 kill lost 0/0 win...csak a szar csatát duplázom a jót mindig elveszítem. :((( :W

"Egyedül nem lehet csatát nyerni..."

Egy érdekesség ma mentem kb 20-25 csatát abből 5-6 olyan volt h csak a heavyk és csak az én tieremben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15170) diegho válasza Napfénysüti (#15117) üzenetére


diegho
nagyúr

Utokepes néven játszott régen. Van streamje is (magyar pro játékosként hirdeti magát a hivatalos fórumon), érdemes nézni, sokat lehet tanulni belőle, pl. a szép beszédről - Kazinczy díjra is jelölték úgy tudom - aztán arról is sokat lehet megtudni belőle, hogyan kell játszani prémium lőszer nélkül, rengeteg stock tankos videót is találni tőle, hiszen sosem vált free xp-t goldból és még véletlenül sem ugorja át a neki nem tetsző tankokat és még ki tudja mennyi igazán hasznos dolgot tudhattok meg, ha őt nézitek! Tényleg ajánlom mindenkinek!

(#15171) Scheff válasza emre (#15168) üzenetére


Scheff
tag

Ez az a kategória, amikor korpásodik a haj, mert van az a pénz. :)

Utokepes néven játszott, de fene tudja, hogy azóta merre kóborol az accountja. Egyébiránt (mivel OFF topic, s e verőfényes szerda reggel kikívánkozik belőlem) megjegyzem, hogy érdekes megfigyelést tettem. Az "Internet tanks are serious (érted, serious :)) ) business" nevében a korpás haj, az új gép és a stream kombináció roppant népszerűvé vált. Fene tudja, biztos véletlen.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#15172) emre válasza Scheff (#15171) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

(#15170) diegho

Neked is köszönöm az infót. :R
El is mentem az oldalt, ha már a játékhoz nincs kedvem akkor legalább nézni legyen mit. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15173) Gyuri27 válasza Scheff (#15171) üzenetére


Gyuri27
félisten

Fsb streamel (linket pls)? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#15174) Mister_X válasza Scheff (#15171) üzenetére


Mister_X
nagyúr

100%, hogy goldért nevet váltott és resetelt, mert nem lesz senkinek sem 1k csatából fullos IS-3-a skilles legénységgel.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15175) Napfénysüti válasza Atlantis (#15129) üzenetére

Egyelőre béta van amibe kis csomaggal tudod magad bevásárolni (kb annyi mint 1 hó prém a wot-ban). Gépigénye szerintem kisebb, sőt tuti az ugyanis míg nálam a wot abszolút low grafikán is be tud szaggatni ott még teljesen nem is kell minimumra vennem mindent hogy ilyen 50 fps-el menjen. Sokkal jobban optimalizált a motorja. :K
Ami még tetszik hogy a wottal ellentétben élethűbb. Főleg ha Realistic Battle módban megy az ember. Szóval totál más élmény, kb annyiban egyeznek hogy tankkal kell játszani minkét játékban. Nekem most felüdülés a wot pirosáradata után. Szerintem ha van annyi fölös pénzed szórakozásra mint egy starter pack érdemes kipróbálni. Ja és ha rubelben veszed akkor olcsóbbra is jön ki. :D

Més que un club!

(#15176) Bingisz válasza Mister_X (#15174) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. Befektette a régi accját egy új számítógépbe.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15177) Mister_X válasza Bingisz (#15176) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És komoly el lehet jutni 1k csata alatt egy fullos IS-3-ig? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15178) Napfénysüti válasza Mister_X (#15177) üzenetére

Szerintem mivel a srác ráadásul elég jó játékosnak tűnik meg lehet csinálni.

Més que un club!

(#15179) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Reggeli finom duplázós tank ász IS-3 volánjánál:


És csak 1 arany lőszert durrantottam el az E75-nek ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15180) Napfénysüti

Van olyan aki nem használ arany lőszert vagy csak én vagyok ilyen mazochista? :D

Més que un club!

(#15181) Enzolord válasza Napfénysüti (#15180) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak Te.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15182) mtade válasza Napfénysüti (#15180) üzenetére


mtade
aktív tag

Ez érdekes kérdés. Én azzal nyugtatom magam, hogy gyakorlatilag minden meccsen kapok párat, így 4-5db-ot mindenbe rakok. Idáig a csúcs ellenségem egy T1 cunningham volt, aki csak aranyat használt. Az én T1-em ellen legalábbis... :D

szerk
Csak 3-4 tank van, amibe nem rakok, mert nem kell, a cukorborsóba, T150be, Hellcat-be például.

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#15183) mcwolf79 válasza Napfénysüti (#15180) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én csak akkor használok, ha valami böszme dög jön szembe,amiről tudom,hogy nem tudom átütni sima lőszerrel.
Amúgy az esetek 99%-ában én is normál lőszert töltök be.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15184) Enzolord válasza mtade (#15182) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem a legdurvább az ellen pz1c volt, aki a mauserrel lőtt arannyal...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15185) mtade válasza mcwolf79 (#15179) üzenetére


mtade
aktív tag

Nice job.

Azthiszem, sosem lesz tankászom az IS3-ra... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#15186) Napfénysüti válasza Enzolord (#15181) üzenetére

Akkor továbbra is küzdök, de nem dudálok. :DDD
Viccet félretéve kb 4 tankba anno tettem párat talán ha 10-et összesen ellőttem de nincs rá ingerem hogy arannyal lődözzek.

Atlantis: nem azzal kéne de mégis szomorú hogy volt aki 2 tierrel nagyobb tankból a kis papír gépemre aranyat lőtt. Mondjuk azon már inkább nevettem. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15187) Atlantis válasza Napfénysüti (#15180) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam mindig be volt tárazva néhány kritikus esetekre, de alapból nem azzal kell lőni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15188) Enzolord válasza Napfénysüti (#15186) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd ha meg lesz a halálcsillag, akkor áttérsz a sötét oldalra; és mást már nem is akarsz használni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15189) sith7 válasza diegho (#15170) üzenetére


sith7
nagyúr

Welcome back

(#15190) Napfénysüti válasza Enzolord (#15188) üzenetére

Halálcsillag? Az az FV183b?

Egyébként elvből nem lövök goldot, ha az lenne akkor se használnék. De nem is vágyom rá, inkább írtani szeretem őket. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15191) bullseye válasza Scheff (#15171) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, hogy nekem is kéne streamelnem, igazi egyedi hozzáállás lenne az én bénázásaimmal! QB nyomasztóan jól játszik, én viszont afféle szerencsekerékként működhetnék...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15192) Bingisz válasza bullseye (#15191) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha én streamelnék kb. mindenki azon röhögne, hogy épp hogyan esek-kelek az E50 ausf. M-el. Amennyiszer összetörtem azt a szerencsétlen tankot.... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15193) Patrick76496 válasza xenom0rph (#15106) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nálam ~10-et levesz.

(#15124) Napfénysüti: Akkor megnyugodtam, már kezdett lelkiismeret furdalásom lenni, mit össze nem szitkozódtam, amikor veled szakaszoztam anno. :D
- - - - - - - - - - - -
Innen szép lehozni:

Ritka fos gép ez a СУ-101, de azért néha vannak vele vicces körök.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15194) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#15193) üzenetére

Pedig azok jó idők voltak Patrik. :D
Egyébként engem nem zavar ha valaki szitkozódik, bevallom néha jókat mosolygok ilyenkor magamban. :B
Múltkor azt hallgathattam ahogy Taragas éppen szétveri a billentyűzetét ott majdnem elnevettem magam. :DDD

Més que un club!

(#15195) unravel válasza Patrick76496 (#15193) üzenetére


unravel
őstag

Hű, mennyi minden van a képernyőn. :)
Bár a célzó fölött még bőven elférne a friss hírek- vagy a milyen névnap van ma mod, az is van annyira releváns infó mint, hogy hány százalékon kattog a GPU.

¯\_(ツ)_/¯

(#15196) mcwolf79 válasza unravel (#15195) üzenetére


mcwolf79
veterán

LOL :DD :DD :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15197) Departed válasza unravel (#15195) üzenetére


Departed
őstag

Ez nekem is feltűnt hogy mennyire tele van pakolva, jól megfogalmaztad ezt a véleményt. :D

(#15198) #35692544 válasza Patrick76496 (#15193) üzenetére


#35692544
törölt tag

innen nem szép hanem kötelező lehozni ;]

alig maradt már az ellennél valamire való tank :P

(#15199) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag


Azért én megpróbáltam :B

[ Szerkesztve ]

(#15200) wrett


wrett
csendes tag

Béláim az Úrban!
Béla-Ász és egyéb kis nyalánkságok:
:))
Karelia
VK 45.02 (P) Ausf. B Szerzett tapasztalat: 1 900 Szerzett kredit: 82 626
Csatában elért Achievement: Acélfal, Szárnysegéd, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
WN8: 8196 (100) WN6: 3199 EFF: 2930

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.