Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) sith7 válasza mcwolf79 (#15600) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... lehet rosszul tettem, hogy az Indien Panzer fele indultam ? :))

grat :C

(#15602) Bingisz válasza sith7 (#15601) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó a Leo1 is, de az E50M..... :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15603) sith7 válasza Bingisz (#15602) üzenetére


sith7
nagyúr

tehát akkor rosszul döntöttem :DDD

no, majd akkor idővel elindulunk arra is :K
most már "csak" 100k xp a 9 -es leo

(#15604) Midway


Midway
senior tag

Az mm idiótaságának nincs is határa.
4 arty egy pályán mindkét oldalon. :(((

(#15605) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az ágyú is isteni, de még valami ,amit még a heavy tankoknál sem tapasztaltam. ÚGY PATTOGTAT,MINT AZ ÁLLAT :Y
Az E100,WTE100 lövései is úgy lepattannak róla... Még az E75-nél sem tapasztaltam ekkora pattogást, pedig a felépítmény hasonló, sőt ,az E75 még ugyebár páncélozottabb is. Lehet hogy a gyorsasággal is összefüggésben van, hogy jobban/intetnzívebben tudom riszálni a seggét, de Jóóóóóóóóóóó :C :C :K

Biztos a nagy Leo is jó lesz,az ágyúja hasonló,és sokkal alacsonyabb is. Majd beszámolsz,ha meglesz ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15606) Midway válasza mcwolf79 (#15605) üzenetére


Midway
senior tag

Mennyibe került ennyi premium nap és arany neked? :Y

(#15607) sith7 válasza mcwolf79 (#15605) üzenetére


sith7
nagyúr

Biztos a nagy Leo is jó lesz,az ágyúja hasonló,és sokkal alacsonyabb is. Majd beszámolsz,ha meglesz

mindenképpen, de nem a jövő héten lesz ez :))

(#15608) Mister_X válasza Midway (#15606) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1.: ez a kérdés hogy jött ide? (az árakat te is láthatod)
2.: semmi közöd hozzá, hogy ki mennyit hajlandó beleölni a játékba.

@mcwolf79: én naponta megkapom, hogy milyen burzsuj vagyok, amiért akkora a Steam profilom amilyen (amikor ott az enkór!!), amiért van skines hősöm LoL-ban (amikor az pénzbe kerül!!), amiért nincsenek kiüttetve a konzoljaim (pedig ingyen lehetnének a játékok!!) meg középkategóriás telefonom és felsőkategóriás tabletem van.

Nem iszom, nem bagózom én sem, megdolgozok a pénzemért, és addig élvezem ki, hogy arra költhetem, amire szeretném, amíg nem zúdul a nyakamba az önfenntartás.

Az ilyen jellegű kérdések, mint amiket Midway is feltesz, rendíkül fel tudnak idegesíteni, mert más pénztárcájában való nyúlkálás az egyik legundorítóbb dolog.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15609) mcwolf79 válasza Midway (#15606) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem volt olcsó, dehát nem iszom (annyit),nem bagózom, nem kurvázok...
Ennyi élvezet legyen már nekem is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15610) Midway válasza mcwolf79 (#15609) üzenetére


Midway
senior tag

Gondoltam, hogy nem volt olcsó, de van benne free (nyert, kód ,stb) ?

Tudtam én, hogy nem kéne annyit kurvázni. ;]

(#15611) Midway válasza Mister_X (#15608) üzenetére


Midway
senior tag

Nem is aggódom, hogy leállnak a retek WOT szerverek.

Én nem vagyok hajlandó fizetni nekik a sok bugért.
De kisebbségben vagyok. Látom csatáról csatára.

(#15612) Bingisz válasza Midway (#15611) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom azokat is mindig fikáztad, akik neked vették a szülinapi ajándékaidat kiskorodban. :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15613) Mister_X válasza Midway (#15611) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játszani nem kötelező. (szigorúan személyes vélemény következik) Aki meg nem fizet egy fillért sem, az meg mélyen hallgasson el és pláne ne merjen egy rossz szót szólni azokra, akik lehetővé teszik, hogy továbbra is egy forint hozzájárulás nélkül játsszon.

Áruld el, milyen modot használsz, ami kiírja a player neve mögé, hogy ki mennyit költött a játékra, nagyon érdekel. Továbbá lehet variálni, hogy rubelben vagy euróban írja ki az összeget?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15614) scyllarus válasza Midway (#15611) üzenetére


scyllarus
veterán

És honnan tudod csatáról-csatára, hogy a többség fizet? Tényleg érdekelne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15615) Antonius1978 válasza mcwolf79 (#15600) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia.Nekem is megvan ez a tank, de en nem vagyok jo jatekos hozzad kepest.Ha majd lesz kedved, mehetunk egyutt ezzel a tankkal, felveszlek.

(#15616) Midway válasza scyllarus (#15614) üzenetére


Midway
senior tag

Szerinted honnan?
Szórják rám a gold lőszert. 1000 csata után tier 8-as tankokkal parádéznak vagy kisebb/nagyobb csak aranyért kapható tankokkal játszanak. Ennyit nem lehet össze kuponozni.

(#15617) scyllarus válasza Midway (#15616) üzenetére


scyllarus
veterán

Gold lőszert én is szórhatnék, se prémem, se prémtankom, se sok játékra szánt időm. Egyszerűen a mostani akciók ontják a kreditet. Ha valaki nem húz egyszerre 3-4 ágat, simán lehet 8-as tankja 1000 csatából. (Örülj neki, a tudásuk nincs meg az irányításához) Meglepődnél, mit lehet összekuponozni, tudok olyanokat, akiknek 2 nap alatt összejött a T8 prémre való gold... Nekem is van "free" TOG-om.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15618) diegho válasza Midway (#15616) üzenetére


diegho
nagyúr

Tehát ha jól értem az a problémád, hogy sokan megveszik a prém accot, prém tankot pénzért és ezzel lehetőséget adnak neked arra, hogy ingyen játsszál ezzel a játékkal. A problémádat egy uninstall nagyon gyorsan megoldja!

(#15619) bullseye válasza diegho (#15618) üzenetére


bullseye
addikt

Na de azok mocsokok mind! És pénzt hoznak a WGnek. De a játék szar, így az lenne a helyes, ha a WG pénzt vesztene azzal, hogy játszik a játékukkal. Ami szar. Szerintem a logikám tökéletes.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15620) ako001 válasza diegho (#15618) üzenetére


ako001
aktív tag

+1 :)

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#15621) Tomi0703 válasza Midway (#15611) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én sem költöttem a játékra egy fillért sem. Már megszoktam, hogy lassabban jönazikszpé', pénz gondjaim meg nagyon nem szoktak lenni (csak most). Amúgy költenék rá, ha nem lennék annyira fukar. :DDD Belegondolok, hogy egy hónap prém vagy egy este a haverokkal és mindig az utóbbit választom. ESL-ből most jön gold (csak jönne már) szóval én nem is tervezem, hogy veszek bármikor is (főleg, hogy mostanában kicsit ráuntam újra a játékra). Teljesen meg tudom érteni azt, hogy valaki prém fiókkal játszik, nem is értem ez neked miért fura. Az a havi 3k nem sok főleg egy saját keresettel rendelkező embernek.

[ Szerkesztve ]

(#15622) Stigma.HC válasza Midway (#15616) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én is költöttem pénzt prém tankra és előfizetésre. De ha tudnád mennyi aranyat összeszedtem kuponokkal huhú öregem :DDD (nvidia ;] ;] )

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#15623) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#15622) üzenetére


Tomi0703
őstag

De azért is fizetned kellett teee, hogy volt merszed? ;]

(#15624) diegho


diegho
nagyúr

Hmmm.... lehet ki kéne húzni, bár a kevés töltény nagyon behatárolja

(#15625) emre válasza sith7 (#15603) üzenetére


emre
veterán

Az indien baromi jó kis gép, sose bánd ha kifejleszted, de utána a PTA-ra épp úgy kell 100k free xp mint ahogy az E50-re is hogy használható legyen.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15626) zozyk


zozyk
addikt

Need for speed tanks letöltve. ;]

Kifejlesztve:
T95 jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 165000.
Elköltött szabad tapasztalat: 0.

Küldeném magamnak ezt a dalt : Száguldás, Porsche, szerelem :DDD

(#15627) Simi37


Simi37
őstag

Miazmár h 4szer sorban repül a tornyom az 1 lövéstől amit kapok!? 1szer sem ugyanaz a tank. Komolyan a leopard lövi ki a cérnát ammoval :O

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15628) #43783936 válasza zozyk (#15626) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az éjjel érkezem, jobban passzolna. :)

(#15629) #21346560


#21346560
törölt tag

gyönyörű csapat volt....

(#15630) sith7 válasza emre (#15625) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok, meglátjuk milyen lesz :)

(#15631) Midway válasza diegho (#15618) üzenetére


Midway
senior tag

Nem ők adják a lehetőséget. Tévedésben vagy.
Ez alapból egy ingyenes játék.

--------------------------------------------------------

scyllarus 1000 csatából lehetetlen eljutni egy tier 8-as tankig pénz nélkül.
Nem tudsz tovább lépni míg nem fejleszted ki az alatta lévő tankokat.
Ezt sima játékkal nem lehet összehozni , sem tapasztalattal , sem kredittel.

(#15633) Midway válasza bullseye (#15619) üzenetére


Midway
senior tag

Roppant szellemes. ( és nem utolsó sorban értelmes is....)

(#15634) Cucuska2 válasza Midway (#15631) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pedig de, 1000 csatából el lehet jutni T8-ig, csak játéktudás és ép ész kell.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#15635) scyllarus válasza Midway (#15631) üzenetére


scyllarus
veterán

Dehogynem lehet. Simán. Nekem az IS-3 vonalán 1144, a KV-4 vonalán 1112 csatám van 1-7-ig. És ebből levonhatod:
- egyszer csak rádöbbentem, hogy sokat kell tanulnom, és visszamentem T1-be MS1--ezni. 195 csatám van vele, azt hiszem belátható, hogy a 144 ill. 112 plusz csata már itt megvan, 51 vagy 83 csata elég egy T2-es tank kifejlesztéséhez :)
- A T46-ot (118 csata) és a T28-at (206 csata) imádtam, a T28-on akkor még a KV-1 ágyúja volt, jóval többet mentem velük a szükségesnél.
- KV-1 (327 csata). Azzal senki nem megy minimumot :) Sokat használtam, mindhárom T6-ost kifejlesztettem belőle + még funoltam is.
A T150-esben (133) is van jó pár plusz csatám, sokáig azzal volt a legjobb WR-em, mentem vele bőven a KV-3 kifejlesztése után.

És én sárga játékos vagyok, éppen 1000+ WN-nel.
Így is simán meglett volna 750-800 csatából a T8, ha célra megyek. Prém nélkül. 1000-ből már viccesen könnyű, vagy kettő T8 is megvan, ha (mint ebben az esetben) későn válik ketté az ág.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15636) diegho válasza Midway (#15631) üzenetére


diegho
nagyúr

Az, hogy te nem tudsz 1000 csatával tier8 tankot, az egy dolog, én 500 csatával simán csinálok tier8 tankot pénz nélkül (ha jó eventek vannak 10-est is), csak egy kezdő 1 hónapos prémium kupon kell hozzá, amit ingyen be lehetett szerezni az egész tavalyi évben, én is osztogattam itt a fórumon.

Én csak a prémium accountra költöttem, semmi másra (egyszer váltottam 40 goldért xp-t az angol med ágon) összeszámoltam mennyi csata alatt jutottam el T57-ig:
M2 light: 4
M3: 5
M5: 25
M7: 35
T21: 63
T71: 129
T69: 169
T54E1: 211

Ennyi csata kellett eljutni a 10-es heavy-hez, ez összesen: 641 csata, ehhez jön az 1 csata a T1-el, tehát 642 csata volt kihúzni egy tier10 tankot, tier8-at pedig 262 csata. Gyakorlatilag, ha összeszedem magam az általad lehetetlennek említett 1000 csata alatt nem egy, hanem négy tier8 tankot is ki tudok húzni 1 forint ráfordítás nélkül!

A másik dolog pedig, hogy te vagy óriási tévedésben! Ez a játék azért ingyenes neked, mert van aki fizet érte és a játék készítői ki tudják fizetni a szervereket, az alkalmazottakat stb. Azért remélem nem gondoltad komolyan, hogy bárki full ingyen csinál egy online MMO-t.

(#15637) TESCO-Zsömle válasza Midway (#15631) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Medium1+UC2pdr+ValentineAT - 100 csata (Pontosan nem tudom)
Alecto - 35
AT2 - 35
ChurchilGC - 62 (modulok miatt)
AT8 - 118
AT7 - 102

Ez így összesen 452 csata.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15638) #21346560 válasza Midway (#15631) üzenetére


#21346560
törölt tag

Éppen tegnap találkoztam egy játékossal, Ferdivel volt, és 651 csatája!
Átnéztem a statját, ~ 620 csatából megcsinálta a Ferdit!

(#15639) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#15637) üzenetére


Drenadar
veterán

tudom láma szar vagyok, de te már a AT15el szívsz? nekem nagyon szenvedős ez a valami :(

valaki adhatna valami tippet hozzá... és igen a 9es TDtől nagyon félek... :|

itt kellene abbahagyni? :|

(#15640) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#15639) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem van egy olyan rossz szokásom, hogy 8-as tankokat csapatban húzok (néha 7-est is). Ott pedig AT15-tel 3000 fölött szoktam sebezni.

Tortoise-tól nem félek, sőt, kifejezetten várom, fix helye lesz a garázsban, mint a játék legnagyobb DPM-ü tankjának. Természetesen a repeszpáncél alap, a többi meg szád íze szerint. Nekem álcaháló és csigaszem, elvégre ezek az ágyúk alapból is gyorsan töltenek és céloznak. AT7 után igazi előrelépés volt az AT15 lövegszöge, persze ennek is meg kell fizetni az árát, mert a lövegpajzs bizony weakspot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15641) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#15640) üzenetére


Drenadar
veterán

a szög nekem is tetszik, de ezzel vége is minden előnynek... nagyon kevesen pattognak róla, konkrétan a hullt szemből mindenféle erőlködés nélkül belövik a 8asok, ha a RNG nem szopatja őket...

team battleben lehet nekem is menne jobban a dolog csak nincs team hozzá...

(#15642) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#15640) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy jó tanács a teknőshöz, amivel rengeteg szenvedtem először: azonnal dobj rá, amint lehet páncél modult. Máskülönben minden (nem túlzás, minden) csatában kilövik az egyik töltőt, ami nagyon idegesítő dolog. Az elsősegély sem sokat segít, mert többször is kilövik. Páncéllal meg nagyon ritkán.

(#15643) Drenadar válasza dfsz34 (#15642) üzenetére


Drenadar
veterán

ha eddig mindegyik angol fosra rakott akkor szerintem arra is fog... de lehet én is teszek... fuj... még 110ezer xp... :|

(#15644) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#15642) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minden tank, ami nem tud 25-nél gyorsabban menni, élből megkapja artik ellen. ;) AT-knél szerencsére két töltő van, ha egyet kilőnek, az nem olyan nagy gáz, mint egy töltős tankoknál.

Drenadar: Én alapjában véve minden tanknak igyekszek az egyedi előnyeire építeni, ha vannak. AT15-tel pl 15-25°-ba bedöntve támadok, mert ennyit fordul a löveg is. A csata hevében ritlán találnak weakspotot, és ha egy lövést be is kapok, 3-at adok vissza, + a "csatlósok is szórnak rendesen, mert ekkora dög mellé szinte mindig társul pár potyaleső, aki fedezéknek használja.

Anno asszem T95-tel adtam be, hogy egy gyenge hasú tornyos dög beállt mögém, és fölöttem átlőve osztotta az ellent meg adott nekem plusz motorerőt a haladáshoz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15645) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#15644) üzenetére


Drenadar
veterán

én is próbálkoztam ezzel a bedöntéssel, de egész egyszerűen a lövegpajzs nem döntődik, hiszen félkör és bármi beviszi, ha eltalálják... ha meg konkrétan a lövegpajzs közepét lövik, nah ott nincs is pajzs...

szenvedés ez az egész :( és legjobb mikor megyünk 3-4-en, egyszer csak azon kapom magam hogy már nincs mellettem élő, és egy kis szar mellém jön és vége mindennek....

(#15646) mrszitya válasza Drenadar (#15641) üzenetére


mrszitya
senior tag

Még annyi előnye azért van, hogy a vízszintes lövegkitéríthetőség mellett a függőleges is messze jobb az elődökénél, sőt (-5 vs. -10°). Persze ez nem egy T29 mondjuk (a tornyára célozva), de azért ezt is ki kell használni.

AT-7 nekem is jobban ment, szerintem nem véletlenül. Annak a páncélzata még elég jól hozzá tudott járulni a jó teljesítményhez, 15-é már tényleg kevésbé. A 7-tel akár a heavy-szerű játék sem volt kizárva nálam (bár már ez sem volt egy AT-2). A 15-öt nekem is tanulni kell még. Szerintem vele feltétlenül érdemesebb hátrébb maradni, mint az elődeivel.

Repeszpáncélt egyébként én is erősen javaslom az angol TD-kre mindenkinek. Bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

(#15647) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#15645) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez elmondható a T28-ról és a T95-ről is. T28 alsó lemezét a T29-es be tudja lőni. Próbáltuk gyakorlóba, mert egy T29-es klántag nem hitte el... A kupola meg... Aki tudja hova lőjön, az ezeket az erődítményeket is beveri, és szintén elmondható, hogy ha egy kis szar mellé/mögé ér, akkor kanyec. Én AMX 12t-vel szedtem szét T95-öt hátulról, meg se próbált ellent állni. Mikor bejutottam mögé, már halott volt. Még lőtt 2 kövéret más célpontokba, aztán meghalt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15648) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#15647) üzenetére


Drenadar
veterán

teljesen logikus, mit erőlködött volna egy csigazabáló ellen?

és igen a legtöbb torony nélküli TDre igaz amit elmondtam, de ettől engem még nem boldogít :(

gyorsan túl kell lennem ezen a szaron :D ez a 200-as sebzés nem túl vidám, főleg ha egy IS4-et hány eléd az élet... ami mindegy is, mert úgyse lövöm át még golddal sem...

(#15649) Drenadar válasza mrszitya (#15646) üzenetére


Drenadar
veterán

AT7 nekem is jobban bejött, de lehet csak azért mert kevesebbet kellett vele szívni :)
AT2 volt durva mikor nem tudták hol kell lőni, de az is egy tetű lassú valami...
angolok ezeket csak viccnek gondolták, ugye?

(#15650) Mister_X válasza Midway (#15631) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El vagy tévedve. A lehetőséget persze, hogy nem a fizető játékosok adják, hanem a WG aki kirakja ingyen a Play gombot, de a fizető játékosok nélkül nem tudnál te sem játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.