Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) Bingisz válasza bullseye (#15100) üzenetére


Bingisz
addikt

80%-osak voltak az emberek, plusz volt rajtuk egy teljes skill, nem volt creditje új legénységet képezni.
A 3. az tényleg RNG, bár ugye a 429 is bőven az átlag felett van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15102) Mister_X válasza bullseye (#15100) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1k csatával nem lesz senkinek sem IS-3-a. szerk.: skilles legénységgel

A 3. win azért tényleg RNG power.

A meccs eleji bunkózást hagyjuk, a közvetlen előzményeket nem látni, de szerintem kellett félteni senkit sem.

Amúgy mi értelme ennek a fehér tankhulla modnak? :F Ha valami ki van lőve, azt látom, ha van mögötte egy másik tank, arra a WG rajzol piros körvonalat, ha eltalálható.

@Bingisz: hát... három elég mínuszos kör belefért, a legények meg lemaradtak? Vagy nem szokott kredit lenni a liláknál? :F

Nekem mondjuk speciel tényleg nincs kreditem, kész csőd fenntartani ezeket a friss tier 8-as gépvasakat.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15103) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Tudom, hogy senkit nem érdekel de meglett Tigrissel is a tankász, amire nagyon büszke vagyok, meg már régóta várok rá. :C A szerencse itt is megvolt ,KV-1S kétszer lőtt láncot rajtam, utána nem tudott menekülni.
Ez volt az első olyan ászom amikor tényleg az volt az érzésem, hogy ezt én hoztam le és a többiek csináltak volna bármit is ,hogy a végén ne 3-an legyenek körülöttem. (Nem tudom hol voltak, szerintem épp mentek capelni... )
Replay nincs, mert besincs kapcsolva.


WN8: 7952 (100) WN6: 5212 EFF: 3260

[ Szerkesztve ]

halahala

(#15104) Mister_X válasza xenom0rph (#15103) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szép :K

"Replay nincs, mert besincs kapcsolva." - jaa, hogy PhotoShop? Akkor PS szinten szép ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15105) Atlantis válasza Napfénysüti (#15091) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez tényleg jó, kész ez a fickó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15106) xenom0rph válasza Mister_X (#15104) üzenetére


xenom0rph
őstag

replay bekapcsolása vesz le bármennyit az fps-ből ? Mert így is 15 az átlag ... Igen, tudom, hogy a WG azt mondja nem mert szerveroldali az egész dolog. Nem tudok nekik hinni..

halahala

(#15107) Flatron710


Flatron710
tag

Hamarosan jön az új CW kampány! Ilyenre is készüljetek fel. ( a videó az előző tier VIII-as kampányból van... Igazából így is, úgy is kikaptak volna, de ez így igazi LEMING hadművelet volt a részükről...) :D

YOUTUBE rövid videó

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#15108) Mister_X válasza xenom0rph (#15106) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem be van nyomva. Nincs itt semmi husmus, nem fogja bepörgetni a vinyót 200%-ra, nem videót vesz fel, hanem csak kapsz egy párszáz kilobyte-os logfile-t, amit az engine vissza tud játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15109) J.J. András válasza Magany (#15061) üzenetére


J.J. András
őstag

ez fából van, lehet látni a 100mm-es homlokpáncélon a fa erezetét...
szóval replika, de nem rossz (csak kár hogy nem acélból van)

üdv :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#15110) xenom0rph válasza Mister_X (#15108) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mi a különbség a visszajátszás beállításokban az utolsó és az összes felvétele között? Gondolom az utolsót csak egyet vesz fel ,de melyik egyet?

halahala

(#15111) Bingisz válasza xenom0rph (#15110) üzenetére


Bingisz
addikt

Hmm. Éppen az utolsót amelyiket játszottad?
A többit törli magától.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15112) Szepi1979 válasza J.J. András (#15109) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Meglehet hogy fából van de a háború kései szakaszában a németek zimmeritet alkalmaztak a tankjaik oldalán hogy megakadályozzák az aknák feltapasztását, annak volt ilyen hullámos/erezetes a felülete.

lsd: [link]

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#15113) #21346560 válasza J.J. András (#15109) üzenetére


#21346560
törölt tag

"fából van" :U :DDD

(#15114) wrett válasza Szepi1979 (#15112) üzenetére


wrett
csendes tag

Ah! Ez tökjó!

(#15115) Napfénysüti válasza bullseye (#15100) üzenetére

Az látszott hogy nem kedvelik egymást már a garázsban az elején de azért lehetett volna finomabb stílusban is. :U

Més que un club!

(#15116) emre válasza Napfénysüti (#15115) üzenetére


emre
veterán

ki ez a super unicum?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15117) Napfénysüti válasza emre (#15116) üzenetére

Fogalmam nincs, én egyikőjüket se ismerem szerencsére. A videót is egy másik fórumon találtam véletlenül (nem SG-n).

Més que un club!

(#15118) sith7 válasza emre (#15116) üzenetére


sith7
nagyúr

:D

(#15119) Tomi0703 válasza emre (#15116) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én játszottam ellene ESL tier1 1v1-be. Nem akarta elhinni, hogy T1-gyel belőttem az Otsuját szájdszkrípben és addig nem fogadta el az eredményt amíg a replayt fel nem raktam. Nem is raktam fel egy ideig (nem vagyok azt hiszem köteles, csak ha admin kéri), de a másik ágon meg már várakozott a csávó, úgyhogy felraktam végül.

Az az interjús videó meg hatalmas. :C

(#15120) Bingisz válasza emre (#15116) üzenetére


Bingisz
addikt

Olyan lehetőség van, hogy egy egyébként jófej srác akinek elvette az eszét a stat? :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15121) Napfénysüti válasza Bingisz (#15120) üzenetére

Ez előfordulhat.

Dieghon is meglepődtem anno hogy milyen jó oktató videókat tudott csinálni, egész kellemes meglepetés volt az itteni kommentjei után.

Bevallom a pályán én is meg tudok őrülni kapusként, olyankor nekem is előjön a rosszabbik énem. ;]

Més que un club!

(#15122) sith7 válasza Napfénysüti (#15121) üzenetére


sith7
nagyúr

magyarul mondva:

kijön belőled az állat ? ;] :D

ilyenkor ha mondasz valamit, abból a csúnya szavakat kihagyjuk, akkor nem is mondtál semmit, mi ? :DDD

(#15123) Atlantis válasza Napfénysüti (#15121) üzenetére


Atlantis
veterán

Neked olyan nincs is, holt nyugodt embernek gondoltalak, mikor tavaly szakaszoztunk párszor. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15124) Napfénysüti válasza Atlantis (#15123) üzenetére

Egyébként fura mert szoktam néha szakaszozni és TS-en én mindig csöndben hallgatom a többiek káromkodását. Én meg elég ritkán szoktam pedig ez a játék is felhúz időnként rendesen.

Viszont látnád mit művelek a pályán, régen volt olyan beteg szokásom hogy ha ideges voltam akkor izomból megfejeltem a kapufát. :DDD
Manapság már a fejemet nem bántom de a kezem meg a lábam még hajlamos vagyok szét ütni meg rúgni. :(

Més que un club!

(#15125) Atlantis válasza Napfénysüti (#15124) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes szokás, dehát a sajátod, azt csinálsz vele, amit akarsz. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15126) Napfénysüti válasza Atlantis (#15125) üzenetére

Szerencsére afejemről már leszoktam. Sokszor elég nehezen dolgozom fel a kudarcot ehhez képest a WOT-ban még istenesen nyugodt vagyok. :)

Különben ha gondolod valamikor szakaszozhatunk majd bár most kicsit átálltam a konkurencia játékára. :B

Més que un club!

(#15127) Atlantis válasza Napfénysüti (#15126) üzenetére


Atlantis
veterán

Ááá, kösz, én kb. egy hónapja nem játszottam és jelenleg különösebb késztetést sem érzek, hogy nekiessek újra. A 9.0-s patch-et még feltettem és beállítottam, de éles csatát nem mentem vele.
Már kezdtem felhúzni magam a játékon, a végén egy teljesen ártatlan marék ropit vágtam falhoz mérgemben, amit utána az asszony egyesével szedetett velem össze. :) jó volt idegnyugtatónak, kb.. mint a hangyaszedegetés.

Talán majd egyszer még foglalkozom vele.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15128) Napfénysüti válasza Atlantis (#15127) üzenetére

Nekem is volt nemrég 4 hónap kihagyásom és határozottan jót tett egy ideig. Nálam viszont asszony már nem szól bele sajnos ott most lett vége egy hosszabb történetnek. :(

Néha egyébként lehet menni meglepően szórakoztató csatákat. De ha kicsit nyugisabb játékot akarsz ajánlom figyelmedbe a WT:GF-et. Tegnap kezdtem neki és tetszik hogy totál más mint a WOT. :)

Més que un club!

(#15129) Atlantis válasza Napfénysüti (#15128) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehh, az szar ügy.

Pár replay-t néztem Ph3lan-től, de annyira nem jött át, hogy kéne az nekem. Megjelent egyáltalán vagy még béta van? Lehet a gépem is kevés ahhoz, komolyabbnak tűnt a grafika.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15130) Mister_X válasza Atlantis (#15129) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jobban fut, mint a WoT, nekem minden csutkára van tolva, úgy van 25-40 FPS-em (pályafüggő, még nincs városi map ahol lehetne több), a WoT-ban is kb. ennyi de ég és föld a különbség.

WoT-ot viszont nem fogom érte abbahagyni, nagyobb az eSport feelingje.

Más: amikor ilyen meneteket megyek ELC-vel (ez mondjuk viszonylag rossz volt, mert nem mindig halok meg + kicsi tier), akkor érzem, hogy hozzátettem a győzelemhez. Méghogy a lightok nem tesznek hozzá a csatához.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15131) Th1sN04ll válasza Mister_X (#15130) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mentettem én meg már 13 90-el t10-es heavyt mert töltött, és ha nem osonok az ellen mögé, és tárazok rá kicsinálja, nem szabad lebecsülni őket :N

(#15132) Mister_X válasza Th1sN04ll (#15131) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én annak örülök, hogy megtanultam spotterekkel játszani. Emlékszem, hogy anno M5A1 Stuarttal mennyire utáltam menni, amíg az egyik haverom nem vitt el egy tier 8-as körre, ahol mondta mit csináljak - meg is lett az ász vele :DDD Hiányzik Sacred Valley...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15133) Th1sN04ll válasza Mister_X (#15130) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Amúgy a wt jó lesz, én nem csinálom most, tele van még bugokkal, és annyira azt nem kúltiválom! Viszont nálam is marad a wot, mert nem egy a 2, hát ha raknának alá fazsa több magos suppot, meg egy picit csiszolnak még a grafikán és annyi, bár én nem mondanám hogy csúnya, de van szebb ez tény! :K

Nekem port is hiányzik, sőt még dragon valley is.... :( Spotterrel én spotolok egyet aztán elbújdosok, majd ha szebződött az ellen szépen elindulok portyázni, vagy pl el halufon nem is lövök csak scaut :K

[ Szerkesztve ]

(#15134) Mister_X válasza Th1sN04ll (#15133) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én Malinovkán mindig beírom, hogy fedezzenek, bepingelem a mapot és lerongyolok a folyópartra a báziskonál, aztán csak elő kell bújni néha. ELC-t ki sem tudják onnan szedni, ha valaki meg jönn elintézni, akkor meg kivégzik - márha értelmes a team persze. :K Prohorovkán meg megállás nélkül körözök középen, ott van egy mélyedés, ahonnan simán ki lehet spotolni a fasornál lévőket. El Hallufon fel lehet rongyolni a szerpentinen, Fishersmanen okosan kell Need for Speedezni, Himmelsdorf csak a sínes rész élhető, Cliffen fel a világítótoronyhoz, Redshire-on lehet három kört is menni a sok idióta heavy között bal oldalt, meg ilyenek. Már alig várom a nagyobb AMX-eket :))

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15135) Th1sN04ll válasza Mister_X (#15134) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

12t kicsit szenvedős, az inkább csak spotter, bár cseppet lassan gyorsul szegény, túl kell esni rajta :K 13 75 jobb egy fokkal, de kicsit az átütés és az alfa... 13 90 jó, sokáig tölt de a 240-es átlag, és a 6 töltet tud takarítani a 170-es pen pedig mindenhova elég majdnem oldalról, és hátulról :K

(#15136) kicsitrash válasza Th1sN04ll (#15135) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nekem pont jobban bejött a 12t... egy új játékstílust tanított meg, a végére imádtam.

Egyébként azért könnyebb dolga van a scoutnak alacsony tierben, mert egy tier 8-10 td fullos álcával, max látótávval könnyebben észrevesz, mint tier4-ben a sok vakegér (főleg ha el szeretnél osonni köztük).

S ha kell, az erők is kiegyenlítettebbek... 1vs1-ben lighttal (pl pz1c) is túl lehet élni egy frontális találkozást is :)

(#15137) Th1sN04ll válasza kicsitrash (#15136) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A sebesség a kulcsa mindennek, a nagy td-nek lassú a célzásideje, így ha nem állsz meg nem biztos hogy eltalál sőt nem fog eltalálni :DDD

(#15138) kicsitrash válasza Th1sN04ll (#15137) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Vannak nagyon jó trollgunok, a repesz pont erre való... inkább kicsit elé lövök a földre... ha a szele csapja csak meg, a lánc akkor is lehullott :)

(#15139) scyllarus válasza kicsitrash (#15136) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont így vagyok vele. Lehet, hogy utána jobbak jönnek, de én imádom a 12t-t. Nem csak spotolni jó, sebzek is vele, amennyit csak lehet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15140) Th1sN04ll válasza kicsitrash (#15138) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Bízom abban hogy nem mindíg van idő áttárazni vagy ha igen mire áttáraz elhúzok a picsába :DDD

(#15141) Mister_X válasza Th1sN04ll (#15140) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én egy WTF-el szívtam meg, simán kikerültem a lövéseit, majd nem lőtt, egy bő öt másodpercig, biztos kifogyott. Megálltam (volt egy kis csiki-csuki két távolabbi szikla között) hogy akkor most kap párat, de csak tartogatott még egy skulót. Elszámoltam magam :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15142) kicsitrash válasza Th1sN04ll (#15140) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

akkor velem rosszul járnál... a su152-be csak repesz, e100-ba is alap lőszer...
Az E100-nál mindenki furán néz miért... de első, kapáslövésre, vagy spotterekre (főleg mellé) tökéletes és olcsó alternatíva. De ha egy med rongyol felém, azt is láncolja, s beforgatja... másodikra mehet a gold :)

(#15143) Th1sN04ll válasza kicsitrash (#15142) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

e100-ba repesz? neeeeee :DDD Én nem használok bele ahhoz túl lassan táraz át, ha meg jön felém egy med beletaposok az 1200 paciba, és ha nem ügyes nekironygolok ;]

[ Szerkesztve ]

(#15144) kicsitrash válasza Th1sN04ll (#15143) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

deeee

BC, 13-90, wte100 kapja 750 helyett az 1k körüli sebzést.

De én deffenzív vagyok vele, ezért is alacsony a sebzésem... Ha valaki kidugja az orrát, elég megpöcögtetnem, tuti leugrik a lánc, a td-k meg simán lőhetik... Vagy ha valami komoly dög jön, s a lövegpajzson csattan, az ágyút elég gyakran rongálja. Nem mellesleg féltávolra-távolra úgy vettem észre, valamiért pontosabb, mint a gold.

1vs1-ben természetesen nem jó a HE, de csapatban egész jól megállja a helyét.

A sima lőszert egyébként használja bárki rajta? jó valamire? :)

(#15145) Th1sN04ll válasza kicsitrash (#15144) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

235-ös pen... szvsz semmire :DDD az 50 100 on nem soká meg lesz a nagy löveg annak annyi az átütése, ja csak az 8-as :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15146) emre válasza Bingisz (#15120) üzenetére


emre
veterán

Breeg/Foxbath alapból nem rossz fej, csak alacsonyan van a tűrőképesség szintje, a másikra voltam kíváncsi aki elpicsázta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15147) Bingisz válasza emre (#15146) üzenetére


Bingisz
addikt

Én a másikról beszéltem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15148) robogo81 válasza emre (#15146) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ja szegény még abba is hagyta pár hónapra mert kiégett azt hiszem.
Azért az 1 hp-t fent hagyó lövésért meg tényleg kár volt,talán épp az átlag alatti volt a sebzés,de már nem emlékszem jól.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#15149) Simi37


Simi37
őstag

Ma nem működik a 6. érzék? 9es 2 skilles B-C ellövöm magam mellémlő és sebez az ellen FV mondom biztos csak counter. Aztán a 2. lövésemnél egy ch-ri lő belém a 6. érzék nem jelez utána szemezek egy T69el 10m messze van tőlem nem bokorban állok - mondom már a hülye is felspotolt volna - de nem jelzett akkor sem és halálom után sem...ez mi? :F

Más ti mennyit változtatnátok az RGN 25%án?
Pl: Tigrissel, Hellcattal sokkal többször lövök 240 alattit mint felettit...Én levenném 10%ra, maxot úgysem lövök soha de, hogy maradjon egy kis izgalom 10%ot hagynék...nektek mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15150) unravel válasza Simi37 (#15149) üzenetére


unravel
őstag

"ti mennyit változtatnátok az RGN 25%án?"

Semennyit. Örülök ha sebzek/ölök és elfogadom ha eltalálnak/megölnek. Ez játék, már megvannak a szabályok, nem szükséges változtatni. :K

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.