Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) rdi válasza Lengyi (#3444) üzenetére


rdi
veterán

hát akkor telepítsd hozzá a megfelelő illesztőprogramot.
Ezt vagy a noti honlapjáról töltheted le, vagy kaptál cd-én :)
Bár lehet, hogy simán az xp-és is jó hozzá.

Fej! Tor! Potroh!

(#3452) 1010 válasza zsolt19900 (#3450) üzenetére


1010
őstag

az ip az mindekienk más

mi 16 géppel toltuk az ien játékokat :D

és mindegyik gépre megvolt véve az összes játék

szal sajnos 1játékkal csak 1ember tud felmenni
mert 1számítógépre vásároltad,
benne is van a szerződésbe


(#3453) shev7 válasza 1010 (#3452) üzenetére


shev7
veterán

ha router mogott vannak, akkor kifele mindenki egy ip-nek latszik, es ezen nem is nagyon lehet segiteni

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3454) djtoomi


djtoomi
addikt

Valaki tudna mondani olyan routert ami coaxos?Mert hammon barátunknak szerztem sürgősen egy sima utp-s wirelessest,amin utp is van,és mondja hogy ez enm jo,mert szar meg minden,mert a legtöbb wireless router coaxos,és az enm jo neki,mert neki cska coaxos kell,hiszen kábeles netje van.Létezik coaxos wifi router? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3455) Chili7 válasza djtoomi (#3454) üzenetére


Chili7
őstag

És modemje nincs? :F

(#3456) djtoomi válasza Chili7 (#3455) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem tudom.Én ezt irtam neki privibe:

Csak hogy nehogy kapjak olyat hogy hülye vagyok.Adva van egy coax kábel,amit ugye a tévébe is bedugunk ha tv-t akarunk nézni.Ő az:[link].Adva van egy utp kábel,amit a gépbe,modembe,routerbe bedugunk ha netezni akarunk.Ő az:[link].Adva van egy telefonkábel,amit a telefonba,illetve modembe tudunk bedugni.Ő az:[link].
Na most,ha kábelneted van,akkor ugyebár a coax kábelt,a kábeltévé szolgáltatod által biztositott coax csatlakozoju modembe dugsz be,amiből egy utp kábelen megy át a jel a routerbe,amit továbbra is utp kábelen viszel tovább.Hogy coax kábellel rendelkező router nem létezik arra semmi más,csak ez az egy a bizonyiték:[link].Egyéb kérdés?Milyen coax-os router kell neked?


Remélem nem irtam hülyeséget,mert az égvilgáon en hallottam olyan routerről,ami wireless és coax!!! kábel megy bele. :F :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3457) lansz


lansz
csendes tag

coax a modembe, modem meg utp-n a routerbe.

[Szerkesztve]

(#3458) Lengyi válasza rdi (#3451) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Ne értsd félre nem a rossz indulat beszél belőlem, de nem kértem volna a segítségeteket ha nem próbáltam volna meg mindent amit lehet. Dell oldalról driverekt , windowsnak nem megy és nekem se, Tanácstalan vagyok, help pls :F

(#3459) 1010 válasza shev7 (#3453) üzenetére


1010
őstag

ja vágom
mi lanba voltunk 16 an nem neten :U

na mindegy...

de van olyan cucc ami megosztja a netet de midnekienk más az ip je

a suliba valmi olyasmi volt hogy az irodákba a gépek megkülömböztethetők :DDD legynek

de akkor is fenn tartom azt hogy ha ugyanaz a serial akkor nem tud 2géppel felmenni
a netre jáccani :(

ez már a half life 1nél is igy volt

(#3460) Vizibirka válasza 1010 (#3459) üzenetére


Vizibirka
csendes tag

Szeretnék egy kicsit pontosítani: olyan cucc nincs ami megosztja a netet (NATol) és mégis kifelé mindenkinek más az ip-je. Amire te gondolsz a LAN ip (ez az ami egyedi (nek kell lennie) minden gépnel).

Ahhoz hogy egy adott szerver felé minden gép más ip-t mutasson ahhoz különböző proxy-n kell átmenni az adatnak. (gondolom a suliban ti ezt nem tettétek meg)
Vagy annyi ip-t kell venni (ezt is szinte kizártnak tartom).

Valóban, ha ugyanaz a a serial akkor a két gép nem tud egyidőben játszani a neten.

(#3461) drankenhal


drankenhal
csendes tag

Szerintetek melyiket a 3 kozul:

1. MSI CB60SE - WIRELESS LAN PCMCIA ADAPTER 54 Mbit IEEE 802.11g, Software AP/Gateway, SuperG mode
2. Asus WL-107G WIRELESS LAN PCMCIA CARDBUS 54 Mbit IEEE 802.11g 2 Integrated Antena Inverted-F Software AP Support
3. Surecom EP-9428g - Wireless PCMCIA Card, 54 Mbit, IEEE 802.11g, 802.1x, fixed Antenna

A Surecom az milyen marka? :F

[Szerkesztve]

(#3462) drankenhal válasza drankenhal (#3461) üzenetére


drankenhal
csendes tag

Vagy esetleg ezt? (kicsit dragabb):

D-Link DWL-G630, Wireless LAN CardBus Card

(#3463) warton86


warton86
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen ''edimax usb-s wireless'' adapter mennyit ér?

54Mbps maxmimállis adatátviteli sebesség!
IEEE 802.11g és 802.11b szabványokkal kompatibilis(2.4 Ghz DSSS)
WEP,WPA és AES adattitkosítás
Peer-to-peer kapcsolat lehetősége access point nélkül
automatikus adat-sebesség korrekció

2 hónap garival

A segítséget előre is köszönöm

(#3464) rdi válasza Lengyi (#3458) üzenetére


rdi
veterán

Nem értem félre és most filózom (spekulálok) , hogy mi lehet a baj.

Be van kapcsolva a wifi a laptopodon? Miért nem talál eszközt a windows?

[Szerkesztve]
pl nálam IBM ilyen progik vannak:
Intel(r) PROSet for Wired Connection
ThinkVantage Acces Connection
ThinkPad Configuration (itt lehet ki és bekapcsolni a wifit is)

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#3465) 1010


1010
őstag

én nem vagyok egy zseni
de már többször volt itt lyan hozzá szólás mióta itt vagyok,hogy:
sziasztok xy laptopom van és xy ruterem és nem megy a net
mi lehet a baj

meg hogy netet akrok megosztani 2gép között de nem müködik a ruter

ez igy semmit nem mond mert kb annyit mint hogy: ma nem mentem dolgozni mert
nem mentem dolgozni


vagy a másik hogy 30féle rutert beadnak és meiekt vegyem


szal tessék a problámet meghatározni
mert ha kicsit nézegetitek a rutert vagy laptopot akkor megátol is rájöhet az ember :)
nem oylan bonyulult főleg ma már egyre több van magyarul


[Szerkesztve]

(#3466) drankenhal


drankenhal
csendes tag

Sziasztok.
A kov. problemam lenne: az asztali gepen usb-s dell wlan-kartya (ip: 192.168.3.1), a laptopon pcmcia-s msi wlan (ip: 192.168.3.2). Addig eljutottam, hogy a ket gep latja egymast, a net is megy, jelerosseg 100%, de a kapcsolat egy ido utan megszakad (foleg, ha egyik geprol masolok a masikra, fel percen belul tonkremegy a halozat, s nem all vissza, csak ha az usb-s dell-kartyat kiveszem meg ujra bedugom.).
Valami tipp?

(#3467) rdi válasza drankenhal (#3466) üzenetére


rdi
veterán

esetleg közelebb kerülünk a probléma megoldásához, ha megnézed, hogy saját driverrel megy -e vagy a windowséval?

Fej! Tor! Potroh!

(#3468) drankenhal válasza rdi (#3467) üzenetére


drankenhal
csendes tag

Volt, hogy sajattal ment mind a ketto, majd leszedtem oket s probaltam a windowseval, de semmi valtozas. Meg wifi-mod probalgatas is volt (B only, G only), dinamikus ip-ekkel is.

Nincs valamilyen progi, ami log-olna, hogy mi tortenik a halozattal, amikor megszakad? Vagy valami rem egyszeru Windows-beallitas lehet-e a problema: pl. simple file sharing, remote desktop vagy mittomenmi be/kikapcsolasa?

(#3469) rdi válasza drankenhal (#3468) üzenetére


rdi
veterán

ezt nézted már?
CommView 5.5

vagy:
Network Monitor 3.1

és
Retina WiFi Network Security Scanner 1.0.3.40

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#3470) drankenhal válasza rdi (#3469) üzenetére


drankenhal
csendes tag

Feltelepitettem oket, de nem igazan tudok beloluk leszűrni semmit. Amugy kozben az MSI Pcmcia-kartyat lecsereltem egy MSI USB-s wifi-adapterre, de ezzel is ugyanazt csinalja. Otletem az mar nincs, asszem megyek visszavasarolom a Pcmcia-kartyat es azt probalom osszekotni ezzel az USB-s kutyuvel. S ha a ket MSI-s eszkoz se hajlando rendes kapcsolatot nyujtani, megyek s kidobom a sz.gepet az ablakon. :W

Tenyleg nincs semmi stikaja a problemanak?

(#3471) Fboy


Fboy
aktív tag

Hi!

Az mitől lehet, hogy a hálózati kapcsolatoknál néha van olyan, hogy internetátjáró, néha meg nincs. Illetve olyat csinál a gép, hogy a torrent simán tölt még, de böngészni már nem tudok és az msn-re se csatlakozik. Linksys wrt54gs routerem van, ha ez segít.

(#3472) drankenhal válasza drankenhal (#3470) üzenetére


drankenhal
csendes tag

Na uj fejlemeny:
Ugye az asztali gepben volt az USB-s DELL, a laptopban pedig immar az USB-s MSI wifi-kartya. A kettot felcsereltem, s lam: tobbe nem szakad meg a kapcsolat. :)
De mi lehetett a gond: szerintetek az asztali gep USB-portja nem adott eleg aramot a Dell-es wifi-kartyanak? (pedig probaltam mas USB-be is tenni.) :F

(#3473) rdi válasza drankenhal (#3472) üzenetére


rdi
veterán

sajnos nem tudom.
ez amolyan varázslatféle dolog...
de az asztali gépednek van valami baja, illetve driverütközés szokott még ilyen furcsaságokat csinálni.... pl. ilyen volt a nero egyik verziójának telepítése után a pctv nem ment...

Fej! Tor! Potroh!

(#3474) klambi


klambi
addikt

teszten néztem most mert mostanában a munka miatt kicsit elmarattam.. van már ddr3-as memvezérlős intel proci..? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3475) klambi


klambi
addikt

uu bakker bocs jó késő este volt és csak 1 icipicit férekattintottam....
sry!!!! :W :W :W :O

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3476) erdomester


erdomester
csendes tag

:DDD

Sziasztok Nagyok!

Teljesen nem szakma beli vagyok, csak kb 2 hete kezdtem el ezzel a vezeték nélküli hálozatos dologgal foglalkozni.....bevezetésként... :D

Azon kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeretnénk egy hálozatot kiépíteni egy kissebb településen. Milyen típusú router kell szerintetek ehhez, ha kb 300 m- re van a telepítési helytől a legmesszebb levő ház, de van közben egy kisebb erdősáv is (kb 8-10 fa)? Honnan tudom, meg, hogy egy routernek mennyi a ható távolsága, milyen hálozati eszköz szükséges hozzá?
Olvastam a régebbi hozzászólásokban, hogy nagyobb sebességű routert kell venni akkor az a távolsággal előre haladva veszít ugyan a sebességéből, de még működik...
Nézegettem a Media m. ban ezeket. A Belkin cégnél van egy jelölés, ami az alkalmazhatóságra utal, de itt sincs semmi konkrét a hatótávolságról(G, G+, N 1,...)
Hogy is van ez?

(#3477) And válasza erdomester (#3476) üzenetére


And
veterán

A hatótávot valós terepen megbecsülni igen nehéz. Százméteres távokra már kevésbé a routertől, inkább a rálátás meglététől és az antennától (merthogy oda már kell) függ.
''Olvastam a régebbi hozzászólásokban, hogy nagyobb sebességű routert kell venni akkor az a távolsággal előre haladva veszít ugyan a sebességéből, de még működik...''
Ez így szerintem nem igaz, rosszul írták, vagy rosszul értelmezted. Egy router nem lesz attól érzékenyebb kis sebességen, hogy gyorsabb módra képes, mint a többi. A dolog fordítva működik: a legkisebb sebességű módban az eszközök érzékenysége nagyságrendileg állandó (nyilván vannak jobban és rosszabbul sikerült gyártmányok, de ez az elven nem változtat), és ahogy az elérhető sebesség nő, úgy csökken az érzékenység. Tehát egy jó rádiós chipsettel rendelkező 11Mbps (b) eszköz ugyanolyan érzékenységű (vagyis hasonló hatótávú) lehet 1Mbps mellett, mint egy 54Mbps (g) kliens v. router.

(#3478) dekoninck válasza shev7 (#3418) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Én írtam: [...] A munkehelyen stealth mode wifi van. A kapcsolat beállításainál meg van adva, a mentés, automatikus csatlakozás, minden. A fura az, hogy újraindításkor (ami elég ritka) csatlakozik automatikusan, de pl alvásból való felébresztéskor nem (természetesen bekapcsolom a wifi antennát vagy mit.)[...]

en ugy gondolom windowsnal sajnos normalis, de biztos, hogy nem csatlakozik vissza, vagy csak siman nem varsz eleget?

De, várok, és ki is írja, hogy vannak hálózatok, csak nem csatlakozik. Rájöttem, hogy ha alvó módba lépés előtt kikapcsolom a wifit, majd ébresztés után vissza, akkor rendesen csatlakozik, de talán nem mindig.
Szóval mi az a stealth mode, mi a lényege? Csak annyi, hogy nem közli a SSID-t, de ha nekem be van állítva, akkor már nem is kellene később tudnom, nem?

[Szerkesztve]

(#3479) shev7 válasza dekoninck (#3478) üzenetére


shev7
veterán

nem kell tudnod, de a windows mikor vissza jon sleep-bol nem csinal aktiv scan-t, ezert nem is tudhatja, hogy van-e a kozeleben olyan halozat amihez csatlakozhatna. Erre vonatkozott a kerdes, hogy varsz-e eleg sokaig. Bizonyos idokozonkent azert activ scannel a windows, es akkor fog csatlakozni. Vagy nyomsz egy javitast a kapcsolatra.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3480) torian2 válasza Fboy (#3471) üzenetére


torian2
csendes tag

szia fboy!

nálam 1 hete ugyan ez a probléma. eddig december óta megy rendesen. egy barátomnál már durvább dolgok is történtek. elindult a wifi drivere és rögtön el is tünt az ikon a jobb alsó sarokból, de attól még futott a hátérben, de nem kapcsolódott. nálam meg ha elindult az opera vagy a zoomplayer megszakadt a kapcsolat úgy, hogy egyáltalán nem látott egy routert sem az enyémet sem hiába scanneltem. néha a javításra vissza jött, de már nem mindig stabilan. boot megoldotta néha elsőre néha másodikra. még nem jöttem rá a problémára, de ha nem operát hanem firefoxot használtam, akkor jó vagy ha nem zoomplayert hanem mediaclassicplayert akkor is jó. a p2p megy. a tűzfal dem lehet a gond, mert ha nincs bekapcsolva, akkor is ugyanaz a hiba. a tűzfal logjában a program files/bonjuor -ból valamilyen 2 fileos mnsd...akármi akart a netre menni a (tűzfal loggolta) és akkor megszakadt. valamilyen apple proginak mondja magát. az exe-t töröltem, de a ddl-t nem tudtam. még nem tudom, hogy mi indítja el,de az biztos, hogy nem kell, mert csak most vettem észre, hogy ott van. outpostom van meg nod32 és nem vették észre. valami van a gépemmel, de nem tudom, hogy mi. ma még tesztelem pár dologgal. ja edimax 7317uhg van ez zydas 1211b chipset-es. amúgy ezt ajánlom mindenkinek, mert eddig jó volt és tuti nem az ő hibálya szakadás. 800 méter szabadtér és 100 méter beltér. 6dbi antennával és a tenyeremben elfér :) . 14e, de megéri. az eladó is azt mondta aki hálozat építő is, hogy vagy d-link vagy edimax wifi cuccot szabad venni otthonra. a többiről meg van a véleménye.
Valakinek van megoldása, hogy ne kelljen szenvedni a probléma kiderítésével?

(#3481) torian2 válasza torian2 (#3480) üzenetére


torian2
csendes tag

na a bonjour-t az adobe cs3 design permium rakta fel. aminek elvileg segítenie kellene, de nekem mindig szétkapcsolta a wifit. a adobe versionCue használja.

(#3482) Petiu


Petiu
csendes tag

Hello
Ma telepítettem egy Gigabyte wireless switcher-t, és az asztalin megy a net, anyum lenovo gépén is megy, de az én hp-em meg nem. A Hp honlapáról leszedtem a drivereket, meg valami segédprogtamot (alias Broadcom utility), ez van a lenovon is, és látja a hálózatot, de egyszerűen nem csatlakozik rá. A modemet 6os csatira állítottam, meg engedélyeztem a megosztást de semmi... tudtok segíteni?
köszi

(#3483) cimopata


cimopata
csendes tag

Sziasztok.

Lene egy kis problémám: Van egy laptopom amibe WLAN-on keresztül jön a net.
Net van de játékoknál külső szervereket nem látok már.
Hogyan lehet beállítani a routert ugy hogy a WLAN on keresztül is komuikálhassanak egyes programok külső partnerekkel?

Alázattal:Cimopata :R :R

(#3484) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

sziasztok!
Volna egy olyan kérdésem hogy asztali PC-kröl végleg notira kivánunk váltani. Ezért olyan routert szeretnék ami nyomtató megosztást megoldja, illetve olyan hálózatot kiépiteni 3 esetenként 4 kliennsel(notebook) hogy egymást lássák a gépek meg ugye net megosztás.
elenlg 2 asztali gép és 2 notebook melyek közt egy linksys WRT54GC köt össze. Ezzel a megoldásal még annyi a bajom hogy nincs net a kertben, amiröl azt kell tudni hogy a routertöl számitva 6fal és kb 30méter távolság, szeretném viszont ott is használnia gépt, lehet hogy antenna csere megoldás lenne de a router ugy helyzekedik el a házba hogy kb 2 falat és 10métert az eggyik irányba és 40métert +az emlitett falat a másik irányba, kellene sugározni.
Remélem elég részletesen leirtam a problémát, ha nem akkor ne haragudjatok.
Ha az anetnna csere nem segit, lehetséges egy másik router segitségével azonos SSID-n és kodokon hogy akár szakadás nélkl nagyobb területet fedjek le?
Üdv text

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3485) Noxy válasza TexT-BoY (#3484) üzenetére


Noxy
veterán

Ha az anetnna csere nem segit, lehetséges egy másik router segitségével azonos SSID-n és kodokon hogy akár szakadás nélkl nagyobb területet fedjek le?
Üdv text


Igen lehetséges. Repeater üzemmód. [link] [link]

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3486) zsolt19900 válasza 1010 (#3452) üzenetére


zsolt19900
őstag

megvan véve külön-külön természetesen, de a dolgok már megoldódtak

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3487) rene85


rene85
aktív tag

Helló, ide is teszem: valami barkácsötlet, hogy panelba hogy tegyek fel antennát kívülre? nagy fúrás faragás nélkül...most van egy L alakú cucc, amin a digitv antennája van de a panelantennám már nem fér rá mert kb egy irányba kéne h nézzenek, így pont se a neteasy se a drótnet ap-ját nem látom.....

(#3488) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Hi mindenki

Egy olyan kérdésem volna hogy melyik Wireless Routert érdemes megvenni???
Egy notival és egy Pc vel hasznalnam(T-online-hoz). A notiban Intel® Pro Wireless 3945 802.11a/b/g kartya van. Ezek a routerek közül melyiket ajnljátok:
D-Link AirPlus G DI-524 Wireless-Router
D-Link AirPlus G DWL-G700AP Wireless
Belkin F5D7230 Wireless-Router
Ha esetleg van más javaslat szivesen várom

Elöre is köszi a válaszokat

(#3489) rene85 válasza rene85 (#3487) üzenetére


rene85
aktív tag

UPCA!

(#3490) rene85


rene85
aktív tag

Hell. Kértem új tesztjelszót a Neteasytől, mégsem működik a dolog. routerrel akarok csatlakozni a 33-as ap-hoz. a router kliens módban van, és van rajta WISP (wireless internet service provider) funkció is, ahol a ppoe-t is szépen be lehet állítani. Az ap-hoz tudtam csatlakozni, de a ppoe-s dolog nem működik így sem. Így látatlanban valami tipp?

Ha tudok, holnap teszek fel screenshotokat a router szoftveréből. Nem biztos hogy neteasy előfizetés lesz, csak gondoltam hogy náluk van tesztjelszó és kipróbálom így. Van wlan kártyám is, tudom netstumblerrel először be kéne mérni, hogy milyen irányban legyen az antennám hogy a legjobb legyen a vétel, csak a p200asban nem tudtam életre kelteni a vadiúj kártyát.... :O

itt a router [link]


[Szerkesztve]

(#3491) rene85 válasza rene85 (#3490) üzenetére


rene85
aktív tag

UPUPUP!!!

(#3492) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Hali

Van egy pci-os wlan kártya egy pda és egy noti. Gépen szeretném megosztani a netet, h szabad legyek.

A helyi kapcsolat van megosztva aminek az ip-je 192.168.34.102 (dhcp),
van a wlan kártya annak az ip-je 192.168.34.103 (kézi),
a pda ipje pedig 192.168.34.104 (kézi).

Az alhálózati maszk, az alapértelmezett átjáró és a dns ugyan az mind a 3nál. Tűzfal kikapcsolva.

Kapcsolat (ad-hoc, azonosítás nélküli (egyenlőre) ) de az internet nem működik, se pda-n se notin. Nincs már ötletem mi lehet a baj. Valaki esetleg :F

(#3493) shev7 válasza MIFtIli (#3492) üzenetére


shev7
veterán

a szokasos kerdesek: tenyleg van kapcsolat, pingelni tudjak egymast? dns beallitasok?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3494) MIFtIli válasza shev7 (#3493) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

Pingelni nem tudom, hogy kell, a dns 192.168.34.1 mind a 3nál. Az h tényleg van-e a kapcsolat jó kérdés, de csatlakoznak egymáshoz, és ha mozgok változik a jelerősség :U

(#3495) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Kiépült a hálózat, lehet másolni meg minden de a net továbbra sem működik.

A helyi kapcsolat van megosztva aminek az
ip-je 192.168.34.102
alhálózati maszk 255.255.255.0
alapértelmezett átjáró 192.168.34.1 a DNS szintén ennyi

a wlan kártya ipje 192.168.0.1
alhálózati maszk 255.255.255.0
alapértelmezett átjáró 192.168.34.102 a DNS is ez

a noti ipje 192.168.0.20
alhálózati maszk 255.255.255.0
alapértelmezett átjáró 192.168.34.102 a DNS is ez
//a pda ugyanezekkel a beállításokkal megy//

Nem értem miért nem osztódik meg az internet.

(#3496) rene85 válasza rene85 (#3490) üzenetére


rene85
aktív tag

Ötletek? Shev, hülyeséget kérdeztem megint?

(#3497) Lejszi


Lejszi
senior tag

Erre a programra lenne szuksegem:
Network Stumbler

honnan tudnám letolteni?
help plz :U

(#3498) Lejszi


Lejszi
senior tag

Melyik a legujabb verzioja?
magyarositas van?

(#3499) MIFtIli válasza Lejszi (#3498) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

(#3500) Lejszi válasza MIFtIli (#3499) üzenetére


Lejszi
senior tag

Thx :R

sajnos nem fogott be semmi jelet a kornyekunkon :(
nem tudtam kapcsolodni sehova
kesobb ujra probalkozok.....hatha :F

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.