Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Petes


Petes
tag

sziasztok!
van itthon egy Canyon wireless routerem amit még az externettől kaptam akciósan az internet mellé, a gond a következő lenne vele:
Mivel a gyári antenna nagyon gyenge jelet adott felszereltem egy EXT-105-ös 5Db-es antennával. Sajnos még így is nagyon kicsi volt a hatótávolsága, társasházban lakunk és eléggé vastagok a falak, szinte csak az adott helyiségben lehetett wlannal netezni. Múlt héten vettem egy új notebookot, (Dell D620) amivel már olyan helyekről is tudtam csatlakozni ahonnan addig nem, bár még így sem tökéletes.
Kérdésem az hogy ha már egy másik, jobb minőségű vevő esetén jbb lett a csatlakozás akkor lehetséges hogy a router cseréjével növelhető lenne a hatótávolság?
Jelenleg az egész lakásban fogja a jelet több mint 50%osan viszont csatlakozni nem tud, cska ha a jel legalább 85-90%os, gondolom ez sem teljesen normális.

Előre is köszi a válaszokat

(#1052) mr_ricsi válasza rdi (#1050) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''egyébként nem tudom mi lehet a megoldás. Hátha jön vki okosabb...''
Az elsőszámú javaslatom magam számára, hogy megpróbálom a DLink AirConf-ot szolgáltatásként elindítani, a rendszergazdai jogokkal.

De igazából annak örülnék nagyon, ha valaki tudna javasolni valami progit, amelynek segítségével az XP WLAN beállításait tudnám konfigurálni, kikerülve az M$ saját ütődött varázslóját.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1053) shev7 válasza mr_ricsi (#1052) üzenetére


shev7
veterán

mi a bajod az ''XP sajat utodott varazslojaval''? ha nem ertesz a dolgokhoz, az alapbeallitasokhoz teljesen jo, ha meg ertesz hozza akkor nem kell hasznalni. Egy wifikapcsolat beallitasahoz nem kell feltetlenul varazslot hasznalni, mindent be lehet allitani kezzel is...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1054) rdi válasza shev7 (#1053) üzenetére


rdi
veterán

és itt nem is a wifi kapcsolattal van a probléma.
szerintem, hanem vagy biztonsági beállítás, vagy a driver .

Fej! Tor! Potroh!

(#1055) mr_ricsi válasza shev7 (#1053) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''nem kell feltetlenul varazslot hasznalni, mindent be lehet allitani kezzel is...''
Végre egy jó hír!
Megkerestem, hogy hol lehet, beállítottam kézzel, és úgy tűnik: működik is. (A D-linkes progit már uninstalláltam is.)

Köszi!

''mi a bajod az ''XP sajat utodott varazslojaval''?''
Utálok minden varázslót, mert akadályozzák az egyéni megoldásokat.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1056) shev7 válasza mr_ricsi (#1055) üzenetére


shev7
veterán

de latod, megy az kezzel is, nem muszaj hasznalni :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1057) Lackó86


Lackó86
tag


Ezt egy Kedves fórumista írta nekem így állítottam be és nem megy a net a router nem akar csatlakozni! ha valakinek van ötlet írjon!


No, megpróbálom leírni lépésrõl-lépésre a dolgokat. A routert az ADSL modem után bekötöd, úgy, hogy ami a gép hálózati kártyájába ment, azt a router WAN csatlakozójába dugod, majd az egyik LAN csatlakozóján keresztül összekötöd a gép hálózati kártyájával, vagy ha van wireless hálózati kártya a gépedben, akkor már nem is kell, max azt telepíteni…Így akkor a routert be lett iktatva a modem és a gép közé. Ekkor még mennie kell a netednek is a régi módszerrel…
Ha már babrálgattad a routert, sztem célszerû resetelni. Alul van egy lyuk rajta, ott lehet egy tûvel, vmivel…
A notebookban gondolom van wireless háló.kártya. Hanem, az sem gond. A routerre lehet vezetékkel is csatlakozni, mint ahogy a fõ gép is teszi pl. nálam… Namost gondolom WinXP-d van (nem mind1 elvileg). Ha igen, a lépések a következõk: elõször is a hálózati kapcsolatoknál nézd meg, hogy a helyi kapcsolatod dinamikus IP címre van-e állítva.
Start menü\vezérlõpult\Hálózati kapcsolatok\helyi kapcsolatok ikonon jobb klikk, tulajdonságok, majd TCP/IP protokoll tulajdonságoknál IP cím automatikus kérésére legyen állítva!
Következõ lépésként meg kell újítani a router IP címét.
Start menü\Kellékek\Parancssor-t indítsd el
Írd be:
ipconfig /release Ekkor az IP címre és subnet mask-ra nullákat kell írnia..
ezután írd be:
ipconfig /renew
ekkor az IP címre 192.168.2.xxx (valamennyi)-t
a subnet maskra 255.255.255.0 –t
default gatewayre: 192.168.2.1 –et kell listáznia.

Ezután ahogy az elõbb automatikus IP címre állítottad a helyi kapcsolatot, most állítsd a következõ IP cím használatára…
IP cím: 192.168.2.22 (a 22 helyére adhatsz bármilyen 2-254 közé esõ számot…)
Alhálózati maszknak: 255.255.255.0
Alapértelmezett átjárónak a 192.168.2.1 –t
És állítsd be alatta a „következõ DNS kiszolgálócímek használata”-nál a 192.168.2.1 –t
Az internet explorernél állítsd be az Eszközök\Internetbeállítások\kapcsolatok menünél, a LAN beállításoknál, hogy a proxykiszolgálónál ne legyen pipa (nálam sehol nincs itt…)
Ezzel a router be is lett állítva nagyjából. Az internet explorert indítsd el. Írd be, hogy http://192.168.2.1
A jelszó: smcadmin (meg lehet késõbb változtatni).. Van itt egy setup wizard. Ezt végig kell csinálni. Sok beállítást nem kell változtatni , igazából a felajánlott dolgok jók voltak nálam. Egyszer az internet settings-nél kell megadni a neted típusát. Ez gondolom nálad is PPPoE xDSL
Itt majd rákérdez a felhasználónévre, jelszóra. Azt kell megadni, ami „betárcsázásnál” is kellett. Elvileg a nélkülözhetetlen dolgokkal itt meg is vagyunk..


NEM ÉS NEM :( :(

jambi

(#1058) shev7 válasza Lackó86 (#1057) üzenetére


shev7
veterán

sztem probald ugy, hogy nem allitasz be kezzel ip-t ha manualisan mar kaptal a routertol

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1059) Lackó86


Lackó86
tag

sztem nem jó de már próbáltam...

jambi

(#1060) shev7 válasza Lackó86 (#1059) üzenetére


shev7
veterán

de mi nem jo? nem kapsz ip-t a routertol? vagy mi a gond?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1061) Whaskes válasza rdi (#1044) üzenetére


Whaskes
senior tag

ez jó, de mit tudok csinálni vele hogy tudjam használni a kártyát?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1062) 3psilon


3psilon
aktív tag

Helló van egy elég jófajta SMC wlan routerem.
Egy laptoppal szeretném használni, de mindig ''elmegy'' a hálózat, és újra kell kapcsolódni. Mindezt egy szobában a routerrel, a szomszéd szobában meg se mindig találja. LAN-on jól megy a router. A hálózat titkosítatlan, titkosítva a windows fel se akar menni.

Mi lehet a hiba?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1063) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sziasztok! És Boldog Karácsonyt!
Van nekem egy SMC WBR14G routerem, ezzel osztottam emg a netet tegnap. Na most vezetékről minden teljesen jó, viszont a wirelesst nem látja a laptop :( Be vna kapcsolva és elvileg be is állítottam, de nemtom mér nem látja. Ha valaki tud valamit ne tartsa magába :DDD thx

(#1064) Lackó86 válasza shev7 (#1060) üzenetére


Lackó86
tag

Nem tudom mi lehet a gond! a router nem akar kapcsolódni a netre..nem tudom miért
:(

jambi

(#1065) shev7 válasza 3psilon (#1062) üzenetére


shev7
veterán

titkositva azert nem akar felmenni, mert a win megjegyezte, hogy az egy titkositatlan halozat, es addig nem is fog, mig el nem tavolitod a preferalt halozatok kozul.

A ledobas meg lehet hogy p2p-ezel kozben?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1066) shev7 válasza Yushchenko (#1063) üzenetére


shev7
veterán

pont most allitottam be egy ugyan ilyen routert, a gond vagy veled vagy a gepeddel van, mert a quicksetup utan egybol volt net a laptopomon :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1067) nagand válasza KVamikaze (#1035) üzenetére


nagand
csendes tag

''Sziasztok, olyan USB-s eszközt keresek amire antennát lehet csatlakoztatni, vagy esetleg egy SMA csatlakozót be lehessen építeni. Régen mindha egy ilyen antenna beépítési linkem lett volna, de mind elveszett. Előre is köszönöm.''

Aszem te ezt keresed ;] :DDD

[link]

Tiszteletel egy lelkes wifi örült.

and

(#1068) 3psilon válasza shev7 (#1065) üzenetére


3psilon
aktív tag

Kösz a segitséget. És Boldog Karácsonyt! :)
Ja, nem úgy. Eleinte rögtön titkosítva próbáltam, és nem ment. (''várakozás a hálózatra...'')
Hát legfeljebb más is használja majd, aminek az esélye 0... mekkora 1 ilyen hatótávja? :S

Ja amúgy már 20 perce nem ment el a hálózat!! :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1069) shev7 válasza 3psilon (#1068) üzenetére


shev7
veterán

most uzemeltem be szuleimnel egy routert. A wifi bekapcsolasa, es a titkositas beallitasa kozott kb 2-3 perc telt el, de a log szerint egy idegen gep felcsatlakozott ez alatt az ido alatt :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1070) 3psilon válasza shev7 (#1069) üzenetére


3psilon
aktív tag

Na de kertvárosban? :D
Ahol a szomszéd ház is 15 m-re van, az egyik csóró, a másik külföldi? :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1071) shev7 válasza 3psilon (#1070) üzenetére


shev7
veterán

igen, pont kertvarosban tortent... szerintem te sem akarod, hogy barki aki arra jar belehallgasson az adatforgalmadba...

MOD: ha nincs utjaba vasbeton, akkor olyan 50-100 metert sztem siman at lehet vele hidalni- Szoval kuzdj meg azzal a WPA-val, mert nem haszontalan.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1072) Lackó86 válasza shev7 (#1071) üzenetére


Lackó86
tag

Jó h te már ilyen problémával küzdessz
az enyémet senki nem tudja orvosolni :S :( a router beállításom még MINDIG nem jó! :( be a fix ip választom az elején és későbbi beálnál a PPPeO t akkor connect van csak a netre nem akar csatlakozni!érdekes.... várom a jó tippeket! :)

jambi

(#1073) shev7 válasza Lackó86 (#1072) üzenetére


shev7
veterán

nyomj mar neki egy reset to factory defaultot. Asztan utana ne kattingass ossze vissza, hanem pppoe, felhasznalonev/jelszo. Ha nem megy nezd meg a logot. Ha baja van az MTU meretevel akkor vedd lejebb de ha 1480-as mtu-val sem csatlakozik, akkor vidd vissza a boltba, es szevasz. Amig nem tudjuk, mi a bajod, addig nem tudunk segiteni, szoval, ha van a rputerben ertelmes log, azt idemasolhatod...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1074) Lackó86 válasza shev7 (#1073) üzenetére


Lackó86
tag

INTERNET
Link Status CONNECTED
WAN IP 6x.16y.24z.1xy
Subnet Mask 255.255.255.0
Gateway 0.0.0.0
Primary DNS 6x.16y.24z.1xy
Secondary DNS 0.0.0.0
Home Network (LAN)
IP Address 192.168.2.1
Subnet Mask 255.255.255.0
DHCP Server Enabled
Firewall Enabled
UPnP Enabled
Wireless Enabled

jambi

(#1075) Lackó86 válasza Lackó86 (#1074) üzenetére


Lackó86
tag

DNS

A Domain Name Server (DNS) is an index of IP addresses and Web addresses. If you type a Web address into your browser, such as www.smc.com, a DNS server will find that name in its index and find the matching IP address: 161.88.242.11. Since your Service Provider may connect to the Internet with dynamic IP settings, it is likely that the DNS server IP's are also provided dynamically. However, if there is a DNS server that you would rather use, you need to specify the IP address here.


Domain Name Server (DNS) Address ? ? ? ?
Secondary DNS Address (optional) ? ? ? ? ide mit kell írni ha egyáltlán kell..

jambi

(#1076) shev7 válasza Lackó86 (#1074) üzenetére


shev7
veterán

a dns.t nem kell beallitani, mert azt kapod a szolgaltatotol, de amint latod gateway-t valamiert nem kaptal, anelkul nehezen fog menni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1077) Noxy válasza Lackó86 (#1075) üzenetére


Noxy
veterán

Domain Name Server (DNS) Address : Get Automatically From ISP
Az MTU + ne birizgáld 1492 a default.
Adsl.nél 3 dolgot kell csak be állítani
-1 Login: felh..név@szolgaltato.hu
-2 Password: ******
-3 LAN IP Setupnál: Use Router as DHCP Server
A hálókártya automatikus IP cimre legyen állítva.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1078) Noxy válasza Lackó86 (#1075) üzenetére


Noxy
veterán

Mod.
2X ment bocsi.

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1079) Lackó86 válasza Noxy (#1078) üzenetére


Lackó86
tag

akkor Automatikus IP a hálókártya és semmi babrálás aztán sima PPPOE t kell beállítani és ennyi...
hmm akkor miért nem megy?
vegyetek már fel msn re: ferrari1986_5c@freemail.hu KÖSZI!

jambi

(#1080) mr_ricsi válasza shev7 (#1056) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''de latod, megy az kezzel is, nem muszaj hasznalni ''
Igen, de kell valaki, aki meg tudja mondani, hogy a jó kis kézi módszer is ott van valahol elrejtve. Mert a M$ a használhatatlan sz.r varázslóit nyomja előtérbe.
Ha tudom, hogy érdemes keresgélni, akkor már megoldom a dolgot magam is.

Köszi!

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1081) Noxy válasza Lackó86 (#1079) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor nyomj neki 1hálózat beállítása varázslót. (egyéb->tovább->a felső)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1082) Lackó86 válasza Noxy (#1081) üzenetére


Lackó86
tag

nem megy....
már kezdek lemondani az egészről!
NAGY SZAR?, megpróbálom Kicseréltetni egy másik MÁRKÁRA! ki mit ajánl? max 22 ezerig! wifis 108 MBps legyen.. :) USB se árt! :)

jambi

(#1083) Whaskes


Whaskes
senior tag

emberek! azt senki nemtudja miért fagy ki a gépem egy smc wireless kártyával ha bekapcsolom nálla az antennát? smc2802w típusú. mit tegyek? eddig ki lett próbálva egy gigabyte k8ns lapal és egy abit lapal aminek nem tudom a pontos típusát, de 939 es és agp-s, ezekel rendben ment, de az enyémel nem akar :((( . rendszer: win xp prof.


[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1084) user12 válasza Whaskes (#1083) üzenetére


user12
őstag

A leglogikusabb, ami eszembe jut, az a tápegység. Talán gyenge ahhoz, hogy már azt is kiszolgálja.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#1085) T.Jones


T.Jones
tag

Sziasztok,van 1 wifi hálózat idehaza,és most vettem 1 gépet amit még szeretnék rácsatlakoztatni,namost ugye a router az ugy van beállitva h csak a beirt mac címeket engedje be,meg is néztem cmd-be ipconfig/all az uj gépen,kiadta a mac címet,beirtam a routerbe de amikor csatlakoznék akkor azt irja ki h nem tud csatlakozni és h lehet hatótávon kivül került a hálózat próbáljam újra,mikor 1más mellett van a 2 gép,vmi 5 let h hogy csinálhatnám meg vki?amugy nem egymás mellett lesznek csak most még,szal kábel nem megoldás!előre is köszi

(#1086) 3psilon válasza T.Jones (#1085) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nekem is pont ez a problémám. Csak nekem kétféle MAC szűrő van a menüben, az egyik csak a wireless-hez, a másik meg minden gépre a hálózatban. A másodikkal működik.
Sajnos ezt kell, hogy használjam, mert ha titkosítom, a Window$ nem hajlandó felmenni a hálózatra.Bullshit.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1087) zed44 válasza 3psilon (#1086) üzenetére


zed44
tag

Ugyanezzel talákoztam már egy smc wbr14g2 esetében. MAC szűrés + titkosítás együtt nem ment. Firmware frissítés megoldotta.

[Szerkesztve]

(#1088) Petes


Petes
tag

Az én kédésemre nem jött válasz:(

Még1szer röviden: Befolyásolja e a router milyensége a sugárzott jel erősségét?
Tehát egy canyon router és egy márkás pl Linksys router ugyanazon antennával elvileg egyformán sugároz vagy lehetnek eltérések?

(#1089) qtrica válasza Petes (#1088) üzenetére


qtrica
aktív tag

Jól gondolod, lehetnek külömbségek. Műszaki paraméterek között megtalálható.

Yoda Jr.

(#1090) 3psilon válasza zed44 (#1087) üzenetére


3psilon
aktív tag

ÚÚÚ köszi pont ilyenem van :D akkor megnézem

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1091) zed44 válasza Petes (#1088) üzenetére


zed44
tag

Nem ismerem a canyon routert, de nem kizárt, hogy beállítható kicsit kisebb v. nagyobb teljesítmény. Saját tapasztalatból annyit tudok Neked mondani, hogy az én alap USR routerem egy tetőtéri szobában van. Ha leviszem a notebookomat (HP) a pincébe, még ott is kifogástalan a kapcsolat (tehát 2 födémen keresztül). De a Te esetedben ez nem lehet garancia, mert ha a közeledben erős zavaró jelforrás van, akkor az nagyon leronthatja a hatótávolságot.

(#1092) 3psilon válasza Petes (#1088) üzenetére


3psilon
aktív tag

Szerintem ezt a paramétert a szabvány kell, hogy meghatározza. Tehát elvileg ugyanolyan erős jelet kell, hogy sugározzanak.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1093) Petes válasza qtrica (#1089) üzenetére


Petes
tag

Köszi! Tudnál név szerint ajánlani egy jó fajta wireless routert? Az entennám most egy Zyair ext-105 (remélem jól írom) az gondolom jónak számít de router kellene valami új
köszi előre is
Ja még ennyi hogy érdmes ennél erősebb antennával próbálkozni, ez most 5db-es de láttam a boltban 8asokat is, vannak ezek annyival jobbak hogy érdemes legyen beruházni?

(#1094) Petes válasza zed44 (#1091) üzenetére


Petes
tag

Nem semmi bárcsak nekem is ilyen erős lenne a jel.
Azért gondoltam hogy jobb router jobb jelet ad mert eddig a router mellé adott canyon vevővel próbálkopztam, most hogy az új notebookomban van WLAN sokkal jobban veszi a jelet és olyan helykről is tudok csatlakozni ahonnan eddig nem sikerült

(#1095) qtrica válasza Petes (#1093) üzenetére


qtrica
aktív tag

Nem ajánlanék, mert csak itt a fórumon belül is több fajtára esküsznek. Nekem D-link műkszik itthon. 3dB az rengeteg különbség.

Yoda Jr.

(#1096) God Vazzeg válasza Yushchenko (#1063) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3 napja lőttem fel egy ilyet netre, és simán megy azóta is, torrent és dc mellett is, van rajta egy gép kábelen, és egy wifin :U Minden ok. Szerintem reseteld ki a modemet fullra, oszt varázsolj egyet, az a biztos, 5 perc alatt megvan ;) :R

(#1097) God Vazzeg válasza Whaskes (#1083) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Másik pci, illetve driver csere! Próbáld újabb vagy egyel régebbi driverrel, vannak ilyen pici ''bugok'' ;)

(#1098) 3psilon válasza shev7 (#1071) üzenetére


3psilon
aktív tag

Hát, csak nem megy az a WPA, csak titkosítatlanul... bár érdekes, amióta beraktam azt a MAC szűrőt, hogy csak az asztali gépünket és a laptopot engedje fel, a security log megüresedett pedig eddig egy halom nemtommilyen bejegyzés volt benne :DDD

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1099) Whaskes válasza God Vazzeg (#1097) üzenetére


Whaskes
senior tag

próbáltam én minden félével.... újabb, régebbi driver, másik slotban... az összes winyót levettem a rendszerről, csak a rendszer winya maradt, még az írót is hangkarit is kivettem még az 1ik memóriát is, de úgysem ment.... :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1100) csibor


csibor
őstag

Hogyan tudom,illetve hogy tudom megnézni,állitani a vezeték nélküli hállózatom sebességét?A router Zyxel 334wt;asztali gép Ralink rt2500;noti MSI 670x.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.