Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) mdraco válasza ΞΔGLΞ (#92800) üzenetére


mdraco
őstag

És miért nem jó egy csúcs iOS vagy android? miért nem lehet elszakadni ettől a platformtól, ha ennyi gondot okoz? bocsi, hogy ilyenbe belekérdezek :)

(#92802) k-adi válasza mdraco (#92801) üzenetére


k-adi
nagyúr

miért, miért... hát mazochista , nem tűnt még fel?

(#92803) ΞΔGLΞ válasza mdraco (#92801) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

miért nem lehet elszakadni ettől a platformtól, ha ennyi gondot okoz?

A morbid kíváncsiság talán az oka, hogy mi lesz ennek a vége. :)
Egyébként a másik kettőt azóta használom, amióta egyáltalán léteznek, mint ahogy ezt a fost is, ami valamikor tényleg nagyon jó volt. De tönkrecseszték, nincs már ezen mit szépíteni.

Ájfonny hétről is van ilyen valahol...Egyébként a legkevesebb hiba azzal van, csak működik ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#92804) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#92802) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak addig voltam mazo lol, amíg fasztringen voltam, igaz majd másfél évig.

(#92805) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#92803) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

'...A morbid kíváncsiság talán az oka, hogy mi lesz ennek a vége..."

Akkor meg ne mérgelődj, dőlj hátra és élvezd! :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92806) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#92805) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már nem mérgelődöm, csak megjegyeztem, hogy volt egy restart, meg BT fagyás és vár egy WDRT.
Baszki "csetbe" nem tudok érzéseket generálni! :DDD Jókedvűen írtam, na : D

(#92807) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy elfogadható ringtone-maker programot?

Köszönöm!

Kin

(#92808) Joker88 válasza Kin Tan Te (#92807) üzenetére


Joker88
őstag

audacity pl ..

megszerkeszted, majd mented mp3-ba , majd a kapott fájlt bemásolod a telefon memóriájában lévő " ringtones" mappába..

majd a telefonon a gépház/személyreszabás/hangok-nál kikeresed..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#92809) this is life válasza Kin Tan Te (#92807) üzenetére


this is life
Ármester

A nokia fele ringtone maker miert nem jo ? Azzal is vaghatod a szamot es bele helyezheto ,mentheto a ringtone mappaba vele ...[link]

Eagle

Szep a telefonod , kar hogy win fut rajta ;] :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92810) karway


karway
csendes tag

a halotton a temetés előtt még csinálnak egy kis ránc felvarrást :)
[link]

Never Settle

(#92811) tomboy0013 válasza karway (#92810) üzenetére


tomboy0013
veterán

Biztos nyitott koporsós temetés lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#92812) this is life válasza karway (#92810) üzenetére


this is life
Ármester

A neon project mar a grooveban lejott rs1 rp agon tobb mint egy honapja ...vsz ez a funkcio menti meg a plattformot ... ;]

Tomboy
Ez ovon aluli utes volt :DD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92813) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Tegnap este frissített a telefonom, ma reggel folyton újraindult, a microsoft ezért lockolta (újraindításért lock WTF?), de németországban vagyok, ezért lockolta az accountomat is, amikor be akartam lépni egy laptopról, hogy feloldjam.

A rohadt életbe már, hogy ez mindig kicseszik velem. GYŰLÖLÖM MÁR
Olyan jó volt régen, egyszerű volt és működött...
Felrobbanok. Nincs telefonom.

MOST veszek egy másikat és soha többet ez a szar.
Mikor megvettem tök jó volt, azóta teljesen elcseszett lett.

(#92814) zsamiatt válasza CyberPunk666 (#92813) üzenetére


zsamiatt
őstag

mi van?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- Érdeklődés privátban!

(#92815) CyberPunk666 válasza zsamiatt (#92814) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Frissítés után bekrepált a telefon, ezért folyton újraindult magától.
Ezért a microsoft lockolta a telefon. (most komolyan azért lockol telefont, mert az újraindulgat? NORMÁLIS?)
A lockolást az accountba számítógépen belépve lehet feloldani.
Ismeretlen helyről, külföldön, próbáltam belépni az accountba, hogy feloldjam.
Lockolta a microsoft az accountot, mert ismeretlen helyről próbáltam belépni.

Az accountot nem tudom visszaszerezni a telefon nélkül, a telefont nem tudom visszaszerezni az account nélkül.

Btw megoldottam úgy, hogy bekapcsoltattam az otthoni gépemet és távoli asztalival feloldottam (az otthonit ugye ismeri, onnan enged belépni), mintha otthon lennék, de azért elmehet a microsoft a jó édes anyjába. Ha nem tudom így megoldani, akkor itt maradok külföldön telefon (+ugye gps) nélkül.

Az emberek hány százaléka tudj ilyen helyzetben egy gyors otthoni távoli asztalit csinálni?

Megrendeltem az új telefonomat, ami már nem windowsos lesz, pedig az első wp8-as hullám óta ezen a platformon vagyok, de betelt a pohár az utóbbi 1 évben.

Vége az atom stabilitásnak, a gyorsaságnak...
Én kimondottan szerettem, hogy kicsit fapados és cserébe gyors, de ez már a múlté.

[ Szerkesztve ]

(#92816) moleculez válasza CyberPunk666 (#92815) üzenetére


moleculez
veterán

Az kemény...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#92817) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tegnap vettem négy pár zoknit és rájöttem, hogy miért nem fejlődik a rendszer és mibe öli az Ms a pénzt:

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92818) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#92817) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen fejlesztések vannak rá?
Nem lesz büdös 1 hetes használat után sem? :DDD

(#92819) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egy "elégedett" ügyfél a sok közül, a még mindig lesz@rt hívásvárakoztatás-jelzésre reagálva:

"Az egész MS ökoszisztéma felmenőit, hogy ezt fél éve nem lehet megoldani! Szánalmas egy bagázs! Visszaéltek az ember türelmével szemétládák! Semmi nem történik, hiába jelenthetjük százszámra az idétlenebbnél idétlenebb hibákat amikért nemhogy az egyetemről, még a középiskolából is kirúgtak volna, ha ilyet adok ki a kezem közül! Dilettánsok gyülekezete!"

Nos, ő sem komplett, hogy emiatt írogat...

Van-e itt valaki, aki elhiszi, hogy ez meg lesz csinálva a többi másik "mittomén" már mennyi hülyeséggel együtt?

(#92820) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#92818) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Max kap egy wdrt-t😁 Meg gondolom már készül egy stoppoló app,s büszkén mondhatjuk, hogy ez se drodidra, se ios-re nincs😁

[ Szerkesztve ]

(#92821) domojko válasza ΞΔGLΞ (#92819) üzenetére


domojko
senior tag

Részemről befejeztem a wp-t. 735-re felraktam a Cu-t. Tegnapig volt rajta. Siralmas. Wdrt és maradt a 8.1. Azzal legalább működik a hívásvárakoztatás is. Július óta elégedetten használok egy iPhone SE-t. Szvsz ég és föld. A 735 pedig végleg megy a fiókba tartalék telefonnak. Kizárólag telefonálásra, mert szinte másra már alkalmatlan.

(#92822) CyberPunk666 válasza domojko (#92821) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Jelen állás szerint még 1-2 frissítés és már arra sem lesz alkalmas.

(#92823) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#92820) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként az MS, a "mi" cég..izé nevünk..mindegy..rövidítése is. De nem zoknikat gyártunk! :DDD

(#92824) domojko válasza CyberPunk666 (#92822) üzenetére


domojko
senior tag

8.1-re már nem jön frissítés, így telefonálásra tökéletes. ;) :)

(#92825) this is life válasza domojko (#92824) üzenetére


this is life
Ármester

Rs1-re nyugodtan frissitheted , azzal semmi nagy gond , kiveve a hivasvarakoztatast, amugy rendben teszi a dolgat a CU(mi) update meg a x40,x50 szeria boldog tulajdonosainak kivaltsaga ... Ugye Eagle a CU update csak oromot es boldogsagot okoz :DDD ;] :W

Zsoltzsolt

Ha elromlik a zoknid (szag alapjan) annak majd BDRT kell majd (budos zokni recovery tool) mas neven mosogep :)

Amugy nem ertem a panasz aradatot a 640 topik nehany lakoja szerint patent a rendszer :D , megkaptam tulok a magamet ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92826) moleculez


moleculez
veterán

Milyen jó kis családias ex wp-s offtopic lett itt😍😁
#92825 BZRT :DDD

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#92827) this is life válasza moleculez (#92826) üzenetére


this is life
Ármester

Erdemi dolgokrol nem tudunk beszelni , mert az nincs csak egyre rosszabb rendszer ami a zartsaga miatt nem is javithato hazilag... itt legfeljebb azt targyalhatjuk ki hogy epp mit qrnak/tak el megint...
Uhhh elirtam tenyleg BZRT kell majd zsoltzsolt ms zoknijanak ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92828) ΞΔGLΞ válasza domojko (#92821) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem csodálom, ha valamihez nem kell hozzányúlnom, az a hujekocsog apple telefon.
Működik, stabilan és gyorsan. igaz előbb lemerül, mint az S7edge, vagy s8+, de nálam már az is jó, ha egy készülék kibírja estig. A Samuk kibírják, az ájfon7 már du 2 fele tölteni kell egy reggel levett töltőről, ha arról beszélek. És nálunk rengeteg a pofázás...de ott a töltő és ennyi. A lényeg a stabilitás és a működő applikációk, a többi nem érdekel.

-----------

(#92827) this is life

BZRT mi? Na, te is (ki)pihent vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92829) k-adi válasza ΞΔGLΞ (#92828) üzenetére


k-adi
nagyúr

az ájfon7 már du 2 fele tölteni kell egy reggel levett töltőről, ha arról beszélek

azért ez elég meredek.. egy kva drága telefontól többet várnék

(#92830) this is life válasza ΞΔGLΞ (#92828) üzenetére


this is life
Ármester

Hat este mar 11 fele aludtam , megtette a hatasat a 7 ora alvas :DDD , amugy mi a gond a bzrt-vel azzal az eszkozzel hozzuk vissza a zoknikat alaphelyzetbe :DDD ..
Amugy meg miert ne vidamkodnek , lenyegeben bucsut intttem a plattformnak , sajat telefon mar nem ms OS-t futtat ... tisztabb ,szarazabb,furgebb erzes :) igaz mar ezen is volt alaphelyzetbe allitas mert kisse tul toltam a biztonsagi beallitasokat , oszt nem akart egy ket dolog mukodni , es kepzeld a hr nem okozott gondot :) ....

K-adi
A soc-hoz kepest kicsi az akksi a szifonban ... nekem mas marka de egesz nap nyuzhatom nonstop es este meg boven marad delej az akksiban :) ezen a tren a 735 se volt rossz , de mostani telefonom csunyan lealazza , a ragott almat meg plane :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92831) Kin Tan Te válasza this is life (#92809) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Köszönöm a tippeket!
A ringtone maker bevált. Kicsit fapados, de telefonon nem is menne sokkal összetettebb app.
Elleszek vele.
üdv

Kin

(#92832) Kin Tan Te válasza Joker88 (#92808) üzenetére


Kin Tan Te
tag

:R

(#92833) this is life válasza Kin Tan Te (#92831) üzenetére


this is life
Ármester

A ringtone maker egyszeruen teszi a dolgat , semi csili-vili csak szimplan jo , hala az egykori nokia sw fejlesztoknek (mert ez se az ms alkotasa) ,,, utana fajlkezelovel ki tudod menteni a csengohangokat amit keszitettel a telefon ringtone mappajabol es kesobb mar csak pc-vel kell bemasolni ahol volt ha esetleg hr vagy wdrt miatt megint rendszer belakas lenne .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92834) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#92829) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ebben van, kb 5-6 óra beszélgetés, plusz a háttérben minden megy (BT WIFI ADAT GPS NFC ami csak lehet) és folyamatosan szinkronizál oda-vissza a gépekkel, plusz a partnerekkel, akár még skype-on is. Ez teljesen jó.

Az átlagos használat nem ez, azzal elmegy majd 3 napot is. Az "átlaguser" használat más. Persze benne van a pakliban, hogy az akksi gyengült már.

(#92835) domojko válasza ΞΔGLΞ (#92828) üzenetére


domojko
senior tag

Ez igy van. Csak használom, nem kell trükközni, nem kell wdrt, nem kell hr, nem kell semmi hókusz-pókusz. És villámgyorsan azonnal teszi amit tennie kell. Nem írja h folyamatban, kérem várjon, és minden működik. Mert ez ilyen sz@r. ;) Nagyon meg vagyok elégedve az SE akkujával. Nálam többet bír mint a 735.

this is life: Rs1-en voltam sokáig. Elég volt abbol is. Marad tartalék telefonálós telefonnak a 735 :)

[ Szerkesztve ]

(#92836) Bogyó bá' válasza domojko (#92835) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én a Lumia 650-nel vagyok így: ez még sem HR-t, sem WDRT-t nem látott szűk másfél év alatt.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92837) k-adi válasza Bogyó bá' (#92836) üzenetére


k-adi
nagyúr

Enyém se látott (lumia925), de amikor kellett volna, már késő volt neki. :DD

(#92838) Tökkentyű válasza zsoltzsolt (#92792) üzenetére


Tökkentyű
csendes újonc

Ovisok vagytok :) ! 1968. Ez majdnem 50 éve. Pontosabban 49 éve.

[ Szerkesztve ]

(#92839) domojko válasza Bogyó bá' (#92836) üzenetére


domojko
senior tag

Nem szeretnék senkit téríteni. Kivánom h használd egészséggel, elégedettséggel sokáig.

(#92840) Blue Eagle válasza Tökkentyű (#92838) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hát... ez elég nagy gáz. 😋

(#92841) cal84


cal84
tag

(#92842) Bogyó bá' válasza cal84 (#92841) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezek azt a platformot is simán tönkre fogják tenni. ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92843) cal84 válasza Bogyó bá' (#92842) üzenetére


cal84
tag

Én amióta droidra váltottam, azóta csak a skypeot használom tőlük. Nem igazán akarom támogatni őket. Megvan még a lumia is, egyszer 2 hétig azt kellett használnom (win10) de én még ennyi hibát egy oprendszerben nem láttam. :(

(#92844) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ma halozati hiba van? Alig tudok telefonalni (telekomrol).

(#92845) Blue Eagle válasza turbulencia8 (#92844) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Wanna Cry rombol😛
Volt szerencsém hozzá, volt kollégám sikeresen abszolválta.

(#92846) scyllarus válasza turbulencia8 (#92844) üzenetére


scyllarus
veterán

A Vodánál tuti van hálózati gond, a cég kapott róla értesítést, és küldte a céges telefont használóknak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92847) A Zéé válasza turbulencia8 (#92844) üzenetére


A Zéé
addikt

Telekom
Vodafone

Just a simple Lineman...

(#92848) ΞΔGLΞ válasza cal84 (#92841) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom hányszor írtam már, hogy droidra melóznak. Szóval, ez csak az Index-nek hír, nekünk annyira már nem. :)
Várom azt a bejelentést is, mikor hírértéke lesz, hogy a DEX=MS.

---------------

(#92842) Bogyó bá'

Áhh azt nem, oda minőségi fejlesztések készülnek...régóta. :D

[ Szerkesztve ]

(#92849) this is life


this is life
Ármester

Nagy a csend ,csak nem mindenkinek hibátlanul működik a telefonja ? Ha így van akkor az örömteli 😁

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92850) zsoltzsolt válasza this is life (#92849) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A lóf@szt😁, csak már a bugokat írogatni is unalmas. Edge villódzik, sokszor görgetés közben befagy úgy 3-4-8 másodpercekre napi többször, stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.