Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92851) starr válasza zsoltzsolt (#92850) üzenetére


starr
őstag

Nálam nem csinál ilyet az Edge. Szóval tökéletes. :D
Egyedül a Youtube videók teljes képernyős nézeténél, ha felkvőre állítom villog. Olyankor vissza állóra, majd újra fekvőre, és tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#92852) zsoltzsolt válasza starr (#92851) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nemcsak Edge közben közben fagy le, sokszor úgy, hogy csak hr segít, hanem random módon. De lehet a telefon otthon öregszik 🙂. Most lesz 27-én két és fél éves és egy hónapos 🙂

[ Szerkesztve ]

(#92853) starr válasza zsoltzsolt (#92852) üzenetére


starr
őstag

Nekem csak 1,5 éves, de ezidő alatt 3 évet öregedtem. :)

(#92854) zsoltzsolt válasza starr (#92853) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

🙂 mondjuk, hozzátenném, hogy még egy mobiltelefonom se bírta két évnél tovább.🙂

(#92855) Blue Eagle válasza zsoltzsolt (#92852) üzenetére


Blue Eagle
őstag

L930 a világon semmi probléma. Youtube teljes képernyőn sem, semmi akadozás sehol. Egy olyan gondom van, hogy nem tudok letölteni egy nagyobb méretű játékot, arra rinyál, hogy nincs elegendő szabad hely. Ez nem igaz, mert 24 GB szabad a belsőn.

(#92856) Spet válasza this is life (#92849) üzenetére


Spet
addikt

Pár napja kicsit túlmelegedett a 735 (tököm tudja mitől, buszon használtam, céges telóról szívtam a mobilnetet), kikapcsolta a kijelzőt pár alkalommal, majd vissza.

Azóta ilyet nem produkált hasonló tünetet (lekopogom).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92857) jr1994


jr1994
addikt

Üdv!
Nem voltam képben a WP helyzetével, elég szomorú vagyok hogy ennyire durva a helyzet. Egy kis Lumia 530-at használok több mint két éve, és szívesen váltanék valami nagyobbra (830 már 25000 forint körül van aprón), de így :(
Valószínűleg az lesz hogy nézek valami bugdroidot, az 530 meg megmarad gps-nek...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92858) tomboy0013 válasza jr1994 (#92857) üzenetére


tomboy0013
veterán

GPS-ként se sok haszna lesz egy droidos teló mellett.

(#92859) ΞΔGLΞ válasza jr1994 (#92857) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem voltam képben a WP helyzetével,

bugdroid?

Ezek szerint mással sem vagy képben, mert...

Tényleg le vagy maradva, a kocka 180 fokot fordult és elég régóta ráadásul. Ha van is, vagy felüti a fejét valami bug, droid és ios alatt is pár napon belül ott a javító update. Ellenben az MS nem javítja, vagy még bugosabb lesz és/vagy lesz helyette másik 4, meg meg meg... takaradjmárlearendszerrőlteszerencsétlenátvertmarharépa a mottója. Nem lehet ezt szépíteni sehogy már...

(#92860) Vegha


Vegha
senior tag

Nekem az értesítések nem működnek néhány napja, de tökre random módon. Először a Realarmé, aztán a gyári Alarmé, ma meg az Outlyuké.
??

(#92861) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#92859) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Frissítés hetente? Még mindig adnak el 5.0/5.1-gyel úgy droidos telókat, hogy soha az életben nem lesz rájuk újabb főverzió....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92862) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#92861) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Applikációról van szó és annak esetleges hibajavításáról. Volt c5 ultra-m, 5.0, visszagondolva is még mindig kiröhögné, pl az s7edge "táccsvíz" hülyeségét. A sony brutálisan ért hozzá, hogyan kell a kódokban turkálni és egy 70 ezer körüli antutu hardveres készüléket vajsimára gyúrni rendszerileg a stabilitás mellett. Akkor mi az retkes ....izéért kellene rá frissítés... :)

(#92863) pprod94 válasza ΞΔGLΞ (#92862) üzenetére


pprod94
aktív tag

A Sony, tényleg? Mikor OTA frissítés után SD kártyától systemui leáll? No meg Xperia Z laggol, mint a bűn? :DDD Ne viccelj már...

(#92864) ΞΔGLΞ válasza pprod94 (#92863) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szar telefonod volt (Z), főleg user error-ral karöltve! : D
Talán látszik (még) melyik típusról írtam...Manapság, illetve jó pár éve ilyen nincs már sony-éknál..

[ Szerkesztve ]

(#92865) T. I. válasza pprod94 (#92863) üzenetére


T. I.
senior tag

Sony Z2 6.0.1-en nem laggol, az tutti, pedig izzasztom 3D online fps-sel is. Bugdroid? Ammá mikó vót? :) 2017 van, lag/bugszegény időket élünk androidon. Olyan smooth a sys, mint feleségem Lumia1020-asán, csak épp "okosabb".

(#92866) w.miki


w.miki
veterán

Program (WhatsApp) telepítésben tud valaki segíteni?
Az áruházban rá tudok kattintani, de nem indul el a letöltés, csak várólistára kerül.
Letöltés indítását is hiába nyomom semmi nem történik. Mi lehet a baj? Miért nem indul ez el?
Lumia 830 RM-984_1027, Win 10 Mobile 1607, 10.0.14393.
Dátum, és idő jó, automatikusan van. Wifi megy.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92867) duo válasza ΞΔGLΞ (#92864) üzenetére


duo
őstag

mondjuk az is szégyen volt. azért nem kétfilléres cucc volt a Z a maga idejében.
(nekem xperia U-m volt . nagyon szép kompakt készülék, szép kijelzővel, de novathor csipszettel. és fos főverziókkal.fujj. akkor váltottam lumiára)
de egyébként nem szeretem a sonyt- ANNYI felesleges cuccal tömi meg a telefonjait, hogy az borzasztó.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#92868) ΞΔGLΞ válasza duo (#92867) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Régebben valóban volt ez és elég durva jelenség volt a sony-nál, de az már történelem. Nincs már felesleges cucc alapból, de ha felrakod, akkor is jól működnek. A legjobb rendszereket manapság szinte ők gyúrják a huawei, xiamomi, oneplus, elephone-nal karöltve. Ezek után kullog az elcseszett rendszerével a samsung, de még maga a gugli is. Az s8+ egyszerűen egy trágyadomb, naponta tapasztalom, micsoda ökörségeket generál 300 ezerért, a felét éri, de több, mint negyed milláért még mikrolagg se legyen, de van. Képtelenek jó rendszert kódolni alá. Röhej! És emiatt képesek kölcsönbe verni magukat ráadásul jó sokan. Persze, hogy ilyenkor nem lehet negatív kritikát írni, mert sértve érzik magukat.

Ha nem telik rá, ne vedd meg, ennyire egyszerű!

(#92869) duo válasza ΞΔGLΞ (#92868) üzenetére


duo
őstag

ez így van, de a piackonform logika meg nem ezt mondja. "akkor vagy ember ha birtoklod ezeket a cuccokat mindig újabbat, és mindig lehetőleg egyel nagyobbat mint amekkora a kereted." amikor az összes emberi érték ennek a szürőjén (pénz, fogyasztás) keresztül artikulálódik, amikor már nem instrumentális érték hanem egyetlen abszolót érték, akkor ne csodálkozzunk ha kis túlzással providentből lesz a zászlóshajó.
------------------
a touchwiz meg. na.izlés dolga, de annyi pénzért amiért egy jobb laptopot kapsz, ne laggoljon már. ez olyan mintha van egy 180paripás Land Rovered, de ki van öntve a csomagtartó meg a hátsó utastér ólommal. a paripák elviszik, de IFÁt előzni forgalmi helyzetben nem ezzel fogsz.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#92870) Blue Eagle válasza duo (#92867) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Az Xperia U megjelenésekor a SoC már akkor sem volt egy új darab. Az android verzió? Hajaj! 2.3.7 az kemény vót, aztán megkapta az ICS-t. Ezzel már lehet nem volt smooth.

(#92871) scyllarus válasza w.miki (#92866) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma én is így jártam másik alkalmazással, többel is. Ez valami Áruházas probléma lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92872) scyllarus válasza scyllarus (#92871) üzenetére


scyllarus
veterán

És közben a fiam 4.4-en ragadt 2 éves Huawei telóján frissítem a felkínált 17 alkalmazást a legfrissebbre.
FB, Messenger, Gmail.... És vérzik a szívem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92873) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, új tünet, frissíteni sem enged. (Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újra próbálkozunk)
Szerintem elunták, hogy van a világon 1000 fanatikus, aki nem hajlandó letenni windowsos telefonját, és inkább lekapcsolták a szervereket :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92874) A Zéé válasza scyllarus (#92872) üzenetére


A Zéé
addikt

mondjuk amíg az előző munkahelyemen droidos volt a céges telóm, engem kimondottan zavart, hogy kb. 2 naponta frissíteni kellett a Youtube-ot, a Gmail-t, a Google-t, meg a Play Áruházat.
A mostani helyemen egy Nokia 220-at nyúzok, ezzel nincs ilyen gond :D

Just a simple Lineman...

(#92875) Kin Tan Te válasza starr (#92851) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Üdv!
Ugyanez a helyzet nálam is a youtube videók tekintetében, de most már - hála a hsz-ednek - tudom a megoldást.

Kissé megnyugodtam és nem is. Egyrészt jó hír, hogy nem a kis 640-esemmel van a bibi, hanem általános a probléma, másrészt nyugtalanító, hogy nem a 640-esemmel van a gond, hanem a probléma általános...

Kin.

[ Szerkesztve ]

(#92876) pprod94 válasza ΞΔGLΞ (#92864) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem nem volt szerencsére, nem szerettem a Sonyt. Láttam milyen modellről írsz. A Z-nél viszont nem kellett volna ilyen bakikat csinálni, akármit is írsz! No de legalább most már jó SW-t írnak a saját kameramoduljokhuz.. Ja nem :) Igen feltűnt, hogy más modellről írsz egyébként. Ez nagyon off, csak említettem azért. MS-ből nekem is elegem van, szépen megoldották, hogy duplikáljaaz ikonokat meg beállításokban gondolkodik. Pedig eddig semmi bosszantóbb bug nem jelentkezett nálam. Kár...

(#92877) Blue Eagle válasza scyllarus (#92873) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Androidnál az egyik gond az, ha régi a vas és nyilván ezzel együtt az OS, akkor a legújabb verziós telepített appok egyszerűen megfolytják a készülék erőforrását. Ez mellett az akkuidő is csökken, tehát azt vallom, hogy a készülékkel és/vagy OS verzióval kb. egyidős appokat az igazi futtatni ahhoz, hogy gördülő rendszert kapjunk. Mert kérdem én: Kb 2 évvel korábbi chrome apk miért volt csak 20 MB, most meg miért 50 MB? Nyilván kicsomagolnám meg is tudnám nagyjából, de nem akarom.

Na csak azért írom ezt Neked, ne vérezzen a szíved, mert könnyen a 2 éves teló fog vérezni.

(#92878) tomboy0013 válasza A Zéé (#92874) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért pisztolyt tartottak a fejedhez hogy frissíts vagy mi? :D

(#92879) Vegha válasza A Zéé (#92874) üzenetére


Vegha
senior tag

Hogyhogy "kellett" ? Mióta kötelező az alkalmazás frissites bármelyik platformon is ?

Blue Eagle: Teljesen egyetértek.
Az emberek olyan könnyen megeszik ezt az "ingyenes" appfrissitesi maszlagot, hogy ez hajtja a mobilipart. Pontosabban hogy nem tűnik fel nekik hogy mennyivel tovább tudnak használni a telefont ha meghagynak a stock rencert. En a Defy+t is mindig a gyári verziora állítottam vissza, másnak ertelmet sem láttam. A mai napig hozza az akkori élményt. Erre vettem egy olyan rendszert, amit viszont tényleg kötelező updatelni... Többet ilyen nem fog elofordulni : )

[ Szerkesztve ]

(#92880) A Zéé válasza Vegha (#92879) üzenetére


A Zéé
addikt

és (#92878) tomboy0013

Ja, minden nap felhívtak a Googletól, hogy "látom ám mit nem csináltál még meg, te paraszt!"

nem, amúgy csak szimplán zavart, hogy ott volt a jel a felső sávban, meg mellé a sikertelen letöltés jele (mert szerencsétlen J1-nek sosem volt elég tárhelye), meg még a notif centerben is ott volt mindig.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#92881) tomboy0013 válasza A Zéé (#92880) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mintha nem lehetne kikapcsolni a play-ben hogy automatikusan frissítésen meg értesítést dobálják ezt most úgy írod. Ez hívják user error-nak.

[ Szerkesztve ]

(#92882) scyllarus válasza Blue Eagle (#92877) üzenetére


scyllarus
veterán

Látom mindkét gyereknek ugyanolyan van, hidd el, nem vérzik az, pörög rendesen az új appokkal is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92883) A Zéé válasza tomboy0013 (#92881) üzenetére


A Zéé
addikt

automatán nem szeretem, ha bármi is frissít, ez saját hülyeség. Nem is tetszik a mostani w10 rendszerben (asztalin sem). Amúgy tök mindegy, valóban user error -vagy még inkább szimplán csak hülye user szokások- volt.

De a lényegen nem változtat: attól ,hogy folyton jöttek a frissítések hozzá, az a konkrét telefon még akkor is használhatatlanabb volt, mint a hasonló összegért beszerzett Lumia 650-em, amihez valóban, ugyanannyi idő alatt tized annyi frissítés jött.

Just a simple Lineman...

(#92884) this is life válasza A Zéé (#92883) üzenetére


this is life
Ármester

Reszben igazad van , mert anno a galaxy tabomon pl a dolphint hasznaltam bongeszesre , es ahogy jottek a frissitesek ugy lassult es valt egyre darabosabba a browser , azota droidon csak kezzel frissitek , de ez van,volt wp/w10m eseteben is . Sot w10m alatt sokkal rosszabb a helyzet mert a rendszer frissitest nem lehet tavol tartani csak trukkozessel,mikozben droidon ez mellozheto .

Eagle
Ne savazd mar ennyire ezt a x@rkupac rendszert , valahogy az ms-nek le kell rola szoktatni az embereket es ehez minden eszkozt be is vetnek pl alfa/beta CU update amit megkerulni kicsit nehezkes az arra kivalasztott tlefonok buszke felhasznaloinak .. Emlittted jo parszor a kinaira szinezett kepeket ,na vegre az asszony 640-e is produkalja mar. Az o telefonjan az elso bekapcsolas utan mar csuszott is fel anno az rs1 ,se hr se wdrt es eddig semmi gond nem volt , de most a kamerat utolerte a vegzete ..amugy tovabbra is rs1-en van .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92885) this is life válasza this is life (#92884) üzenetére


this is life
Ármester


A gyerkőc a 640-el lefényképezve...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92886) Blue Eagle válasza this is life (#92885) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hoppá mi ez a tankos kép? Csak nem vagy tank fan? A kép minőség nem a legjobb mi?

(#92887) zsoltzsolt válasza Blue Eagle (#92886) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De ez jó kép, az Ms ilyennek szereti :DDD

(#92888) ΞΔGLΞ válasza this is life (#92885) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szép gyerkőc, grat! :) De...
Ez egy átverés! :DDD Rájöttem ám!
Kompenzálva van, illetve elterelve azzal a sárga "izével", hogy valójában mennyire elqrja a képet a szofver, illetve az MS.

(#92889) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#92887) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 950-es topikból loptam ezt a hírt, vagy mit.
A WP nem halt meg, továbbra is támogatjuk meg ilyenek...

Pár megjegyzés:
Most újra WP lett, WM helyett? Vagy most mi van? lol
JB-nak azt sem kell elhinni, amit kérdez, de tegyük fel igazat mond. :DDD
Szóval, most, hogy alig maradtak már a platformon, kb valamit rakjatok le az asztalra is, hátha elkezdünk hinni. (bugok, hibák, használhatatlan kamera és megszűnő applikációk ellenkezőjét)
------------------

A legjobb:

Amikor bevallja, hogy miért a droid és az ios alá dolgoznak főleg (amit eddig is tudtunk) és a saját platform van konkrétan letojva!
Ezt érezzük is rendesen hosszú éve már, ezek után, hogy lehet ekkora marhaságot kinyilatkozni a világ felé?
A legtöbb milliárdos "igazmondó", külön agytrösztöket fizet meg azért, hogy a hazugság hihető legyen, talán az MS-nak pont nem ilyenen kellene spórolni. JB meg ehhez is idióta, hogy átgondolt és hihetőbb dolgot köpjön a szánkba.

"A Microsoft az Androidra és az iOS-ra összpontosít, mivel a felhasználók több ilyen eszközt használnak, mint Windows telefont."

Többet?
Így is lehet fogalmazni... de helyesen...Több milliárdos az eltérés, csak droid-ra.

“Továbbra is támogatni fogjuk a Windows Phone-t.”

[ Szerkesztve ]

(#92890) this is life válasza Blue Eagle (#92886) üzenetére


this is life
Ármester

A kep minosege gyalazatos , a wp8.1 korszakahoz kepest , nem pancelos fan ,csak a hetvegi vasarban kint voltak a honvedseg kotelekebol , o meg be kuncsorogta magat :)

Eagle
Koszi a dicseretet , sokat dolgoztam rajta hogy ilyen szep legyen (mar mint a leanyzo ) :DDD az ms meg azon dolgozik hogy az elmeszult kep sargasaga a minion szintjere keruljon ... ennel anno meg a nokia n70 is ezerszer szebb kepet keszitett...
Belfiore meg nem tudom minek vetit a wp.wm renszert illetoen , mondanak ki hogy sorry ennyi volt jo tavasszal game over, a megmaradt frissitheto keszulekekre pedig normalisan ossze raknak az os-t , igy legalabb gerincesen zarnanak le egy korszakot. Lebeghetne a szemuk elott anno ahogy a sega allt dreamcasthez , ok kimondtak hogy vege a mesenek , megis az osszas nagy cim,AAA jatek utana jott. Nem sz.pattak le tizenegynehany millio felhasznalot (lassan az ms-nel se lesz tobb )

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92891) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#92889) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"...kb valamit rakjatok le az asztalra is, hátha elkezdünk hinni."

Mit akarsz hinni? Te nem egy új, drága MS telefont akarsz venni (ha nekiállnának jobbítani a rendszerüket), hanem egy már kifizetettet tovább használni. Ebben nekik mi lenne az üzlet, miért tennének egyetlen kapavágást is? :F Ők is bebukták, mi is bebuktuk. Ez csak egy kis balzsam a sebeinkre...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92892) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#92891) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az USA hírekben megemlítik, hogy hamarosan jön a Surface phone, na persze. Jön az már évek óta...Viszont itt nem erről szólt ez a marharépa.
Ő WP-ről beszélt, elméletileg ez a mostani rendszer lenne, de az meg WM, szóval ő maga is belebonyolódott a hazugságokba... kotyvalék az egész.
Nekem aztán tökmindegy, Belfiore miket zagyvál. Csak nem vagyok/gyunk hülye/lyék! (már)

-------

(#92890) this is life

Tudom (gondolom XD), nekem három kislányom van meg persze a feleségem. Szóval az én nevem otthon már leginkább "kuss" négy nővel szemben. : D

[ Szerkesztve ]

(#92894) this is life válasza #32839680 (#92893) üzenetére


this is life
Ármester

Hat minden nem lehe tokeletes , miert epp az ms appok lennenek azok (foleg a sajat rendszerukon) , meg szerencse hogy nem az en telefonom produkalja hanem az asszonye .

Eagle

Te is ember vagy a talpadon ,lyukba lyukat csinalni , az az embert probalo feladat , meg az utana kovetkezo par evtized :DDD , nalunk meg nincs no uralom , de kb 9 ev es ez valtozni fog ;] a kesobbiekre meg mar nezem az automata geppuska feszkek osszeszerlesi utasitasat :K

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92895) Joker88 válasza #32839680 (#92893) üzenetére


Joker88
őstag

hát nem tudom, igaz messze a tökéletes képtől , de szerintem vállalható..
640XL,W10 :

[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#92896) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Most valaki világosítson kérem fel. A WP10 most meghalt, haldoklik, vagy újjáélesztik ?

Érdemes ma még Lumia 950-et venni ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#92897) Bogyó bá' válasza eladogeppc (#92896) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Meghalt. R.I.P. :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92898) tomboy0013 válasza eladogeppc (#92896) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már egy éve se volt jó ötlet 950-et venni.

(#92899) eladogeppc válasza Bogyó bá' (#92897) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor mi ez a Creator Update ? Meg a Sörfészfone ?

Lumia 950-re Április 26-án adták ki. Akkor ha meghalt, akkor minek adták ki ? Valami nem világos nekem így.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#92900) Bogyó bá' válasza tomboy0013 (#92898) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Azért vannak vicces árak! :Y

(#92899) eladogeppc: sorra szűnnek meg az alkalmazások erre a platformra. A CU ugyan kijött, de semmi igazi újdonságot nem hozott, a hibák nem tűntek el, és nem jött semmi értékelhető plusz dolog (pl. magyarul értő Cortana) sem. Az MS inkább a konkurens platformokra fejleszt. Mi ez, ha nem halálhír?

Még működik (?) a rendszer, de egyre inkább semmit sem ér sajnos. Én kevés dologra használom a Lumiámat, nekem még egy évig eldöcög amire kell, de nálam aktívabb felhasználóknak ez már a nagy semmi. Valaki meg most akar komoly pénzt feccölni ebbe a rendszerbe 950 vásárlásával? Vicces.... ....vissza kellene olvasni egy pár hónapot pl. ebben a topikban, és magad is rájönnél, hogy ennek bizony VÉGE lett. Kár érte, szerettem.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.