Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92301) starr válasza this is life (#92298) üzenetére


starr
őstag

Nem tudom elég-e, de írd fel előtte, pl egy screenshottal. Elvileg elég.
Az enyém most 950 XL-re van atirva, de igy sem jön semmi. Keress a neten valami nem támogatott telefonét, vagy nézd meg a Tiédet. RM-xxxx_yyyy az y-okat is írd át, ill jegyezd meg az eredeti. Azt hiszem elég a manufacturermodename-et átírni, de az a biztos, ha mind.

[ Szerkesztve ]

(#92302) this is life válasza starr (#92301) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi a segitseget , kiprobalom ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92303) this is life válasza starr (#92301) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lehet hogy azert nem jott 950 registry atirassal, mert még az se kapta meg hivatalosan az rs2-ot?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92304) prisz válasza Blue Eagle (#92296) üzenetére


prisz
aktív tag

Nálam is simán, hiba nélkül működik. Ott más lehet a bibi...

[ Szerkesztve ]

(#92305) bszg@ válasza bszg@ (#92299) üzenetére


bszg@
tag

Nem. Ezt elfelejtettem beleírni, pedig olvastam feljebb, hogy CU-val van ilyen gond.
(Alapvetően a nekem megfelel a W10M kategóriába tartozom, és nagyon nem örülnék, ha ilyeneket csinálna.)

(#92306) bszg@ válasza scyllarus (#92300) üzenetére


bszg@
tag

Fentit Neked szántam.

(#92307) starr válasza this is life (#92303) üzenetére


starr
őstag

Másnak sem jött meg 640-re.

(#92308) Blue Eagle válasza prisz (#92304) üzenetére


Blue Eagle
őstag

...olvastam az üzeneted szerk. előtti verzióját. :B
Csak annyit fűznék hozzá, hogy én még ezen a platformon nagyon új vagyok. Ezért csak inkább olvasok, de azt állandóan. Már rég kiakartam próbálni a win mobil világát. Kicsit későn tettem lehet. Az asztali windowsokat ismerem, de ahonnét átnyergeltem mobil ügyileg, az Androidot, még jobban. Nagyon is jól! Nem hinném, hogy akad itt olyan aki nálam jobban ismeri a droid lelki világát, és ezt most nem nagyképűségből emliitem. Ha pedig android romoláshoz támad kedvünk, akkor a MediaTek SoC alapú eszközök kimeriithetetlen lehetőséget nyújtanak azért, mert az esetleges téglásiitás utáni feltámasztás szinte halálbiztos. Jómagam rendesen belemélyedtem: android alkalmazásokba, romokba fordiitottam be a magyar nyelvet. Custom romokat késziitetttem, aztán egyszer csak meguntam, időt sem akartam rá többet szánni. Ezután csöppentem ebbe bele. Egyenlőre tetszik, mert játszhatom a lusta rom túrkászt, és olyan amit vártam, stabil. Nekem több nem kell. Egyedül a 3-4 napos akkuidő és a Notification LED hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#92309) NGC válasza Blue Eagle (#92308) üzenetére


NGC
tag

Notification LED, videó

[ Szerkesztve ]

(#92310) prisz válasza Blue Eagle (#92308) üzenetére


prisz
aktív tag

Szerkesztettem, mert nem akartam megsérteni senkit... :K
Viszont annak nagyon örülök, hogy te is racionálisan látod a dolgokat és nem élből kétes információk alapján támadja a rendszert. (Ráadásul sokszor jönnek ide olyan rosszindulatú károgók, akiknek droidon kívül még az életben nem volt a kezükben más rendszer.) Nem vagyok Windows megszállott, csak a saját tapasztalataimból kiindulva értékelek.
Lumia 640XL DS Telekom+Telenor SIM
1. Soha nem volt fagyás, soha nem volt WDRT vagy HR és egyéb boszorkányság, csak simán frissítettem ahogy HIVATALOSAN kellett.
2. Amit használok minden működik:
GPS : hibátlan
EMAIL : magán+céges : hibátlan
NAPTÁR (gmail) : hibátlan
ÉRTESÍTÉSEK : hibátlan
EDGE : (eddig) hibátlan
Telepített alkalmazások kitűnően működnek, nem érzek lassulást a Win8.1-hez képest.
Lehet, hogy szerencsés csillagzat alatt születtem és marha mákom van, de én azon kevesek között vagyok, akik elégedettek a rendszerrel.

(#92311) Joker88


Joker88
őstag

csak érdeklődésképp:

valaki már tudja használni magyar nyelvű telóján a Creators Update-et ?
A hivatalos "stabil" nem insideres csatornán .

Csak mert valami olyasmit hallottam,hogy "hullámokban" bocsájtják ki .. Igaz lehet ?

csak mert bekövettem Twitteren a Dona kisasszonyt,az meg tegnap valami 15208-as buildről hadovált ott..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#92312) Blue Eagle válasza NGC (#92309) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Tudok róla, köszi. Van egy L735 is nekem, azon próbáltam. Bootlop lett a vége és egy WDRT. Még élőben nem láttam működve, sem magyar embertől sem hallottam, hogy: "itt van, tessék én megcsináltam!"

#92310) prisz
sőt, ami lelhető az áruházban az nekem elég. :P

[ Szerkesztve ]

(#92313) NGC válasza prisz (#92310) üzenetére


NGC
tag

+1 [link]

(#92314) this is life válasza prisz (#92310) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam sincs gond lumia 735 rs1 hivataloson ,az insider verzioknal voltak bugok pl outlook csempe lehalasa, regebbi buildeknel a bluetooth is bugos volt ,par honapja az outlookban nem lehetett hosszu í-t irni, mostanra egyedul a terkepek app bugzik egy kicsit de annyi bele fer, foleg hogy nem is hasznalom ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92315) starr válasza this is life (#92298) üzenetére


starr
őstag

(#92316) #11563776 válasza prisz (#92310) üzenetére


#11563776
törölt tag

+1 Itt szintén Lumia 640 DualSim-mel és az említettek mindegyike igaz itt is - fagyásmentes stabil és gyors működés, böngészés, e-mail postafiókok szintúgy stb.

Továbbá ma adtak közre egy hírt, gondoltam megosztom veletek: Feltámadnak a Windows mobilok

Bárhogy is alakítja a Microsoft, még mindig az látszik, hogy továbbra sem adja fel.

Reméljük a legjobbakat a platform jövője iránt!

(#92317) this is life válasza #11563776 (#92316) üzenetére


this is life
Ármester

A remeny hal meg utoljara , amugy inkabb umpc-k lesznek sem mint mobilok .. minket nem erint a cikkben leirt jovokep , mert az mar win10 on arm lesz , snapi835 es tekintelyes mennyisegu ram...

Starr
Koszonom :R valamikor neki allok mokolni a parom telefonjat ,hogy hatha ki tudom iktatni az rs2 updatet...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92318) macilaci válasza prisz (#92310) üzenetére


macilaci
csendes tag

Jól látod. Szerencsés csillagzat alatt születtél, és marha mákod van. Bár a felsorolásból kimaradt a kamera, és a Messenger, talán nem véletlenül. :((

(#92319) k-adi válasza macilaci (#92318) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen.. a 2 legfontosabb a gps, email után :D de bízzunk benne, hogy csak véletlen maradt ki a felsorolásból

(#92320) scyllarus válasza #11563776 (#92316) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez minket egyáltalán nem érint. Amiről itt beszél, azok kb 500k árú eszközök az enterprise szektorba.
Már ha egyáltalán lesz belőle valami...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92321) NGC válasza k-adi (#92319) üzenetére


NGC
tag

Nem mindenkinek legfontosabb a messenger, nekem sem, mivel fészbúk profilom sincs, nem vagyok hajlandó megosztani az életemet a közösséggel... Kamerának meg ott a ProShot, teljesen elfogadható képeket lehet lőni vele. Akinek meg ez a legfontosabb, az úgyis áttér az androidra, amelyre 9 másodpercenként írnak egy vírusos programot...

(#92322) scyllarus válasza NGC (#92321) üzenetére


scyllarus
veterán

A messenger és a FB profil (már) nem függ össze okvetlenül.
Mivel Magyarországon ennyire elterjedt a messenger, sokszor ez a legegyszerűbb megoldás a kapcsolattartásra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92323) ΞΔGLΞ válasza NGC (#92321) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amit írtál "ok"-nak, kb egyenlő az MS hozzáállásával.
Őszintén? Kit érdekel, hogy neked nincs FB profilod meg nem használsz messenger-t?
Nekem van Fb profilom, de nem az életemet osztom meg ott, hanem egy külön erre fizetett asszisztens kezeli, de olyan pénzéket lehet onnét leakasztani, amire manapság nincs jobb, egyszerűen reklámnak, boltnak és minden ilyennek az FB egy aranybánya! Többet nem is írok erről...

------------------------

A másik véglet a hülye fotelforradalmárok, akik jól kiosztanak mindenkit, legyen az épp a kormány, vagy egy másik hülye, egy monitor, vagy telefon mögül és napi xarásukat is megosztják, ezek idióták valóban, de ők is lehetnek vevők. Mindenki ezt használja, kb ahol van net, vagyis a földlakók 90%-ka FB-n van. Ha ez az applikáció rosszul működik, vagy nincs, annak a platformnak vége.
Jelen esetben az MS, mint a legfontosabb applikációkat már mind "kirúgta", vagy lassú évek óta, vagy nem is létezett. Droidra melóznak főleg ezek már régóta...

---------------

Azt meg inkább nevezném PROFOS-nak, a gyári alkalmazás ezerszer jobb (lenne), ha az US nem "pofázna" közbe.

[ Szerkesztve ]

(#92324) tomboy0013 válasza NGC (#92321) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nevezz már meg 9 vírusos programot androidon. Elég könnyű dolgot kérek, elvileg másfél percenként megszületik ennyi.

(#92325) ΞΔGLΞ válasza tomboy0013 (#92324) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes, hogy a nem is tudom hány éves droid "jelenlétem" alatt, ami, kb azóta van, mióta egyáltalán létezik, nekem még nem sikerült letöltenem egy vírusos applikációt sem. Jah, hogy aki warezol, az meg meg is érdemli...

(#92326) tomboy0013 válasza ΞΔGLΞ (#92325) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem se jött össze, pedig kismillió app-ot használtam már, de még a környezetemben sem hallottam senkitől, hogy vírusos lett volna valaha is android-os telefon. Olyat hallottam, hogy reklámokkal bebombázta a készüléket valamelyik app, de az ugyebár nem vírus, ráadásul a böngészős reklám hadjáratot Windows Mobile-on is ugyanúgy be lehet szívni, itt is természetesen az okos user szokta megszivatni magát vele mikor gondolkodás nélkül okéz le felugró ablakokat. Ezek az emberek is csak olvasnak szökőévente egy HVG-s cikket a dologról és indulhat is a fröcsögés évekig ugyanarról a baromságról, természetesen tapasztalat nélkül egy másik platfromot használva :) Aranyos.

[ Szerkesztve ]

(#92327) NGC válasza tomboy0013 (#92324) üzenetére


NGC
tag

Megnevezni nem tudok, mivel nem vagyok jártas androidos bennfentes körökben. De ezt olvastam: G-Data
Egyébként wp-n nyugodtam intézem a banki ügyeimet az applikáción keresztül, amit androidon akkor sem mernék, ha teljesen tisztának tűnne a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#92328) Bogyó bá' válasza NGC (#92327) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez például elég durva: [link]

(#92327) NGC: "...nincs elérhető alternatíva..." - dehogy nincs: pl. OTP-bank. :D

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92329) T. I. válasza NGC (#92327) üzenetére


T. I.
senior tag

WP-n mobil ügyintézés? CIB-esként erre esélyem se lenne, app hiányában. Viszont androidra szuper kis appot fejlesztettek, öröm használni.
Amúgy ez a bankolás biztonsági szempontból nálam is megjelent, amikor is Windowsról Ubuntura váltottam. Androidnál nem félek, egy adblocker böngésző és értelmes user habit mellett nem lehet kártevő. (A félelmet nagyon is megértem, 1éve még én is így gondoltam, de igazából nincs elérhető alternatíva)

(#92330) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#92328) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Bocs, az OFF rész nem neked, hanem T.I. topiktársnak ment volna.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92331) Vegha válasza this is life (#92295) üzenetére


Vegha
senior tag

Azt lehet tudni hogy kb. mekkora szabad helyre lesz szuksege az rs2 telepitesehez ?

(#92332) zoger válasza Vegha (#92331) üzenetére


zoger
tag

Én úgy tudom 1.2 gb

(#92333) Vegha válasza zoger (#92332) üzenetére


Vegha
senior tag

Koszi. Akkor meg radobok egy filmet a c:\-re ; )
Mar csak arra kéne valami trükk, hogy a telitett tarhely miatti problemazasat kikapcsoljam. Múltkor is jártam mar igy es k. idegesítő volt hogy pár óránként figyelmeztetett amiatt h. nem tud frissíteni.

(#92334) onlineair


onlineair
tag

Akinek fent van már a CU ott elérhető az sd kártya titkosítása? Ha nem, lehet már valamit tudni mikor jelenik meg ill valami mód esetleg jelszót beállítani vagy bármi védelem? PC-n keresztül a "BitLocker meghajtótitkosítás" -vajon érhet valamit vagy felesleges vele szórakozni (sd)?

[ Szerkesztve ]

(#92335) this is life válasza Vegha (#92333) üzenetére


this is life
Ármester

Az ertesitesek kozul nem lehet lehet kikapcsolni? Az asszony 640-en a belso tarhelyen max 800 MB szabad hely van , es nem pampog a telefon ,igaz anno ertesitesek kozt csak viber ,sms,email app lett engedelyezve a tobbi alkalmazas ertesiteseit tiltottam . A paromnak meg mondani se kellett hogy lakja be alaposan a tarhelyet , a multkor mar csak 100MB hely volt, na ott mar pruszkolt a rendszer, belassult , de atpakoltam egy ket aprosagot a kulso sd-re ,kedvesemnek keves a beepitett 8giga es 32giga sd keves :DDD (instagram ,facse ,messenger ,meg kismillio video fhd-ban , nyussz is lett a helynek )

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92336) #11563776 válasza macilaci (#92318) üzenetére


#11563776
törölt tag

A messenger és kamera...

Szerintem a Messenger nem annyira életbevágó, mivel van jól működő alternatívája WP-n. Pl.: Skype, ami ráadásul az alaprendszer része, és Viber.

A kamera meg szerintem szintén belekerülhetett volna a "hibátlan" felsorolásba, nálam legalábbis 10 alkalomból 10-szer szépen - jó minőségben és gyorsasággal - tette a dolgát.

A kameráról még annyit, hogy szerintem aki igazán kamerázni/fényképezni akar, az ne a mobiltelefonon bohóckodjon már, hanem az arra legyártott céleszközön - videokamera és fényképezőgép.

(#92337) Vegha válasza this is life (#92335) üzenetére


Vegha
senior tag

Azt hiszem az system notification volt, de majd kiderül.

(#92338) scyllarus válasza onlineair (#92334) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, nálam elérhető.

mrphoenix: "Szerintem a Messenger nem annyira életbevágó, mivel van jól működő alternatívája WP-n. Pl.: Skype, ami ráadásul az alaprendszer része, és Viber." - Szerintem meg egyáltalán nem alternatíva. tökmindegy, hogy működik, ha a másik fél nem használja ezeket. A Skype-ot alig valaki, a Viber ráadásul messze nem hibátlan (mondjuk az máshol sem)

"A kamera meg szerintem szintén belekerülhetett volna a "hibátlan" felsorolásba, nálam legalábbis 10 alkalomból 10-szer szépen - jó minőségben és gyorsasággal - tette a dolgát." - Én nem használom a kamerát szinte soha. Ma pont kellett volna egy sim kártya számát leolvasni. A tökéletes képet 5s múlva az US olvashatatlan masszává mosta 3-ból 3x. Nemhogy nem hibátlan, hanem tökéletesen használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92339) Vtwo válasza prisz (#92310) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hello!
"csak simán frissítettem ahogy HIVATALOSAN kellett"
Ez mit takar pontosan? Frissítési tanácsadóval simán frissítetted?
Üdv

(#92340) macilaci válasza #11563776 (#92336) üzenetére


macilaci
csendes tag

Bizony, a Messenger nem életbevágó. A Facebook mellett a legnépszerűbb közösségi alkalmazás Magyarországon. Más platformon lévők ezt használják, és nagy ívben tesznek arra, a 0% részesedés körül tengődő windózosok éppen mivel kínlódnak. A tömegnek ez bejött, aztán vagy alkalmazkodsz, vagy vered a melled, hogy neked nem kell, mert különleges vagy.
Van fényképezőgépem, de furcsa mód nem hordom magammal. A telefon viszont mindig kéznél van. Nálam is megcsinálta, hogy nem mentett el képet. Többször hibaüzenettel indult, leokéztam, utána működött. Bosszantó. Pár hónapja úgy lefagyott, ki kellett vennem az akksit. Kb három hete meg társaságban megkértek, lőjek pár képet, aztán majd átküldöm. Első fotónál lefagyott, aztán újraindult. Aztán a betöltés végén megint újraindult. Majd kiírta, rossz a kártya, javítani kell. Pár perc múlva megkérdezték, mit csinálok, ha már pénzt adtam érte, miért nem telefont vettem? Biztos velem van baj, de felment a pumpa. A kártya azóta is jó.
Egyszer már beírta egy észlény, nincs itt semmi gond, csak az igényekkel van probléma. Persze. Én nem veszek évente telefont. A Lumiával átvertek, egy darabig még használom, aztán megyek vissza droidra. A WP10 lassú, bugos lett, a droid jobb volt, mikor váltottam. Ti meg nemsokára beírhatjátok, telefonálni lehet, az SMS szuper, csak a hülyék panaszkodnak. Akinek nem tetszik, menjen fosdroidra.

(#92341) this is life válasza macilaci (#92340) üzenetére


this is life
Ármester

Nyugi ne egymas veret szivjuk egy sulyedo hajon ... :O :) a rendszernek meg vannak a maga hianyossagai aki ezzel egyutt tud elni tegye de ne vedje a vedhetetlent(ez nem neked szolt) aki meg valosan latja a dolgokat ne savazza a halalra iteltet, elobb utobb ugy is valtani fog mindenki . :D
Wp forever vagy megsem hanem inkabb RIP :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92342) #02683648 válasza macilaci (#92340) üzenetére


#02683648
törölt tag

Én nem akarok semmi rosszat mondani senkire személyesen, de angol nyelvű windowsos oldalakon is tapasztaltam ezt hogy csomóan azzal érvelnek, h az embernek kellene alkalmazkodnia egy szoftveres megoldás (itt egy mobil OS) jellegzetességeihez és nem fordítva.
Pl. nincs a bankomnak WM-es alkalmazása - bankot kell váltani (csak emiatt - LOL), nincs ilyen/olyan messenger - miért barátkozol olyan emberekkel akik azon a sz*ron vannak, stb. stb.

Most a gép van az emberért, h az életünk könnyebb legyen, vagy az ember a gépért?

(#92343) this is life válasza #02683648 (#92342) üzenetére


this is life
Ármester

Nana hogy mi vagyunk az eszkozert es nem az szolgal minket :DDD ha elqrjak a kamera appot a telefonban , akkor hordj magaddal egy fenykepezogepet is ,ha a navi resze gondokkal kuzd a telefonon ,vegyel melle celeszkozt , messenger nem jol mukodik adott plattformon , sebaj szerzz be egy androidos telefont is es arrol uzengess a facebookon :DDD .. nem tudom mi ezzel a problema ;] .
A bank csere egyertelmu , nincs appjuk wp-re akkor bankot kell valtani, ha a kormanyablak appot sem adjak ki akkor valts orszagot .. :DD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92344) hroberto válasza Bogyó bá' (#92328) üzenetére


hroberto
veterán

Mondjuk aki egy zseblámpa alkalmazásnak rendszergazdai jogosultságot ad, az meg is érdemli!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#92345) NGC


NGC
tag

Most már komolyan mondom, hányingerem van ettől a sok windóz fikázós dumától. Azt hiszem itt az ideje bezárni ezt a topikot, mert semmi másra nem jó már.

(#92346) Blue Eagle válasza hroberto (#92344) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A mai legtöbb, vagy inkább az összes androidos banki applikációk biztonsági okból nem is telepednek fel ROOTolt androidra, azaz ahol a felhasználó super userként van jelen a saját eszközén.

Sokan a felugró kérdést nem mérlegelik amikor az engedélyt megadják, lehet meggondolatlanul én is megadtam volna abban a hiszemben, hogy közvetlen hozzáférést kapnom a flash modulhoz. Persze ez ökörség jól belegondolva, de nem gondolkodunk egyből és mindig szakmailag.

[ Szerkesztve ]

(#92347) konci79 válasza T. I. (#92329) üzenetére


konci79
őstag

Van mobilcib app,használom gond nélkül.
Mint a telefont,én azon kevesek közé tartozom akiknek elég amit nyújtani tud a wp.

(#92348) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#92346) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bocs: "hogy közvetlen hozzáférést kapnom a flash modulhoz" - a kapnom helyett kapjon-t akartam iirni.

Más: Itt most nagyjából három féle embertiipust látok ennek a windows/android ügy kapcsán.
Az első az akinek már régóta van wines mobilja és már kissé vagy jobban elege van belőle mert: megunta, csalódott egy vagy több dologban, már-már jócskán dühöt is érez az MS iránt.
A második, aki szintén régóta bitorolja a win OS-t, de még kitart, neki megfelel valamiért, mert pl. más az érdeklődési köre, felhasználói szokása, alkalmazkodik a terep adta lehetőségekhez, nem rajong a közösségi témákhoz, sorolhatnám.
A harmadik az kétség kiivül ritka. Az olyan mint én. Nekem ez most új, még tetszik. Nem tudom meddig és nem tudom mitől fog ezen véleményem változni, majd meglátjuk. Még nem kiivánom vissza a droidos telót.

Szóval kár civakodni, valaki iigy valaki úgy érzi. Minden rendszernek van valami heppje, van drágább , olcsóbb, van kiinából. Androidos vásárlásnál is mindenképp jól meg kell nézni milyet választunk, főleg ha alsóbb szegmens felé kacsingatunk.

(#92349) this is life válasza Blue Eagle (#92348) üzenetére


this is life
Ármester

A w10m-nel azert arnyaltabb a kep, mert addig oke hogy vannak hianyossagai funkciok es appok teren a rendszernek ez benyelheto lenne , de ami negativan erinti a felhasznalokat az az hogy iden november jon az utolso nagy update rs3 az arra erdemes keszulekekre es utana mar csak bug fixel lesznek es vegul bo 1 ev mulva az ms elengedi a windows phone-t ,nem lesz folytatasa , ha csak nem a windows 10 on arm annak nem tekintheto ,bar abbol a jelenlegi rendszerre ketseges hogy leszivarogna barmi is. Ez pedig nem egy kedvezo jovokep.
Emiatt is van ekezve a rendszer, mert sajnos mar lathato hogy mikor er veget lenyegeben az os ,barmilyen folytatas nelkul.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92350) hroberto válasza Blue Eagle (#92348) üzenetére


hroberto
veterán

Én 5 évig használtam Windows telefont. Nagyon szerettem a bugmentes működést, a gyorsaságot, az egyszerűséget, és látszott a fejlődés. Rendszer és alkalmazásszinten is. Aztán jött a 10... Vele együtt a bugok. Egy évig használtam, vártam, hogy rendbe tegyék, de inkább rosszabb lett mint volt. Az alkalmazások szintén. Hihetetlen, hogy egy nyavalyás hívásvárakoztatás jelzés hibát, amit egy frissítéssel csesztek el már több mint fél éve nem javítottak. És ez csak egy példa volt. Meguntam... De azért remélem egyszer még lesz használható csempés telefonom. Igaz már nem sok esélyt látok erre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.