Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92351) Csendeske válasza NGC (#92345) üzenetére


Csendeske
aktív tag

+1

(#92352) T. I. válasza konci79 (#92347) üzenetére


T. I.
senior tag

A mobilcib app-ra hogy keressek rá az áruházban? Nekem nem adta ki, csak a jelszógeneráló token appot (de ebben az esetben kell egy pc is a bankoláshoz)

(#92353) ΞΔGLΞ válasza NGC (#92345) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Komolyan?
Valahogy próbáld "leszerelni" azt a szemétládát, aki fegyvert tolt a szádba, hogy márpedig muszáj olvasnod!
Ez nonszensz, erre nem kényszeríthetnek senkit! Micsoda világban élünk!

(#92354) NGC válasza ΞΔGLΞ (#92353) üzenetére


NGC
tag

Ezt most komolyan gondoltad? Mint a nevében is benne van, ez egy szakmai topik, és én ebből a szempontból olvasgatnám a topikot. De amit pár android fan művel ezzel a topikkal, az már elviselhetetlen.
Egyébként nyugodtan rákereshetsz, én hány droidos topikba írok fikázni az androidot? Megnyugtatlak, egyben sem.

(#92355) ΞΔGLΞ válasza NGC (#92354) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Először is szöveget kellene értelmezni, másodszor a francot se érdekli, főleg engem nem, ha még járnál fikázni is valahová. Ha meg valamit fikáznak, ráadásul jó sokan már, akkor az nem azt jelenti, hogy éppen jó fele halad az a valami, jelen esetben ez az elqurt platform. Senki nem k anyázott senkit, szakmailag érvelt és erről szól egy fórum. Nem pedig arról, hogy NGC gondol egyet és kijelenti, hogy zárható, mert a többség nem hülye már és nem segget nyal az ms-nak.

Van több lehetőség, hogy csak a jót olvasd, nevezzük így.
Az egyik, hogy átgörgeted, a másik, hogy fizetsz az oldalnak, aztán lesz lehetőséged userek hozzászólásait tiltani, nem pedig rinyálni, ha többség leírja, hogy átverve érzi magát...jogosan!

(#92356) Hínár929 válasza ΞΔGLΞ (#92353) üzenetére


Hínár929
tag

Nem lenne egyszerűbb a topik témájánál maradni?
Kicsit unalmas naponta ugyanazokat a fikázásokat olvasni.

(#92357) ΞΔGLΞ válasza Hínár929 (#92356) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De egyszerűbb! Dobj fel egy témát, amiről lehet diskurálni.
Egyébként elárulnád, hogy ezt a frappáns kérdést miért pont nekem intézted?

(#92358) this is life válasza Hínár929 (#92356) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem alapjaba veve nem fikazunk , csak a rendszer hianyossagai es az ms wp/wm-hez valo hozzaallasat velemenyezuk , ettol fuggetlenul ha nem tunt volna fel pont Eagle az egyik topic tarsunk aki legtobbet tett es tesz a rendszernel felmerulo problemak elharitasaban, a frissitesi tanacsado is az o keze munkajat dicseri , amit bar o maga ekezi a rendszert megis kozkincse teszi amikor atszerkesztette egy ujabb ms hiba miatt. Neki kulon pexh hogy anno flagshipet vett , es az indulo kepessegei kozul sok a hatranyaira valtozott, ezek melle meg ott van hogy mikor jottek ki a hivatalos bug fixek ,volt hogy egyet javitott , harmat meg okozott. Mara egesz jo lett az rs1 (persze nem 950) mert ott egy ket dolog nem ugy mukodik mint uj koraban th2 alatt, de a tobbi telefonon nagy gondok nincsenek , a rendszer vallalhato a hianyossagaival , de hosszu jovoje nem valoszinu hogy van .
Amugy a droid tulajok se lennenek boldogok ha pl a google zarta tenne a droidot , utana meg szepen szivarogtatnak hogy bo egy ev es reszeltek az eddigi rendszernek. A win mindig zart volt ezert is hoztam fel hofy a droidot zarni es utana bejelenteni,lebegtni hogy game over lassan.

Eagle
Van tipped mit kellene trukozni hogy az rs2 ne telepuljon a tamogatott telefonokra???
Jo magam a registry atiras iranyaba mozdulnek..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92359) ΞΔGLΞ válasza this is life (#92358) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jobb ötletem erre nekem sincs, mint a registry "hekk", viszont el is lehet kefélni, de akkor levélnehezéknek még mindig frankó marad.

Én inkább a belső tárhelyet tölteném meg és valahogy az emiatti rinyálását hekkelném meg, de nem tudom, hogy azt, hogy lehetne kilőni.

(#92360) NGC válasza this is life (#92358) üzenetére


NGC
tag

Írd át registryben a telefon típusát valami hasonló kaliberű, nem támogatott típusra

(#92361) starr válasza this is life (#92358) üzenetére


starr
őstag

Nem kell félni, már vagy 20x elkeféltem úgy, hogy el sem indult a telefon. Ilyenkor gombos HR megoldja. A típus átírás nem veszélyes. Epöl szifont is írtam már oda. Ilyenkor a névjegy-nél és a kamera képek metadatajaban is az jelenik meg.
Flashelni veszélyes, de az mar nem szükséges, mert w10-re már anélkül is felmegy a registry editor.

[ Szerkesztve ]

(#92362) ΞΔGLΞ válasza starr (#92361) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen a gombos HR megoldás lehet, de volt itt is példa rá nem is egy, hogy nem segített és a készülék simán megdöglött. Egyébként RP-én vagyok, CU fent van és gyors, mint az Istennyila, hogy jót is írjak a rendszerről, de merül is rendesen, a wifit és BT-t már már röhejes, hogy állandóan eldobja.

(#92363) starr válasza ΞΔGLΞ (#92362) üzenetére


starr
őstag

Nagyon nem jön a hivatalos úton. Lehet, hogy átmegyek RP-re. A faston elég xar volt még az elmúlt hónapokban.

(#92364) this is life válasza ΞΔGLΞ (#92359) üzenetére


this is life
Ármester

A reg hack-ben gondolkodok , 640-et atirni 830-nak , elvileg csak a kamera a kulonbseg .... a tarhely jelenleg tele van igy per pillanat nem fog frissulni , de elobb utobb at lesz huzva pc-re , meg egy vegleges megoldas a jobb .. a rs2 meg majd akkor menne fel ha mar az rs1 szintjet eleri ...

Starr
Nekem slow majd rp telepult is a 251 , de nem estem hanyatt tole ... talan a slow meg jobbnak is mondhato, kevesbe volt darabos a rendszer mukodese.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92365) Bogyó bá' válasza this is life (#92358) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

És mit kell tenni, hogy végre jöjjön a támogatott 650-emre? [I]No, Insider not!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92366) this is life válasza Bogyó bá' (#92365) üzenetére


this is life
Ármester

Egy kis voodoo-zas , 111 miatyank es megvarni mig kiadja az ms... gondolom azert jegelik mert meg mindig sok javitani valo van benne ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92367) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#92365) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért nem jön, mert bugos-hibás, épp most írtam szerintem inkább nem adják ki.
Bár nem tudom, hogy az ms-t ez mennyire érdekli, de kötve hinném, ha jönne is, akkor a 650 manapság szinte már belépőszintnek is elavult hardvere egyáltalán megbirkózna-e vele.

---------------

(#92366) this is life

Megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#92368) this is life válasza ΞΔGLΞ (#92367) üzenetére


this is life
Ármester

Annyira nem ver gaz az rs2 , furgebb de megis darabosabb a futasa mint az rs1-nek , viszont egy kent menupont a gephazban ha ranyomsz durvan lag-ol,a kapcsolatok app is lomhabb ,az edge meg kb felejtos kategoria ,egy egy weboldal megnyitasanal fel percre is kepes befagyni, vagy random ujratolti az oldalt .. a navi app vegre javitva van benne , kamera maradt amilyen volt ,fajlkezelo is lassabbnak erzodik...stb , de legalabb a hr patentul mukodik ..
Nem megeloztelek csak rovidebb volt a valaszom ...
Amugy vsz addig kell orulni mig ki nem adjak updatere ... utana mar nincs lehetoseg downgradere...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92369) starr válasza this is life (#92368) üzenetére


starr
őstag

Most megy fel, majd meglátjuk :)

(#92370) ΞΔGLΞ válasza this is life (#92368) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen láttam ezt a darabos működést 640 és 650-en is és az még nem is cu volt. 950-en nyoma sincs, tényleg smooth, de bugos a wifi és a bt is, egyelőre nem volt kedvem tesztelgetni, hogy milyen további hülyeségei lehetnek, de nem érdemes élesbe feltenni egyáltalán.

(#92371) Hínár929 válasza Hínár929 (#92356) üzenetére


Hínár929
tag

Nem a szakmai hozzászólásokra gondoltam, mert azokból sok segítséget kapnak a wp felhasználók. :R
Hopp!
Ez Eagle-nek ment volna!

[ Szerkesztve ]

(#92372) this is life válasza ΞΔGLΞ (#92370) üzenetére


this is life
Ármester

Wifivel nem volt nyugom , ellenben a bluetooth ismet bug-os lett, mint anno rs1 alatt ... amugy a hr jot tett neki kicsit talan furgebb lett a rendszer , de ahol docogosebb volt a mukodese , ha nem is olyan mertekben de megmaradt.

Starr onkent rohanni a pelo erdobe :DDD , tisztelem a kitartasod es a kiserletezo kedved elott ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92373) starr válasza this is life (#92372) üzenetére


starr
őstag

Majd legfeljebb visszamegyek. Melóhelyen van ra idő :DDD

(#92374) zsoltzsolt válasza NGC (#92354) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez szakmai kérdés, probléma. Ez mitől van?

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#92375) mdraco válasza zsoltzsolt (#92374) üzenetére


mdraco
őstag

Na még ilyet :DDD
De ezt el kell fogadni, innentől csak ez a két platform játszik, előbb-utóbb mindenki áttér valamelyikre.

(#92376) turbulencia8 válasza ΞΔGLΞ (#92370) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy az S8+ Dex modulja milyen a 950-hez kepest?

(#92377) k-adi válasza mdraco (#92375) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem már csak kb. 1 hónap... alig várom már. :)

(#92378) mdraco válasza k-adi (#92377) üzenetére


mdraco
őstag

Mi lesz az utód? :) Én még az idént kihúzom ezzel, de a huawei és xiaomi márkák kezdenek szimpatikusak lenni.

(#92379) k-adi válasza mdraco (#92378) üzenetére


k-adi
nagyúr

huawei p9 vagy p10.. szerintem 9 lesz , de még gondolkozom míg megjön a fizu :D viszont az tuti, hogy nem lesz S7, s8 vagy ájfon.

(#92380) mdraco válasza k-adi (#92379) üzenetére


mdraco
őstag

Nézegettem őket, p9 árához közel érkezik a xiaomi Mi 6, az se rossz. Bármelyik is lesz, mindenképp előre lépés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#92381) k-adi válasza mdraco (#92380) üzenetére


k-adi
nagyúr

troll on:
Hát innen, az biztos. :DDD

troll off.

(#92382) ΞΔGLΞ válasza turbulencia8 (#92376) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az S8+ ledes tokkal 320 ezer volt. Hát én biztos nem veszek a páromnak egy dex-et hozzá, amit nem is használna. De üzletben próbáltam és az a kb 15 perc alatt is az a véleményem, hogy ég és föld a dex javára, a continuum inkább egy hülye gyerekjátéknak tűnik mellette. Gyors és sima, főleg MS programokkal volt kipróbálható! lol
És mivel kiszivárgott, hogy az MS a háttérből támogatja a dex-et és a fejlődését, a múltkor már leírtam, hogy a dex maga az ms, ebbe már fogadni is mernék! Persze ki merné állítani az ellenkezőjét, vagy bizonyítani bármivel, hogy nem úgy van. Az MS droid alá melózik...jah, már ezt is írtam. :DDD

-----------------

(#92380) mdraco

Hagyd a huawei-t, a xiaomi mi6 tuti már most széjjel gyaláz(hat) mindent. Ezt nem olyan rég írtam, pedig ebben még a "régi" és bár még mindig nagyon erős 821-es snapdragon van. Az új mi6-ban 835 van és ha azt kihasználják, márpedig eléggé értenek hozzá, akkor a legtöbb nagy csak pislogni fog. már így is agyonverik a többséget ezzel a telefonnal, további optimalizálással pedig az egyik, ha nem a legjobb lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#92383) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor treshold2 alatt még nem szólt bele az US (annyira)...
Pécs, kertváros vendégségben lőttem hirtelen zsebből előkapva, minden alapon egy brutális vihar közeledése...

[link]
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#92384) turbulencia8 válasza ΞΔGLΞ (#92382) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem jelenleg csak a tobbablakos opcio hianyzik a continuumbol, de allitolag a redstone3 mar tudni fogja azt is. Kivancsi leszek az ilyen iranyu fejlesztesekre.

[ Szerkesztve ]

(#92385) ΞΔGLΞ válasza turbulencia8 (#92384) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerinted lesz rs3? :)
Lenni lesz, de a mostani készülékre, értem ezalatt a 950 (XL) és még az X3 elite is mennek a "levesbe".

(#92386) mdraco válasza ΞΔGLΞ (#92382) üzenetére


mdraco
őstag

Kár, hogy nincs jelen hivatalosan a xiaomi az eu-ban, garancia miatt.

(#92387) Tyren


Tyren
aktív tag

Sziasztok,
Segítsége, illetve véleményt szeretnék kérni:
Van egy Nokia Lumia 430-as telefon, ami kvázi második telefonként volt tartva (főleg külföldi utazásokhoz), de keveset használtam, ezért még szinte új.
A minap viszont megpróbáltam egy sim-kártya átalakítóval használni, ami olyannyira nem volt sikeres, hogy a sim kártyámat csak úgy tudtam kiszedni belőle, hogy nagyon kellett feszegetni és a készülékben a sim-foglalat megsérült. Letört néhány érintkező.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek van-e értelme javíttatni, illetve ha igen, akkor tudnátok-e ajánlani szervizt, ahová érdemes bevinni?

Ha értelmes áron meg lehetne csináltatni, akkor szívesen használnám még, de ha a telefon árával összemérhető a javítás költsége, akkor más a helyzet.

Előre is köszönöm a segítséget!

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#92388) scyllarus válasza Tyren (#92387) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is jártam így droiddal. Szerintem 2-3000 Ft lehet a foglalat cseréje.
Szerk. Megnéztem, 1400-1500 Ft maga a foglalat az ebayen (435-höz, de az ugyanaz lehet), szóval összesen kb annyi lehet, mint írtam.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#92389) Tyren válasza scyllarus (#92388) üzenetére


Tyren
aktív tag

Köszönöm!
Esetleg tudna ajánlani valaki jó szervizt, ahol egyrészt korrektek, másrészt foglalkoznak Nokiákkal is?

Most vettem észre, hogy elírtam, nem 430-as, hanem 630-as Lumia-ról van szól.

[ Szerkesztve ]

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#92390) zsoltzsolt válasza Tyren (#92389) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nokia Care - attól függően, hogy hol laksz

(#92391) Tyren válasza zsoltzsolt (#92390) üzenetére


Tyren
aktív tag

Valamiért azt gondoltam, hogy a Nokia Care hálózat megszűnt már, de ha nem, akkor jogos.
Egyébként Budapest belváros és vonzáskörzetében bármi nagyon jó lenne.
Köszönöm!

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#92392) zsoltzsolt válasza Tyren (#92391) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Váci úti, jó a híre; egy telefont megér, hogy mennyibe kerülne a javítás.

[ Szerkesztve ]

(#92393) TommyX_ válasza Tyren (#92391) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt vannak az ügyfélszolgálati pontok.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#92394) Vegha válasza ΞΔGLΞ (#92385) üzenetére


Vegha
senior tag

Es akkor megis mire lesz az rs3 ? A semmire ?

(#92395) mdraco válasza Vegha (#92394) üzenetére


mdraco
őstag

Egyébre, pl pc-re.

(#92396) Lui04


Lui04
aktív tag

Tudtok mondani olyan zenelejátszót, ami mappa szerint kezeli a számokat? Olyasmi kellene mint a Core player, ami sajnos Windows 10 alatt nálam nem működik rendesen. Sokszor elfelejti, hogy számot kellene váltania és beragad az utolsó másodpercnél.

(#92397) ΞΔGLΞ válasza Vegha (#92394) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

SP, ha lesz belőle egyáltalán valami. Ez én így látom, tehát saját vélemény, de itt lesz ez a hsz és ha másképp alakul simán ideírom, hogy hülyeséget beszéltem/írtam.

De én erre már fogadnék is, hogy a mostani készülékekre már nem lesz rs3, hiszen rs2 sincs még csak insideren, az is bugos... :N

-------------

(#92395) mdraco

PC-re biztos lesz rs3, hiszen foltozgatják azért a desktop részét, de tökéletes az sem lesz soha, ha nem célhardverre készül.

[ Szerkesztve ]

(#92398) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Ez mi a banat lehet?

[ Szerkesztve ]

(#92399) Vegha válasza ΞΔGLΞ (#92397) üzenetére


Vegha
senior tag

RS3 előbb lesz esedekes, mint SP. Sokkal nagyobb a valószínűsége szvsz, hogy a x50-es széria megkapja előbb, mintsem: Desktop es tablet megkapja, de cellphone nem. Ez igy eléggé fragmentaltnak tűnik nekem eletciklus es támogatás (értsd: tapasztalatszerzes) szempontjából.

(#92400) scyllarus válasza Blue Eagle (#92398) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is volt CU frissítés után ilyenem.
HR szabadított meg tőle.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.