Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) proci985 válasza Csavez™ (#71650) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem lepjunk tovabb :R.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71653) proci985 válasza sfknasty (#71652) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Inkabb adj fel egy hirdetest vagy rakd be az alairasodba :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71656) gery14 válasza DroiDMester (#71631) üzenetére


gery14
senior tag

[link] ez jó lesz?
Áramlásmérő mondjuk nekem nem fontos. Vagy kéne?A lapomon van csati neki. Az OCTOT egyenlőre hagyom aztán később bekerul. Elvileg mindent tudok a laprol vezérepni faszán de ha mégsem akkor berendelem az octo-t először legyén megépítve. :K :R
Áz árrat már úgyis elottem a merev csővel. Meg a drágább vga blokkal.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71657) Csavez™ válasza gery14 (#71656) üzenetére


Csavez™
veterán

Ez ek-s vezérlőhöz való.
Plugos érzékelőt nem raknék, kevés helyre tudod beépíteni, helyedben átfolyóssal kezdeném.

[ Szerkesztve ]

(#71660) DroiDMester válasza gery14 (#71656) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ahogy a kolléga is mondja ezt körülményes beépíteni!

inkább ezt vedd ha sürgős, vagy majd aliról vehetsz 4ed ennyiért.

vagy olcsó megoldásnak ez is megteszi ezt rá ragasztod hőálló ragasztóval a radiátor bemenő fittingje mellé valahová!

Vagy egyben letudsz mindent és veszel high flow NEXT-et ez mér még egyéb mást(vízminőség és víz vezető képessége) mint áramlás és hőmérséklet!

jó kis cucc, de nekem kényes a fülem a hangokra és zavar a kerregése! :O

[ Szerkesztve ]

(#71661) proci985 válasza proci985 (#71651) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ez a hozzaszolás általában, mindenkinek szólt.

Itt a topikban nem szokott flame lenni, szóval a továbbiakban ezt a vonalat rövidrezárom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71662) Csavez™ válasza DroiDMester (#71660) üzenetére


Csavez™
veterán

Amit linkeltél az vision-hoz való, azt végképp nem tudja rádugni sehova.
Átfolyós.
A legegyszerűbb a ráragasztás amit írtál, az átfolyósok ugyanígy vannak, csak egy vékony műanyag kupakkal vannak hozzá erősítve.

#71663Melorin
Becsavarhatóval vigyázni, mert rontja az áramlást, bár ennek kicsi a kukija, de ezt az octora fogja nehezen rádugni mert vastag a csatlakozója, ez miatt egy szenzor csatit elveszít.

#71664MPowerPH
Igazad van, de engedd el.

[ Szerkesztve ]

(#71663) Melorin válasza gery14 (#71656) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem is ilyen becsavarható hőszenzorok vannak. Általában találni nekik lyukat valahol :D
Vagy a pumpán van több G1/4 csati, vagy a tartályon, VGA blokkon, stb.
És simán működik alaplapra dugva is, hagyományos hőszenzor csatival.

(#71665) gery14 válasza Melorin (#71663) üzenetére


gery14
senior tag

A lapomhoz van ilyen szimpla hőérzékelő akkor odatépezem hőálló ragcsival. Igen én is úgy gondoltam hogy a radiba betekerem :K :D Akkor ez az Ek is működhet?
DroiDMester Van ami jo cucc és érdemes Aliról berendelni még igy is hogy a posta ráteszi a pluszt?

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71666) Csavez™ válasza gery14 (#71665) üzenetére


Csavez™
veterán

Az ek-s radiba nem tekered be, de feladom, tekerd be. :(((

(#71667) proci985 válasza Csavez™ (#71666) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valtozo, az XTXen van feltoltoport, oda egy szabvany G1/4es hoszenzor biztosan belemegy (tekeres alapjan gondolom arrol van szo). mas kerdes, hogy az XT radiatorokon nem volt, es nem mindegyik radiatoron van fill / drain port egyebkent sem. nem veletlenul imadja a topikban mindenki az alphakat.

ujabb EK radikat nem ismerem :B

gery14: annak nezz utana, hogy a hoszenzor mukodjon a lappal. ennek a lap topikjaban (adott esetben nemzetkozi forumon) kell utananezni, mert tobbfele hoszenzor van, es nem mindig mukodik.

siman rakotozni a szenzort a radira nem lesz az igazi, bar a legszenzor a radiator mogott (ahol jon le a meleg levego) adhat egy kiindulasi pontot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71668) Laraxior válasza Csavez™ (#71666) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD

Nekem az Alphacoolba van egy beletekerve, csak olyan ugyes voltam, hogy ezt a VGA korre akartam, es a masik erzekelot meg a VGA blokkra tekertem. Szoval bontas lesz :N

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#71669) Csavez™ válasza proci985 (#71667) üzenetére


Csavez™
veterán

Az újabb ek-n sincs már, egy be és egy ki, de Droidmájszter összerakott neki egy rendszert, és abban classic pe van, az aqualis d5- be sem fogja betekerni, de nagyon megakarja venni, még Melorin is ellátta "jótanáccsal".
Hogy hova lesz betekerve nem tudom. :)

Ennyire akarja, vesz mellé egy T-t, meg egy extendert, és betekerheti a hőmérőt! :)

[ Szerkesztve ]

(#71670) proci985 válasza Csavez™ (#71669) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor ez targytalan.

lol, es tenyleg csak ket port van az aqualison ennyiert :DDD.

Laraxior: nekem egy a VGAn, egy a tartalyon es egy egy T elemen a masodik kor tartalyan van.

igazabol a CPU korre is mehetett volna egy "meleg" es "hideg" pont szenzor, de az mar feleslegesnek tunt egy gyakorlatban 120Wos hotermeles es 360x45+120x45 radimennyiseg melle.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71671) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Atfolyos homerot kell venni, es azt akkor lehet pakolgatni.

Don't Tread On Me

(#71672) Melorin válasza Csavez™ (#71669) üzenetére


Melorin
addikt

Most mi a bajod a jótanácsommal?! Te is folyton csak a balhét kelted :W
Mi olyat írtam ami nem igaz?

(#71673) Csavez™ válasza Melorin (#71672) üzenetére


Csavez™
veterán

Félre ment nem? #71665 gery14
Én nem kérdeztem semmit.

Jaa, bocs ha megsértettelek, szerintem semmi rosszat nem írtam.

[ Szerkesztve ]

(#71674) Melorin válasza Csavez™ (#71673) üzenetére


Melorin
addikt

Melorin is ellátta "jótanáccsal". Már arra sem emlékszel mit írtál?

(#71675) DroiDMester válasza Csavez™ (#71669) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ez a lista még csak nagy vonalakban volt hogy kb mennyi az annyi!

Ez már azóta vagy 3X módosult! :)

a legutolsó ez(de lehet már ez is módosult) :))

NexXxoS XT45 be 3 be és 3 kimenet van szóval tudná hová tekerni!

(#71676) Csavez™ válasza DroiDMester (#71675) üzenetére


Csavez™
veterán

Ezzel sima ügy, ha egy hőmérő van a legcélszerűbb a tartályba csatlakoztatni, ott adja a legpontosabb mérést a vízhez, ha alacsony áramlás lesz 5-6 °C különbség is lehet a komponensek között.
Te rakod össze a rendszert, hogy egyből ht-vel kezd?
Lara tudna róla mesélni. :)

(#71677) DroiDMester válasza Csavez™ (#71676) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem! én pont lebeszélni akartam őt a merevről de tartja magát hozzá hogy neki azt tetszik és azt szeretne!

Már vagy 3X próbáltam meggyőzni őt hogy kezdésnek maradjon a flexi csőnél de hiába győzködöm!

(#71678) Csavez™ válasza DroiDMester (#71677) üzenetére


Csavez™
veterán

Van ez így. :D

(#71679) Laraxior válasza Csavez™ (#71676) üzenetére


Laraxior
titán

Merevcső. Az jó móka lesz :DDD
Elsore meg pláne. Én orokre elvetettem, max valami hibrid johet szoba, ahova nem kell hajtogatni, meg nem okoz gondot egy ujrapasztazas, tisztitas, vagy neadjisten valami hardver-csere.
Igy is mindig agyergorcsot kapok, amikor a CPU blokkot kell feltenni, mert vegigmenetes csavarok vannak hozza, ugye azok jok voltak a direct diehoz, de allandoan kicsusznak a masik oldalon. :DDD
Szoval meg a kis homerojeimet beallitom, aztan nem piszkalom. Mar igy se nyúltam hozza jo ideje. Az oldallap se plexis, szoval nem bantam meg hogy kibasztam a merevcsoveket. Sokkal nagyobb biztonsagban erzem a rendszerem a megszokott HF csatikkal meg a raszorulo csovekkel.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#71680) gery14 válasza Csavez™ (#71669) üzenetére


gery14
senior tag

Éz a végső igen tuti szopo lesz a merev tudom dehát mostmár muszály lesz megoldanom szeretem a kihívásokat :W ;] :D

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71681) Csavez™ válasza Laraxior (#71679) üzenetére


Csavez™
veterán

10 perc volt, egy újra pasztázás, és a blokkot is kitakarítottam. A vízhez hozzá sem nyúltam, szépen visszafolyt a tartályba kis "nyit-zár"-al! :)

(#71682) Laraxior válasza Csavez™ (#71681) üzenetére


Laraxior
titán

:K Legjobb dolog :K
Holnap Windowst telepitek, valamit nagyon benyalt a rendszer :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#71683) gery14 válasza Csavez™ (#71681) üzenetére


gery14
senior tag

Ha valaki mutat O11D XL ben nagyábol jol mutató flexi rendszerről képet még talán tudok módosítani a rendelésen ;] :R :))

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71684) echterion válasza gery14 (#71683) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez ízlés kérdése, hiába tetszik valakinek valami, másnak meg más fog tetszeni, így ilyet nem fogsz itt kapni, ha a teljes interneten nem találtál eddig.

**********

(#71685) Csavez™ válasza gery14 (#71680) üzenetére


Csavez™
veterán

Nem is a hajlítás-mérés, aztán próba megint hajlítás-mérés ( rossz lett.., kezdem előröl), hanem amikor kész van a rendszer és vizes a csati. :) Lehet elnyírtam egy gumit mert nem csiszoltam meg eléggé, vagy hibás, vagy a cső nem csúszott be eléggé :F , mindegy le kell eresztenem...
Főleg a classic csatikkal kell vigyázni, mert nagyon hamar elnyírod a gumit, és akkor ott van a becsúsztatás, ha túl erősen nyomod be a cpu-nál kinyírhatod az alaplapod, vagy nem lát majd egy-két dimm slotot. Még mindig van itthon pár méter merevcső (2m-es szálakban rendeltem egy itthoni gyártól), akkoriban nem lehetett mindenhol kapni.
Jó párat hajtottam már, én még mindig azt mondom, elsőre ne kezdj bele, nagyon sok minden közbe jöhet, és ahogy nézem nem olcsók a hardvereid sem, és vízkárra nincs garancia. :)

"O11D XL " a híres kirakatház, kitartást, RockHard megszenvedett vele, nem a csövezéssel, hanem minden mással, neki distro van, de te nem azt raksz nem?

[ Szerkesztve ]

(#71686) proci985 válasza gery14 (#71680) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem tudod mire vallalkozol :DDD. elsore nem veletlenul nem szokas azzal kezdeni. nekem is lagy csovem van.

akkor meg ket kerdes:
- a tartalyt fel tudod valamire fogatni? nem latok rogzitot
- a radiatornak nem hat darab portja van? nem kene meg negy G1/4es lezaro, hogy fel is tudd tolteni? nem tudom adnak e hozza, par eve meg biztos nem adtak. filleres tetel
- csavarokat adnak a radiatorhoz? eleg hosszut adnak, hogy a venti es adott esetben a porszuro is elferjen?
- folyadek? ugye nem tiszta desztvizzel akarod hasznalni?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71687) A.Winston válasza proci985 (#71667) üzenetére


A.Winston
tag

Nekem új EK XT-m lett és azon van mindkét oldalon (alul-felül) port, de ahogy nézegettem megjelenéskor is volt. Illetve több helyen rámérve 18 fpi-t számoltam a gyári értéknek megfelelően nem 16-ot, mint sok teszten láttam előtte. Még Merlinnél is annyit írnak, lehet volt valami gond QC-val egy időben. :F

nincs

(#71688) gery14 válasza proci985 (#71686) üzenetére


gery14
senior tag

Vannak szerszámaim nem gond ha nekem kell kitalálnia a tartály felfogatását.
Ezek járnak 1db radihoz.
1x radiátor
4x zárócsavar
12x M3x30mm hatlapú
12x M3x35mm hatlapú

Folyadék EKWB EK-CryoFuel Blood Red (Premix 2L) lesz benne.
Nekem nem distrol igen mert leletem beszélve hogy a pumpa gatyi benne de azt a pumpát nem lehetne lecserélni ami rajta van ? Egy distroval konyebb lenne csovezni.
Fittinget néztem mást. (EKWB EK-Torque HTC-16).
Hát most elbizonytalanodtam. Legyen az hogy megépitem szilikonnal aztán év végefele rendelek merevhez Fittinget csövet stb es átalakítom vagy nemtudom :F A csövel dolgozás nem áll messze tőlem épuletgépészet de ez más azert meg az nem a szakmám.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71689) proci985 válasza gery14 (#71688) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, az eleg lesz.

D5ot akarsz a megbizhatosaga miatt.

ok, akkor folyadek rendben van.

nezd, merev csovezes reszben tobb tervezest igenyel, de ez a resze mernokkent meg oke. a problema inkabb az, hogy a merev csovel nehezebb dolgozni es sokkal macerasabb, ha mondjuk le akarod engedni. foleg, ha nincs dedikalt leereszto pult a rendszerben.

szep az a Lianli, de ami kepeket latsz distro platekkel, azok jellemzoen kiallitasokra szant gepek.

btw a szuro hova megy a rendszerbe? szamolom es nem jon ki a 10 EK HTC csatival, G1/4 male-malet nem latok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71690) gery14 válasza proci985 (#71689) üzenetére


gery14
senior tag

Ezért is lenne jó a distro egy erős pumpával. Nagy segítség lenne a csövezésben.
Nem is találtam male-male csatit belikelnéd nekem ?

Ez a pontos rendelés amit leadtam.
Viszont ha dobom a merev csovet akkor kell másik fitting cső és kész ugye?
Milyen méret lenne az ideális a lágy csőből ? :R

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71691) Csavez™ válasza gery14 (#71690) üzenetére


Csavez™
veterán

M-M extenderre gondolt, mivel csak 10 csati volt előzőleg linkelve, de így már oké hogy 12.
Nem értem miért nem a Quantum Torque 6-Packot veszed meg, árban még olcsóbb is.

(#71692) gery14 válasza Csavez™ (#71691) üzenetére


gery14
senior tag

Kintről akkor nincs vám ?
Kéne vennem 90° 45° fokokat is ugye biztonság kedvéert. Igen ha 2x6 os pakott vennék még meg is érné.
Ha megkapna a distro ezt a pumpát ? [link]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71693) DroiDMester válasza gery14 (#71692) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

distro-t felejtsd el a ddc 3.2 vel csak annyit nyersz a 3.1hez képest hogy kicsit halkabb lesz, de ugyan úgy lófing egy D5höz képest!

Van D5ös distro is aranyárban ha végképp kirakati bábút akarsz :U

(#71694) gery14


gery14
senior tag

Ja már látom ez a pumpa nem lesz jó... na m1 ezt a distrot elengedtem. Drágább lenne de konyebb lenne szerelni vele. Nem akarok kirakati bábút :D

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#71695) DroiDMester válasza gery14 (#71694) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Inkább PÜ.be folyt.

[ Szerkesztve ]

(#71696) Csavez™ válasza gery14 (#71692) üzenetére


Csavez™
veterán

Nincs vám, "eu" szomszéd, 250euro felett nincs posta kts, ha direktben onnan rendelsz 10ezreket spórolsz.

(#71697) proci985 válasza gery14 (#71692) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

EK EUban van, miert lenne vam?

annyi elonyuk van, hogy ami kint van naluk raktaron, az tenyleg van is.

O11 D XL a haz ugye? [link] 370 euroert van ra disztro.

egyebkent direktben rendelve EKWB webshop es aquatuning se draga, plusz jellemzoen ki lehet ugy sakkozni, hogy az ember csak olyat rendel, ami van is raktaron. innentol meg nem lesz tobb het malmozas, ha eppen valami nincs.

egyebkent honnan veszed, hogy disztroval konnyebb szerelni? sima hengertartalyt lehet mozgatni es azokon is szokott lenni tobb port. ha muszaj a mozgatas, akkor van kulon teto + tartaly kombo, igaz az jellemzoen dragabb lesz.

egyebkent onnan latod, hogy kiallitasi gep, hogy kezd el a fogyasztasat szamolni: ha nincs minimum 1 120as venti / 100Wnyi fogyasztora, akkor azt a hutest nem terhelesre mereteztek, hanem bemutatora. tehat ha van egy szem slim 360as venti egy 6x00 / 30x0 szintu kartya es egy CPU melle, akkor elj a gyanuperrel, hogy ez:
- szep
- gigre keszult, tehat szerelhetoseg - karbantarthatosag nem szamit, mert ugyse megy tovabb ket hetnel
- valos terhelest nem fog kapni
- otthonra alkalmatlan

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71698) sfknasty


sfknasty
aktív tag

Úgy látszik,hogy csak én voltam ennyire elvetemült és elsőre merevcsöves rendszert csináltam a procinak a már említett kirakatházba a Distroval.Számomra elég egyszerű volt összeszerelni,pedig életem első loopja.Ami engem megszivatott,az a leak tester volt.Az miatt 3x szedtem szét és kerestem a szivárgást,pedig a leak tester pumpájánál szivárgott.Miután azt leszereltem,órákig tartotta a nyomást.Nekem hűtés beli problámáimsem voltak eddig.Ebben a nagy melegben is max 34-35 fokos volt a vízem játékok alatt.Igaz a kártya(Vega 56,most Vega 64) nem volt vízezve,inkább belülről fűtötte a rendszert.Most ideiglenesen külön körön van a vga,mert alu blokk van rajta és lágycssővel.De már mutattam nektek. :D ;]

(#71699) Csavez™ válasza sfknasty (#71698) üzenetére


Csavez™
veterán

Grat a szereléshez! :C
Ezért is írtam Gerynek, hogy distroval pofon egyszerű a szerelés, azért akad nálad is egy-két dolog, amit jóval egyszerűbben meglehetett volna oldani.
A 35 fok az nem alacsony, de nem is magas mivel csak a cpu az, játékok alatt meg nem nagyon van meghajtva.
A vga-s baloldali csöved nagyon meg van törve, na ott megmutathatod majd a tudásod a merevcsővel, gondolom nem véletlenül nincs azzal! :)

[ Szerkesztve ]

(#71700) echterion válasza sfknasty (#71698) üzenetére


echterion
nagyúr

Szép kompozíció. :C
Milyen ventik vannak felszerelve a házban? Tetszenek. :))

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.