Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44504) HUfantom


HUfantom
őstag

Vettem máma a fáradtságot és egy 3 óra Witcher 2 utána átrendeztem a ventik kábeleit

Végeredmény
Most az alaplap szabályozza a MORA ventijeit és a ház hőmérsékletét a CPU függvényében.

Még azon gondolkodom vajon mennyivel lenne halkabb a gép ha a képen látható 1. és 2. ventilátor /1000 ford./.
A kis 8centis vackokat kicserélném valami jobbra. Azok 2000et pörgö kis ördögök elég hangosak. Van valakinek olyan ami 8as ventije amit fesszel lehet szabályozni és elindul 5-6Von és le lehet menni 6-700ig ?
/ Talán kéne találnom Swif2est piciben /
Az a gondom vele egyik a pumpa előtt van lehet ezért nem meleg. Viszont a másik az északi híd közelében keveri a levegőt. Arra szükség volna mert jelenleg az gép legmelegebb pontja bármilyen használat mellett az északi híd

Jól megfogdostam a 18W os DDC-met hátha égési sérülésket szenvedek a linket 70-80 foktól. Mivel nem anyázok így gondolhatjátok, hogy nem volt meleg, épp ellenkezőleg ilyen szobahőmérsékletű volt. Úgy látszik ebben is nagy különbség van pumpa és pumpa között.

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.