Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11528) Lucif-R válasza yakuza.tora (#11526) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Yakuza: de beszoptam hallod... a HK blokk mérete tökéletes mert az NB SB ugyan akkora az ASUS lapon viszont van egy nyomorék kondi ami miatt nem fér fel az SB-re. Most éppen azon töröm a fejem hogy kiforraszam a kondit és kicsit odéb rakjam egy csinos kis drótocskával... vagy forraszam át a hátlapra, vagy marjam ki a blokk oldalát hogy elférjen :U Forrasztás még talán nem is nagy gond mint Nyugdíjassal beszéltük ezek jukgalván lapok tehát a teljes juk felülete ónos ergó nem réteghez van kötve... hátlapra forr esetén ki kell vésnem sztem az alaplap tálcát hogy elférjen a kondi de az nem lenne gond :D marni nem nagyon van szivem ezt a réz csodát... monnyuk a lapot sem akarom nagyon szétbarmolni... :U Szal most dillema van...

Tegnap kivágtam a HDD-keretet a házból a szivatyú helyéhez, meg a plexit az oldalához... ( gyártottam sok fotót is a "blog" hoz :K ) ma elviekben a ház oldala jön bár erősen keresek egy helyet ahol foglalkoznak magasnyomású vizzel való vágással :K ( help pls :B aki konkrétan tud esetleg ilyen helyet )

Amoroso: Igen XSPC Delta nagyon finom egy blokk nekem is ott figyel otthon beépítésre vár egyenlőre... amit olvastam róla az csak pozitív volt... kicsi nyomás esés... nagy felület... szép kialakítás... a radi még valahol úton van ( NOVA ) de gyün az is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.