Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ha behozol annyit amennyit megérné, akkor adhatnád mondjuk 11k helyett 15k-ért. máris keresnél vele, és a vásárlók is jól járnának.

[ Szerkesztve ]

(#12752) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Ez sem rosz megoldás :C

De ha nem ugy áll anyagilag akkor azért ez is nehézkez mondjukbehoz 5 DB-ot.KB 60000, itthon visszakapja sőtkeres vele de ez már csak az ő pénztárcájától függ

NAH OFFNAK VÉGE

[ Szerkesztve ]

(#12753) Soak válasza sNiP3rFun (#12750) üzenetére


Soak
veterán

50$az inkább 7,9k .... és épp ezért kell ,hogy többen vegyenek mert akkor ez eloszlik ...

(#12754) P00By


P00By
nagyúr

Aqua Computer 9800 GTX Aquagrafx Full Cover GPU Water Block:

kép
kép2
kép3

(#12755) Soak válasza P00By (#12754) üzenetére


Soak
veterán

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ettől a gyártól származó blokkok tetszenek a legjobban a full coverek közül.. eszméletlen milyen jól néz ki

(#12756) nyunyu válasza easy...rider (#12749) üzenetére


nyunyu
félisten

Este akkor megkérdezem még1* de sztem se kell itthon áfát fizetni.
régebben ha külföldön vásároltunk EU előtt és EU után se kellett fizetni ha külföldön már kifizetted. itthon sem kell akkor ha külföldre viszed, majd ott kell. én így tudom

USAban eleve nincs AFA, mashonnan hivatalos exportkor meg eleve nem szoktak felszamolni, igy itthon a vamkezeleskor be kell csengetned a 20%-ot, akar tetszik, akar nem.

AFAt csak akkor nem fizetsz, ha kint veszed meg a cuccot, es borondben hozod haza magaddal, akkor szamit csak maganimportnak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12757) Nyugdíjas válasza Cyberbeni (#12751) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Annyiért meg már lehet kapni...

Soak: Csak éppen nem valami jók. De nekem is nagyon tetszenek. Bár ha VGA-függetlenül nézzük csak az esztétikumot, akkor nálam most az EK 3870 X2 blokk viszi a primet:K

easy...rider: Kell ÁFA-t fizetni, hidd már el. Nem most találtam ki:U Gariról meg csak annyit, hogy láttunk mi már karón varjút...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12758) P00By válasza Soak (#12755) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is bejövös, kérdés mennyire hatékony... :U

(#12759) Soak válasza Nyugdíjas (#12757) üzenetére


Soak
veterán

nyilván a nagy nevek odatesznek neki ... de lehet ,hogy van olyan -akit megértek- aki a design oltárán feláldoz pár fokot :)

(#12760) easy...rider válasza Soak (#12753) üzenetére


easy...rider
őstag

Pontosan. Direkt nagy méretű csomagot néztem meg 6 kilót írtam csomag súlynak és így jött ki az 50$. (remélem ezen kívül más költséget nem számol fel a US posta)

(#12761) ^Sunrise^


^Sunrise^
tag

Nyugdijasnak hala, neki tudtam allni ma vegre alaposan a gepnek. Par nap es talan beszerelhetem a cumot is. :DD :DD

Nehany kep a dolgok jelenlegi allasarol:

[link]

(#12762) fuzik válasza easy...rider (#12760) üzenetére


fuzik
aktív tag

Azt már nézted, hogy USPS -is hajlandó szállítani a cég? Csak azért kérdem, mert az sem teljesen általános. Ezen kívül további szívás, hogy az USPS -el küldött csomagok az NPKÜ -be érkeznek, ahol neked kell megküzdeni a vámosokkal - no meg a tömeggel. Ennyi pénzért valószínűleg semmiféle biztosítékot nem kapsz arra, hogy a blokkjaid egyben meg is érkeznek.

Egyébként hajrá! Drukkolok neked. (Ha már erre adtad a fejed, halgasd meg azokat, akik már végigszívták egy párszor az ilyesmit.)

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12763) Soak válasza fuzik (#12762) üzenetére


Soak
veterán

USA-ból csak akkor érdemes rendelni ,ha lakik kint ismerős ... en ugy szoktam a cuccaimat ,hogy ő szépen átcsomizza ajándéknak és meg se szagolják a vámon :)

(#12764) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

Na végre találtam menetes G1/4 - G1/4 es közdarbot :) Baumax yéééé :) Viszont nem találtam olyan csavarokat amik a NOVA radihoz kellenek... esetleg valaki tud ilyet? ( vastagságra olyan mint a vékony PC csavar... :B amivel az optikai meghajtókat rögzítik ... házoldallap lemez rögzítő csavarnál vékonyabb :B :U )

(#12765) shteer válasza Lucif-R (#12764) üzenetére


shteer
titán

M3-as menet ;)

..szerintem jónak tűnik

(#12766) shteer válasza ^Sunrise^ (#12761) üzenetére


shteer
titán

nekem nem jön be a gallery :(

..szerintem jónak tűnik

(#12767) Grim666 válasza shteer (#12766) üzenetére


Grim666
tag

nekem se,nem egyedüli probléma

(#12768) ^Sunrise^ válasza Grim666 (#12767) üzenetére


^Sunrise^
tag

Elnezest, remelem ez mar jo lesz, Picassa mindig szivat.

[link]

(#12769) Lucif-R válasza shteer (#12765) üzenetére


Lucif-R
senior tag

stheer: :B

Kéne 36db M3as 10mm hosszú :D affem keresnem kell egy csavar szaGüzletet. :U

szerk.:

^Sunrise^: micsinászteaszememmel? :((( amúgy eléggé bizar ölet igy... ;] :DDD amúgy nem saját pofám miatt de kicsit fura az hogy igy a szeméből veszi ki azoxikgént :))

[ Szerkesztve ]

(#12770) P00By válasza ^Sunrise^ (#12768) üzenetére


P00By
nagyúr

A szemee! :Y ;] :C

(#12771) Olekgsxr válasza ^Sunrise^ (#12768) üzenetére


Olekgsxr
tag

Pofás lesz :C ha elkészül az egész cumód végre valahára. :DDD
Hogy a brébe tudtad összetolni a csöveket olyan egérfingnyi helyen a radikon?
Nem semmi gratula hozzá.

(#12772) yakuza.tora válasza ^Sunrise^ (#12768) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Gratula! :C
Nagyon jól néz ki! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#12773) easy...rider válasza Soak (#12763) üzenetére


easy...rider
őstag

vannak ismerősök. pár órája gondoltam pont erre a módszerre.
csak ezt előbb velük kell tisztázni :) (abár tuti nem probléma)

[ Szerkesztve ]

(#12774) ^Sunrise^ válasza Olekgsxr (#12771) üzenetére


^Sunrise^
tag

Koszi mindenkinek! :R

Nem volt egyszeru a musor, en ugy oldottam meg, hogy megmertem mekkora cso kell, levagtam, radugtam a csatikra, raszoritottam jol a csavarokkal, aztan amikor szepen masszivan mar osszeallt a ket csati a csovel akkor 16-os villaskulccsal mindket felet lerogzitettem a Cora profilba. Eleg pepecs melo volt, de sajna ez mar csak ilyen lesz a tovabbiakban is.

Most azon torom magam, hogy lehetne a D5-ot holnap vmi esztetikus es hatekony formaban a hazba bevagni. :F

Szerk.:

Mig el nem felejtem, holnap meg kene vennem a vizet is bele, pontosan mit ajanlanatok bele es milyen higitassal? :R

[ Szerkesztve ]

(#12775) nyunyu válasza Lucif-R (#12764) üzenetére


nyunyu
félisten

Na végre találtam menetes G1/4 - G1/4 es közdarbot :)

Na, nehogy mar egy karmantyu ennyire bonyolult legyen, hogy nem talaltal vizvezetekszerelos boltban?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12776) Lucif-R válasza nyunyu (#12775) üzenetére


Lucif-R
senior tag

ott pl nem voltam :D tudtam hogy ott van de prakti obi tsai jobban vonzottak... vettem Hobby sarokcsiszolót is kemény 2,5k ért :D ucsó darab... ;) nagy rakás vacak de amire kell pontosan jó lesz :D

(#12777) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

^Sunrise^: :K Ez jó kérdés én is kiváncsi lennék mit ajánlanak itt a tapasztaltak, mibe érdemes befektetni hoszabb távra...

Tiszteletem :R

(#12778) Syde válasza ^Sunrise^ (#12774) üzenetére


Syde
tag

Egyszerű desztilált víz és antialga folyadék. Persze, gyógyszertárakban lehet kapni, nagytisztaságú és elvíileg steril vizet, de feles. Ha nem akarsz kifejezetten algásodásgátlót venni, akkor fagyálló. A hígítási arány pedig az adott kiegeszítőtől függ. A vízszínező használatát pedig kerülni ajánlott.

Elöször is szép a lesz majd a rendszered. Másfelöl mennyire hangos a D5 @ 12V -on?

üdv:
Syde

(#12779) Lucif-R válasza Syde (#12778) üzenetére


Lucif-R
senior tag

D5 amit én hallottam az halkabb volt mint a tápban alig alig pörgő venti... asszem Corsair tápja van az öregnek... persze nem hiszem hogy full gázon járatta a kicsikét mert monnyuk teljesen felesleges 2-3as környékén kb bőven ellég és sztem az öreg sem tolta gyorsabban neki...

^Sunrise^: Fagyálló aránya olyan 1:8 - 1:10ben jó a desztvíz javára. ( 10% fagyálló 90% desztvíz ) ami meg a vizet illeti érdemes totál steril gyogyós deztvizet venni nem drágább sztem mint a normál desztvíz de talán tsiztább mint a bóti dolgok :DDD

(#12780) ^Sunrise^ válasza Lucif-R (#12779) üzenetére


^Sunrise^
tag

Kocce szepen, van itthon vmi fagyallo, szep bugyiszine van nekije. :Y :DD :DD Desztvizet majd vennem kell, eleg sok belemegy majd a rendszerbe sztem.

Mai mutatvany az lesz delelott, hogy kipucoljam a gep belsejet, mert tiszta fempor es az elmult honapok minden mocska legyult benne. :O

(#12781) szacsee válasza ^Sunrise^ (#12780) üzenetére


szacsee
nagyúr

Gyógyszertárit vegyél, de ne 6 flakonnal kérj, mert elhajtanak..sztem elég lesz 2x2L nyitásnak, ha van még nekik, akkor kérhetsz többet... :D

(#12782) Pulsar


Pulsar
veterán

nem tudjátok, hogy a zalman gts g80-as blokk csatijának mekkora a belső átmérője?

(#12783) szacsee válasza Pulsar (#12782) üzenetére


szacsee
nagyúr

Játékost kérdezd, neki volt olyan.. ;)

(#12784) Pulsar válasza szacsee (#12783) üzenetére


Pulsar
veterán

nekem is van.. kettő is :D de nem tudom a méretét...

(#12785) shteer válasza Pulsar (#12784) üzenetére


shteer
titán

mérd meg :)) én 7-re tippelek

..szerintem jónak tűnik

(#12786) nyunyu válasza Syde (#12778) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyszerű desztilált víz és antialga folyadék.

Regebben beleraktam 2l desztvizbe az Asetek anti algajat, most hetvegen meg nezegettem a maradekot, hogy mi ez az uszkalo feher "takony" a flakonban.

Szoval ha vizispermatenyeszetet akarsz, akkor hajra.

Vegul maradek kiborit, aztan sima desztvizet raktam csak a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12787) Bulitt válasza ^Sunrise^ (#12780) üzenetére


Bulitt
őstag

helloo

mindenkinek, végre itthon meloból :S

Sunrise: Te vagy fent radin is? :)

(#12788) Pulsar válasza shteer (#12785) üzenetére


Pulsar
veterán

nincs tolómérőm.. mármint valakinek kölcsön adtam, és nem találom... :(
De szerintem menny el lottózni :D 6,5-et mértem vonalzóval, és colostokkal is :D

(#12789) ^Sunrise^ válasza Bulitt (#12787) üzenetére


^Sunrise^
tag

Jaja, szted van meg egy ilyen orult, mint en? :Y :)) :DD

(#12790) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#12779) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

1-esen tolja az öreg (is). Bőven elég. Hangja meg semmi.

Syde
: Kell oda az a gyógyszertári viz. Ha neked nem kell, az nemgond,de másokat ne biztass erre légyszi:K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12791) Bulitt válasza ^Sunrise^ (#12789) üzenetére


Bulitt
őstag

az hogy örült igen (shteer), de hogy "kőgazdag" azt nem :DDD

na jó srácok, én jobbra el :DDD majd leszek.

[ Szerkesztve ]

(#12792) Syde válasza Nyugdíjas (#12790) üzenetére


Syde
tag

És konkrétan miért is?

Ja igen, mert a hermetikusan lezárt ioncserélt víz biztos tele van olyan mutáns mikroorganimusokkal amelyek ellenállank a fagyállóban levő alkohol sterilizáló hatásának.

Vagy talán (ami még fontosabb) biztos telítve van ásványiagyagokkal (annak ellenére, hogy desztilált) . Érdekes, hogy legtöbb járműbe nem gyógyszertári "steril" vízet öntenek. Pedig jóval intenzívebben történne meg a kicsapódás, a magasabb hőfok hatására...

A fent leírt két szennyeződési forma előfordulhat persze, ezért kell a rendszert az üzembehelyezés előtt "átöblögetni" 8-10L desztvízzel.

Szép napot! ;)

(#12793) Nyugdíjas válasza Syde (#12792) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

MOst te ezt személyes sértésnek vetted?:F

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12794) shteer válasza Syde (#12792) üzenetére


shteer
titán

a fagyállóban levő alkohol - ebben biztos vagy? :)

ioncserélt vizet nem ajánlunk. fogadd el.

..szerintem jónak tűnik

(#12795) Syde válasza shteer (#12794) üzenetére


Syde
tag

Etilénglikol, keress rá....

(#12796) Nyugdíjas válasza shteer (#12794) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nem fogadja, sőt sértésnek vette.
Havi vándorkémikusunk megérkezett. Apa kezdődik...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12797) shteer válasza Nyugdíjas (#12796) üzenetére


shteer
titán

és ama virtuális ajtó újra ránkrúgodott :)) végülis még csak hó közepe van...

Syde: nem keresek - az van a gépben. egy olyan fogalmazás, hogy "alkohol" itt nem állja meg a helyét - ajánlott az alkohol (96%-os gyógyszertári) is a hűtővízbe, az etilénglikol pedig egy kétértékű alkohol - C2H4O2.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#12798) Laraxior válasza shteer (#12797) üzenetére


Laraxior
titán

csak 50ml-t adnak recept nélkül... :O :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12799) shteer válasza Laraxior (#12798) üzenetére


shteer
titán

no ezt nem tudtam :B én protekcióval hozattam

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#12800) Laraxior válasza shteer (#12799) üzenetére


Laraxior
titán

most mondta csajom hogy valamit kotyvasztani akartak,de csak ennyit adtak nekik...
de szerez a szesztanszékről..mondtam hogy hozzon nekem is vagy fél littyót... bár nincsen smötyi a vasszerben,de azért egy kis szeszt elvisel...meg én is :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.