Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) r-chee válasza shteer (#12149) üzenetére


r-chee
őstag

Ó, tank jú :R :DDD . Szimering... ez a szó...hogy nem jut az ember eszébe ilyenkor :) . Így mindjárt más a helyes találati arány :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12152) rob210 válasza djtoomi (#12140) üzenetére


rob210
nagyúr

Rosszul van a kupak felhelyezve a procidon.
Sajnos sok procinál jelent ez komoly problémát.
Ezért is szoktak keményem megszállott emberek kupaktalanítani.
:R

Sajnos mellé nyult a boltos aki eladta a procit, mert neked az antituningolós fajtából adott:(

Renault power

(#12153) rob210 válasza r-chee (#12146) üzenetére


rob210
nagyúr

Bármelyik vízszerelvény boltban kapsz.

Renault power

(#12154) Nyugdíjas válasza djtoomi (#12145) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

meg lemegy hőfök max 50-re terhelésnél
Na, ezt nem gondolhattad komolyan. Nekem voltak anno a quaddal 6x hőfokaim, és ott azért nem ilyen rendszerrel próbáltam kordában tartani, és nem egy B3-at:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12155) Soak válasza Nyugdíjas (#12154) üzenetére


Soak
veterán

6x hőfokok azért elég durva fesznél vannak már... legalábbis nekem ... csak 1,5V 3,9 primeal ment 60 fölé

(#12156) Nyugdíjas válasza Soak (#12155) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja, nekem 1,55V 3800Mhz adta ezt:U
Mondjuk az a 6x is 61-62 volt:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12157) djtoomi válasza Nyugdíjas (#12154) üzenetére


djtoomi
addikt

Mondjuk gondoltam,, de ez amit művel: [link]
Itt a vége, ha 100mhz-et emelek, windowsig eljut, de kifagy. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12158) szacsee válasza djtoomi (#12157) üzenetére


szacsee
nagyúr

Húha, pedig az orthos le sem terheli a Quadot...nézd meg prime 95-el mi a szitu...de csak 1-2mp erejéig.. :R

(#12159) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Reggelt mindenkiNET,

Azt szeretném megtudni, ti mivel polírozzátok fel a régi blokkok alját olyan szépre mint a gyárit.

P.

(#12160) yakuza.tora válasza djtoomi (#12157) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszi a promót djtoomi! :R
Shteer, Thrawn, r-chee! Benne vagyunk a tv-ben!!! :DDD Integessetek ti is anyunak meg apunak! :C

Petyb00: Nagyon nagyon finom csiszolópapírral (ún. "vizespapírral") szoktak nekiesni a nagyon nagyon bátor és legalább annyira biztoskezű topiklakók... :DDD (Baumaxban, Praktikerben v. OBI-ban kapható) Csak óvatosan! Ha nem voltál elég jó technikából az általánosban, akkor komoly púpokat simogathatsz rá! :K

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12161) Lucif-R válasza Petyb00 (#12159) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Fórumok > kereső ---> polírozás :

találat 1

találat 2

találat 3

Tessék használni a keresőt :U

(#12162) rob210 válasza yakuza.tora (#12160) üzenetére


rob210
nagyúr

Ami az igazsághoz hozzá tartozik érdemes egy vastag üveglapra tenni a vízpapírt.
És azon mozgatni a csiszolandó felületet.
Az tuti sík lesz.
Én így majdnem 0.3mm szedtem ki a proci blokkomból.
:R

Renault power

(#12163) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Még kedden bekerült egy EK-FCR600-as blokk is a rendszerembe. És úgy néz ki így már kevés a skoda radi... :B Ha lecserélném egy nexos dual radira mennyit változnának a hőfokok? Mert így a víz felmelegszik 40°C-ra. :W

(#12164) szacsee válasza Brumi˘ (#12163) üzenetére


szacsee
nagyúr

Valamit lehet javulna, de szerintem skoda+nexxos, vagy egy tripla lenne a jó megoldás.
Ha később bővíteni akarsz, akkor inkább méretezd túl a radit, nehogy akkor legyen gáz.
A helyedben elketyeregnék a skoda radival és az öreggel megbeszélném hogyan tovább..sztem quad radi, vagy valami igen erős triplát ajánl...vagy mora-t. :R
Nyárig ha tudod ütemezd be a büdzsébe, nehogy akkor érjen kellemetlen meglepetés. :B

(#12165) Petyb00 válasza rob210 (#12162) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Finom alatt mit értesz?
1500-el próbáltam üveglapon ahogy te is mondtad,
de nekem nem tetszik a végeredmény :) (olyan karcosnak tűnik közelről.)
Próbáljam 2000-sel? (az a max)
Csiszolás után mit kell csinálni?

P.

(#12166) Lucif-R válasza Petyb00 (#12165) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem véletlen linkeltem neked 3 topicot is... ott minden le van írva precízen és ki van tárgyalva... ott CPU kupak, CPU hüti és egyéb blokkok csiszolása is le van írva. Ez a vizes topik nem a csiszatolós szal pls :U nézd meg a linkeket.

Ebben a hozzászólásban vannak : Lucif-R : 12161

szerk: off...

[ Szerkesztve ]

(#12167) Nyugdíjas válasza Petyb00 (#12165) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azok a képek amiket látsz itt-ott azért "ügyesen, megfelelő szögből" vannak fényképezve. Tökéletesen, és mindenhonnan valóban tükrös felületet csinálni szinte lehetetlen,ha csak a kis kezedet használod:D
De mit zavar téged az a pár apró karc? Nem a tükrösités a lényeg, hanem, hogy egyenes legyen... Nade télleg óvassad amit Luci adott linkeket:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12168) yakuza.tora válasza rob210 (#12162) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Persze! Én se arra gondoltam, hogy tegye rá anyuci gyúródeszkájára :DDD és úgy csinálja, de ha nagyon ügyetlen még üveglapon is elronthatja... :P

Ehhez mit szóltok??? :Y [link]

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12169) rob210 válasza Petyb00 (#12165) üzenetére


rob210
nagyúr

A 2000-est értem igen.
És csiszolás nincs, ez polírozás.
Utána lehet még polír pasztát használni majd egészséggel használni.
:D

Renault power

(#12170) Bulitt válasza yakuza.tora (#12168) üzenetére


Bulitt
őstag

az kemény :D jó gondolat, de egy mini hőerőműnek jobban örülnék ami vissza táplálj a rendszerbe az energiát, igy csak minimális hálozat kellene. :)

nálam a polirozás az úgy kezdödik hogy víz! 200; 400; 600; 1000; 1500; 2000 /a típus nem biztos hogy mind jó :D/ Majd polír paszta egy karton, és a fúroba fogható polír korong. Ha ez meg van jöhet a patanás teszt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12171) wheelie13


wheelie13
csendes tag

Üdv,

Tegnap elázott a gépem :(:) Desztvíz + glycol keverék van benne, NB -> PCIe / VGA vonalon folyt le ~1 deci. ma reggel megnéztem megy-e. Megy, csak kép nincs => gondolom várjak még amíg teljesen kiszárad, akkor valszeg már menni fog. Nyugtassatok meg:D

(#12172) #72042496 válasza wheelie13 (#12171) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vagy nem. :( Várd meg amíg kiszárad, fújasd ki komresszorral ilyesmi. S bízz a szerencsében - szükséged lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#12173) Brumi˘ válasza szacsee (#12164) üzenetére


Brumi˘
addikt

Valamikor nyár elején lesz esélyes egy másik radira beruházni. MORA tetszik, lehet az lesz majd.

(#12174) Lucif-R válasza wheelie13 (#12171) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem volt okos ötlet úúúgy bekacsoplni hogy nem volt TELJESEN kiszáradva... sztem kezd el ásni a VGA-dnak a sírtgördöt a hátsó kertben :((( :W sajnálatos de megesik :(

szerk.: de ne legyen igazam...

u.i.: az ördög sosem alszik... :B

[ Szerkesztve ]

(#12175) Gülümaci


Gülümaci
tag

Szasztok vizesek!

Sokáig külföldön voltam, így most egy kicsit lemeradtam a fórummal, de ami nagyobb baj, hogy elfelejtettem, hogy ki az az ember itt, aki blokkokat gyárt....
Kit keressek?

Köszi!

(#12176) fuzik válasza Gülümaci (#12175) üzenetére


fuzik
aktív tag

Tody -ra gondolsz?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12177) wheelie13 válasza Lucif-R (#12174) üzenetére


wheelie13
csendes tag

Több helyen azt olvastam, hogy nem lesz baja a dolgoknak. Az tény hogy nincs kiszáradva még most sem teljesen az alaplap (VGA szerintem csont száraz).
1 órája adtam neki kompresszorral, elég lassan szárad ez a lötty a sima vízhez képest.

Áram alatt kikapcsolt állapotban a status led ég, legalább valami megy:) Hétvégén nem leszek itthon, addig így hagyom, és reménykedek :(

[ Szerkesztve ]

(#12178) Játékos válasza wheelie13 (#12177) üzenetére


Játékos
addikt

Ne hagyd ott, ne reménykedj! Szárítsd meg! :(( Ne várd, hogy megától oldódjon meg... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12179) wheelie13 válasza Játékos (#12178) üzenetére


wheelie13
csendes tag

Kompresszorral szárítottam, de kitudja hova van még beszorulva a víz... :\

(#12180) Gülümaci válasza fuzik (#12176) üzenetére


Gülümaci
tag

Nem Tody-ra gondoltam, hanem shteer-re. Közben megláttam a nevét, és beugrott.
De azért köszi!!! Nem baj, ha több emberről tudok.. ;)

(#12181) Gülümaci válasza wheelie13 (#12179) üzenetére


Gülümaci
tag

Ha még megy nálatok a fűtés szezon, akkor tedd rá radiátorra a vizes cuccot, hagy melegedjen jól át! Így még biztosabb lehetsz a kiszáradásban.
mod: Az igazi az lenne, ha meleget tudnád kombinálni a fújással. Itt egy hőlégfúvóra gondolok...

[ Szerkesztve ]

(#12182) r-chee válasza Petyb00 (#12165) üzenetére


r-chee
őstag

Küld el nekem a procidat, én CNC-vel tükörfényesre/egyenesre marom :DDD .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12183) Laraxior válasza Gülümaci (#12181) üzenetére


Laraxior
titán

hőlégfúvó...ezek az elit emberek....magyarul keletiesen: hajszárító bammeg :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12184) wheelie13 válasza Laraxior (#12183) üzenetére


wheelie13
csendes tag

Pedig van itten... :D

(#12185) Bulitt válasza Laraxior (#12183) üzenetére


Bulitt
őstag

inkább hajszáritó mint hőlégfűvó :D azal a lemezt átolvasztod :D mit csinálna a hw-kel :D :DDD

(#12186) Gülümaci válasza Laraxior (#12183) üzenetére


Gülümaci
tag

Az nem ugyanaz. A hajszárító sem rossz, de van direkt ilyen készülék a piacon, hogy hőlégfúvó.. Soklábú' SMD alaktrészek forrasztásánál szokták használni, és "kicist" melegebb levegőt fúj, mint a hajszárító. Szóval vigyázni kell vele. :DD Klassz kütyü, csak kicsit drága...
De felőlem hívhatjuk ipari hajszárítónak is... :D

(#12187) Bulitt válasza Gülümaci (#12186) üzenetére


Bulitt
őstag

a tökéletes szőrtelenités, 2-3 száritás uttán tar kopasz leszel :DDD

(#12188) varga911


varga911
senior tag

Érdekel valakit egy csupasz 8800GT 512MB? Minden szabvány blokk rámegy (Most egy Swiftech MCW-60R van rajta, 34 fok idle 38 load, 700/1600/2000-res órajelekkel.), és nagyon olcsón adom. :U

(#12189) Bulitt válasza varga911 (#12188) üzenetére


Bulitt
őstag

ha lenne pénzem érdekelne :O

(#12190) yakuza.tora válasza varga911 (#12188) üzenetére


yakuza.tora
addikt

És mi lesz helyette? Csak nem GX2???!!! :Y

Alléz Olympique de Marseille!

(#12191) djtoomi


djtoomi
addikt

Na ezt nem gondoltam volna!
A 17 fokos szobában, írtam hogy tegnap este egy 12-es ventivel a radin -2 fok volt az eredmény,a ddig olyan 58-60 fokos volt alapon a proci, most azt eltettem, és rátettem egy cm ventit, 5V-on, és 40fokos a core0, és 45 a core3!!! :Y :Y
Mai nap első jó hír számomra, mert a bringám ellopták, 100k+ ugrott... :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12192) varga911 válasza yakuza.tora (#12190) üzenetére


varga911
senior tag

Valami kisebb, még nem tudom. :U

P5K tulajok:

Ez a blokk rámegy egy P5K Deluxe-ra? (Jelenleg egy P35-DS3P-n használom.)

SB-re/fetekre mit lehet rakni? :U

(#12193) Petyb00 válasza Lucif-R (#12166) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Tényleg elnéztem, köszi a linkeket, hasznosak. És elnézést a figyelmetlenségemért

(#12194) sihu


sihu
tag

nehéz a vízhűtés összeszerelése????? időnként kell benne folyadékot cserélni??????(h lehet leengedni?????

egy 4-es ventit hova és hogyan lehet rárakni egy CM 690-es oldalára?????(esetleg tudnátok mondani még olyan házat, amely vízhűtéshez lett tervezve?????)

(#12195) varga911 válasza sihu (#12194) üzenetére


varga911
senior tag

Szia,

Nem nehéz összeszerelni, de észnél kell lenni. Folyadékot nem nagyon kell cserélni, legalábbis szerintem úgyis előbb cserélsz valamit a rendszerben (ami leengedéssel jár) minthogy csak folyadékot kellene cserélni. Leengedni egyszerűen lehet, elvágod valahol, és úgy döntögeted a gépet hogy kifollyon. Esetleg szivattíúval rásegíthetsz, de ha víz nélkül jár akkor rövid időn belül leég. :K

(#12196) Cyberbeni válasza djtoomi (#12191) üzenetére


Cyberbeni
addikt

így mennyit megy a proci?

(#12197) sihu válasza varga911 (#12195) üzenetére


sihu
tag

a radiátorokhoz alapból adnak vmirögzítőt?????? h lehet eg radit rögzíteni??

(#12198) varga911 válasza sihu (#12197) üzenetére


varga911
senior tag

Nekem egy Nexxos Extreme tripla radim van, ehhez adtak kb 30db 3-as csavart, jóval többet mint amennyi kell, ezekkel fogtam fel. Csavarral lehet rögzíteni.

(#12199) sihu válasza varga911 (#12198) üzenetére


sihu
tag

akk én sztem a cm 690-es jobb oldalára fogom rakni a radit, viszont h lehet megoldani a ventiket??? úgy értem elég hosszú a kábelük??? egy előlapi szabályzóba mennének....

(#12200) Cyberbeni válasza sihu (#12199) üzenetére


Cyberbeni
addikt

meg lehet toldani a kábelüket, nem kell hozzá nagy műszaki tudás, de szerintem úgyis eléri az előlapot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.