Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#12400) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jajjde elemében van ma valaki :P

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12402) Samanbacsii válasza Reset Elek (#12381) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:DDD ;] :B

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#12403) sihu válasza Samanbacsii (#12402) üzenetére


sihu
tag

(#12399)-re vki???

(#12404) Thrawn válasza sihu (#12403) üzenetére


Thrawn
félisten

Minimum egy tripla radi (a vastagabbik fajtából) tripla ventivel.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12405) fuzik válasza Thrawn (#12404) üzenetére


fuzik
aktív tag

Egyetértek :K !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12406) Samanbacsii válasza sihu (#12403) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Nézd, én MO-RA párti vagyok. Passzívban azok is eldöcögnek... Ha egy nem is, de kettő igen. Én a biztonság kedvéért teszek rá egy 220mm ventit. Ha jól működik kerül a másikra is egy. A két mora-nak jót tesz a légmozgás, ezt (szerintem) a két nagy venti minimál fordulaton megteszi. ... és még halk is lesz...

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#12407) WiZARD válasza sihu (#12396) üzenetére


WiZARD
addikt

az én gépemben van jópár venti, de a vinyók a leghangosabbak (pedig egyik se mondható túl hangos vinyónak)

ventiből én noctuát javaslom, és tényleg halk :) (vagy scythe s-flex)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#12408) KrAt


KrAt
veterán

Szépjónapot :)

Jönnék betolakodni :) ismételten elkezdtem összerakni egy vízhűtést, szép lassan :) Egyelőre a radi meg a hozzávaló venti van meg, de igyekszem :)

Egy kép a RADIRÓL :) Vélemény?

Van rajta 3 bemenet: a 2 nagy csonk meg a bal felső pici elálló. Szerintetek hogy lenne majd érdemes bekötni illetve a nagy csonkot mivel szűkítsem le? :)

Atesz

(#12409) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Célzott marketing következik, aki nem birja az ilyet,annak kéretik nem olvasni tovább:

Eladódik hamarosan az egyik Black Ice GTX 360-am. Occsón, kicsi pénzé. Ha valakit érdekel egy ilyen high-end-nek mondható tripla radi, akkor ne legyen rest megkeresni;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12410) kiborg válasza OC (#12363) üzenetére


kiborg
aktív tag

Hát igem, így jár az, akinek lézervágós ismerőse :P

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12411) Cyberbeni válasza sihu (#12396) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én ezt ajánlom -> http://www.enermax.com.tw/english/product_peripherals_detail.asp?PrID=43
1000-es fordulaton 16db (ez a minimum), beépített szabályzó, és van hozzá 3pin-4pin átalakító.

(#12412) Acus


Acus
tag

Sziasztok!
Kinek van saját készítésű, esetleg más által de saját tervek alapján készült CPU blokkja?

(#12413) kiborg válasza Acus (#12412) üzenetére


kiborg
aktív tag

Természetesen van :)
Miért kérded ?

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12414) Acus válasza kiborg (#12413) üzenetére


Acus
tag

Mert ma beszéltem a tanárommal, és ő is csinált már valakinek blokkot, persze nem olyan profit de kimaratta neki a hőleadó felületeket, meg elkészítette a "bobozkát", aztán én is kedvet kaptam hozzá.
Neke dis olyan van kiborg?

[ Szerkesztve ]

(#12415) kiborg válasza Acus (#12414) üzenetére


kiborg
aktív tag

honlapom

ott vízhűtés és ott a rajza felülnézetből.
Már nem azt használom.
Sőt a többi kép sem az aktuális helyzetet tükrözi, de majd egyszer frissítem.

Kiborg

mod: miaz a "bobozkát" ? :F

[ Szerkesztve ]

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12416) Acus válasza kiborg (#12415) üzenetére


Acus
tag

Dobozkát :) Amibe megy a víz:D nem tom hogy mondjuk szaknyelven, test:D

(#12417) Acus válasza kiborg (#12415) üzenetére


Acus
tag

Igazi Home made:D Rezet honnan szereztél hozzá?

(#12418) Lucif-R válasza Acus (#12416) üzenetére


Lucif-R
senior tag

kiborgnak ment ez az válasz főképp de van neked is benne némi infó :B

Szaknyelven CPU BLOKK :)

Van egy rossz és egy másik rossz hírem :) az a blokk aminek a képe az oldalon van egyrészt kb 0 höleadó felülettel bír egy mai már olcsóbb blokkhoz képest is, és mivel tele van 90° okkal igy eléggé nagy az ellenállása is. Viszont az jó ha valaki tud marni :) azzal még sok okosságot lehet csinálni :R

szerk.:

Réz : bronzker.hu plédánakokádék

Hőleadó felületnek általában a radiátort és annak felületét nevezzük azt meg nem szokás marni :D te a blokkok valamelyikére gondoltál sztem.

[ Szerkesztve ]

(#12419) Acus válasza Lucif-R (#12418) üzenetére


Acus
tag

Jó-jó könnyű a kicsit bántani :D Egyszer mertem kérdezni :D:D:D:D:D
Ettől függetlenűl köszönöm, az információkat és tanácsokat. :R

(#12420) kiborg válasza Lucif-R (#12418) üzenetére


kiborg
aktív tag

Neked megy a válasz, de Acusnak is van benne némi infó ;]

Kecskeméten a szinesfémnagykerben vettem a rezet.
Mint írtam nem is használom, egy 2500+@3200+ -os barcin dolgozott legtöbbet.
Ellenállásról nem nyitok vitát, mert a legkisebb kereszmetszet is 10x8 mm. Mellesleg a sok kanyar miatt sok lehet benne a turbulencia, ami meg leválasztja a megpihenő folyadékot a falakról.
(8as belős csövezéshez készült)

Mellesleg ennek a prototipusa egy egyszerű S alak volt, ami még dolgozott is egy X800XT-n, nem is akárhogy !!!
Tehát azért nem kell túlmisztifikálni a blokk jelentőségét.Ha nem akarod kivenni a maximális teljesítmányt, megelégszel kicsivel szerényebb hőfokokkal is, akkor jó egy egyszerű, olcsóbb blokk is.

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12421) OC válasza Reset Elek (#12371) üzenetére


OC
őstag

[OFF]Mivel nem érkezett még belőle, ezért nem tudok személyes tapasztalattal szolgálni. Hozzávaló eszközök nélkül pedig az érkezte után is egy kis szabályozgatás, hallgatózásban fog kimerülni a "teszt".

(#12410) kiborg: Vesszek meg, ha értem. :F [/OFF]

sihu: Egyetértek a topic társakkal, triplaradi azért kell, főleg ha nem akarod ordíttatni a ventiket rajta. Esetleg ha a ház kialakítása engedi, akkor Black Ice radik már vannak 1y14, 2x14 éa 3x14-es kivitelben is (tehát 140mm-es ventivel szerelhetők). Ebből talán egy dual is elég lehet, de én itt is a triplánál maradnék.

(#12422) yakuza.tora válasza Acus (#12412) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Shteer fórumtárs is hasonló utakon jár! Saját remek alapján készít remek blokkokat! :K
És ne hagyd magad bántani! ;) :D

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12423) kiborg válasza OC (#12421) üzenetére


kiborg
aktív tag

Naszóval arról lett volna szó, hogy akinek nincs lézervágós ismerőse, azt tényleg riasztó árakkal ijesztgetik.. de akinek van, annak ingyé dolgozik :P

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12424) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Hogy az emberi elme mit ki nem talál! :Y [link]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12425) BobChemistry válasza yakuza.tora (#12424) üzenetére


BobChemistry
őstag

hm...tény hogy most gondolkodok vízhűtés várálásán, de talán nem ezzel kellene kezdenem :DD

[ Szerkesztve ]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#12426) fuzik válasza yakuza.tora (#12424) üzenetére


fuzik
aktív tag

[link]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12427) yakuza.tora válasza BobChemistry (#12425) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nyugi! Elrettentésül linkeltem be! :DDD

Fuzik: jogos! :R

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12428) BobChemistry válasza yakuza.tora (#12427) üzenetére


BobChemistry
őstag

még jó... :D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#12429) Nyugdíjas válasza fuzik (#12426) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

ezután mostmár jogdijat fogol fizetni moré:DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12430) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#12429) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Látom, tényleg megfertőzött a Győzkie! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#12431) Lucif-R válasza Acus (#12419) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Neeeeem bántok én senkit... ;] jaa és nem is hazudok... ;] segíek "okosat" mondok :U amúgy jobb tisztába lenni velük mint butaságokat :P :U merjél nagyot gondolni... és merjél kérdezni dáccit :R

kiborg: nana! :P ÜL! ;)

(#12432) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

csövezéssel részben megvagyok de sztem kevés lesz a cső :O már csak a deszkára kéne felrakni a blokkokat... meg a radit a falra... gépet az asztalra :C

(#12433) yakuza.tora válasza Lucif-R (#12432) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Mennyi csövet vettél? :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#12434) Bulitt


Bulitt
őstag

apám, mire a végére értem :( tudtok dumálni :D és még nekem mondják itthon hogy sokat beszélek :DDD

(#12435) djadji válasza Acus (#12414) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem is van. a honalpon.. ha érdekel...

http://djadji.fw.hu

(#12436) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok!Teljesen úgy vagyok a témában és a véleményetegek szeretném kérni ezzel kapcsolatban [link]
Nekem HD 2900 Pro karim van és nagyon gondolkozom rajta hogy beruházok egy ilyenre!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12437) Nyugdíjas válasza kavicssli (#12436) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az Úristen óvjon az ilyen kacatoktól :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12438) Szatesz


Szatesz
őstag

Nincs valami haz amibe bevan épitve a vizhuto tartaly? meg egy kér vizes dolognak a helye?

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#12439) rob210 válasza kavicssli (#12436) üzenetére


rob210
nagyúr

Szia.

Hát én nem javaslom neked ezt. mert a teljesítménye egy jobb léghűtőjével sem vetekszik.
Mondjuk egy AC szerintem jobb ennél meg halkabb is.
Ugyanis ez elkerülte a figyelmedet "Ventilátor fordulatszáma 1000-4800 rpm"
Ez pedig bazi hangos.
:R

Szerintem ne vedd meg.

Renault power

(#12440) kavicssli válasza rob210 (#12439) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönöm szépen :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12441) Laraxior


Laraxior
titán

noh most,így költözés alkalmával jelentkezik a vízhűtés hátránya,csak megfognám és átvinném a gépet,de így... anyám,leengedni,újra vissza... :W még jó hogy a radiátor is kicsi,így könnyű szállítani :Y :C :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12442) rob210 válasza Laraxior (#12441) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát nem tudom neked, hogy van szerelve a vízhűtésed, de én ugyan úgy tudom hozni vinni a gépet.
Annyi különbséggel, hogy nehezebb.

Renault power

(#12443) Nyugdíjas válasza Laraxior (#12441) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hámámeménem lehet azt odébbvinni? Én az enyémet anno Nagykőrös---Bp. viszonylatban utaztattam feltöltve. Vagy a falhoz van rögzitve a radid, vagymicsoda?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12444) rob210 válasza Nyugdíjas (#12443) üzenetére


rob210
nagyúr

Vagy lehet hogy a lakás fűtését így oldotta meg. :C
Az összes radiátorba a számítógép vize van kötve.
:C :R

Renault power

(#12445) djtoomi


djtoomi
addikt

A procinek 3.6ghz-en van vége, 1.8V-on, 2V-ot már nem emrek neki adni, de 1.6V-on nem indul 3.6ghz-en 3.2-n 1.5V-al 47 fokos a proci alapon, terhelve 70, most 75 alapon, orthost nem merem rányomni: [link] :DDD :DDD :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12446) tomyoy válasza KrAt (#12408) üzenetére


tomyoy
senior tag

ahogy látom olyan a csatlakozó, mint ami az enyémen van-> link

szerintem a képről levehető, van egy 3/4 es átalakító, ami 1/2esbe alakít és van egy 1/2 es szűkítő 8 as átmérővel! sztem ez a legelegánsabb, persze teflonszalag kötelező mindenhova! A 3/4 es átalakító az pont akkora, hogy mentet vág a nagy csatlakozóba, oda is teflonszalag+ragasztó..

A legkisebb csatlakozót meg használd, tágulási tartályhoz..

nyiknyiknyiknyik

(#12447) Lucif-R válasza yakuza.tora (#12433) üzenetére


Lucif-R
senior tag

4m-ter 10/15ös ClearFlex... talán elég lesz... talán... amúgy lehet kéne 1m 10/8as cső a MOSFET párhuzamosításhoz... 4db 10/8as csatim az van... most 10/15össel van végig a rendszer... már csak az apróságokat kell megvárni és mehet a falra a radi és csörgedezhet a víz... :))

kavicssli: nenenene ilyeneket ne... ne akarj rosszat magadnak... komolyan :K

Szatesz: Olyan nem van amiben csak a tartály van... amiben már van valami azok kompletten vannak vízzel és kb 70k ban vannak... max olyan van ami elő van készítve a víz fogadására ( csövek helye, radi felfogatás helye, tartály helye ...stb ), de vannak beépíthető tartályok az 5"25' ös helyre pl.

(#12448) hossszú válasza djtoomi (#12445) üzenetére


hossszú
őstag

1,8V-ot a quadnak :Y az qrva sok, az elobb vagy utobb elhalalozik

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#12449) djtoomi válasza hossszú (#12448) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem halálozott még el, mivel kb fél órát ment úgy, terhelve nem volt.Most 3.2ghz-n megy 1.5v-al. :K :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12450) Olekgsxr válasza Lucif-R (#12432) üzenetére


Olekgsxr
tag

Hol vetted a csövet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.