Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) Lucif-R válasza Olekgsxr (#12450) üzenetére


Lucif-R
senior tag

pü.

(#12452) rob210 válasza djtoomi (#12449) üzenetére


rob210
nagyúr

Te mivel hűtöd a procit, hogy ilyen melegecske szegény.
:F

Renault power

(#12453) Cyberbeni válasza rob210 (#12452) üzenetére


Cyberbeni
addikt

cuccoknál ott van: XSPC Delta

(#12454) djtoomi válasza rob210 (#12452) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem azért, de 1.8V-on ez nem meleg..... :DDD

XSPC Delta, slim tripla radi 1db 12-es ventivel,, xspc x2o pumpa, és highfló csövek. :K

És ne feledjük hogy B3.
Meg valsz PH! leggyengébb Q6600-a..... :))

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12455) Laraxior válasza Nyugdíjas (#12443) üzenetére


Laraxior
titán

nehéz...és nincsen rögzítve semmihez... :( együtt a kettő van vagy 30kg... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12456) Cyberbeni válasza djtoomi (#12454) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért vasz valaki slim triplát? akkor már inkább olcsóbban egy vastagabb dual-t.

(#12457) rob210 válasza djtoomi (#12454) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát nem tudom én 1.7 et adtam az E6400nak amikor 4Ghzen használtam a tesztek erejéig.
De nekem nem volt gondom a hőfokkal.
Most mielött betámadna mindenki, tudom, hogy ez 2 mag és teljesen más rendszer de szerintem akkor is meleg az a Q6600-as.
Lehet hogy azért mert nekem 3Venti van a radin. :R

Meg hát nekem 2 radiátorom van- :B ;)

Renault power

(#12458) djtoomi válasza Cyberbeni (#12456) üzenetére


djtoomi
addikt

Mert kb 5k-ra jött ki, és sednki enm számolta be a procihűtőmet.

rob210: Én Q6600-am rosszabb mint ph tesztekben lévő b3-as quad, intel gyári hűtővel 82 fok volt, terhelve 100 körül, 95-100között pontosabban.

Amúgy G0-s procikat láthatsz kisebb hőmérsékleten, B3-ba ennél kb 3-4fokkal hűvösebb a többi.Ez borzasztó darab, pedix mx2 van rajta. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12459) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben 1m 10/8as cső? :DDD

(#12460) Nyugdíjas válasza Lucif-R (#12459) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

szerinted?;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12461) Lucif-R válasza Nyugdíjas (#12460) üzenetére


Lucif-R
senior tag

szerintem van... :B vazz ha látnád milyen lett a csövezés sztem pészmékeredhez kapnál :U És 1-2m 15/10-es ClearFlex is akad esetleg valakinél? A többi "aprósággal" együtt majd felkapom azokat is csak gyüjjön mááá :)) .

(#12462) Olekgsxr válasza Lucif-R (#12461) üzenetére


Olekgsxr
tag

Dobj egy két képet kivi vagyok..

(#12463) Lucif-R válasza Olekgsxr (#12462) üzenetére


Lucif-R
senior tag

még nincs fent az alaplapon... :) addig nem rakom rá amíg meg nincsen minden mert cpu-n van a be csonk... a VGA-n meg a ki csonk... ( vga meg a másik a mostani gépemben van még ) de ígérem minden féle fajta szöből csinálok nektek millió képet meg mindent leírok mivel mennyit szívtam és hogy :D élmény lesz nektek ígérem :K :U

(#12464) B@bL3ve5 válasza Lucif-R (#12463) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

nekem nem teccik az Aurora ház ;] :P magánvélemény szoal erre ne adj :D

(#12465) Lucif-R válasza B@bL3ve5 (#12464) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Semmi gond... nekem ez teccik régóta kerestem egy ilyen házat... 1,5évig válogattam a házak között... és ez az amibe 1hónapja beleszerettem... ja nem kettő... ja neked milyen házad van... ;] ;] ;] nem teccik blee :P ( amúgy mindenkinek az jön be ami az ő izlésvilága és pont )

(#12466) B@bL3ve5 válasza Lucif-R (#12465) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

ennyi :)
nem fikázás miatt írtam :) csak jött :D
Chieftec powa <--egyszerű és nagyszerű :)
:R

(#12467) Pecc válasza djtoomi (#12458) üzenetére


Pecc
őstag

Az én q66-om is egy rakás, azt hittem az enyémtől már nincs rosszabb. :DD
3200@1,38v p95 stabil. Ezekszerint van. :R Abban kéne versenyezni kinek mennyire nem megy a procija:)
uff

[ Szerkesztve ]

(#12468) rob210 válasza djtoomi (#12458) üzenetére


rob210
nagyúr

De ez most akkor a kupak miatt szar vagy a B3 steppingesek mind ilyen rosszak.?
Én eddig csak egy quaddal találkoztam, de az 3800Mhzen produkálta a 70°-ot terhelve.
Bár igaz nem néztem milyen steppinges volt :B

Renault power

(#12469) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!
Milyen hűtést ajánlanátok a gépemhez (komment)?
Olyat akarok, aminek nincs hangja, nem rezonál, mivel a hűtésemnek nem nagyon van hangja, de van meg berezonál a ház (kibélelhetném) de gondolom vízhűtés és akkor mit? Nem akarok nagy húzásokat véghezvinni, csak csendet :)
Előre is köszike (meg ne 60rongy legyen :) )

(#12470) r-chee válasza csikosdapro (#12469) üzenetére


r-chee
őstag

Ha semmi gondja nincs a gépednek melegedés szempontjából, és halk a hűtésed, csak a rezonáció miatt nem érdemes beruháznod vízre, ami mellesleg nem kevés pénzbe kerül. A ház alján rezgéselnyelő gumitalpakkal, a winyók felfogatásánál szintén vmi gumis megoldással megszüntetheted a rezgést, akár házi megoldásokkal is. Az illesztésekre sem árt odafigyelni, és egy lötyögő merevlemeztartó keret is zajoskodhat.[Amúgy fogalmazhattál volna szebben is a 2. mondatban ;) .]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12471) csikosdapro


csikosdapro
tag

Utólag írtam bele :) azért lett "kissé" kuki :) az miért van, hogy a rezonáció nem folytonos, hanem ismétődik periodikusan 3mp-ként? beerősödik-elhalkul...

(#12472) Nyugdíjas válasza csikosdapro (#12469) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ha nem szeretnéd, hogy drága legyen, akkor nem biztos, hogy ez a megoldás ami neked való...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12473) r-chee válasza csikosdapro (#12471) üzenetére


r-chee
őstag

Rezeghet egy plexi oldallap a rátett venti miatt, a ház valamely belső, meglazult, vagy gyárilag nem szorosan illesztett eleme, nem megfelelően felcsavarozott winyó, winyótartó keret. Ki kellene tapasztalnod a probléma forrását inkább, minthogy vízhűtésen törnéd egyből a fejed, mert pl hiába egy jó vízhűtés, ha a házad meg szerkezetileg nem a legstabilabb, tehát ugyanúgy lenne rezgés szvsz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12474) csikosdapro


csikosdapro
tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#12475) rob210 válasza csikosdapro (#12474) üzenetére


rob210
nagyúr

Ha csak a rezgés miatt akarsz vizet akkor ne tedd mert nem olcsó.
No meg egy jó vízhűtéshez némi fanatizmusra is szükség van.
A rezgéselnyelést, már írták, hogy oldhatod meg.
De ha vizet akarsz akkor arra meg szánd rá a pénzt, mert egy gagyi cuccal csak a szívás van.
:R

Renault power

(#12476) iCeAgE


iCeAgE
tag

Véletlenül nem ért valaki a LabView 8.0-hoz?

gondolkozz.com

(#12477) kiborg válasza csikosdapro (#12471) üzenetére


kiborg
aktív tag

Szia!

Ha több winyód van (esetleg több Samsung) akkor ezek is lehetnek a ludasak.
Ha egy van, az is képes berázni a házat, de ha kettő együtt van, az néha pocsék dolgokat lépes csinálni :O A nem azonos fordulatszám miatt (elvben azonos : 7200, gyakorlatban nem) már a két vinyó közt is fellép a vibráció, ami szintén berázza a házat.

Tudom, mert engem is ez szivatott meg 1-2 alkalommal.

Üdv kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#12478) Olekgsxr válasza Lucif-R (#12459) üzenetére


Olekgsxr
tag

Tegnap adtam oda valakinem azt az 1métert, ha előbb szóltál volna. :U

(#12479) Nippon


Nippon
őstag

Néha eszembejut, hogy: 3/8"-os külső menetes high-flow csatit keresek (2db)

Valaki?

(#12480) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

ezt úgy birom amikor valaki benyit ide s azt mondja h High konfigomhoz olcsó de jó vízhűtést szeretnék :F :((

(#12481) P00By


P00By
nagyúr

Ezt már mutattam? :F

(#12482) Thrawn válasza P00By (#12481) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, mert ez mai :D
Fele királyságom odaadnám érte :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12483) Brumi˘ válasza P00By (#12481) üzenetére


Brumi˘
addikt

Jól néz ki nagyon.

(#12484) P00By válasza Thrawn (#12482) üzenetére


P00By
nagyúr

Volt már hasonló azért kérdeztem :P

(#12485) djtoomi válasza rob210 (#12468) üzenetére


djtoomi
addikt

B3 ilyen fos. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12486) tsar válasza P00By (#12481) üzenetére


tsar
aktív tag

Jól néz ki.
De minek bele ennyi ventilátor?

(#12487) yakuza.tora válasza P00By (#12481) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Még nem, de nagyon jól néz ki! :C

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12488) P00By válasza tsar (#12486) üzenetére


P00By
nagyúr

Én passzolnám :D

(#12489) djtoomi válasza P00By (#12481) üzenetére


djtoomi
addikt

Azok a sárga ventik pontosan milyenek?
Nagyon kiváncsi lennék egy-két olyan ventire, de a töbit is elfgoadnám talán.... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12490) fuzik válasza P00By (#12481) üzenetére


fuzik
aktív tag

A csővezetés nagyon ötletes! Bár megnézném az arcát, amikor rájön, hogy cpu uppgradet szeretne ;] !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12491) P00By válasza djtoomi (#12489) üzenetére


P00By
nagyúr

[link] A másikról nem tudok nyilatkozni!

fuzik: :DDD Én is!

[ Szerkesztve ]

(#12492) rob210 válasza fuzik (#12490) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez minden vízhűtésnél igaz.
Én is szívtam vele amikor procit cseréltem.
No amikor a 939-ről 775-re váltottam azt meg inkább nem is mesélem el.:D

Renault power

(#12493) yakuza.tora válasza djtoomi (#12489) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Úgy látom, hogy AKASA... :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#12494) djtoomi válasza P00By (#12491) üzenetére


djtoomi
addikt

Húúúúú.Ezt a linket nagyon köszi, már tudom milyen ventik. :B
Ha esetleg mást is érdekel: [link]
:R :R :R

yakuza.mora: Mostmár látom én is.Köszi. :B :R

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12495) rob210 válasza P00By (#12481) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát lehet én szőrszál hasogató vagyok.
De szerintem elég szarul van kötve.
Látványos ezt aláírom szép rendezett ezt is aláírom.
De nyomó rendszerű az egész.
Ilyenekben meg funkcionalitás béli problémát látok.
Az össze vissza mindent mindennel összekötök dolog komoly tuning veszteséggel járhat.
:R

Renault power

(#12496) tsar válasza P00By (#12488) üzenetére


tsar
aktív tag

Szerintem aki csinálta, se tudná miért van így, legalábbis nem tudna rá értelmes magyarázatot adni.

(#12497) fuzik válasza rob210 (#12492) üzenetére


fuzik
aktív tag

Én elég vastagbelet szoktam hagyni a későbbi szerelések esetére. Nem néz ki jól, de legalább bármikor tudok procit cserélni - nomeg nem is szépségversenyre készülök.

Ezt a mondatodat --> "De nyomó rendszerű az egész." nem igazán értettem....

Az elrendezés... nagyjából már ezerszer átbeszéltük, hogy szinte teljesen mindegy az elrendezés. Különösen, ha a megfelelő áramlás is megvan.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12498) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

eeeeeeeeezt nem hiszem el :F
szürcsög ez a rohadt pumpa...mért mért??
tele van a rendszer. nem ereszt..hát akkor? :F
szerk : nem lehet, hogy mivel csak a CPU van rajta ezért úgy tolja h bubis lesz? le kéne szabályozni netán?
:R

[ Szerkesztve ]

(#12499) fuzik válasza B@bL3ve5 (#12498) üzenetére


fuzik
aktív tag

Tegyél a tartályba egy szivacsot, hogy ne tudja átszívni a buborékokat.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#12500) djtoomi válasza B@bL3ve5 (#12498) üzenetére


djtoomi
addikt

Én is hasonló gondban szenvedek, de óránként egyszer-kétszer szürcsöl egyet csak. :F
De én még szivacsot sem tudok hova tenni, xspc x2o-ba nem fér.... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.