Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12601) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#12600) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Vagy BB Arany Cuvée! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#12602) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Itt az én kis vizem Corsair HydroCool 200
Hűtő
Blokk
Core Temp

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12603) B@bL3ve5 válasza Des1gnR (#12602) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

Istenem azok a nádszál csövek :DDD hangja? másra én amúgy nem kötném rá ill az a Zalman blokk :D hááát...

(#12604) Des1gnR válasza B@bL3ve5 (#12603) üzenetére


Des1gnR
őstag

alapból nem hangos de ha benyomom rajta a turbót akkor azért van hangja de a venti benne 1-2 héten belül le lesz cserélve...
én se fogok rá mást kötni mint procit de sztm nagyon állat hűtőcske :C

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12605) B@bL3ve5 válasza Des1gnR (#12604) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

mondjuk egy gyönyörű Noctuára? :DDD
az a lényeg, h neked bejön :) :R

(#12606) Des1gnR válasza B@bL3ve5 (#12605) üzenetére


Des1gnR
őstag

:R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12607) Bulitt válasza Nyugdíjas (#12600) üzenetére


Bulitt
őstag

jöhet ;]

am lehet azt csinálom, van itthon egy zalman fatal1ty FS-V7es hűtőm, és a hozá kapot süniket rárakom a fetekre és a memokra. bár teljesen passzív rendszert akarok addig csak jó lesz egy halk ventivel, remélem

(#12608) nyunyu válasza djtoomi (#12583) üzenetére


nyunyu
félisten

XSPC blokk kb 3-4mm-.et hajlított giga p35-ds3r lapon, szóval kezdek parázni... :B

Hogyakurvaeletbe? Olyan gyenge az a 2mm vekony rozsdamentes, hogy majdnem kettetortem, mint a napolyit. :O

Igazsaghoz hozzatartozik, hogy alulra kerult gumi alatet, Tomika fele acel backplate, alulrol atfuzve 4x40-es csavarokkal, felul meg nekialltam kezzel betekerni az M4 szarnyasanyakat.
Gondoltam, ha mar nem tudok tobbet huzni az anyakon, akkor jo lesz, de csak nem akart kemenyedni, fel perc mulva kapcsoltam, hogy valami nem stimmel.

Akkor mar 2 centivel lejjebb volt a X2O lefogato 4 sarka a sikhoz kepest :W
Ugyhogy anyak+lefogato le, X2O gyari rogzitocuccabol rugok kioperal, 4 gumialatet, 4 rugo a 4 csavarra, hogy ellentartson, lemez visszarak, anyakat OVATOSAN meghuz.

Szoval mar ertem, miert ragaszkodik Tomika annyira az 5mm vastag golyoallo lemezhez :))

Ja, amugy azzal is meggyult a bajom, mert sehogy sem akart beferni az alaplap a helyere.
Amikor meg JOOOL meghuztam a csavarokat, ellenkezo iranyban gorbult 2mm-et az alaplap, akkor jottem ra hogy az alaplap alatti 2mm gumialatet+5mm lemez+2mm vastag fellencse csavarfej az mar osszesen 9mm vastag, mig a Casetek hazban 7mm hosszu tavtartok vannak. :W :W :W
Igy most csak az also, meg kozepso 2 csavarral van odacsavarozva az alaplap a tepsihez, felul meg a prociblokkot tarto 4 csavaron fekszik fel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12609) nyunyu


nyunyu
félisten

Hol lehet kapni G1/2-rol G1/4-re csoszukitot fembol, amin kivul VAN gyarilag O gyuru, es minimum masfel centi hosszu menete van?

Meggyult a bajom az Asetek pumpamba szervalt bronz csoszukitovel, akarhogyan tekertem korbe teflonszalaggal, mindig szivargott a menet menten a viz. :W
Kozben egyre rosszabb allapotban van a pumpa gyari muanyag menete :O

Vegul korbenyomtam sziloplaszttal, hagytam kotni par orat, este mar nagyon gepezni akartam, de a viz szetnyomta a felig megkotott sziloplasztot. :(
Ujra korbenyom, ma delben megint ranez, erre 10 perc utan kezdett szivarogni :O
Ugyhogy most ideiglenesen visszaraktam a kukajelolt EheimStationt, az legalabb csak akkor szivarog, ha a tartalyt teletoltom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12610) Játékos válasza nyunyu (#12608) üzenetére


Játékos
addikt

gy most csak az also, meg kozepso 2 csavarral van odacsavarozva az alaplap a tepsihez, felul meg a prociblokkot tarto 4 csavaron fekszik fel.

Nekem is! :DD :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12611) Játékos


Játékos
addikt

Urak ezen a képen milyen fényforrás van a gépben? :U És Nyugdíjas mennyiért ad nekem ilyet? :DDD :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12612) Laraxior válasza Játékos (#12611) üzenetére


Laraxior
titán

USB lampe? nekem ivan..hasonló fényt produkál..

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12613) Játékos válasza Laraxior (#12612) üzenetére


Játékos
addikt

Muti!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12614) szacsee válasza Játékos (#12613) üzenetére


szacsee
nagyúr

Irányított led fénye az igazi..de régebben gondoltam arra is...bár eléggé lökött gondolat, hogy vannak olyan dísztárgyak, amin optikai kábelhez hasonló cucc van, de a fényt az oldalán is átengedi...azt pl a cső mögé tenni és leddel, vagy valamivel a végén fényt adni neki.. :D

(#12615) szacsee válasza Játékos (#12613) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ilyen nem gyó?
Laser Led Spotlight... :)

(#12616) Laraxior válasza Játékos (#12613) üzenetére


Laraxior
titán

mán csináltam képet vele, a barátiban van.... ha betenném gépbe jól nézne ki,csak nekem a kék a nyerő :) fehér csak szükségesetén ide az asztalra :)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12617) mák


mák
tag

Én is akarok ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!

Segítsetek! Mit érdemes venni?

q6600
maximus formula

megy egy evga 8800gt, de egyenlőre azt kihagynám belőle. Vagy ne?

mákosnudli

(#12618) yakuza.tora válasza Játékos (#12611) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Mondjuk egy ilyen [link] FEHÉR fénycső. Ráadásul nem is drága. :K

mák: "Én is akarok ilyet!!!!!!!!!!!!" - Milyet??? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12619) mák válasza yakuza.tora (#12618) üzenetére


mák
tag

vízhűtést , mert meleg van :)

mákosnudli

(#12620) yakuza.tora válasza mák (#12619) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A GT-t éppen nem érdemes kihagyni, mert az a leginkább melegedő komponens! :DDD
Mennyit szánsz rá?

Alléz Olympique de Marseille!

(#12621) mák válasza yakuza.tora (#12620) üzenetére


mák
tag

az jó kérdés

egy jó rendszer mennyibe kerülne?

mákosnudli

(#12622) Játékos válasza yakuza.tora (#12618) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor konkretizálhajuk azt, hogy a képen látható gép belsejébenfehér neoncső van? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12623) yakuza.tora válasza mák (#12621) üzenetére


yakuza.tora
addikt

CPU blokk - 9K körül (XSPC)
GT fullcover blokk (EK) - 18K körül
NB - 6K körül
SB - 6K körül
FET - 8K körül

Tartály - 5K körül
Radi - 13K körül (NexXxos Extreme tripla)
Szivattyú - 8K körül (Laing DDC)
Csati + csövek - 8K körül

Hát úgy nagyjából ennyi. Persze, plusz mínusz ugrálhatnak az ezresek... :B

Alléz Olympique de Marseille!

(#12624) yakuza.tora válasza Játékos (#12622) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem állítom, hogy neon, de hogy fehér, az biztos! ;) :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#12625) Játékos válasza yakuza.tora (#12624) üzenetére


Játékos
addikt

Másképpen: szerinted egy fehér neonnal ilyen hatást érnék el? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12626) Bulitt válasza Játékos (#12625) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem, ennek olyan fénye van mint a fluxeon lednek. Magas naphőmérséglet közeli színe van. Tévedés aki sárgának hisszi :D

Kép1

[ Szerkesztve ]

(#12627) Játékos válasza Bulitt (#12626) üzenetére


Játékos
addikt

:F tehát nem neon?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12628) Bulitt válasza Játékos (#12627) üzenetére


Bulitt
őstag

Tudtomal neon nem ad ilyen szép fehér fényt. Igazából nem drága a neon meg kell nézni. Egy ilyen ledet asszem meg minden elektronikai botba lehet venni, az már más kérdés mennyi szufla kell neki :F

(#12629) yakuza.tora válasza Bulitt (#12626) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Szerinted az általam belinket neonnal nem ugyanilyen színhatást érne el? :U Azért kérdezem, mert én is ilyen fehérben gondolkodom! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#12630) Játékos


Játékos
addikt

Viszont abból a ledből kellene vagy 10-20, nem?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12631) Bulitt válasza yakuza.tora (#12629) üzenetére


Bulitt
őstag

Figyi, nekem van ilyen SWAT-os ( :C ) Fluxeon ledes pilácsom, ha kell és vártok még pár orácskát sötét szóbában megprobálom lefényképezni minden extra képjavitó nélkül /igyekszek/ ha kell belle is rakom a gépbe hogy lássátok milyen hatása van :) Megjegyzem azért majd vonjatok le az értékéből, mert nekem a gép belső chrom festékel van kezelve az pedig fényesecske :D

[ Szerkesztve ]

(#12632) Bulitt válasza Játékos (#12630) üzenetére


Bulitt
őstag

ááááá, bedobsz kettőt :D UFO-nak nézik a géped, nagyon durva fénye van :D:D

Dobok fel képet az enyémről :D :DDD

(#12633) Játékos válasza Bulitt (#12631) üzenetére


Játékos
addikt

DO IT! :K :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12634) szacsee válasza Játékos (#12627) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mondtam hogy led...Tee!

Itt nézelődj..ez meg a ház építésének topikja..

Bulitt: Várjuk szeretettel a képözönt.. :R

[ Szerkesztve ]

(#12635) yakuza.tora válasza Bulitt (#12631) üzenetére


yakuza.tora
addikt

OK! Jöhetnek a képek a "Vizes off topikba"! ;) :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#12636) Játékos válasza szacsee (#12634) üzenetére


Játékos
addikt

És nem is kevés led! :K :Y
Valamelyik nap felkerekedek vásárolni. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12637) szacsee válasza Játékos (#12636) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lopj 2 Audi R8 lámpát az is ledes...gondolom lehet fénye, még a faházadból is kijönne a fény.. :D

Bullit: Off Vizes topik.. :))

[ Szerkesztve ]

(#12638) Bulitt válasza yakuza.tora (#12635) üzenetére


Bulitt
őstag

Okok, minden képpen. ennyit megtehetek :) Ami ezeken a képeken vannak, 5mm-res magas fényű fehér led, jobban jársz két darab fluxeonal. majd megláttod ;)

dobna valaki egy linket az off topikhoz? :B

Azt az 1 órát kell megvárni mig feltöltenek az aksik, redőny le, mehet a fényképezés :D

[ Szerkesztve ]

(#12639) Játékos válasza Bulitt (#12638) üzenetére


Játékos
addikt

Tessék

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12640) szacsee válasza Bulitt (#12638) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sry, elírtam a nickedet.. :B

Játékos: Rád férne egy titkárnő.. ;]

(#12641) Bulitt válasza szacsee (#12640) üzenetére


Bulitt
őstag

D'ohhhh tolnám mint a lopot biciglit, de biztos ide kellet volna? :C :R

(#12642) szacsee válasza Bulitt (#12641) üzenetére


szacsee
nagyúr

A hsz lényege az első sor...a második egy megjegyzés, hogy Játékosnál gyorsabb voltam és kellene neki egy titkárnő. :K ..jah hogy piros betüvel írtam..hááát szerintem nem számít.. :D

(#12643) Reset Elek válasza Bulitt (#12641) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

Tolni?

A lopott biciglit dugdosni szokták....
Csak hogy értelme is legyen, ha már szójáték:DDD

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#12644) Bulitt válasza Reset Elek (#12643) üzenetére


Bulitt
őstag

sok változata van :P

(#12645) Cyberbeni válasza Bulitt (#12638) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inkább pár 5W-os fehér LED-et... annak van fényereje ám (160 lumen) (3840ft/db és 7,1V-os)
még a 0,5W-os ledes zseblámpámnak is elég nagy a fényereje

[ Szerkesztve ]

(#12646) Bulitt válasza Cyberbeni (#12645) üzenetére


Bulitt
őstag

beszélhetünk nagy összegekről, de a képek magukért beszélnek, off topik

Játékos: képek az off topikba :)

[ Szerkesztve ]

(#12647) bOtX


bOtX
aktív tag

helósztok! ha a mostani kazánomba vízhűtést tennék akkor a szombámba való hőkibocsáltása csökken? mert most reggel 21 fok van a szobámban délre 23 estére 25 szóval nem a legjobb... :R

[ Szerkesztve ]

(#12648) Lucif-R válasza bOtX (#12647) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nyem... több fog jutni ha minden igaz mivel a vízhűtés hatékonyabban talicskázza el a hőt a "fűtő" elemektől mint a szimplaléghűtés.

(#12649) Bulitt válasza bOtX (#12647) üzenetére


Bulitt
őstag

vízhűtésel egyel több fűtőradiátor kerül a szobádba :) Hiszen a hőt valahol lekel adnija a rendszernek.

Gondoltál már arra, hogy lekapcsold a fűtést a szobába? :DDD

(#12650) nyunyu válasza Bulitt (#12649) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondoltál már arra, hogy lekapcsold a fűtést a szobába? :DDD

Mondasz valamit.
Hulye fotav meg aprilis kozepen is fut, aztan mi meg anyazhatunk a havi 30 ezres tavhoszamla miatt... :W :W :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.