Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) shteer válasza Picco (#11950) üzenetére


shteer
titán

talán a revoltecnek

desztvíz + gyári adalék
desztvíz + fagyálló
desztvíz + alkohol

ízlés szerint adagolva :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#11952) Laraxior válasza shteer (#11951) üzenetére


Laraxior
titán

ízlés szerint: alkohol+ desztvíz :) :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11953) Játékos válasza Laraxior (#11952) üzenetére


Játékos
addikt

Meg egy kis aroma, tényleg csak az íze végett... :DDD

Hogy ne csak OFF legyen, megmutizom itt is... :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11954) Soak válasza nyunyu (#11940) üzenetére


Soak
veterán

Ha kell akkor majd beszélhetünk róla ... persze csak ha nem sürgős :D ...

(#11955) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Üdv. all!

Hol lehet backplatet venni és mennyiért? Nézelődtem subcoolingon, de nem találtam. Eléggé aggaszt ahogy meghajlította a lapomat a cpu blokk.

(#11956) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ezt [link] az oldalt láttátok már? Van egy pát "érdekes" blokk...

Alléz Olympique de Marseille!

(#11957) Laraxior válasza Játékos (#11953) üzenetére


Laraxior
titán

lecserélted a ramod? eddig szürke volt benne nem? ha jól emlékezem :U

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11958) Cyberbeni válasza Laraxior (#11957) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor eddig value volt neki, most meg ultrája van. vízhűtés szebpontjából a black dragon a legjobb, mert ott nem kell leszedni semmit a blokk felrakásához. (nekem black dragon evo one van, amin viszont elég nagy a borda, és nem is lehet szerintem túl egyszerű a leszedése)

[ Szerkesztve ]

(#11959) Játékos válasza Laraxior (#11957) üzenetére


Játékos
addikt

Le bizony, le is fikáztad azt a szar Geli Ultrát... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11960) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

tényleg, próbálta valaki víz sörrel hűteni a rendszert? ha igen, akkor eredményt kérek. (nem muszály sör, lehet más szeszes ital ízű készítmény is)
bár mondjuk a sör gondolom káros a rendszerre.

[ Szerkesztve ]

(#11961) Laraxior válasza Cyberbeni (#11960) üzenetére


Laraxior
titán

nem gondolod hogy kicsit habzana a rendszer? :C ha nem zárnád le akkor széndioxid szétnyomja a rendszert valahol,ha meg nem csavarod rá a tartályra akko rmeg kifut a pia,kár lenne érte. :O

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11962) Nippon


Nippon
őstag

3/8"-os külső menetes high-flow csatit keresek Thermochill radiba. Valakinek van ötlete, hogy itthon hol lenne érdemes megpróbálni?

(#11963) Cyberbeni válasza Laraxior (#11961) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor vodka+desztvíz. :) :))

(#11964) Laraxior válasza Cyberbeni (#11963) üzenetére


Laraxior
titán

én úgy tudom hogy a hűtőkben ammóniát keringetnek,és az hűt is asszem.
Valaki majd úgyis kijavít. Elvileg reakcióba nem lép a rézzel.... Valaki? vélemény? :U
igazából nem látom értelmét a szesznek a rendszerbe,max télen ha kiviszed,és van vagy -20fok,és nem akarod hogy belefagyjon és kásásodjon a víz,de a pára ki fog csapódni a blokkon.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11965) Cyberbeni válasza Laraxior (#11964) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem a fagyállásért (azért is kéne higítani a vodkát), hanem sokkal inkább azért, mert így biztos nem algásodik be.

[ Szerkesztve ]

(#11966) yakuza.tora válasza Laraxior (#11964) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Az ammóniával az a gond, hogy nagyon illékony. Szóval ott aztán tényleg zártnak kell lenni a rendszernek, különben hamar mérgezést kapsz... :P

Alléz Olympique de Marseille!

(#11967) Soak válasza Cyberbeni (#11963) üzenetére


Soak
veterán

Miért nem inkább tisztaszesz+viz? Ne pazaroljuk már a mannát :))

(#11968) Cyberbeni válasza Soak (#11967) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mert a maradékot úgyis el kell tüntetni, a vodkát meg lehet saját élvezetre használni. (igaz a tisztaszesszel meg jobban lejön a hővezető paszta)

(#11969) Reset Elek válasza Laraxior (#11964) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

Háááááááááááááááááát nem ammoniát.
Inkább valami klórozott-fluorozott szénhidrogént.
Mostanság jellemzően R134a-t.

És az ammónia meg megtámadja a rezet.
Asziszem.
Vagy az aluminiumot?

Folyton öszekeverem ezt a két fémet..............:DDD

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#11970) Soak válasza Cyberbeni (#11968) üzenetére


Soak
veterán

(igaz a tisztaszesszel meg jobban lejön a hővezető paszta)

az élvezet is nagyobb :D

(#11971) Laraxior


Laraxior
titán

tényleg nincsen valami olyasmi folyadék ami "mozgás" hatására hűl? márhogyis írjam le... :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11972) Játékos válasza Soak (#11970) üzenetére


Játékos
addikt

A hővezető paszta a legjobban a gyerek nedves seggtörlőkendőjével jön le a legjobban! Nem vicc! :K

Laraxior
kicsit próbáld jobban... :DDD
Egyébként mindegyik hűl, csak nem mozgatni kell, hanem párologtatni...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11973) Cyberbeni válasza Játékos (#11972) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de ugye használat után egyből kidobod, hogy ne legyen újra használva?

(#11974) Játékos válasza Cyberbeni (#11973) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11975) r-chee


r-chee
őstag

Szivattyúk terén lenne kérdésem:

A plexi tetős szivattyúk nem hajlamosak arra hogy megrepedjen a tetejük az állandó, rotor által keltett rezgés és a hő hatására??? [link]
Vagy a "normál" tetejűek jobban bírják a strapát? [link]
Kettő közül melyikre érdemesebb beruházni?

Thx.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11976) djtoomi válasza r-chee (#11975) üzenetére


djtoomi
addikt

Az első linkeden ami van, az egy egyszerű ddc, csak van a tetején egy plexi tartály. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#11977) fuzik válasza r-chee (#11975) üzenetére


fuzik
aktív tag

Attól függ, hogy milyen rendszert építesz. A Laing DDC-1T alapból így néz ki leginkább.

Ha 10-es belselyű csővel építed a rendszered, akkor nem szükséges lecserélned a gyári tetőt (persze a 10/8 -ast is rá lehet tuszkolni).

Akkor gondolkozz tetőben, ha pl. a tetjén kellene a csati, vagy csatit akarsz használni aszivattyúhoz, vagy be akarod építeni drive helyre, vagy azért, mert tetszenek a nem gyári tetők....

Alapvetően nem érdemes beruházni egyikre tetőre sem - hacsak nem áll fenn valamelyik indok az előbbiek közül.

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#11978) r-chee


r-chee
őstag

Kár hogy nincs a smile-k között egy olyan, amelyiknek méteres nyelve van és fanyalogva kinyújtja....

djtoomi: Az 50 milliós kérdés: Hol található [ezen] a szivattyún tartály?

A: sehol
B: valahol eldugva
C: jó messze
D: nem tudom, biciklivel jöttem.

fuzik: Valóban 13/10-es csövet szeretnék, de egyáltalán nem cserélném le semelyik szivattyú tetejét a gyáriról. "Alapvetően nem érdemes beruházni egyikre tetőre sem" >> tető nélküli szivattyút nem árulnak :) .

Amúgy köszi a kérdések megválaszolására tett erőfeszítésetek :DDD :DD .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11979) H_Zozo válasza r-chee (#11978) üzenetére


H_Zozo
tag

Az oldal alján az a fekete Passive reservoir .

___________________________________________________________________________

(#11980) shteer válasza H_Zozo (#11979) üzenetére


shteer
titán

ami élőben nagyon sötétkék? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#11981) H_Zozo válasza shteer (#11980) üzenetére


H_Zozo
tag

Hát nem tudom, úgy élőbe nem láttam még, de szerintem ez fekete.
Van ilyen valakinek?

___________________________________________________________________________

(#11982) H_Zozo


H_Zozo
tag

Van több szinbe is:

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________________

(#11983) shteer válasza H_Zozo (#11981) üzenetére


shteer
titán

Murénának - de az a fekete se fekete, hanem nagyon-nagyon sötét kék, furcsállottam is. ahogy a fényben megcsillan egészen kékes

..szerintem jónak tűnik

(#11984) Thrawn válasza shteer (#11983) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos gyöngyházfényezéses :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11985) yakuza.tora válasza H_Zozo (#11982) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Gyönyörűek!

Shteer: De. A fekete az bizony fekete. Nekem ugyanis volt a kezemben. :K

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#11986) H_Zozo válasza Thrawn (#11984) üzenetére


H_Zozo
tag

Szerintem inkább előtte kéket festettek és nem mosták ki rendesen a pisztolyt :)

___________________________________________________________________________

(#11987) shteer válasza yakuza.tora (#11985) üzenetére


shteer
titán

a tiéd lehet h az volt :) bár már rég eladtad :P honnan tudhatnád? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#11988) djtoomi válasza r-chee (#11978) üzenetére


djtoomi
addikt

B válasz, számodra. ;]
Szerinted az a plexi lószar mi a tetején? :U Anno engem okított ki valaki itt a topikban hogy plexi az tartály a tetején... :U :P

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#11989) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

mondjuk 8,5k-t megér egy ilyen pumpa?
DC12V; speed 800L/h; life is 50000 hours; G1/4" thread; raise:2.5M.
Standard motherboard 4-pin connection ,but can change to 3-pin ;
Can be submersed
a hangját sajnos nem tudom, de megkérdem azt is.

(#11990) tsar válasza Játékos (#11953) üzenetére


tsar
aktív tag

Jól néz ki, nekem nagyon tetszik.

(#11991) H_Zozo válasza djtoomi (#11988) üzenetére


H_Zozo
tag

ezzel az is.

___________________________________________________________________________

(#11992) r-chee válasza H_Zozo (#11979) üzenetére


r-chee
őstag

Most szórakoztok velem :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F Áruld el már, hol írnak pl. akár [itt] vagy máshol beépített tartályról ezzel a szivattyúval kapcsolatban :F :F Holnapra úgylátszik ki kell vennem egy nap szabit, és el kell mennem szemészetre...
Ha meg április 1 alkalmából "szédítesz", akkor (csunyát nem akarok most ideírni hogy kivágjanak innen....) :((( . Asszem nem is feszegetem tovább ezt a szivattyús témát. Részemről nem is kérdeztem semmit.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11993) Cyberbeni válasza djtoomi (#11988) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak olvasd el a linken a szöveget: "A speciális Pro tetővel nagyobb teljesítményre képes a szivattyú, szabványos 1/4"-os csatlakozókat képes fogadni és LED-del is megvilágítható a speciális furatok révén!A szivattyú a Pro tető segítségével gumi bakokkal 3,5"-os (winchester vagy floppy helyére) helyre beépíthető így könnyen elhelyezhető és a rezgést sem adja át semminek a gumibakok által! Ezentúl a Pro tető speciális kialakítása miatt a standard Laing DDC-hez képest megnövekedett teljesítményre képes a szivattyú!"
az csak egy tető.

(#11994) djtoomi válasza Cyberbeni (#11993) üzenetére


djtoomi
addikt

Néztél már a dátumra? :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#11995) Nyugdíjas válasza djtoomi (#11994) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon gyenge kifogás, nem sikerült kimosdatnod magad ;]
Hülyeséget beszéltél, és kész:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11996) djtoomi válasza Nyugdíjas (#11995) üzenetére


djtoomi
addikt

Akartam még jobban elvarázsolni r-chee kollégát, hogy ovlasson már jobban utána, stb, de úgylátszik nincs olyan kedvébe.
Tudom hogy hülyeséget beszéltem, emrt ilyen kis helyre nem si fér el tartály, és a cső ami kijön belőle kb 1mm-nyi helyet adna neki, de az emg ugye nem tartály.... :DDD ;)
De várom már a holnapot, ma nem érkezett emg, de az alkohol már emgvan... ;]

#11997: Ez jó volt. :))

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#11997) H_Zozo válasza Nyugdíjas (#11995) üzenetére


H_Zozo
tag

Mentségére szolgáljon, hogy meg van az esélye, hogy a családjában lehet hogy ő a kínai, így elképzelhető hogy nem beszéli rendesen a nyelvünket és valamit félreértett.

___________________________________________________________________________

(#11998) Cyberbeni válasza Nyugdíjas (#11995) üzenetére


Cyberbeni
addikt

milyen pasztákat tudsz majd nekem szerezni? leginkább zalman zm-stg1 vagy ac mx-2 kéne majd.

(#11999) Cyberbeni válasza Nyugdíjas (#11995) üzenetére


Cyberbeni
addikt

milyen pasztákat tudsz majd nekem szerezni? leginkább zalman zm-stg1 vagy ac mx-2 kéne majd.

sry, kétszer ment el (senki ne gondoljon rosszra)

[ Szerkesztve ]

(#12000) Nyugdíjas válasza H_Zozo (#11997) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.