Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Két hete két, áprilisban kapott Szputnyik után két hete elég sok antitest volt (azaz bőven védett vagyok). Márciusra tervben volt London, Harry Potter studió, de a britek nagyon kemények, sem keleti oltással, sem negatív PCR teszttel nem engednek be, szóval Harry Potter nuku. Hétfőn olvastam az osztrákok intézkedéseit, puffogtam, mentünk volna téli szünetben pár napra családdal, januárban pár napra haverokkal, de sebaj, a "fő" síelés amúgy is Olaszországban lesz.

    Ma mentem harmadik oltásra, oltópontra, készültem, hogy kapok egy Pfizert vagy Moderna-t, nem igazán olvastam jobban utána. Erre látom, hogy ott a Janssen bélyegző, megkérdeztem, lehet-e kérni, mondták lehet. Nyilván ott nem lehet sokat gondolkozni, szóval fogaskerekek pörögnek, legyen Janssen, mondom gyorsan. A doki szerint boost oltásnak, ha védett vagyok, tökéletes ez is. Így most mehetek decemberben síelni, sőt, mehetek Londonba márciusban. De azt, hogy a betegséggel szembeni védelem szempontjából jó döntést hoztam, sajnos nem tudom mondani...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés