Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#82499) frem1790 válasza [Prolixus] (#82497) üzenetére


frem1790
tag

Nem igazán értem mire vagytok ennyire felháborodva. Aki nem tud angolul és muszáj kimondania egy angol szót az mit csináljon szerintetek? Ha az írott változatot mondja betű szerint: nem jó, ha megpróbálja saját feje után kiejteni az sem jó. Szép magyar nyelvünkben megvan majd minden angol szó megfelelője(sőt sokkal gazdagabb a magyar szókincs szerintem), ha tehetem Én csak magyar kifejezéseket használok. Ha mégis muszáj angol szót kiejteni megpróbálok csak olyanokra szorítkozni amelyeknek tudom a helyes kiejtését. Mégis előfordul, hogy becsúszik egy-egy általatok kipellengérezett baki, ami úgy tűnik megbocsáthatatlan.
Kicsit olyan sznob szagúak ezek a hozzászólások: mi kiváló angolosok most jól leszóljuk a prosztó, tudatlanokat?????

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.