Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#81951) pmheros válasza csaba951 (#81950) üzenetére


pmheros
senior tag

Itt a hardveraprón vettem most egyet kisebb összegért (még nincs nálam), remélve nincs még reggelve. Az eladó nem az első tulaj, így kicsit lutri, de hátha szerencsés leszek.

Köszi a teljes körű felokosítást :R

nem vagyok tökéletes

(#81952) csaba951 válasza pmheros (#81951) üzenetére


csaba951
veterán

Nagyon optimista lehetsz, ha azt gondolod, hogy több tulajdonos se aktiválta még! ;)
Helyedben ezt hagytam volna a fenébe, és vettem volna boltból egy új példányt. Persze csakis akcióban!
(Idáig -50% volt a legjobb akció, amit megkapott.)

(#81953) maross válasza pmheros (#81951) üzenetére


maross
veterán

teljesen ki van csukva hgoy ne regelte volna be rogton az elso tulaj

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81954) pmheros válasza maross (#81953) üzenetére


pmheros
senior tag

A mostani eladó elmondása alapján (ő maga nem használta) cserélte a játékot, és nem tudja a többit.

Ha "belepróbálom" a kulcsot a steam fiókomba, származhat hátrányom ? :B

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#81955) maross válasza pmheros (#81954) üzenetére


maross
veterán

Abszolut semmi, ki fogja irni hogy duplicate, es szevasz :). Eleg sok penzt mernek ra tenni hogy akitol vetted is probalta, es nem mukodott, ezert "o maga nem hasznalta", a tobbi pedig a feledes homalyaba merult.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81956) Csapoati válasza maross (#81955) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Alig hasznalt" The Crew meg hasonloval van tele az apro. Aki csak a dobozt akarja eladni es johiszemu, az ki is irja, hogy aktivalt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81957) maross válasza Csapoati (#81956) üzenetére


maross
veterán

agyzuzot elorekuldenem az ilyen emberekhez egy goproval, es inditanek egy channelt neki

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#81958) eami válasza maross (#81957) üzenetére


eami
Topikgazda

hol lehet feliratkozni? :DDD

(#81959) [Prolixus] válasza maross (#81957) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Tanulópénznek jó lesz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#81960) JumboJet válasza [Prolixus] (#81959) üzenetére


JumboJet
csendes tag

csángó gyerek :(

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#81961) sixpak


sixpak
nagyúr

Hey!
A telefonos védelmet próbálta valaki már?
Originen már régóta használom, de mintha azt hallottam volna, hogy Steamen valami gebasz van/lehet vele.
Ha így van, akkor mi a buktatója, azon kívül, hogy részegen elhagyom a telefonomat?
Valami olyasmi rémlik, hogy valamiért nem tudott belépni a saját fiókjába az illető(k).
Mostanában minden indításnál felajánlja a Steam, ezért kérdem, hogy minden rendben van-e vele.
Tenkjúszómács.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#81962) eami válasza sixpak (#81961) üzenetére


eami
Topikgazda

semmi gond sincs vele, arra kell figyelni hogy ha telót cserélsz / formázod akkor előtte nem árt visszatérni mailes azonosításra.

(#81963) sixpak válasza eami (#81962) üzenetére


sixpak
nagyúr

Aha...köszi, akkor ezt nem nekem találták ki.
Rendszeresen előfordul, hogy tolok egy hard reset-et.
Mondjuk nem is értem hogyan működik ez...Origin egyszer küdött kódot sms-ben, miután alaplapot/cpu-t cseréltem a gépben és a Win-t is újraraktam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#81964) wjbhbdux válasza sixpak (#81961) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én nem mernék ilyen védelmet használni, mert gond esetén ott van az egy hónapnál is hosszabb várakozás a steam supportra. Ha emailen van sms/authenticator azonosítás, akkor meg úgyis fölösleges.

[ Szerkesztve ]

/s

(#81965) laceszgamer válasza eami (#81962) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezt az üzenetet miként lehet amúgy eltüntetni, telefonra én se akarom, de azért az is poén lesz ha minden nap odatolja majd. :D

Amúgy meg megtehetnék azt amit a Blizzard, rendes authenticator tokent készíteni és azt árulni. Ha Blizz esetében pár játék mellé van rá kereslet akkor itt a sokszor több ezer euros accountok mellé szerintem nem két ember ruházna be rá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#81966) eami válasza laceszgamer (#81965) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem minden nap oda fogja tolni az arcodba és ha nem váltasz, de ellopják az accodat és kipucolják akkor a steam support majd széttárja a kezét és azt mondja "mi minden nap figyelmeztettünk erre".

(#81964) wjbhbdux: elég leterheltek valóban, de nekem sosem sikerül összehozni azt az egy hónapos dolgot.
Legutóbb 9 nap alatt megoldódott a problémám és többször írtunk oda vissza (átlag 2 nap alatt reagáltak). Azt megelőzően is kevesebb mint egy hét alatt rendeztük a ticketet és az első válasz kevesebb mint 24 órán belül érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#81967) Assimilator válasza wjbhbdux (#81964) üzenetére


Assimilator
őstag

Az sms azonositastol felsz de attol nem, hogy repul az egesz accountod? Erdekes. :)

(#81968) Ryder62


Ryder62
őstag

De ez a telefonos dolog, amit most fölajánlott Steam, hogy adjak meg számot, hogy működik tulajdonképen?

Hogyha nem tudnék belépni, vagy más gépen próbálkoznék elsőre, akkor küld egy kódot SMS-ben amit belépésnél meg kell adni?

(#81969) wjbhbdux válasza Ryder62 (#81968) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azt csak végszükség esetén használják azonosításra, ha emailt se tudsz már fogadni és elveszett a mobil authenticator session.

/s

(#81970) Ryder62


Ryder62
őstag

Szerintetek kártyás lesz a Fallout 4?

(#81971) Lackki válasza Ryder62 (#81970) üzenetére


Lackki
senior tag

előzőek sem azok

Privátot hamarabb észreveszem

(#81972) FollowTheORI válasza Ryder62 (#81970) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert ha nem, akkor nem veszed meg? ;]

Amugy egyik Bethesda játék sem kártyás igazán (talán csak a Skyrim), szóval nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81973) Assimilator válasza FollowTheORI (#81972) üzenetére


Assimilator
őstag

The Evil Within is kartyas.
Szerintem ez is az lesz.

(#81974) Ryder62 válasza FollowTheORI (#81972) üzenetére


Ryder62
őstag

Amúgy sem venném meg. Majd a Goty-t :)

Csak azért kérdem, mert beraknék végre valami jó kis Falloutos hátteret. ;)

(#81975) Niczo


Niczo
senior tag

újabban steamen nem lehet a kulcs aktiválásokról nyugtát nyomtatni?
aktiváláskor kiírja hogy nyomtassam ki, csak éppen nincs hozzá gomb :F
(xps-be le szoktam menteni a nyugtát, így könnyebben tudom követni mit/honnan/mennyiért szereztem be)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#81976) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

kutyafajat, nem tudok vasarolni...

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Persze hiaba probalom ujra nem enged tovabb.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#81977) regener válasza Archttila (#81976) üzenetére


regener
veterán

Nekem tegnap a Tiny Big: Ratventure-nél tette ezt ki, se magamnak se giftben nem tudtam megvenni.
Most viszont jó volt és megvan már :)

Mióta van ez a Távoli telepítés dolog és működött már valakinek? Mert rányomtam de csak átdobott a steam profil játéklistájára, ahol ugyanúgy hiába nyomok rá a telepítés ikonra.

[ Szerkesztve ]

(#81978) HummeRC válasza regener (#81977) üzenetére


HummeRC
senior tag

Tiny Big: Ratventure - Ezt én is megvettem ma. Kemény 69Ft-ot megért. :)

Távoli telepítés nekem működik, ha mindegyik gépem otthoni hálózatban van és a kliensek egyszerre bejelentkezve egyazon accounttal, akkor megadhatom melyikre telepítse.

[ Szerkesztve ]

(#81979) Archttila válasza HummeRC (#81978) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

An error occurred while processing your request.

Reference #97.936a1db8.1444586686.e8f3e6f

no sebaj, majd megprobalom reggel.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#81980) HummeRC válasza Archttila (#81979) üzenetére


HummeRC
senior tag

Én a kliensből csináltam, paypallal. Minden gond nélkül működött.
Ha esetleg böngészőből próbáltad, akkor kipróbálhatnád kliensből is. Ha eleve abban voltál, akkor passzolom. Annyira még nem ismerem a steam rejtett bugyrait.

(#81981) genndy válasza Niczo (#81975) üzenetére


genndy
addikt

Pár nappal ezelőtt még biztosan volt. Hacsak nem a telefonos aktiválós frissítés kavart most be.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#81982) Źşë' válasza Niczo (#81975) üzenetére


Źşë'
addikt

Ezt én is hiányoltam, ha jól sejtem az utóbbi frissítés kavart be, és nem csak az a része hiányos de aktiválás utáni telepítés sincs ott. először arra gondoltam lehet átkerült a fiók adatai lapra... de ott sem találni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#81983) cyberkind


cyberkind
félisten

Erre tud valaki valamit?

Friss Windows.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#81984) djculture válasza cyberkind (#81983) üzenetére


djculture
félisten

[link]
Tűzfal csinálja, nem engedi kommunikálni a keretprogramot.

[ Szerkesztve ]

(#81985) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#81986) vorosmarti válasza -secret- (#81985) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:D :D :D

(#81987) AxBattler válasza -secret- (#81985) üzenetére


AxBattler
félisten

Durva. Még a padlón is játékok vannak felhalmozva, sorban, faltól falig. :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#81988) Sirandrish válasza -secret- (#81985) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs valami infó erről a gyűjteményről? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81989) wjbhbdux válasza Sirandrish (#81988) üzenetére


wjbhbdux
veterán

http://www.vintagecomputing.com/index.php/archives/103

/s

(#81990) Sirandrish válasza wjbhbdux (#81989) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csinálhatnának egy friss interjút is...kíváncsi lennék mi változott azóta. Néhány plusz platform ugye :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81991) [Prolixus] válasza Sirandrish (#81990) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem ez az a gyűjtemény, amitől megváltak nemrég tisztességes áron? Volt valami rekorder gyűjtő, aki végül házasodott aztán eladta a gyűjteményét, hogy megalapozza a közös életet az asszonnyal. Persze ha egészben vették meg akkor tökmindegy, egyben maradt a gyűjtemény végülis. :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#81992) -secret- válasza Sirandrish (#81988) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fogalmam nincs csak megosztották facebook üzenőfalamon, mert van pár játékom.. gondoltam bedobom ide. :DDD

(#81993) Sirandrish válasza [Prolixus] (#81991) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nekem is rémlik.
Egy ebay aukció volt, és azt hiszem PH-s hír is volt róla.
De ott fel volt sorolva minden! :)

-secret- Jól tetted :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81994) eami válasza [Prolixus] (#81991) üzenetére


eami
Topikgazda

nem hiszem mert a második cikkben le van írva hogy 17 éve házas és két gyereke is van :)

(#81995) [Prolixus] válasza eami (#81994) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mea culpa. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#81996) JumboJet válasza [Prolixus] (#81991) üzenetére


JumboJet
csendes tag

értem én, hogy gyűjtemény, meg tisztes ár :DDD
de.. amikor a szintén steamos CS GO fegyvereket nézzük, és egy késért kb. 100 valahány EZER dollárt fizettek; utána semmin nem csodálkozom :D az emberi hülyeség, és az unalom néha texasi milliomosokat szül :DD

[ Szerkesztve ]

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#81997) Sirandrish válasza JumboJet (#81996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem láttál (anno) D3as itemeket ebayen elkelni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81998) nonsen5e


nonsen5e
addikt

A Steamen mióta van minimum feltöltési korlát (5 euró)?
2-3 hónapja vígan tudtam Steames pénztárcán keresztül tölteni a Final Fantasy XIV havidíját úgy, hogy cuccok eladásából jött 2-3 eur, aztán fizetéskor cent pontosan emelt le a számlámról pluszban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#81999) NyMRooD válasza nonsen5e (#81998) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tehát nem tudsz wallettal és bankkártyával egyszerre fizetni vagy a walletodat nem tudod kiegészíteni 5 euróra (pénztárca feltöltésnél)? Utóbbi esetben tudtommal mindig is 5 euró volt a minimum feltöltési lehetőség, viszont ha előbbi akkor nem tudom mikor változhatott meg, valszeg ez is a pénteki (vagy szombati) update óta lehet így (ha így van).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#82000) nonsen5e válasza NyMRooD (#81999) üzenetére


nonsen5e
addikt

Több opció is van? Kicsit megzavarodtam most. Mindig ugyanazokra a gombokra kattintottam, de most így nem megy emiatt.

11 euró lenne a havidíj, a walletban 7.38 euró. Bankkártyán meg pontosan 1500 forint, ami pont nincs 5 euró.

Régebben ezt úgy csinálta, hogy ha volt 1.23 euró, akkor levont a bankkártyáról 11 - 1.23 = 9,77 eurót pontosan minden kötekedés nélkül.




D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.