Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#107151) #21346560 válasza VGYke (#107150) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem!

(#107152) Golden9


Golden9
addikt

eami

Találtam az összefoglalóban néhány elavult linket.
Steam for Linux
Steamgamesales
Steam Sales

Ezeket meg be lehetne tenni.
Steam Chat
Steam Chat App SteamChatApp
Steam

[ Szeretkezve ]

(#107153) Źşë'


Źşë'
addikt

steamen 2 kártya esett volna vásárlás után, míg volt vásár addig láttam hogy írja h 2 kártya eshet még :D most már 0 és nem kaptam meg, az a 14 kártyám van amit szavazásért adott, ezt a sóher bandát :DDD színvonaltalan volt ez a vásár is, ez meg a hab a tortán, ugyan pár cent, mondhatnám hogy lesz*rom, de akkor is felháborít h lehet ekkora sz*r valami, 10 éve egy remek kis summer sale volt, most meg lehet nézni a 10 év alatt mi változott, a kitűző is ahogy kinéz, és inkább hagynák ezt a majomkodást, mert ez már rájuk nézve égő, legyen meg a summer sale, de ezek nélkül, gáz egy banda lett...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107154) Out válasza Źşë' (#107153) üzenetére


Out
addikt

A probléma veled van, már nem vagy olyan fiatal, hogy értékelni tudd ezeket a steames dolgokat. :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#107155) bepken válasza Źşë' (#107153) üzenetére


bepken
veterán

talán 10 dolléronként dob 1 db kártyát, de nem vagyok benne biztos. biztos amúgy, hogy mindegyik nap végigpörgetted a cuccost?

a kitűző maga nekem sem tetszik, meg a dobott tárgyak közül is talán 1-2, ami elmegy....ez teljesen szujektív viszont :) ettől függetlenül látod, hogy a többség igényli, gyakorlatilag bármilyen kitűző szerzési lehetőséget kihasznál a közösség egy igen jelentős része. ez a gyűjtögetősdi kizárólag a steam-en van, szerintem ezért nem is fognak leállni vele soha.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#107156) #72688384


#72688384
törölt tag

amúgy ezeknek mi értelme van?

(#107157) bepken válasza #72688384 (#107156) üzenetére


bepken
veterán

mármint a kártyáknak? kitűzőknek? Steam Sale-nek? magának a Steam-nek? :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#107158) #72688384 válasza bepken (#107157) üzenetére


#72688384
törölt tag

kártyák és kitüzők.

(#107159) bepken válasza #72688384 (#107158) üzenetére


bepken
veterán

kártya része az szerintem viszonylag összetett kérdés, nem is biztos, hogy teljesen átlátom a dolgot...alapvetően, felhasználói szempontból annyi, hogy a megjelölt játékok kártyákat tudnak dobni bizonyos játékban töltött idő után (a db szám és hogy hány óra alatt dobjra ki az összeset, változó), ezekből ki lehet gyűjteni egy sorozatot, majd ha ez megvan, akkor kitűzőt tudsz belőle készíteni, ami látszódik(hat) a profilodon.

természetesen pusztán játékkal nem tudod kiszedni a kitűzőhöz szükséges összes kártyát, egyrészt mivel random dobálja őket és perszer darabszámban is kevesebbet dob, mint amennyi egy kitűzőhöz kell. amely kapcsán el is jutunk egy következő szintre: a maradék kártyát ugyanis más Steam felhasználóktól is be tudod szerezni, csere formájában - ráadásul nyilván innentől csak rajtatok áll, hogyan egyeztek meg (pl.: 2 db kártyát adsz 1 db nálad hiányzóért, stb)

ha nem akarsz cserélgetni, akkor eladhatod a piacon. régebben ennek egyébként viccen kívül nagyobb értelme volt, mint manapság. kevesebb volt a 2-3 centes kártya....átlagban szerintem olyan 6-8 centért el lehetett adni egy-egy kártyát, ezért hát nagyon sokan kezdtek farmolni, akár több fiókkal is. - mellesleg a Steam szemszögéből ezutóbbi a legnagyobb buli, ugyanis minden egyes tranzakciót "adóztat". tehát nekik az az érdekük, hogy minél több(féle) item legyen forgalomban a piacon és azt az emberek minél többször értékesítsék egymásnak.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#107160) Segal válasza #72688384 (#107158) üzenetére


Segal
veterán

Szint növekedésre használhatóak amivel meg a profilodat lehet szépítgetni. Itt az enyém csak hogy nagyjából lásd mi hozható ki a dologból, ha kellő időt és energiát (na meg pénzt :DDD ) fektet bele az ember :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107161) #72688384


#72688384
törölt tag

köszi a válaszokat. és a szintnek mi értelme? :D

(#107162) Bajgunar válasza #72688384 (#107161) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Az egésznek kb semmi.
Csak, hogy "megmutasd a szomszédnak", hogy neked ilyen is van....
Ok, én is csináltam profil oldalt, persze vásárlásokból összejött cuccokból.
De kb a kutya se nézi.
Max a kisképed látja, míg valaki felvesz barátnak. Vagy talán a profilod, míg valaki rádnyom egy report-ot.
És itt ki is merült a profiloldalad nyilvános nézegetése. Legfeljebb komáid rádnyomnak, megnézni cod-ba hány órát toltál. És slussz-passz. :U

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#107163) #72688384 válasza Bajgunar (#107162) üzenetére


#72688384
törölt tag

akkor jól gondoltam, köszi.
alapból le van tiltva minden információ, a kisképen kivül semmi sem látszik.
csak feltünt évek alatt h vannak ezek a hülyeségek és nem értettem h miért.
egyébként vicces hogy vannak játékok amikben ilyen 900-1000 óráim vannak és még egy "kártyát" nem láttam esni.

(#107164) Segal válasza #72688384 (#107163) üzenetére


Segal
veterán

Meg tudod nézni a kitűzőknél hogy ad e az adott játék vagy nem. Ha nem, akkor várhatod 1 életen át :DDD
A szintnövekedésnek meg annyi az értelme hogy 10 szintenként kaphatsz 1 vitrint amit lehet mutogatni, meg több barátod lehet steamen.
Tulajdonképpen ez is 1 olyan hobbi ami valakit megfog, más meg nem érti hogy lehet ilyesmire költeni. Van pl aki a játékokat gyűjti mert a "+1 sor " híve. Nem is játszik velük csak minél több legyen belőle.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107165) #72688384 válasza Segal (#107164) üzenetére


#72688384
törölt tag

hol lehet megnézni ezeket a kitüzőket? példaként ott a frostpunk, majdnem 1000 óra van benne és ahogy nézem 6 ilyen kártya van amiből 0db van meg és sosem láttam esni.
máskor meg letöltök egy játékot, rányomok az inditásra, menüben meggondolom magam, kilépek és már jön az éresités h valamit kaptam.

a másik aminek nem látom értelmét az a point shop. 97 ezer pontom van, nem tudom már mire költeni, kb rewardokat szórom random kommentekre jobbhiján.

(#107166) Segal válasza #72688384 (#107165) üzenetére


Segal
veterán

Pedig a Frostpunk ad kártyát. Akár böngészőből, akár kliensből katt a nevedre és ott lesz egy kijelzők menüpont. Ha nemrég játszottál a játékkal akkor ott mutatnia kell hogy mennyi kártya szedhető ki.
Amúgy halkan megjegyzem el sem kell indítani az adott játékot egyszer sem és kinyerhető mindenből minden kártya, de csak félhivatalosan. ;) Ban nem jár érte ez a lényeg :K

A pontoknál viszont én nagyon meg tudnám neked köszönni, ha adományoznál nekem belőle amennyit gondolsz, mert én viszont nagyon is tudnám használni :DDD
Ha szeretnél akkor semmi más dolgod nincs csak katt a linkre és válaszd a díj aazás menüpontot. (jobb oldalt a kép mellett)
Előre is nagyon szépen köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107167) DrTechnoid válasza #72688384 (#107165) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezt az oldalt nézegesd ha minden infót meg akarsz tudni egy adott játékról , hogy milyen kitüzőket csinálhatsz, milyen egyéb cuccot dob kraftoláskor, mi mennyibe kerül, stb.
Például ha kiváncsi vagy hogy a Cyberpunk2077 miket tartalmaz, akkor itt éred el :
Cyberpunk2077

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#107168) Assimilator válasza #72688384 (#107165) üzenetére


Assimilator
őstag

Az, hogy te valaminek nem látod értelmét az nem jelenti, hogy annak nincs is értelme. Téged nem érdekel, viszont elég sokan jól szórakoznak az ilyen lehetőségekkel. :)

Semminek nem látod értelmét, de azért érdekel, hogy hol a kártyád? :D

(#107169) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Lehetséges, hogy olyan Macbookot fogok venni, ami játék futtatásra is alkalmas. Összefoglalót elolvasva látom, hogy van kliens Macre is, és a játékok nagy része fut is alatta.

Ha jól tudom, telepíthetem a játékaimat akár több gépre is, úgy is csak egyszerre egy gépen fogok tudni játszani velük. De olyat is lehet, hogy két különböző platformra, esetemben Windows és macOS telepítem a megvásárolt játékot?

Köszönöm szépen a válaszokat!

Aquila non captat muscas.

(#107170) eami válasza Hegyirabló (#107169) üzenetére


eami
Topikgazda

Igen, ha a játék támogatja mindkét verziót. Néha előfordul, hogy külön lehet megvenni a mac verziót, az nem fog menni windowson.

(#107152) Golden9: köszi, a hibás linkeket javítottam, a többit is hozzá adom majd :R

[ Szerkesztve ]

(#107171) Hegyirabló válasza eami (#107170) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nagyon szépen köszönöm a villámgyors választ!

Aquila non captat muscas.

(#107172) modflow


modflow
veterán

Ha megveszem PC-re steam-en a Stray-t, akkor ha azt PS5 kontrollerrel játszom, akkor működni fog a haptikus visszajelzés, stb.?

(#107173) #72688384 válasza modflow (#107172) üzenetére


#72688384
törölt tag

https://stealthoptional.com/how-to/does-ps5-dualsense-controller-haptic-feedback-work-on-pc/

jó játéknak tünik én is nézegetem egy ideje, pár nap múlva launch aztán kiderül.

(#107174) chris0000 válasza modflow (#107172) üzenetére


chris0000
őstag

hi. launch napján már elérhető lesz a PS+ extra/premium előfizetőknek, ha érdekes estleg... üdv.

(#107175) modflow válasza chris0000 (#107174) üzenetére


modflow
veterán

Azt tudom, de pc-n tudok beletenni magyar feliratot, PS5-ön meg nem.

(#107176) #72688384 válasza modflow (#107175) üzenetére


#72688384
törölt tag

steam adatlapja azt irja, hogy full controller support szóval müködnie kell.

(#107177) modflow válasza #72688384 (#107176) üzenetére


modflow
veterán

Szuper, köszi, na majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#107178) Golden9


Golden9
addikt

Realms VR - Ma estig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#107179) Segal válasza modflow (#107172) üzenetére


Segal
veterán

Amúgy piszok egyszerű a megoldás. Megveszed, kipróbálod és ha működik akkor örülsz, ha meg nem akkor visszakéred a pénzed...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107180) P41N válasza Segal (#107179) üzenetére


P41N
senior tag

200 IQ :D

(#107181) SenorGrande válasza #72688384 (#107176) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az nem azt jelenti, hogy minden PS5 specifikus feature működni fog.
A full controller support definíció az, hogy indítás után semmi egyéb beviteli eszköz nem kell, a menüben és mindenhol vezérelhető a játék kontrollerrel.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#107182) #72688384 válasza SenorGrande (#107181) üzenetére


#72688384
törölt tag

ő azt kérdezte h müködni fog-e. ha a játék támogatja a funkciót akkor igen mert a steam garantálja. ha nincs benne akkor addig nem is lesz HF sem.

(#107183) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok! Most ahogy pakolásztam rábukkantam a steam link eszközömre. Lehet még valamire használni? Ér ez még valamit?

(#107184) bundaskutya


bundaskutya
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tapasztalattal kapcsolatban... :O

Gyerekem Steam fiókját ellopták, fingom sincs hogy, jelszó + telefonszám, kód küldés is be volt állítva.. Email címet + telefonszámot átírták, publikusról privátra rakták...,
Semmi nyomát nem láttam emailben, telefonon sem...
így jegyet is nehezen tudtam nyitni, mert lopás esetén emailt vagy tel.számot kér, mivel ezeket átírták, vissza a kezdőlapra, egy ördögi kör...
fióknév az megmaradt, meg még a neve is egyelőre
ez volt kb 14 órája..., adatokat, korábbi bankkártyás vásárlást be tudtam mutatni, talán így nem lesz gond...de még nem reagáltak rá...
Volt már valaki hasonló cipőben:
-mennyi idő mire reagálnak, magyar support van? írtam magyarul/angolul is
-tudják zárolni a fiókot nehogy eladják az egészet?
-Milyen kárt tudnak okozni, játékot tudnak eladni, cserélni belőle?
-Ha igen utána azt is vissza kaphatom?
Nemrég kapta meg az új F1 22-őt...

Email címén cseréltünk jelszót, vírust kergettünk már, találtunk egy trójait is, meg egy bővítményt a chromeban...

Ez az egész baromi dühítő, nem tudom mit csináljak már...
Csomó játék volt már benne... :W

Köszönöm. :O

(#107185) Ryder62 válasza Źşë' (#107153) üzenetére


Ryder62
őstag

Ez tényleg így van. Anno 2013-ban hogy vártam, hogy a Skyrim Legendary Edition legyen flash sale-ben. Jeez, 9 éve. Vagy ugyan ez a Far Cry 3-al 2014-ben. 5-6 € volt az akkor 1 éves játék. A flash sale-ek nézegetése mellett, volt hangulata is. A legutolsó szerintem hangulatos nyári vásár 15-ben volt. Azóta érdektelen az egész. Már a küllemre sem adnak.

(#107186) Assimilator válasza bundaskutya (#107184) üzenetére


Assimilator
őstag

A fiókra regisztrált játékokat nem tudják eladni/cserélni.
Amit tudnak csinálni, hogy lenullázzák a Steam egyenleged. (ha esetleg volt rajta valamennyi)
Vagy kiürítik a raktárad. (ha esetleg voltak ott kártyák, skinek stb.)
Más hirtelen nem jut eszembe.
Ha be tudtad mutatni a korábbi vásárlásokat akkor jó esély van rá, hogy visszakapod a fiókot. Lehet várni kell egy kicsit, nem dolgoznak villámgyorsan.
Azt, hogy hogy lopták el, csak találgatni lehet, mert végtelen módon történhetett.
De a legvalószínűbb, hogy "random" profilok barátnak jelölték, aztán meg chaten kapott valamilyen linket amire rákattintott.
Vagy valamilyen játékhoz letöltött valamilyen trainert, ami nem igazán trainer volt.

(#107187) Segal válasza bundaskutya (#107184) üzenetére


Segal
veterán

Ez tipikus user error. A gyereket bepalizhatták valami ingyenes cucc vagy számára kedvező előny lehetőséggel valamelyik játékkal kapcsolatban és ha bejelentkezve rákattint egy megfelelően előkészített linkre akkor annyit ér a steames védelem mint a halottnak a csók...
Beszélgess el vele a dologról megelőzés céljából hogy mire figyeljen a jövőben.
Kárt leginkább azzal tudnak okozni ha csalásra használják valemelyiik játékot mert akkor kaphat a profiljára egy vac ban-t.
Vissza fogjátok tudni szerezni mert ez mindennapos probléma, tisztában lesznek a Steamnél a gonddal.
Ha meg újra a tiétek a fiók akkor új jelszó és a beszélgetés :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#107188) BigBlue69 válasza bundaskutya (#107184) üzenetére


BigBlue69
őstag

Egyébként régen minden vásárlás visszaigazoló emailben volt egy zároló link, amivel letudtad zárolni az accountot. Az a legtutibb ilyenkor.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#107189) SenorGrande válasza BigBlue69 (#107188) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Vásárlási emailekre én nem emlékszem, de a felsorolt esetekben van.

Fiók zárolás.

Egyébként nem lenne ördögtől való húzás, hogy az ilyen fontosabb emaileket automatikusan továbbíttatni egy alternatív email fiókra. Gyakorlatilag az összes ismert szolgáltatónál megoldható, csak rá kell szánni az időt, és megcsinálni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#107190) P41N


P41N
senior tag

Ismét egy linkes scammelés, de ezúttal ilyen barátfelvevős cucc. Linket elolvasva már lehet tudni, hogy átb*szás az egész (stearncornrnunity :D :D :D)

Fent van egyébként Reddit-en is!

[ Szerkesztve ]

(#107191) bobalazs válasza P41N (#107190) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Megnézted a linket?
Chrome jelzett rá.

(#107192) P41N válasza bobalazs (#107191) üzenetére


P41N
senior tag

Csak vendégbe néztem meg, kíváncsi voltam hogy hogyan néz ki :D

(#107193) l.skywalker válasza P41N (#107190) üzenetére


l.skywalker
félisten

stearncornmunity 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107194) De4d válasza P41N (#107190) üzenetére


De4d
őstag

Hogy ír rád? ez a maki? Ha privi a profilod akkor is megtudnak ezek találni? Illetve gondolom csak akkor próbálkoznak ha van is mit ellopni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#107195) bundaskutya


bundaskutya
csendes tag

Köszönöm az ötleteket.

Sikerült visszaszereznem a gyerek STEAM fiókját,
meg az EPICE-t
meg ma az Ubisoftot is... :C
Vásárlásokkal, számla azonosítokkal, Ubisoft-nál Xbox összekapcsolt link is volt, azt is le kellett fotóznom a tévén...
De rohadt körülményes volt mindegyik...
Steam 1.5 nap volt mire reagáltak, többi sem volt egszerű
de jót tett az angol gyakorlásomnak, bár steam magyar volt...
Steam - telefonos app Steam Guard most már bekapcsolva
Mindehol két faktoros belépés volt szerintem emaillel
Ahogy privátban írtátok Assimilator/Segal :R ami lehetett:
PC nem volt jelszóval levédve :W és így a chrome simán engedi megnézni az elmentett oldalak usernév/jelszavait
állandóan be volt jelentkezve a gmailbe/youtubba, meg a fiók szinkron is be volt állítva...
gyakorlatilag egy megnyitott linken keresztül simán leszinkronizálták a böngészőt
nem is jött róla értesítés.... ennyi és vittek mindent...

A Steam kinaié volt már, a többi orosz...
Kár nem ért, megvan minden, játékok, barátok,
de Hétfő este óta jelszavak cserélek....

Gépet mindenképp jelszóval védjétek, úgy jelszót kér ha meg akarod nézni a mentett jelszavakat. Meg jelentkezzetek ki az oldalakról.
Most papíron az összes jelszó... :DD

Valaki használ valami jelszó managert amit le lehet titkostani és csak jelszóval enged abba belépni?

(#107196) fatal` válasza bundaskutya (#107195) üzenetére


fatal`
titán

Én keepasst használok.

(#107197) bobalazs válasza bundaskutya (#107195) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az új win telepítéskor nem is lehet kihagyni a jelszó létrehozását.

(#107198) pingtest válasza bobalazs (#107197) üzenetére


pingtest
tag

Én úgy emlékszem ha nem írsz be semmit, üresen hagyod, akkor nem lesz jelszó, és tovább enged.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#107199) P41N válasza De4d (#107194) üzenetére


P41N
senior tag

Ő régebbről valami csgo-s fazon akivel játszottam (régi fiokját VAC-olták egy késsel :DD ) ezen meg felvett. Már máskor is próbált linkkel scammelni, akkor elnéztem neki, most viszont töröltem. Persze profilomra azt írta, hogy hackelték a fiókját :U Raktárra meg fiókra mennek szerintem. Ha privát a profilod, akkor kevesebb az esély hogy egy ilyen üzit kapsz sőt, még téged néznek scammernek :D

[ Szerkesztve ]

(#107200) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszhatóak.

Hell Let Loose
Insurgency: Sandstorm
Left 4 Dead 2
Rubber Bandits

[ Szeretkezve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.