Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) sh4d0w válasza nofi (#6798) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes szójáték ez; a könyvekben szerepel egy bizonyos Michael Liberty... tehát akár rá is utalhat a cím :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#6802) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Sziasztok!

VAn egy kis problémám a játékkal, a hang folyamatosan recseg, pattog. Dell Studio XPS laptopom van, 720p-ben ultra beállítások mellett élvezhető sebességgel megy a játék, de a hanggal nem vagyok megelégedve. Próbáltam már újratelepíteni, az összes drivert frissítettem. Kipróbáltam már az össze beállítási opciót, de a helyzet változatlan. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Köszönöm!

(#6803) Darth_Revan válasza Djuree (#6788) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is jobban szeretem azokat, ahol a Hard achivement az, hogy végezzek mindenkivel :D
Eddig 2 Feat of Strength achivemenetet találtam, ami azért jár, ha kiírtom az ellenfelet :)

(#6804) Djuree válasza joysefke (#6797) üzenetére


Djuree
félisten

az igaz, hogy multira így jobban felkészít, mert pörgősebb. de nekem így nem jön be. persze végigtolom, és nem akarom hard-nál lejjebb adni, mind1ik pályával még csak 1x próbálkoztam ami nem ment, lehet többszöri próbára menni fog, már tudom mi a feladat, meg tudom miket kell csinálni, ha másnak megy hard-on nekem is menni kell, mert az tuti hogy nálam nemigen SC-zett többet senki (singliben, multiban nem sokat játszottam) :K amennyi rts meg SC tapasztalatom van muszáj mennie. legfeljebb csak a main objectre koncentrálok...de nem adom lejjebb....akkor inkább nézek youtube replayt és úgy megcsinálom :)) első végigjátszásra a brood war is kegyetlen volt, még a dune2 volt ilyen nehéz rts, soha semmi más rts-el nem volt gondom....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6805) Darth_Revan válasza Djuree (#6804) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én anno SC1-et teljesen kihagytam, SC2 bétában toltam igaz egy kis multit, de nem tekintem magam jó SC2 játékosnak és mégis Hard-on eddig 16/26-nál tartok úgy, hogy minden achievement megvan (+még 2 bonus is). Hard-on pályát eddig csak azért kezdtem újra, hogy achievementet megcsináljak :)

[ Szerkesztve ]

(#6806) JSaN válasza P00By (#6800) üzenetére


JSaN
addikt

Nincs jelentosege, 1-2 kuldetes utan ugyis sorra kerulnek azok is.

Ma sem jott zavvirol jatek. :(

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6807) sith7 válasza JSaN (#6806) üzenetére


sith7
nagyúr

az sz..r ügy ... :( :((

(#6808) Alg válasza JSaN (#6806) üzenetére


Alg
veterán

Detto, már kezdtem azt hinni a mi postánkon csesztek el valamit, de akkor nem...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6809) Djuree válasza Darth_Revan (#6805) üzenetére


Djuree
félisten

akkor jól nyomod :K vagy én vagyok szar :DDD örexem...régen tuti nem lett volna gond :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6810) Djuree válasza JSaN (#6806) üzenetére


Djuree
félisten

ezzel a zavvival igencsak befürödtél :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6811) Thome válasza Djuree (#6810) üzenetére


Thome
addikt

Egy kis SC2 custom mod game?

(#6812) Thome


Thome
addikt

És most bántam meg hogy beregisztráltam a 7 órás trialt... Basszus, ez a játék kell, tele van faszábbnál faszább pályákkal.

(#6813) kovsol válasza Thome (#6812) üzenetére


kovsol
titán

én ezért nem mertem kérni senkitől, mert akkor az lenne mennék is ide át az 576 be és venném is meg a játékot, de tudom, hogy most nincs rá pénzem, de képes lennék rá, hogy megveszem ennek ellenére :B

May the Force be with you!

(#6814) Thome válasza kovsol (#6813) üzenetére


Thome
addikt

Nehogy fellépj a bnet-re az SC2-n belül, mert ugyanaz történne veled is, mint velem. Csak épp 5x olyan méretben törne ki belőled. Rohanva mennél az 576-ba megvenni! :)

(#6815) DaviD202


DaviD202
aktív tag

Sziasztok
Nincs valakinek egy trial kulcsa? Ki szeretném próbálni mielőtt kiadok rá ennyi lóvét.
köszi

(#6816) bpx válasza DaviD202 (#6815) üzenetére


bpx
őstag

hogyne lenne, kettő is van (miután barátaim megint elutasító közönyt tanusítottak a SC2 iránt :D), de csak este érek haza
másikra is jöhet még egy jelentkező addig

vagy mindkettőre ha addig kapsz mástól

[ Szerkesztve ]

(#6817) sith7 válasza Thome (#6812) üzenetére


sith7
nagyúr

Ugye - ugye ... :K ... de azikszbokszháromhatvan az kellett ... :DDD ;]

(#6818) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Tegnap egyszer, meg ma is egyszer kidobott a jatekbol, vissza az OSX desktopra. Kuldtem is azt a hibajelentest amit keszit ilyenkor, remelem ez majd orvosolva lesz. Erdekes, hogy egyszer sel kuldetes alatt, hanem amikor a menukben navigalok akkor tortent mindig.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6819) emmm


emmm
senior tag

Holnap megjön a fizetés, aztán lesétálok az 576-ba egy dobozért... ;]

A feltört verzió egy próbára jó, csak ha kilépsz, nem lehet elmenteni. Így kezdhetnéd elölről...ráadásul csak a kampányt lehet kipróbálni benne. A játék baromi jó, akkor meg miért ne vegyük meg? :U

Szerk.:
(#6820) Thome
Igen, ez a vendég-hívás, vagy micsoda, ha jól olvastam...de kipróbálva a játékot, megint megtaláltam a nekem valót! Nekem megéri, hogy megveszem. (Jobban, mint anno a Risen, pedig az is volt vagy 50 euro.)

[ Szerkesztve ]

(#6820) Thome válasza sith7 (#6817) üzenetére


Thome
addikt

Jó is az! :DDD
Ez is lesz meg lesz előbb-utóbb. :)

emmm: Ne aggódj, működik a mentés dolog perfektül a virágboltin is... :K
Sőt, még csak virágbolti sem kell ahhoz, hogy végignyomd a teljest! :)) Van rá teljesen legális mód.

[ Szerkesztve ]

(#6821) sith7 válasza Thome (#6820) üzenetére


sith7
nagyúr

Úgy legyen ... :K

(#6822) Thome válasza emmm (#6819) üzenetére


Thome
addikt

Én is megfogom, csak túl sok pénzt nyel el a kekszboksz is. :))

(#6823) Arnold2


Arnold2
őstag

Egy kérdés az Uraknak: Hazánkban kapható alap verzió egy szimpla műanyag tokban van, vagy ahogy például a WoW játékok, kapott egy csini karton dobozt is? Vagy megtalálható is is?

Szerk: Gondolom a guest pass-szal kezdet játékot később lehet folytatni, ha már megvettem a játékot. S míg tart addig úgy működik a játék mint ha eredeti lenne (achiev, multi, versus AI).

[ Szerkesztve ]

(#6824) JSaN válasza Thome (#6822) üzenetére


JSaN
addikt

Minek neked kekszbok? ugyis eladod szeptemberben negyed aron. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6825) emmm válasza Thome (#6822) üzenetére


emmm
senior tag

Értem. :D Én régen rengeteget játszottam, ez redukálódott a Left for Dead 2-re, és hamarosan a SC 2-re. Sok pénz, még több idő, amit elvág az ember a játékra...boxot már nem is próbálom ki inkább. :D

(#6826) Thome válasza JSaN (#6824) üzenetére


Thome
addikt

Ha én eladom, az tuti többért, mint amennyiért vettem! És még így is ár alatt adnám! (De nem fogom. :) ).

emmm: Mondjuk már 2 napja nem is ültem a Box elé, Pedig még csak 1 hete van meg... :))

[ Szerkesztve ]

(#6827) bpx válasza Arnold2 (#6823) üzenetére


bpx
őstag

szinte mindenhol sima dvd tokos változat van

itt viszont hoztak direkt angol, dobozos változatot is a főoldalon szereplő hír szerint, szóval lehet még van

(#6828) errorcode06


errorcode06
őstag

Szevasztok fanok !
A collectors edition is magyar nyelven van, vagy csak a sima változatot árulják így ?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6829) Djuree válasza errorcode06 (#6828) üzenetére


Djuree
félisten

csak a sima. de az sem magyar, csak a borító meg a quick start guide.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6830) errorcode06 válasza Djuree (#6829) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszi a gyors választ !

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6831) romero28


romero28
senior tag

üdv urak!

ennek mennyi a valóságalapja?tönkreteheti-e az sc2 a vga-t? .

(#6832) Thome válasza romero28 (#6831) üzenetére


Thome
addikt

Én meg azt mondom, hogy minden vga leszabályoz, ha túlmelegedés történik... Egyébként meg akkor a bétánál is lettek volna ilyen gondok, ahol nem csak 10-20 óra van a játékban (még), hanem több 100 órát is leküldtünk.

(#6833) sith7 válasza romero28 (#6831) üzenetére


sith7
nagyúr

(#6834) romero28 válasza Thome (#6832) üzenetére


romero28
senior tag

szerintem is így van , én sem akarom elhinni amit ott írnak :( - ilyen alapon egy 2 órás furmark stabilitás teszt egyenlő lenne a biztos vga-elhalálozáshoz :D

(#6835) kovsol válasza romero28 (#6831) üzenetére


kovsol
titán

ekkora erővel az összes olyan program/játék ami VGA limitesen fut a gépen megsütné, mert ott maxon pörög a kártya :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6836) aDM|RaL^ válasza romero28 (#6831) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Annyi, hogy tegnap 2db codegen tápot füstöltem le. : )
De szerintem abban max vargáné keze van. : D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#6837) romero28


romero28
senior tag

"a Starcraft 2 a menüjében nem korlátozza annak frissítését, hanem folyamatosan újrarajzolja a képet, amely révén gyakorlatilag maximális terhelés alá helyezi a gépbe épített videókártyát is - amely így túlmelegedhet és akár permanens károsodást is szenvedhet. "

már itt bukik az egész , mivel most 15 percig hagytam a menüben a játékot és evga precision szerint 60%-on pörgött a venti és 65 fokos volt a vga . mikor beléptem a játékba és bementem az armory-ba ott ment fel 77%-ra max a venti-fordulat és 80 fokra a gpu hőmérséklet . :U (kb 15-20 perc után )

aDM|RaL^ : codegen-t nem nehéz kifüstölni ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#6838) aDM|RaL^ válasza romero28 (#6837) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

tudom, szánalmas:

a konfig kb így néz ki kb: 3ghz C2D, 2gb 800mhz kingmax ram, sapphire hd4850.. mivel nem maradt cashem tápra, gondoltam majd belerakom amit itthon találok. : D
Először beleraktam egy 300W-os codegányt, ami kb az introig bírta, elpukkant. Ezek után raktam be a 350W-os mercury-t... Ami az első küldetés briefingjénél hangos csattanással halt meg.
: D
Mondom jó, akkor ma elmegyek tápot venni.
Ezek után találtam itthon egy 250(!!) W-os FSP-t, ami úgy már megemelésre is 35kilóval volt nehezebb codegen/mercury társainál. Így hát beleraktam. : D Ez volt Kb 6 órája. Azóra SC-zek...
: D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#6839) sith7 válasza aDM|RaL^ (#6838) üzenetére


sith7
nagyúr

FSP ODAB..SZ !!! :K :C

(#6840) Thome


Thome
addikt

Valaki esetleg egy kis Starcraft velem?
Akár több vé több, vagy több vé kóp.

Thoma
Character code: 216

[ Szerkesztve ]

(#6841) romero28 válasza aDM|RaL^ (#6838) üzenetére


romero28
senior tag

hihetetlen micsoda különbség van márkás és gány táp között :Y még szerencséd , hogy a kifüstölt tápok nem rántottak magukkal más hardvert a gépedből :K ami szerintem amúgy abszolút NEM szánalmas kis masina :N

(#6842) nofi válasza aDM|RaL^ (#6838) üzenetére


nofi
őstag

Mercury :DDD
Azt hittem olyat csak nekem sikerül eladni az ősidőkben. Szerencséd, mert nekem 2 vinyóm és egy videokártyám bánta. Aztán vettem egy Corsairt, szintén úgy 4x olyan tömegű lehetett az előzőhöz képest :K

Xbox GT: nozsolt

(#6843) nofi válasza Thome (#6840) üzenetére


nofi
őstag

Ha minden igaz -Zeratul- tól kapok majd guest passt és ha még este 10 körül neked ok benne vagyok pár barátságos meccsben

Xbox GT: nozsolt

(#6844) Thome válasza nofi (#6843) üzenetére


Thome
addikt

Lehet hogy leszek még akkor, nem tuti.

(#6845) dangerzone


dangerzone
addikt

Emberek...
Érdeklődnék, hogy mi a vélemény a játékról? Jobb mint az első rész?
Pozitívum, negatívum, minden érdekel.
Aztán a végén még lehet, hogy megveszem. :)

(#6846) kopaszqtya válasza nofi (#6843) üzenetére


kopaszqtya
tag

ha kapsz akkor viszont írj nekem is mert akkor nem rakok el neked holnap egyet.

[ Szerkesztve ]

(#6847) nofi válasza kopaszqtya (#6846) üzenetére


nofi
őstag

Persze ha aktiváltam mindenképpen szólok! :R

Xbox GT: nozsolt

(#6848) Djuree válasza dangerzone (#6845) üzenetére


Djuree
félisten

sztem van olyan jó. jobbnak nem jobb, de nem is rosszabb :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6849) P00By válasza JSaN (#6806) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszönöm!

Eddig tetszik a játék, néha ez a versenyfutás az idővel dolog nem bejövős :D

(#6850) sith7 válasza dangerzone (#6845) üzenetére


sith7
nagyúr

+: nagyon jó :K
- : többször elvertek, mint a bétában :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.