Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Rocko007


Rocko007
aktív tag

#6802-re valaki?

(#6952) Landro


Landro
tag

Sziasztok, nagyon boldoggá tenne az aki meg tudna szánni egy guest kóddal :D

(#6953) sith7 válasza bpx (#6942) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem az AVP3 - at pontosan 5 munkanap alatt küldték meg
Szerintem most iszonyú mennyiségben rendeltek tőlük, annak tudható be ez a csúszás ...
Bár gondolom ALG - t ez nem vigasztalja

Kovsol: Most szólsz ??????????? :Y :(

[ Szerkesztve ]

(#6954) emmm válasza kovsol (#6946) üzenetére


emmm
senior tag

Ma nem leszek otthon, de holnap felbontom a játékot, ha jól tudom, abban van. Ha kell még holnap, akkor este megírom!

(#6955) kovsol válasza emmm (#6954) üzenetére


kovsol
titán

köszi, ha esetleg kapok mástól jelzem majd úgyis

May the Force be with you!

(#6956) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Meglett a brutal 29/29 küldetés. Most tolom az achivementeket, eddig 59%-nál tartok. Rohadt jó ez a game, rég volt már, hogy valamivel ennyi ideig tudtam szórakozni single playerben. :K

(#6957) Alg válasza sith7 (#6953) üzenetére


Alg
veterán

Végülis nem akkora gond, hogy késik, van itthon meló elég... 3 napig csináltuk a garázst (kiesett az ajtófélfa+ha már ott voltunk megcsináltuk a tetőt is) most víztelenítettük a pincét stb... jövő héten viszont már játszanék vele...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6958) edward2


edward2
addikt

Na akkor én is mint nagy SCI rajongó (főleg multi, de csak mint néző) elkezdtem nyomulni a 2vel.

Összeségében a játéknak megvan a maga hangulata elég jó lett, de nem ebbe szeretnék belemenni inkább egy másik témában szeretném mások véleményét kikérni ők mennyire érzik amit én.

Annó amikor nyilvánosságra került az SCII fejlesztése 3 résszé darabolása és a nagyon felépített story gondoltam egyből arra és azóta se tudom a fejemből kitörölni (sőt mióta a 2vel játszom mégkevésbé), hogy itt bizony a következő MMORPG előkészítése folyik blizz részről.

Ezeket az érzéseket erősíti bennem most a játék. Főleg a missziók közti raynoros interaktiv világ. Kantinban üldögélsz npckkel "társalogsz". Próbálnak behozni stabil nagynevű karaktereket és folyamatosan azt az érzést gerjesztik benned, hogy szeretnéd ha beszippantana ez az univerzum és csak idő kérdése mikor fog mindenki megőrülni, hogy ő is terran kantinban akar üldögélni cyberpunk gogo táncos npc fenekét nézegetve valami gigaszuper tápolt marine páncélban stbstb.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a 3. rész megérkezését követő 1-2 évben ne lenne World Of Starcraft. Van egy engineük sztorit kell rá írni és kb annyi. Gyanítom az egész fejlesztés már folyik háttérben ahogy blizzet ismerjük... Kiváncsi vagyok más mit mond.

[ Szerkesztve ]

(#6959) sviba válasza edward2 (#6958) üzenetére


sviba
tag

Universe of Starcraft akkor már :) De azt nyilatkozta Morhaine hogy új franchise lesz.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#6960) Archanon válasza edward2 (#6958) üzenetére


Archanon
őstag

Ha már vmi más, mint az RTS, akkor szimplán "csak" egy RPG/TPS. Lehet előveszik majd a StarCraft Ghost-ot, és szépen befejezik nekünk... :U
Az új mmo meg új franchise, szóval... kétlem hogy SC világában lenne, vagy akár WC-ban. The Lost Vikings MMO... ;] :U
______

Kezdek félni, hogy hiába lesz nekem új VGA-m egyszer az életben, nem fogom tudni min. high-on futtatni SCII-t. Valóban kevés neki a 2 giga? Mármint... nyilván jól érezné magát 4 gb mellett [sőt, még 3 mellett is, de ha már cserélek, az 2x2 gb], de Win7 mellett 1280ban vajon kevés lenne a 2 giga high [esetleg ultra] beállítások mellett? Ha 28-30 fölötti FPS-t produkálna sok sok egység mellett, nekem már megváltás volna...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#6961) kovsol válasza LucifeI2 (#6956) üzenetére


kovsol
titán

LucifeI2 forumtárs adott próba kulcsot szóval nincs már rá szükségem köszönet még1x

May the Force be with you!

(#6962) A.tessz válasza Landro (#6952) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szia küldtem is!

[ Szerkesztve ]

(#6963) Alg válasza A.tessz (#6962) üzenetére


Alg
veterán

|
|
|
|
|
V

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6964) Djuree


Djuree
félisten

ez a secret mission mikor jön? a játék végén? mert megvan a papír ami kellett hozzá...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6965) A.tessz válasza Alg (#6963) üzenetére


A.tessz
senior tag

Neked is kéne egy? van még 1!

(#6966) kovsol válasza Alg (#6963) üzenetére


kovsol
titán

ezt a nyilazást már elsütötted párszor :B

May the Force be with you!

(#6967) LucifeI2 válasza Djuree (#6964) üzenetére


LucifeI2
őstag

Lesz egy bolygó amire rá van írva, hogy Secret Mission. Csak akkor tudod megcsinálni, ha nem kezdted el a Char-os küldetéseket, ha már elekzdted akkor be kell tölteni valami régebbi mentést. Amikor felvetted a papírt, akkor végig is vitted a pályát? Mert be is kell fejezni.

(#6968) Alg válasza kovsol (#6966) üzenetére


Alg
veterán

Zavar a Quest key-ezés ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6969) kopaszqtya válasza kovsol (#6966) üzenetére


kopaszqtya
tag

ja idegesítő ez a QUEST :D

[ Szerkesztve ]

(#6970) Thome válasza Djuree (#6964) üzenetére


Thome
addikt

Másnak SPOILER lehet, de számodra már nem az!

Egy bolygóként jelenik meg amikor belemész a következő misszió kiválasztásába. Ha már a Charon vagy, buktad, kezdheted elölről a játékot. :B

Szerk: LucifeI2 pontosabban leírta! :B

[ Szerkesztve ]

(#6971) sith7 válasza Alg (#6957) üzenetére


sith7
nagyúr

jó - jó ... én sem unatkozom 2 gyerkőc mellett, de mikor lefekszenek akkor azért már jó játszani egy kis SC2 - t :))
Remélem most már megkapod lassan... :K

(#6972) Angelo69


Angelo69
senior tag

Ezt lattatok?
Wings of Liberty Collectors Edition Sold Out

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#6973) nofi válasza Angelo69 (#6972) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem az is vicces, hogy 0,04 fontot spórolhatsz ha megrendeled :))

Xbox GT: nozsolt

(#6974) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak kis segitség kéne.
Kaptam egy guset passt egy itteni fórumos kollégától. Már van Battle.net accom és ott ha hozzá akarom adni azt irja hogy :The authentication key you entered cannot be claimed. Please try again
Az lenne a kérdésem hogy én rontok el valamit vagy valami más lesz a gixer?
Válaszokat előre is köszönöm :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6975) Djuree


Djuree
félisten

na megcsináltam minden pályát hardon ami nem ment elsőre. másodjára simán mentek :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6976) P00By


P00By
nagyúr

Fél SPOILER! :D

Végigvittem, nem volt egyszerű :N. A Swarm folytatás most akkor Kerrigan nélkül lesz? :U

(#6977) JSaN válasza Zolás (#6974) üzenetére


JSaN
addikt

Jol irtad be?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6978) Zolás válasza JSaN (#6977) üzenetére


Zolás
addikt

Privibe kaptam a kódot és szépen bemásoltam mint a huzat szóval elgépelés kizárva a részemről. Már irtam a kollégának hogy nézzen rá hátha ő tévedett valahol.
Egyéb ötlet?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6979) sviba válasza P00By (#6976) üzenetére


sviba
tag

SPOILER

Mennek itt is a theorycraftingok. Bemásolok egy elég érdekes elméletet, persze angol nyelven:

The artifact didn't cure Kerrigan; it perfected her.

To understand why a xel'naga artifact would even have the power to restore Sarah's personality over Infested Kerrigan's, we have to look more closely at the xel'naga themselves.

The xel'naga didn't create the Protoss and Zerg just 'cause they were dicking around. They uplifted these two species because they saw in the Protoss and Zerg the potential to continue their life cycle. Recall that the xel'naga marked the Protoss as possessing 'a profound purity of form' and the Zerg 'a profound purity of essence.' The xel'naga themselves are the result of two species, one with purity of form, the other with purity of essence, merging to create an ultimate form of life with superior form and essence, vastly more powerful than the sum of its parts. That was the key to their power.

Quote:
Originally Posted by Starcraft 2 wiki
The xel'naga were incredibly long-lived by protoss standards, but not immortal; eventually their species would come to an end. In the interest of survival they planned to create new xel'naga by uplifting two species. A pair of qualities was required and these were defined by the xel'naga as the purity of essence and the purity of form, and each uplifted species would be targeted for one of them. Over an extraordinary long period of time, the two species would naturally come together and merge.

Of course, the xel'naga accelerated this process by directing the Overmind to enslave the Protoss.

Purity of form, in this case, refers to enormous individual power, both physical and psionic./I]

(I)Purity of essence most likely refers to the unity of the zerg. The zerg are not bound by their physical forms; they are a species unattached to any specific bodily configuration. After all, what's important is in their minds (or mind) anyway - their essence.(/I)

(I)Terran ghosts are elite killing machines that, in the lore, can take out small armies of men singlehandedly. They possess vast (for humans) psionic power and are physical badasses. If there are any among the ranks of humanity who would qualify for purity of form, an elite ghost would be one of them.(/I)

(I)Sarah Kerrigan, therefore, embodies both purity of form and purity of essence.(/I)

(I)As Infested Kerrigan, however, her two 'components' are imbalanced. She is dominated by her essence, the zerg side, without regard for her form, the human side. An unsuccessful xel'naga.(/I)

(I)Why would the xel'naga create an artifact with the twin purposes of blowing up a ton of zerg and de-infesting humans? It doesn't make any sense. The only logical conclusion is that the artifact was originally intended for neither of those purposes. It was intended for the purpose that the xel'naga themselves embodied. Its purpose is to create a xel'naga; to speed up the process that would normally take billions of years of co-evolution.(/I)

(I)The artifact seeks out potential xel'naga candidates in its radius and tries to turn them into xel'naga. Since the zerg have almost no purity of form, they just get rocked. Since most humans have neither purity of form nor essence, they're not even considered candidates, so the artifact doesn't mess with them. Kerrigan's too strong for a partial activation to do anything to her; the same covenant that allowed the Overmind to restore his dead cerebrates countless times defends her. At full charge, it successfully transforms her into a xel'naga, merging perfectly the essence and the form; this is why she's got a mostly-human body (the relevant form) and the bone hairs (the means by which she communicates with the swarm, thus the relevant essence).(/I)

(I)Zeratul says that the xel'naga are returning, but "is it to save...or to destroy?" He also says that Kerrigan is the only one that can save them. On both counts, he misinterprets what he hears. The implication is heavy that the xel'naga are returning to destroy, and that the Voice in IUD is a malevolent xel'naga. These are red herrings. I think it might actually be the KL-2 entity. It's also implied that Kerrigan can save the galaxy from the Utter Darkness because of her power as the immortal Queen of Blades, but this too is a red herring. Zeratul's fears are directionless; the prophecy is coherent and complete.(/I)

(I)Are the xel'naga coming to save or to destroy?(/I)

(I)There are two possibilities here: "save only" or "both save and destroy." The former is the case if Sarah is a xel'naga and the Voice is the KL-2 entity. The latter is the case if they're both xel'naga.(/I)

(I)Why is Kerrigan the only hope against the Utter Darkness?(/I)

(I)Because she's a xel'naga.(/I)

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#6980) P00By válasza sviba (#6979) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez tényleg érdekes :) , remélem hamar jön a következő rész! :D

(#6981) pr0bi válasza emmm (#6910) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem lett átállítva. Azóta újrapakoltam a rendszert ( már amúgy is terveztem ) de így is ugyan úgy viselkedik , medium-hard akadozik. Azóta böngésztem egy kicsit a hivatalos blizzard fórumot és meglepő dolgokat olvastam, ez ami nálam van nem egyedi eset , több ember jelentős fps csökkenésről beszél jobb gépeken is mint ami nekem van ATI kártyával. Egy update esedékes lesz valamikor mert nagyon nem jó valami...

(#6982) Zolás válasza Zolás (#6978) üzenetére


Zolás
addikt

Igen el lett nézve egy karakter most már szedem a klienst. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6983) sviba válasza P00By (#6980) üzenetére


sviba
tag

Én is így reagáltam miután elolvastam :D

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#6984) P00By válasza sviba (#6983) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez azért rossz, mert idegesíteni fog! :(( :D

(#6985) romero28 válasza pr0bi (#6981) üzenetére


romero28
senior tag

(#6986) Alg válasza romero28 (#6985) üzenetére


Alg
veterán

[link]

szerk: ha a VGA-ra nem tudnak normális hűtést rakni, az nem a játék hibája... vissza kell vinni gariban

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6987) romero28 válasza Alg (#6986) üzenetére


romero28
senior tag

ezt én is így gondolom :K

konkrétan emiatt linkeltem be :
"A hivatalos fórumon főleg az NVIDIA tulajok panaszkodnak fagyásokra, vagy rosszabb esetben hardveres károsodásra, ugyanakkor azt is érdemes megjegyezni, hogy a HD 4000 sorozat esetében a teljesítmény kapcsán merült fel kérdés, mivel a HD 4890 érezhetően gyengében teljesít a HD 5750 ellenében is, ami egyáltalán nem megszokott dolog. Ez valószínűleg annak az eredménye, hogy az AMD már védekezik a túlterhelés ellen a friss driverekkel, aminek következtében láthatóan ritka a Radeonok elhalálozása. A HD 5000 sorozat azért teljesíthet ennyivel jobban az előző generációhoz viszonyítva, mert a hardveres védelem sokkal kifinomultabb a szoftveres korlátozásnál, így a rendszer a kártya károsodása nélkül képes a maximális teljesítményre."

(#6988) aDM|RaL^ válasza romero28 (#6987) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Tegnap este 1x, ma este 2x fagytam ki.

A mai egyik fagyás érdekessége, hogy először nem görgette a mapot alulra, ha odahúztam a kurzort, aztán pár perc múlva teljesen kifagyott.

Mindezt multiban.

Pedig már felgyaktam magam rank 7-ig...: D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#6989) Thome válasza sviba (#6979) üzenetére


Thome
addikt

Aha, érdekes. Magyarul röviden mit takar? :DDD

(#6990) edward2 válasza sviba (#6959) üzenetére


edward2
addikt

Jaaaaa akkor elbukott az elméletem, mert Morhaine azt mondta új franchise lesz...

Namost:
1. ha nem élből tagadná nyilván rájönne mindenki hogy jönni fog SC universe.

2. cégvezérek marketingesek stb SOHASE hazudnak. (pl. Jobs :) )

3. azért blizzard az utobbi időben mintha folyamatosan az ősrégi franchiseokhoz nyúlna vissza. Na majd pont egy MMOnál - minden felvezető játék és történet nélkül - nem fognak visszanyúlni egy alap blizz játékhoz..

Bocs, de ez nem győzött meg. :)

(#6991) A.tessz


A.tessz
senior tag

Egyébként most komolyan, volt már olyan ember akinek a gtx 480 elromlott, ez van ebben a cikben, annyira kézzelfoghatatlan,lehet egyébként is elromlott volna , mindenki tudja , hogy melegedik a kártya... Van itt olyan akinek a starcrafttól romlott volna el a vga ja? Szerintem nincs, tehát a starcraft vga károsító hatása..... :DD :DD , én is mérem a hőmérsékletet, avp , battlefield... sokkal jobban terhelik.

(#6992) Thome válasza A.tessz (#6991) üzenetére


Thome
addikt

Keresik a fogást a Blizzardon... :))

(#6993) A.tessz válasza Thome (#6992) üzenetére


A.tessz
senior tag

Jah probálkoznak. Egyébként akárkinek melegedéssel lenne problémája , a kártya hűtése miatt, vsync legyen bekapcsolva és ez nem csak starcraftra igaz!

(#6994) sith7


sith7
nagyúr

Köszi a játékot mindenkinek, jó volt :DDD
A utolsó meccs kemény volt, ki is kaptunk 2v2 - ben 2 terran - tól

1v1, 2v2, 3v3 - ban is mindkettő ellenfelünk platinás volt , és a mezőny elejében voltak :Y
Szóval tőlük nem szégyen :DDD

(#6995) JSaN válasza sith7 (#6994) üzenetére


JSaN
addikt

Bar csak en is johettem volna. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6996) cettlee válasza sith7 (#6994) üzenetére


cettlee
őstag

ellentámadás elött kellett volna teckelni immora és akkor nyerjük

(#6997) bob011


bob011
tag

Üdv!

Egy guest pass code jól jönne nekem is.
Előre is köszi az adományozónak. :R

Bob

[ Szerkesztve ]

(#6998) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nektek szokott csinálni olyat, hogy végigvisztek egy pályát, de nem menti el az eredményt és az időt, csak ha másodjára is újra megcsináljátok? Azzal a +2 küldetésnél (ami a döntésünkön múlik) csinálta ezt, amit alapból a konzolból kellett indítani (mert a másik 2 küldetés mellett döntöttem)..

(#6999) LucifeI2 válasza Darth_Revan (#6998) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem is csinált ilyet.

(#7000) sith7 válasza cettlee (#6996) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát nem tudom, az elején az a reaper csúnyán bekevert
Mondjuk nem értem 2. placement meccsre miért ad be full platinásokat ? :F

JsaN: eljön a Te időd is :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.