Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) sith7 válasza sith7 (#2050) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát nem volt semmi, de kész lett ,a 6. - at tényleg többször rá kellett indítani

(#2052) olbaidhun


olbaidhun
őstag

sc2beta FAQ 0.25b

Protoss játákosoknak javaslom a best replay-s menüt, az utóbbi játékaim fentvannak. Ha valaki megosztaná a tapasztalatait bármely fajjal, az ne habozzon, töltse fel valahová! :R és jöhetnek az új játékosok ID azonosítói is, hogy minden napra jusson magyar társ/ellenség! :K

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2053) Djuree válasza olbaidhun (#2052) üzenetére


Djuree
félisten

azt ki lehet választani kivel akarsz játszani ellenfélként? vagy itt is véletlenszerű sorsolás van? mert akkor nem lesz nehéz jó statot csinálni, meg lehet beszélni ki győz :C habár ez nem túl jó, de így legalább lehet együtt játszani...

valami 2v2-ben szivesen bennelennék, egy pro terran társ kell majd nekem (aki jól tud tank-okkal bánni leginkább védekezésben, támadást rám lehet bízni :DD ), én prot vagyok. akár az első 10 helyig is mehetünk majd...de bétázni nem fogok, csak majd ha kijön a full....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2054) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

HUNPHshadow.lacu - silver liga középmezőny, protossal.

https://www.coreinfinity.tech

(#2055) sith7 válasza Djuree (#2053) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak szerényen ... ;)

(#2056) Ptech válasza Djuree (#2053) üzenetére


Ptech
őstag

Most ligák vannak, azon belül a divíziók kb ugyanolyan jó játékosokkal, meg a custom játékok nem számítanak bele a helyezésbe persze :P

(#2057) Winner_hun válasza sh4d0w (#2054) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én most copper-be vagyok, de azt hiszem nem sokáig..:D
2v2-be meg néha olyan társakat kapok hogy elmegy a 2v2-től a kedvem...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2058) Begi


Begi
senior tag

Bár nem szokásom kéregetni, de annyi videót, replayt néztem már meg az SC2-ről hogy muszáj:). Ha esetleg van valakinek egy fölös kulcsa és megdobna vele, akkor annak nagyon örülnék.:).

[ Szerkesztve ]

(#2059) Thome


Thome
addikt

Ennyi sok-sok kulcs van itt mindenkinek? Akkor én is hadd jelezzem már igényemet.
De én adok cserébe kp-t is, ha személyesen is tudunk találkozni az illetővel. Ha nem, akkor egy steam accountot adok UT3-al.

(#2060) resef


resef
csendes tag

Sziasztok!
Igy, hogy most kozeleg a vizsgaidoszak, nagyon jó lenne , ha el tudnam játszani az idot SC2-vel:) Ha valaki megszánna egy activalasi koddal, NAGYON orulnék.(rodosto@freemail.hu)
-Hey, you do you like fish sticks?
-yes, i do.
-do you like to put it in you mouth?
-yes, of course.
-what are you? a gayfish?
MUHAHAHA

(#2061) Djuree válasza resef (#2060) üzenetére


Djuree
félisten

ez hogy jön ide :F

sith7: jóvan na, akkor legyen top20 :)) persze csak magyarok között, a koreaiakat nem lehet utolérni. volt szerencsém látni néhányukat élőben SC-zni régi WCG-ken, amikor még lan-os móka volt, nem a mostani netes, hát beszarás ahogy tolják. nem hallod a saját hangod úgy nyomják a hotkeyeket egymásután meg az egeret, fura hogy vagy 3-4x odakattintanak ahova menni szeretnének, elég lenne csak 1x, nem értem ezt miért csinálják :F
meg egyszerre tudnak 3-4 fronton játszani majdhogynem egyszerre, nekem jó ha 2 fronton megy :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2062) Begi válasza Djuree (#2061) üzenetére


Begi
senior tag

Azért kattintanak irgalmatlan sokszor, hogy ki ne essenek a ritmusból. Ha megnézed akkor is kattintanak, mikor nincs semmi dolguk.
Borzalmas ahogy azok játszanak...
Ki kéne dolgozni valami EU módszert ellenük:D, valahogy nem kenyerem a 20 kattintás /mp...

(#2063) Djuree válasza Begi (#2062) üzenetére


Djuree
félisten

sztem 1 hét 1 egér náluk :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2064) Wolverine válasza Djuree (#2061) üzenetére


Wolverine
félisten

Még egyszer... Ez a SC2-ben nem így fog működni. A győzelem/vereség statisztikád alapján veled azonos erősségű játékosokkal fogsz egy ligába kerülni, ahonnan akkor juthatsz feljebb, ha gyorsabban fejlődsz, mint a többiek. A ligák régióra lesznek korlátozva, vagyis az európai játékosokkal játszhatsz majd (bár tervezik, hogy egybenyitják majd később a régiókat).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2065) sith7 válasza Djuree (#2061) üzenetére


sith7
nagyúr

Semmi gond, csak élcelődöm, engem biztos porig aláznál :K

Sok sikert a feljebbjutáshoz !!! :C

(#2066) Konflikt


Konflikt
addikt

en tegnap kaptam betakulcsot az egyik haveromtol, de meg csak egyszer volt idom jatszani:)

btw, innen a ph-rol kb hanyan vagyunk betaval?

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2067) Wolverine válasza Konflikt (#2066) üzenetére


Wolverine
félisten

Lásd #2052. Az ottani lista nem teljes, de kezdésnek jó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2068) Djuree válasza Wolverine (#2064) üzenetére


Djuree
félisten

jah értem, ez nem rossz így, majd meglátjuk a gyakorlatban hogy fog működni :K

sith7: nem biztos az :N basszus mindjárt felteszem az 1-et, megjött a kedvem :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2069) sh4d0w válasza Winner_hun (#2057) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

2vs2-ben én is copperben vagyok.

https://www.coreinfinity.tech

(#2070) sith7 válasza Djuree (#2068) üzenetére


sith7
nagyúr

Dehogynem, egészséges önbizalom nélkül nem megy semmi... :K

Amúgy lejátszottam az első SC2 - es meccsemet, ezt a besoroló, practice - t, amiből 5 kell, szóval lenyomtam az elsőt, a srác köszönt, és mondta, neki ez az első , mondtam nekem is, mondta ne legyek túl kemény ... :D

Ezt mondjuk nem tudom hogy értette ... egyezzünk ki döntetlenben ? :F
Vagy csak 2 hydra - val támadjak ?

Na mindegy, nyertem, ha lehet még nálam is kezdőbb volt szegény ...

3 queen - nel, meg 6 zerling - gel droppolt, a bázisán meg nem volt semmi ... :F

(#2071) Konflikt válasza Wolverine (#2067) üzenetére


Konflikt
addikt

thx:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2072) Peat;)


Peat;)
veterán

Valaki játszik vele elavult gépen? Mennyire skálázható a dolog, mi az a minimum vga kb amin már eldöcög?

(#2073) Djuree válasza Peat;) (#2072) üzenetére


Djuree
félisten

sztem elmegy az mindenen. ahogy anno az 1 is. sztem egy 7600 körüli GeForce vga elég neki, vagy egy vele egyszintű ati kari...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2074) Thome válasza Djuree (#2073) üzenetére


Thome
addikt

Egy Intel gma x3100-on elfut játszható sebességgel. Logika (Egy nettopon, intel gma950-el párosítva fut 20-25 képkockát lebutítva, egy x3100-on 30-40-et fut, kb). Magyarán minden szaron elfut.

Nálam Egy kb 6600Gt szintjén elfut 1280x800-ban Ultrán (Kivéve a shader, az low, mert az megeszi) 40-70 képkockával.
De ha a shader medium, akkor minden más mediumra tolva, simán elfut 30-40fps-el.

Különbség a low shader, és a medium+high+ultra között:
low: nincs csillogás, nincs árnyék, csak körfolt.
medium, high, ultra: csillogás, megjelenik a rendes árnyék.

Ezzel azt is ellehet érni, hogy kinek mi kell. lowon legalább idézi a régi starcraftot, ugyanis az inkább darkosabb volt, mint ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#2075) Iginotus


Iginotus
őstag

Mégegyszer beírom én is mert látom lecsúsztam pár kulcsról :)
Szóval ha van egy fölös nekem még nincs, jöhet :R

Plug and Pray... :)

(#2076) sith7 válasza Iginotus (#2075) üzenetére


sith7
nagyúr

Hááát akik beírtak, hogy van nekik, ők már kiosztották ...
De hátha ... :U

(#2077) Iginotus válasza sith7 (#2076) üzenetére


Iginotus
őstag

Tudom..

Plug and Pray... :)

(#2078) sh4d0w válasza Peat;) (#2072) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A64 3200+, ATi X1900GT rev2, 2 giga RAM, shader low, 1024x768x32b, 40-70 fps.

https://www.coreinfinity.tech

(#2079) Thome válasza sh4d0w (#2078) üzenetére


Thome
addikt

Itt a processzor a kevés, a vga az bőven elég, lenne még ott fps. :)

(#2080) Djuree válasza Thome (#2079) üzenetére


Djuree
félisten

asszem nálam maxon menni fog :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2081) sh4d0w válasza Thome (#2079) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem elég, láttam vmi elvetemültet, 2500+-os Bartonon nyomja :DDD

Szerinted egyébként még mennyi kakaó hiányzik a processzorból? Úgy láttam, még 2-300 MHz pluszt elvisel, 400-at már nem.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#2082) Ptech


Ptech
őstag

Én notin játszom (E8400@2.26Ghz, 4GB RAM, 9600M GT)
A felbontást ugyan levettem 1440x900-ra, de a shaderek kivételével minden high-on van, és szépen fut.
A fizikát bírom nagyon, amikor felbobban pl egy hajó, és szétesnek a darabjai. Tegnap meg olyat láttam, hogy egy Seeker Missile kifigyott a kakaóból, leesett a földre, ott gurult még egy kicsit, és egy szakadékba zuhant bele. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2083) bpx válasza Ptech (#2082) üzenetére


bpx
őstag

az inkább P8400 :)

(#2084) Ptech válasza bpx (#2083) üzenetére


Ptech
őstag

Az. Ne kötözköggyé' mer jön a DT drop :P

(#2085) Wolverine válasza sh4d0w (#2081) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha lenne kulcsom, én is azon játszanék :DDD (oké, 3200+-ra felhúzva :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2086) sith7 válasza Djuree (#2080) üzenetére


sith7
nagyúr

Nálam azon megy :U

(#2087) Thome válasza Djuree (#2080) üzenetére


Thome
addikt

Djuree: Talán... :DDD

sh4d0w:
Láttam valahol, hogy egy Phenom x4-et tépáztak meg, minidg csak egy magot oldottak fel, és ott láttam, hogy 2 maggal vígan gyorsul 30-40%-ot az 1 maghoz képest.
De találtam egy másik linket:
LINK
Ebben az esetben az AMD Athlon 64 4000+ tól a 64 x2 5000+ éppen 80%-al gyorsabb átlagban, minimum fps-ben pedig 100% a gyorsulás. Rajtad ál innentől kezdve, hogy mit teszel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2088) Peat;) válasza Thome (#2074) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi, 6600 gt-től ha nem is sokkal de kicsit erősebb van a notimban, így asszem 4-5 év után újra fogok venni egy pc-s játékot. :)

(#2089) Thome válasza Peat;) (#2088) üzenetére


Thome
addikt

HD3200?

(#2090) sh4d0w válasza Thome (#2087) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor marad minden a mostaniban :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#2091) Thome válasza sh4d0w (#2090) üzenetére


Thome
addikt

Kár volt ilyen magas labdát adnom... :DDD

(#2092) Viktor77


Viktor77
titán

Na, megvan a megjelenés dátuma: [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2093) Djuree válasza Viktor77 (#2092) üzenetére


Djuree
félisten

ez csak egy dolog, a blizz-nél ez úgysem lesz betartva, legalább 1 halasztást meg kell érnie, mert akkor az már presztízsvesztés a blizz-nél :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2094) sith7 válasza Djuree (#2093) üzenetére


sith7
nagyúr

:D :D :D

(#2095) silverlightx válasza sith7 (#2094) üzenetére


silverlightx
tag

szerintem a starcraft II úgy is elhúzódik, ahogy eddig is elhúzódott: :F

(#2096) Djuree válasza silverlightx (#2095) üzenetére


Djuree
félisten

már 2008 karácsonyára is volt igérve :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2097) RootRulez válasza Djuree (#2096) üzenetére


RootRulez
félisten

Na jó, de 2008-ban még nem játszottam a bétával :N

Sőt más talán még az alfával sem :))

═════════════════════════════════════════

(#2098) Iginotus válasza RootRulez (#2097) üzenetére


Iginotus
őstag

De jó itt egyeseknek, én annak is örülni fogok ha a most bejelentett időpontban a bétával játszhatok. :K

Plug and Pray... :)

(#2099) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tegnap végre volt időm és játszottam 4 meccset. A következő dolgokat szűrtem le:

- Aki azt állítja, hogy csak grafikai tuningot kapott az még tuti nem próbálta
- rohadtúl kijöttem a gyakorlatból 2-szer buktam nálam rosszabb játékostól.

A termelési réssz nem igazán változott, csak mintha lassabban jönne a gáz, mint az 1-ben. 6 gázmezőből termeltem, meg 2 bázisnál szedtem az ásványt, így volt kb 3000 kristályom, de a gáz mindig elfogyott. A pénzköltést még optimalizálnom kell.

Van a terrannnak valamilyen egysége, ami földi, de hatékony a légiek ellen? BC-vel jöttek ellenem, de nem tudtam elég gyorsan gyártani a azt az átváltozós repülőt, most nem jut eszembe a neve, sajnos szép lassan leszedte a starportjaimat, aztán már semmit se tudtam ellene tenni. Marinokkal próbálkoztam, de csak vakargatták a BC alját, majd látványosan tűzgömbbé változtak. :)

Ma este lesz 4 szabad órám, amit a starcraftnak szentelek, majd még jelentkezem.

(#2100) sith7 válasza Ghoosty (#2099) üzenetére


sith7
nagyúr

Én tegnap 2 - t toltam, mindkétszer kikaptam ... :(((

Kicsit most elment a kedvem tőle ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.