Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Jack@l válasza Diopapa (#7249) üzenetére


Jack@l
veterán

Asszem gyorsan meglesz a 42 milla egy ilyen beszólás után :)
Futi-futi, elfogynak az alfa szlotok.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7252) Diopapa válasza Jack@l (#7251) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha elfogyott, még plusz 5 dodóért vehetsz magadnak. :) Amerikaiak na.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7253) szentvik válasza Diopapa (#7252) üzenetére


szentvik
tag

Aztán majd abból is csinálnak egy félórás műsort nagy csinadrattával, hogy bár elfogytak a helyek, most mégis újra lehet venni...mert mi ekkora királyok vagyunk, hogy ezt is megadjuk nektek...

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7254) LBandi válasza Diopapa (#7252) üzenetére


LBandi
aktív tag

Azért ez így teljesen nem igaz, az alpha slot az összes megjelenő (alpha-béta) modulra érvényes míg az 5$ ajánlat egy modulra értendő, tehát ha valaki ki szeretné próbálni a megjelenő modulokat, de nincs alpha slot-ja, akkor annyiszor kell 5$ kiperkálni amennyi modulhoz szeretne hozzáférést szerezni. ehhez kapcsolódóan volt pár vicces komment az oldalon.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#7255) Revolit válasza LBandi (#7254) üzenetére


Revolit
senior tag

Mennyit fog most már érni egy LTI pack, ötszörösét eredeti árnak? :DDD
Vagy hogy lesz ez az alpha slot? Nekem van a csomagomhoz alpha slot, de ha beolvasztom, akkor "visszadobódik" az a slot a közösbe, és aki előbb vesz alpha slotot, azé lesz?
Mert gondolom ha elajándékozom csomagot, megy az alpha slot hozzáférés is a csomaggal együtt. Csak beolvasztásnál hova megy? :)

[ Szerkesztve ]

(#7256) .tnm válasza Revolit (#7255) üzenetére


.tnm
addikt

ahogy elfogynak az alpha-k, a csomagokról elvész az alpha slot és akinél van ilyen csomag annak a fiókjára fogják átkötni. sztem, de lehet, hogy a csomaggal fog együtt mozogni, és akkor érdemes lesz minden második csomagot becserélni alpha nélkülire és 10$-ra.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7257) Diopapa


Diopapa
addikt

Will there be a livestream of the DFM Reveal?

Este 9 PDT-kor kezdődik, az ha jól számolom reggel 6 nálunk(?)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7258) KO2 válasza Diopapa (#7257) üzenetére


KO2
aktív tag

Az reggel 6 bizony.

Korán kelés lesz ebből :)

[ Szerkesztve ]

(#7259) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, végre proper infó. Szóval 9 EST kezdődik nem PDT. Ami azt jelenti, hogy nálunk péntek hajnal 3 óra. Lesz livestream, lesz Wingman, Mark Skelton nem. :)

Jah és ne felejtsétek el, hogy du WM hangár, elvileg mutogatnak a DFM-ből valamit. :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7260) Djuree válasza KO2 (#7258) üzenetére


Djuree
félisten

kel a halál korán, nincs az az isten h én felkeljek. :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7261) Malachi válasza Diopapa (#7259) üzenetére


Malachi
addikt

megtalálták a számunkra létező LEGROSSZABB indőpotot. hajnalii három, a halál órája bakker. ;]

kettőig még csak-csak ébren marad az ember meló mellett, négykor azért már fel lehet kelni, ha nagyon akarom... de hajnali nyavalyás három óra!!! :DDD

tökéletes lesz a jutub utólag, kiemelve a lényegi 10 percet. több úgyse lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#7262) Diopapa válasza Malachi (#7261) üzenetére


Diopapa
addikt

Egyetértek. Egyébként megint látványosan sz@rnak az EU TZ-re, pedig egyszer már megígérték, hogy többet ilyet nem lesz. Ha lenne egy csöpp eszük, nem vennék félvállról a germánokat, nagyon sok backer van onnan.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7263) Malachi válasza Diopapa (#7262) üzenetére


Malachi
addikt

nem gondolom, hogy szándékosan, de tényleg látszik, hogy only USA. nem gond, ha esetleg rögtön indulna a DFM, kimaradunk az első órák csatlakozási hibáiból. :)

bár lehet, hogy mégsem, EU külön szerver. meg amúgy is csak jövő héten indul szerintem a DFM. eh, na mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

(#7264) Szőrös  válasza Diopapa (#7262) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez nem csak rájuk jellemző , teljesen általános ez megy tesonál is , szarnak EU játékosok fejére nagy ívben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7265) Diopapa válasza Malachi (#7263) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem sem szándékos, csak a szokásos USA = világ mentalitás. Fenéért nem bírnak időpontokat GMT-ben kiírni? A moderátor PDT-t mond, Ben Lesnik középidőt stb.. Folyton megy a rinya emiatt fórumon, akkor pár hétig mondják GMT-ben is, majd megint nem. Csodálom, hogy a mértékegységeknél méter van meg tonna. :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7266) szentvik válasza Diopapa (#7259) üzenetére


szentvik
tag

No hát ha tényleg 4 óra hosszú lesz, akkor 5-fél6 körül érné meg becsatlakozni. Addig úgyis csak az öntömjénezés fog menni. Na majd meglátjuk leszek-e elég eltökélt, hogy veletek virrasszak...úgyis lesz itt a fórumon pár ember aki kitart ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7267) Malibutomi válasza szentvik (#7266) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én tuti nem virrasztok, de megnézem majd az egészet mert a hangár bemutató is érdekes infokat tartalmazott emlékeim szerint.

(#7268) .tnm


.tnm
addikt

Az a durva, hogy még a UK-ben működő SQ42 csapatra sincsenek tekintettel (meg az itteni backer-ekre se) ezekkel az időpont választásokkal.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7269) Viper26 válasza .tnm (#7268) üzenetére


Viper26
nagyúr

A jövőre nézve ez mondjuk nem túl biztató...nem biztos hogy arcon fosnék olyan embereket, akiktől dollármilliókat kaptam. :U

iPhone 14 | FR955

(#7270) Diopapa válasza Viper26 (#7269) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem személyes, csak usákok. Ezt a tudnia kell annak, aki támogatja őket.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7271) vaakuum válasza Viper26 (#7269) üzenetére


vaakuum
addikt

Mondjuk azt azért nem árt figyelembe venni, hogy ez csak egy játék, és igazából nem veszít semmit az európai sem, ha egy pár órával később kezdi a játékot, vagy később nézi meg a műsort. Addig meg alszik, és kipiheni jól magát...
Úgy kell felfogni, hogy akkor lesz a bemutató, amikor éppen ráérek megnézni... úgyis ebbe az irányba megy a világ, hogy a filmeket is akkor néznek az emberek már, amikor ráérnek, nem pedig, amikor a tv eredetileg vetíti.
Nyilván a tőzsdei bejelentéseknél persze hogy számítana, ki mikor mit mond, mikor mit nyilatkozik...de egy játéknál :U ???

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7272) Szőrös  válasza Viper26 (#7269) üzenetére


Szőrös 
veterán

Usákok elég régóta arcon fossák EU-t ha eddig nem tűnt volna fel.

Bár végül is lehet szólni a PAX szervezőknek hogy tolják el a rendezvény időpontját EU prime time-ra.

Sok sikert hozzá. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7273) szentvik válasza vaakuum (#7271) üzenetére


szentvik
tag

Az addig rendben van, hogy akkor nézném meg amikor időm van. De ez nálam pl legkorábban a szombat lenne, és addigra meg ti itt lelőttök minden poént :D
Egy több órás videót azért meg megnézni, hogy újra meghallgassam amit ti már itt elújságoltatok nem biztos hogy megéri :P

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7274) Szőrös  válasza Szőrös  (#7272) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk jelen pillanatban ez a legkisebb probléma mert yt-on visszanézi az ember.

Az igazi gond akkor van amikor már élesben megy a játék és a karbantartás/pecs időpontoknál szarnak bele EU játékosokba.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7275) szentvik válasza Szőrös  (#7274) üzenetére


szentvik
tag

Az már az őrültség első lépcsője, amikor saját magának válaszol az ember :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7276) Malachi


Malachi
addikt

ja, hát közben nekem is beugrott, hogy gondolom kaptak egy slotot a PAX szervezőktől, aztán akkor lesz a műsor és kész. mindegy, nem fontos, csak megszoktam, hogy még a Space X kilövéseket is mindig élőben tudom nézni, pedig azok aztán tényleg nem várnak senkire. :D

de a hajnali három az gyilkos, azt nem vállalom.

(#7277) Drenadar válasza Szőrös  (#7274) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és milyen perverz örömet érez az ember ha élőben látja CR önteltségét? kb 90% arról fog szólni, 9% reklám, és nagy fanfár és dob után 1% lesz a DFM. de ne legyen igazam...

én majd beletekerek a yt videóba ott legalább lehet tekerni :D

Azt majd ha felkelek majd látom, hogy lehet e már játszani avagy sem? kár hogy pont holnap és holnap után leszek délelőttös :( picsába

(#7278) vaakuum válasza szentvik (#7273) üzenetére


vaakuum
addikt

Valamit valamiért :DDD
Addig vonulhatsz önkéntes száműzetésbe is a fórumról, ha úgy gondolod, hogy itt úgyis spoilerezés lesz, neked meg fontosabb eredetiben megnézni a bejelentést, és abból tájékozódni. Tudom, hogy ez így furán hangzik, de ez van.
Mondjuk az más helyzet, amikor nem tudod magad távoltartani a spoilertől, de ez itt csak rajtad múlik.

(A kikerülhetetlen spoiler témánál mindig eszembe jut az angol csóka, aki a Harryplotter könyvet elsőként megvette valami nagy könyvesboltban, fellapozta a végét, és utána negyed óráig üvöltözött a többszáz méteres sorban álló vásárlóknak, hogy "Piton killed Dumbledore". Azt én is megvertem volna, ha HP fun lennék :K )

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7279) szentvik válasza vaakuum (#7278) üzenetére


szentvik
tag

Ezen elgondolkoztam azóta én is, hogy addig jegelni a fórumot...de - főleg csütörtök után - valszeg túl nagy lesz a csábitás. Keresni kéne egy Moderátort, hogy addig tiltson ki innen.

Anno volt olyan vizsga, hogy mellette sokat lógtam egy játékban eléggé, és megkértem a szerver egyik adminját, hogy két napra ban-oljom már engem...úgy egyből több idő jutott az egyetemre :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7280) Diopapa válasza Drenadar (#7277) üzenetére


Diopapa
addikt

Én csak Wingman miatt nézem. :) Amúgy beteg ami megy a fórumon időnként. 10FTCM után aggódó posterek "CR olyan nyúzottnak tűnik, biztos nem alszik eleget!" :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7281) .tnm válasza Malachi (#7276) üzenetére


.tnm
addikt

elvileg csak a PAX-hoz szervezik, de nem a PAX-on belül lesz a rendezvény, mert ott nagyon drága/nem is lett volna akkora/ hely. legalábbis ez rémlik.

@(#7278) vaakuum

épp most spoiler-ezted el HP-t olyanoknak, akik még nem tartanak ott. általában így szokott az ember belefutni spoiler-be önhibáján kívül. (én pl. csak pár hónapja néztem meg életemben először a Fight Club-ot és teljesen meglepődtem, hogy senki nem lőtte el a végét, szemben mondjuk a Hatodik Érzék végével, amit mindenki felhoz spoiler témánál és közben jól ellövi annak az egy-két fiatalnak, aki még nem látta)

szóval sose tudod magad teljesen távoltartani a spoiler-től.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7282) KO2


KO2
aktív tag

1 nap 11 óra 11 perc :)

Még szerencse hogy szabadságon vagyok, nekem így nem jelent problémát az ébrenlét. Ha dolgozni kéne mennem nem várnám meg énse.

(#7283) KO2


KO2
aktív tag

RSI és az OpenSSL hiba amiről hallani lehet a neten:

Fórum:
OpenSSL "Heartbleed" Bug, should we panic?

Admin válasz:

Ben Lesnick:

Hey guys - I spoke with Turbulent about this this afternoon. They've confirmed that the RSI site is NOT impacted (but some of their other clients were, so it's a busy day there!)

[ Szerkesztve ]

(#7284) Diopapa


Diopapa
addikt

CET 18:00 WM hangár amiben szó lesz a DFM-ről!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7285) Szőrös  válasza Diopapa (#7284) üzenetére


Szőrös 
veterán

Érdekes hogy most időben kezdik , vagy csak most esett le nekik hogy váltás volt felénk. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7286) Malachi


Malachi
addikt

külső nézet, helómi?

(#7287) Diopapa


Diopapa
addikt

Ezek köcsögök :) Tényleg nem akarnak semmit mutatni PAX-ig... :((( BTW az összes retard kontrollerrel nyomja. BTW azért több infót vártam. :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7288) Szőrös  válasza Malachi (#7286) üzenetére


Szőrös 
veterán

debugnál hogy nyomják ha nem így ( is ) ?

Papa : hát ja , csak ott látjuk majd meg milyen is . Húzzák a nép agyát rendesen . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7289) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Nah mi a helyzet? Mindenki lerágta már a körmét? :-D

(#7290) Malachi


Malachi
addikt

rövid és velős.

(#7291) Diopapa - pontosan milyen marha nagy durranásra számítasz? csak hogy előre tisztázzuk. szerintem egy alpha DFM lesz, tele bugokkal. nem lenne jó feleslegesen túlpörögni a dolgot. csak magunkat csapjuk be.

szereztem joystickot! :D

[ Szerkesztve ]

(#7291) Diopapa válasza Drenadar (#7289) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem tudtunk meg semmit. De ha ezek nem durrantanak valami marha nagyot a PAX-on, akkor megy az atom.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7292) szentvik válasza Diopapa (#7287) üzenetére


szentvik
tag

Te komolyan azt hitted egy nappal PAX előtt ezek bármit is mondani fognak? ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7293) Diopapa válasza szentvik (#7292) üzenetére


Diopapa
addikt

Valami teljesen minimálisra számítottam jah.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7294) Szőrös  válasza Diopapa (#7291) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem meg senki se számítson nagy durranásra.
Kapunk egy alap funkciókkal bíró alfa DFM-et ami lassú lesz , crashel , lagol meg mittomén és ezt csiszolják majd 1 évig ( vagy több ideig) .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7295) szentvik válasza Szőrös  (#7294) üzenetére


szentvik
tag

Hát azért ezt ne csiszolják már 1 évig...ez a gémnek egy minimális része csak. Mondjuk pár hónapot max...meg ha beraknak egy új hajót azzal úgyis jönnek elő hibák, de addigra azért már látják mi az ami működik, szóval remélem annak a debug-jával gyorsabban végeznek.

@Diopapa: Hát sztem te csalódni fogsz. Ha valami elsőre nagyon jól működik, akkor ott valami nagyon el van cseszve :DDD
Még ha már ők belül tesztelnek is egy ideje...ha egyszer ez éles lesz, több repült órét fog összeszedni a közösség az első nap, mint amit ők addig csináltak. És akkor még a mögötte levő dolgokról, szerverekről nem is esett szó...

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7296) Szőrös  válasza szentvik (#7295) üzenetére


Szőrös 
veterán

"ez a gémnek egy minimális része csak"

ööö wat ? :F ez most ugye nem volt komoly ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7297) Diopapa válasza Szőrös  (#7294) üzenetére


Diopapa
addikt

A show részére gondolok mint nagy durranásra. Megint mi ment a WM hangárban? Hú Rob dolgozik, nem lesz TFTCM jövő héten mert CR dolgozik, nincs interjú mert mindenki dolgozik én is megyek bye! Közben jajj a netkód, jajj a pbr, jajj de komplex stb.. David Braben Elite-je meg csendben csak működik rinya nélkül, töredék pénzből és fejlesztővel... Szóval ha már eddig húzták meg nulla infó, akkor elvárom, hogy legalább a show legyen jó! :D Amúgy nem zavar ha bugos meg crashel stb. Azért van az alfa/béta teszt, hogy a bugreport alapján (is) javítsák. Csak lehessen már telepíteni. ;)

Amúgy jah, a DFM modul a legnagyobb része kb. Ha nagyon a mélyére nézünk ez mégis csak egy feltuningolt Freelancer / Privateer.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7298) Szőrös  válasza Diopapa (#7297) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jahogy a show része....hát ja remélem ötletes és egyedi lesz. 1.5 nap :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7299) szentvik válasza Szőrös  (#7296) üzenetére


szentvik
tag

Hát ha minden igaz, ez egy in-game szimulátornak fog megfelelni. Lerak egy űrkockába, aztán hajrá.
Pl nem hiszem, hogy most aszteroidákat, vagy úgy bármit tudunk kerülgetni egymáson kívül. Bár ez csak az én véleményem (meg lehet volt is erről több info, csak én nem követem annyira). Plusz azért még egy jó pár modulnak ki kell még jönnie ez után is.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7300) Szőrös  válasza szentvik (#7299) üzenetére


Szőrös 
veterán

Több csapat van , külön is lehet a modulokat csiszolgatni.
A DFM meg igen az amit írsz , ettől függetlenül az SQ42/SC alapjait jelenti szóval minél tovább hegesztik annál jobb lesz nekünk.
Amúgy több pálya lesz hozzá idővel nem csak 1 szimpla üres kocka. A karácsonyi - meg a mostani - bemutatóban is volt már aszteroida a pályán.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.