Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) Revolit válasza KO2 (#7500) üzenetére


Revolit
senior tag

Egy aszteroida mezőben mennyire biztonságos a hajó legkilógóbb részére ráaggatni a rakétákat? :DDD :P

(#7502) KO2 válasza Revolit (#7501) üzenetére


KO2
aktív tag

Igen, de így legalább nem robban a pilóta oldalába. :) Én nyugodtabban ülök majd benne, tudván hogy a lehető legtávolabb van tőlem a rakéta. :K

(#7503) szentvik válasza KO2 (#7502) üzenetére


szentvik
tag

Csak épp a hajód segge tűnik el, te meg sodródsz az aszteroida-mezőben tehetetlenül :P

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7504) Djuree válasza Revolit (#7501) üzenetére


Djuree
félisten

játékról van szó, belefér. eleve oltári nagy baromságok vannak a hajókon ha bele akarunk kötni, ott vannak a külső ventik pl., űrben nagyon kell, ott úgyis sok a levegő. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7505) szentvik válasza Djuree (#7504) üzenetére


szentvik
tag

Nekem valami olyan rémlik azokról a "ventikről", hogy ott gyűjtik be a hajók a hidrogént a motorhoz

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7506) Malachi válasza szentvik (#7505) üzenetére


Malachi
addikt

igen, van valami szerepük, bár tényleg fután festenek.

(#7507) .tnm válasza Djuree (#7504) üzenetére


.tnm
addikt

igen, az hidrogén intake, a venti a luk elején meg gondolom gázóriásoknál külön jól jön.

amúgy nem vágom, hogy pontosan milyen rakétákra igaz még, de ugye a nukleáris tölteteknél, nem robban a nukleáris fej, ha maga a rakéta robban, azt külön kell aktiválni. hasonlót itt is el tudok képzelni.

közben egyre közelebb vagyunk a $42M-hoz...

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7508) KO2 válasza szentvik (#7503) üzenetére


KO2
aktív tag

Teljesen laikus vagyok a témában, de szerintem azok nincsenek élesítve a kilővés elötti pillanatig. Hiába ütközik neki valami nem történik semmi, max elhagyod őket. ( Sőt, ha rajtam múlna, úgy gyártatnám le őket hogy kilövés után még 1-2 mp ig ne robbanjon. Nem hiszem, hogy ez annyival megnövelné az árát, hogy ne érje meg ezt beleszerelni. )

Nem tudja valaki hogy ha veszek egy új pl aurora csomagot, akkor arról az alfa hozzáfárás a nevemhez ragad, vagy azt késöbb továbbadhatom?

[ Szerkesztve ]

(#7509) Malachi válasza KO2 (#7508) üzenetére


Malachi
addikt

pföh, nem tudok gifet feltölteni :(((

[ Szerkesztve ]

(#7510) KO2 válasza Malachi (#7509) üzenetére


KO2
aktív tag

linkeld be.

(#7511) .tnm válasza KO2 (#7508) üzenetére


.tnm
addikt

"Nem tudja valaki hogy ha veszek egy új pl aurora csomagot, akkor arról az alfa hozzáférés a nevemhez ragad,
vagy azt később továbbadhatom?"

Erre én is kíváncsi vagyok, mert korábban azt mondták, hogy fiókra átszáll, a mostani alpha hozzáférés gyík-ben viszont ez már nincs benne, miközben van egy olyan, hogy aki az alpha helyek után vesz csomagot, annak vagy $5 minden egyes korai modulhoz a hozzáférés, vagy kölcsönkér egy alpha hozzáférést. nah, itt már nem tudom, hogy a fiók kölcsönadásra buzdítanak (elég szokatlan lenne), vagy a csomag kölcsönadására, vagy eleve kiszóltak a szürkepiacnak, hogy gyorsan vásároljátok fel, a maradék helyeket.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7512) Malachi válasza KO2 (#7510) üzenetére


Malachi
addikt

(#7513) KO2 válasza Malachi (#7512) üzenetére


KO2
aktív tag

:D
Erről ez jutott eszembe.

(#7514) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7515) .tnm válasza Malachi (#7512) üzenetére


.tnm
addikt

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7516) Malachi válasza .tnm (#7515) üzenetére


Malachi
addikt

mondd el a titkot! :Y

(#7517) Revolit


Revolit
senior tag

Kipróbáltam, nekem is működik (csak kitöröltem, hogy ne spammoljam ugyanazt a gif-et), annyi, hogy a "Kép"-re kattintottam, ahol csak egy linket kell megadni, és így beszúrta a fórumba is! :K

Jobb klikk gif-en én kép címének másolása, azt kell beszúrni.
pl:
http://collectionofawesome.files.wordpress.com/2011/06/fgrocketbump.gif

Magyarul: feltölteni valószínűleg nem tudod a PH!-ra, de már neten fent lévő gif-et be tudsz szúrni az oldalra :K

[ Szerkesztve ]

(#7518) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Basszus gyerekek, miért linkelgettek ilyeneket?
Melóba megnéztem és percekig alig tudtam visszafogni a röhögést, mindenki tök retardáltnak nézett :DDD

(#7519) Szőrös  válasza Malachi (#7497) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezt elnézegetve
1 nincs ezzel nagy gond
2 baromira viszket már a tenyerem :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7520) ng0ofy válasza Szőrös  (#7519) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Hajajj, ez bizony már elég jó móka lenne (:

(#7521) Jack@l válasza Szőrös  (#7519) üzenetére


Jack@l
veterán

Úgy néz ki másoknak is, ha így halad egy pár óra múlva áttolják a 42 millát.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7522) Diopapa


Diopapa
addikt

ding 42m, itt a levél. (+ szavazás)

szerk: Azt mondták, nem lesz a héten CR-féle 10 kérdés / válasz(?) :DDD , de mégis van.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7523) Szőrös  válasza Diopapa (#7522) üzenetére


Szőrös 
veterán

A végtelenbe és tovább !

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7524) KO2 válasza Szőrös  (#7523) üzenetére


KO2
aktív tag

Ahh, arra most nincs erőm, inkább:

A konyhába, és vissza!

(#7525) szentvik válasza Diopapa (#7522) üzenetére


szentvik
tag

Pfff...és sikerül a Mystery Object-nek vezetnie a szavazásnál... :O

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7526) Diopapa válasza szentvik (#7525) üzenetére


Diopapa
addikt

Én a scannelésre nyomtam. Minden jöhet ami mélyíti / bonyolítja a játékmechanikát. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7527) szentvik válasza Diopapa (#7526) üzenetére


szentvik
tag

Én már az elmúlt pár szavazáson mindig arra tettem...
De hát úgy tűnik a zsákbamacska vonzóbb...háhta kapunk egy második törölközőt is :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7528) KO2 válasza szentvik (#7525) üzenetére


KO2
aktív tag

Félek hogy valami baromság lesz.(Szappantartó, teáskanna, gyufahegyező krém.)

Én arra tippelek ,hogy egy apróság lesz a hangárhoz amit a falra akaszthatsz vagy kitehetsz a polcra.

[ Szerkesztve ]

(#7529) szentvik válasza KO2 (#7528) üzenetére


szentvik
tag

Jaja, dettó
Kicsit olvasgattam alatta a kommenteket...azért ez is lehetne egy jó Mystery Object:
"I hope they all get a dick in a box :DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7530) .tnm


.tnm
addikt

honlapon vagy kliensben a hangárotokban megjelent már a törülköző, vagy az egyedi mobiglass? (nekem egyik se)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7531) CSiPet2 válasza .tnm (#7530) üzenetére


CSiPet2
tag

Nálam se.

Amúgy én az engine tuning kit-re tettem. Mert sebességből sose elég... :DDD

(#7532) Szőrös  válasza .tnm (#7530) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem volt kliens pecs még szóval ott nincs , viszont honlapon sem látszik . :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7533) .tnm válasza CSiPet2 (#7531) üzenetére


.tnm
addikt

+@(#7532) torz on borz

ok, gondolom egy millión belül megoldják, csak nekem ez az első ilyen reward-om (bár a korábbi rossz megfogalmazás miatt azt hittem másik 3-ból is részesülünk aztán láttam, hogy akiknek jár azok már megkapták [a honlapon])

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7534) vaakuum


vaakuum
addikt

Az egyébként normális, hogy 0 UEC-em van a honlap szerint :F ? Merthogy a csomaghoz 1000 pénz is járt volna...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7535) Diopapa válasza vaakuum (#7534) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, normális. Amint elindul az éles PU, akkor kapod meg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7536) szentvik válasza vaakuum (#7534) üzenetére


szentvik
tag

Nekem van 5k UEC-m

Bár azt sztem nem arra kaptam, mert a csomaghoz elvileg csak 2k járna nekem...

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7537) Diopapa válasza szentvik (#7536) üzenetére


Diopapa
addikt

Mer' letöltötted a hangárt.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7538) KO2 válasza .tnm (#7533) üzenetére


KO2
aktív tag

Hogyhogy másik 3 at? A 42 Millásra gondolsz? És a honlapon lehet látni ha kaptál már valamit? Hol? :F

(#7539) Szőrös  válasza KO2 (#7538) üzenetére


Szőrös 
veterán

My RSI - My Hangar alatt látod hogy mid van eddig.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7540) vaakuum válasza Diopapa (#7537) üzenetére


vaakuum
addikt

Én is letöltöttem a hangárt, mégsincs egy fityingem sem. :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7541) KO2 válasza Szőrös  (#7539) üzenetére


KO2
aktív tag

A My hangarban csak a Freelancerem van. Én azt hittem hogy aki a 42 Milla elött Backer státuszú lett, az kap

Explorer-class mobiGlas Rig – Every player who backs before we hit $42 million will start the game with their own, visually distinctive mobiGlas “ExoGlas” rig

Meg egy törülközőt is, akkor ennek látszódnia kéne a My Hangar-ban??

[ Szerkesztve ]

(#7542) .tnm válasza KO2 (#7541) üzenetére


.tnm
addikt

igen, de pont onnan indult most a beszélgetés, hogy ezek még nem jelentek meg a honlapon se.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7543) KO2 válasza .tnm (#7542) üzenetére


KO2
aktív tag

Oké, csak én nem tutam, hogy meg kell jelennie, és nem értettem :)

[ Szerkesztve ]

(#7544) .tnm válasza KO2 (#7543) üzenetére


.tnm
addikt

én is csak innen tudtam meg

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7545) vaakuum


vaakuum
addikt

Rendszeresen nézem a YT-ot, hátha megjelennének végre újabb commercialok más hajókról is. Sajnos az [aurorán], a [300-as sorozaton], a [horneten] és az [avengeren] kívül nem találok más hajó trailert.
Legalább ilyenekkel szúrnák ki a szemünket hetente egyel, amíg nem jön a DF.

Ha esetleg van másik hajókról is, pls :R , osszátok meg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7546) Diopapa válasza vaakuum (#7540) üzenetére


Diopapa
addikt

El is indítottad? ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7547) .tnm válasza Diopapa (#7546) üzenetére


.tnm
addikt

már egy ideje nem adnak ¤5000-t hangár letöltésért. elvileg az csak azért volt, hogy minél előbb rárepüljenek minél többen, hogy legyen sok bug report-juk, meg terheléstesztjük. mivel ez teljesült, ezért mostmár nem motiválnak a hangár letöltésére. talán majd a DFM érkezésével változik a helyzet, de nem hiszem.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7548) KO2 válasza .tnm (#7547) üzenetére


KO2
aktív tag

Szerintem nem kell majd motiváció a DFM letöltéséhez :)

(#7549) Revolit válasza KO2 (#7548) üzenetére


Revolit
senior tag

Pont ezt akartam írni, amit inkább el tudok képzelni, hogy most nekünk kell majd 5000 UEC-et fizetnünk azért, hogy letölthessük az első héten :DDD

(#7550) torz on borz: én is erre értem, hogy most nem kell motiváció :) Sőt, mindenki le akarja majd tölteni, ezért inkább csökkenteni akarják majd terhelést :P Persze nyílván nem lesz ilyen, hogy fizess hogy játszhass, alpha hozzáféréssel mindenki letöltheti majd. Ez a része csak vicc volt részemről.

szerk.: Ja, nem, bocsánat, mert ez csak egy hipergagyi 5v5 deathmatch űr-crysis mod ahol még a HUD színét se változtatták meg :C :U

[ Szerkesztve ]

(#7550) Szőrös  válasza Revolit (#7549) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem nem egészen erre gondolt. Pusztán csak annyira rá van már gerjedve a nép hogy mindenféle egyéb motiváció nélkül is ( értsd nem kapsz semmi jutalmat érte ) letölti aki csak tudja.

szerk: ja , star trekeket megnézted ? merthát aki kocka annak meg kell ám ! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.