Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Revolit válasza Szőrös  (#7049) üzenetére


Revolit
senior tag

Nem is gyerekeknek való. Semmiképpen sem kis gyerekeknek. De biztos lesz, aki már ilyen 6-7 évesen ezzel fogja tolni egész nap. Na erre kíváncsi vagyok mi lesz abból a gyerekből.

Én WT/SC és Assetto Corsa triót várom :K Azért autóversenyzés is eléggé adhatja VR-ben :)

(#7052) Drenadar válasza Revolit (#7051) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem senkinek sem való...

(#7053) Szőrös  válasza Drenadar (#7052) üzenetére


Szőrös 
veterán

Csak azoknak nem akik nem tudják a használatát kontrollálni.

Szerk: pl egy Day Z-t vagy más manapság divatos túlélőhorrort már nem biztos hogy játszanék ezzel , max egy próbát megejtenék .
Amúgy kíváncsi vagyok hogy pl EU szinten nem lesz e egy idő múlva szabályozva hogy milyen típusú játékok támogathatják.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7054) Malachi válasza Szőrös  (#7053) üzenetére


Malachi
addikt

ha kijön, úgyis tele lesz vele minden bulvárlap, mint egy időben a napi 24 órát bér-WOW-ozó koreaiakkal...

ez is csak egy eszköz. 30 éve apámék kiborultak, hogy miért nem focizunk minden nap, miért ülünk bent a Commodore előtt. az FPS-ekre rá akarták húzni, hogy mindenkiből sorozatgyilkost faragnak. a virtuális valósággal sem lesz másként, aztán pár év után majd megszokják az emberek.

van, aki gyenge lesz és belezuhan teljesen, a világ nagy része meg használja majd arra és úgy, amire és ahogy kellene.

én pl. a csillagászos interaktív bemutatók miatt várom nagyon, gondoljatok bele mekkora lesz bejárni egy ilyennel a Naprendszert... vagy akár elmenni a Grand Canyonhoz. akármi. szuper dolog!

(#7055) Diopapa válasza Malachi (#7054) üzenetére


Diopapa
addikt

Jaja, Space Engine remélem támogatja majd :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7056) vaakuum válasza Malachi (#7054) üzenetére


vaakuum
addikt

Mondjuk én el tudnám képzelni akár gyerekek esetében is az "Egyszer volt az élet", meg az "Egyszer volt a föld" típusú oktató-mesékkel.

A fejlődésnek úgy sem lehet az útjába állni...ideig-óráig lehet szabályokkal visszafogni, de nem biztos, hogy érdemes.
Minél inkább elmisztifikálják, annál inkább nehéz lesz az "egészséges" használatát megtanulni.
Lehet pont itt írtam korábban, szerintem a spéci szemüveg (google glass és OR típusú) 10-15 éven belül olyan lesz, mint a mobiltelefon meg a vágódeszka-számítógépek voltak néhány éve.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7057) Diopapa


Diopapa
addikt

10 F da' Chairman.. 20 perces, anyám... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7058) Malachi válasza Diopapa (#7057) üzenetére


Malachi
addikt

ha végzett a fejlesztéssel, mehet politikusnak. :D CR a Galaxis elnöke!

(#7059) Diopapa válasza Malachi (#7058) üzenetére


Diopapa
addikt

Zaphod lemondott? :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7060) KO2


KO2
aktív tag

Valaki érdeklődött a fórumban, hogy ha a Constellation ben le van nyitva az asztal és bejön valaki a liftel, beveri a fejét az asztalba, és hogy ki lesz e ez javítva.

A válasz egy fejlesztőtől:

"The are some pretty big changes (for the good!) happening to the Constellation right now. I'm not sure if this is on the list, but I'll pass the message along."

( Durva fordítása :
"Elég nagy változások (jó értelemben!) történnek most a Constellationnel. Nem tudom, hogy ez ( a hiba ) a listán van-e, de átadom az üzenetet" ).

Ez az "elég nagy változások" rész nagyon kiváncsivá tett :)

[ Szerkesztve ]

(#7061) vaakuum válasza KO2 (#7060) üzenetére


vaakuum
addikt

Reális az újragondolás minden hajó esetében, szerintem szükséges lépes.
Feltételezem hogy a DFM közeledtével elkezdtek azon is agyalni, hogy
1) a törésmodellek hogyan is fognak kinézni a nagyobb hajókon is, (nagy hajó, több darab, komplexebb modelleket igényel) illetve hogyan kellene majd balanszolni a hajók egyes részeinek életerő-pontjait.
2) [természetesen bizonyos megszorításokkal értve] a méret=tömeg=tehetetlenség milyen kihatással van a hajók által elérhető sebességre, és ezt ugye összhangba kell hozni a fúvókák és hajtóművek skálázásával is, hogy a hajók gyorsítása is azért normális keretek között maradjon.

Szóval a fejlesztés haladásával felszínre kerülnek olyan feltételek is, amiknek meg kell felelni a hajóknak, illetve amihez illeszkedniük kell.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7062) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv,

aki FB-n likeolja RSI-t, ezek a Like & Share-es nyeremény esélyek valódiak, vagy csak blöff az egész? :U És ha esetleg nyer is valaki, csak a hajót kapja meg? <-- Kell hozzá rendelkezni már valamilyen Hangárral, vagy azt is adnak hozzá?

Köszi. :)

(#7063) Revolit válasza Goblin12 (#7062) üzenetére


Revolit
senior tag

Szerintem te ezt félreértetted :)
Erre gondoltál:
'LIKE' & SHARE if you want 3Dingo's Anvil Phoenix Starship to win

Ez azt jelent, hogy like-old és oszd meg, ha szeretnéd, hogy ez a csapat nyerjen TNGS-ben.

(#7064) Goblin12 válasza Revolit (#7063) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem tudom, hogy félre értem-e vagy sem, mert nekem if YOU want to WIN az nekem úgy jön le, hogy én szeretném e megnyerni, de lehet, hogy igazad van és úgy van ahogy mondod, nem követem mostanság az eseményeket. :R Legalábbis a megfogalmazás nekem furi. :D

(#7065) szentvik válasza Goblin12 (#7064) üzenetére


szentvik
tag

Amit Revolit linkelt szöveget abban nem if YOU want to WIN van, hanem if YOU want XY to WIN.
Vagyis igen itt nem te tudsz nyerni, hanem valakit a nyeréshez segiteni

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7066) Goblin12 válasza szentvik (#7065) üzenetére


Goblin12
őstag

Ja oké, tényleg. :D Mind1, 3Dingo szépet alkotott. :K

(#7067) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Ez a roid hangár király. Csak gondolom ezért is.legombolnak majd rólunk vagy 50dodot ha kell. Ezzel nincs is baj, csak akkor ne kelljen már ingame fenntartási költséget is fizetnem no :-D

(#7068) Diopapa válasza Mrgyergyo (#7067) üzenetére


Diopapa
addikt

Cutlasshez alapból jár. (Szerintem a Caterpillarhoz is jár majd, ami jó alternatíva lehet a Frici helyett)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7069) Mrgyergyo válasza Diopapa (#7068) üzenetére


Mrgyergyo
tag

A 115 dollárt sajnálok kiadni egy pixel hajoert meg egy menő pixel otthonért :-) de köszönöm az infót :-)

(#7071) Diopapa válasza PhilBrick (#7070) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez marhajó! :DDD

Eközben a márciusi report...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7072) Malachi válasza Diopapa (#7071) üzenetére


Malachi
addikt

tetszik ez a HUD. nagyon letisztult, praktikus.

(#7073) Diopapa


Diopapa
addikt

Kicsit azt remélem lesz szó a DFM-ről, vagy a HUD-ról vagy bármiről, de ehelyett megnézhetjük a kanadaikat jól... (du 5-kor)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7074) Szőrös  válasza Diopapa (#7071) üzenetére


Szőrös 
veterán

Zsír , valami ilyesmire számítottam. Jól néz ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7075) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem meg ez tetszik: "polish to player animation and movement in 0G, player movement in space" Végre lesz egy játék, amiben figyelnek erre is... (:

(javítják a játékos mozgását FPS módban 0 gravitáción)

(#7076) Szőrös  válasza ng0ofy (#7075) üzenetére


Szőrös 
veterán

"player movement in space"

Hmm mármint a zűrruha mozgást ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7077) Malibutomi válasza Szőrös  (#7074) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tényleg állat, megint az az érzésem van mint tavaly nyáron, kezdenek a dolgok lendületbe jönni.

(#7078) Eyesis válasza Malibutomi (#7077) üzenetére


Eyesis
őstag

aztán jön a nyári szabadság láz :)

Eyesis

(#7079) Szőrös  válasza Malibutomi (#7077) üzenetére


Szőrös 
veterán

8 nap vazze , NYÓC NAP ! Most már baromi türelmetlen vagyok én is. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7080) szentvik válasza Szőrös  (#7079) üzenetére


szentvik
tag

Nyóc nap mire megmutatják hol tartanak...aztán hogy mi mikor repkedhetünk az egy más tészta...bár sztem/remélem nem sokkal utána :)

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7081) Szőrös  válasza szentvik (#7080) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jaja de már az is valami ha ott konkrétan látom hogy milyen a cucc.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7082) Diopapa válasza Szőrös  (#7079) üzenetére


Diopapa
addikt

Inkább kilenc. Nálunk péntek hajnal 2-re esik a megnyitó. Szóval pénteken melóban / otthon fogsz belőle látni valamit szvsz. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7083) Malibutomi válasza szentvik (#7080) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Max egy hét szerintem utàna, és jöhet a szerver összeomlás, diconnect, login queue...

(#7084) szentvik válasza Malibutomi (#7083) üzenetére


szentvik
tag

Igen azokat várom már én is...úgy érzem lesz anyázás az elején bőven. De hát tudtam mire adom ki a pénzt már akkor is szóval hadd szóljon! :DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7085) Diopapa válasza Malibutomi (#7083) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem legkésőbb a PAX East végére elindul. Működni nem biztos, hogy fog, de elindítják tuti.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7086) Szőrös  válasza Malibutomi (#7083) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez a teszt része , aki ezt nem tudja tolerálni az jobb ha ki se próbálja az első pár napban. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7087) vaakuum válasza Szőrös  (#7079) üzenetére


vaakuum
addikt

És a gépem most kezdett el hajnalonta magától bekapcsolni, és mikor kíváncsian benyomom a monitort, hogy mi is történik, a POST közben lefagyott állapotát látom. :W
Remélem, csak az alaplapi elem merül, de azért kap egy új biost gyorsan.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7088) Szőrös  válasza vaakuum (#7087) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ne is mond , nekem a 2 terrás külső vinyóm döglődik most :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7089) Malibutomi válasza vaakuum (#7087) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt hittem benyomod a monitort, és a hangárt látod :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#7090) vaakuum válasza Diopapa (#7008) üzenetére


vaakuum
addikt

Este betoltam, és a golfkocsival rodeóztam vagy 10 percet :DD
Szerencsére a gyerek nem látta, mert előtte már elhúzott aludni, de ha ma megmutatom neki, biztos kitúr a gép elől :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7091) szentvik válasza vaakuum (#7090) üzenetére


szentvik
tag

Nem kell megmutatni! Vegyen magának hangárt ha tetszik ;]
Vagy ha nagyon jó volt majd kap egyet karácsonyra :P

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7092) vaakuum válasza szentvik (#7091) üzenetére


vaakuum
addikt

Ehh, azt is én venném ... meg gépet úgysem kap sajátot még vagy 5 évig, tehát megint csak engem túr ki... így viszont legalább kontrollálható, mit és mennyit nyomkodja.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7093) Diopapa


Diopapa
addikt

Hümm, mi történt a Wingman's Hangárral?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7094) Diopapa


Diopapa
addikt

Bocs a dupláért.

Meg egy nagyobb felbontású kép a tervezett HUD-ról. (a végleges némileg el fog térni úgy tudom)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7095) .tnm válasza Diopapa (#7093) üzenetére


.tnm
addikt

mire gondolsz? egy órával korábban van. (kinn is volt óraátállítás már)

[közben a visszaszámlálós poszt is megjelent]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7096) Diopapa válasza .tnm (#7095) üzenetére


Diopapa
addikt

Tökbe' azt hittem 17:00-kor lesz. :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7097) Diopapa


Diopapa
addikt

A mostani WMH-ból számomra annyi volt a hasznos infó, hogy a jövő heti részben láthatunk végre valamit a DFM-ből.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7098) Malachi válasza Diopapa (#7097) üzenetére


Malachi
addikt

nem is értem, miért kínzod ezekkel magad. :D hasznos infót - ami az RSI honlapról ne derülne ki - úgysem mondtak még soha.

(#7099) Drenadar válasza Diopapa (#7097) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd ha kész lesz egyszer... Nevetnék, ha kitalálnák hogy inkább várnak, hogy több hajóval lehessen lövöldözni :-D

(#7100) KO2


KO2
aktív tag

Meglehet valahol nézni a WH-t? Twitchről lekéstem, azt írja offline, az oldalon meg még nincs fent :/

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.