Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Diopapa


Diopapa
addikt

PAX East 2014 Star Citizen Dog Fight Module Reveal - Live Stream part 2.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7402) .LnB


.LnB
titán

Azt kell mondanom, hogy ez nagyon jó lesz! Az a hangulat mikor kinyílik a hangár és kirepül... a közönség is szépen rátett, de tátott szájjal néztem. Baromi jó, persze félkész, de ez van. Valamiért engem most nem is zavart az a rengeteg crash, és bug. Én korábban is ezért sírtam, hogy mutassanak már végre valamit. Most mutattak, és engem meggyőztek. Várom, hogy kipróbáljam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7403) Diopapa válasza .LnB (#7402) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a baj 4 hónap csúszás után... Kicsit jobban csiszoltra számítottam. Ezeket a hibákat tuti nem 2 nap kijavítani. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7404) .LnB válasza Diopapa (#7403) üzenetére


.LnB
titán

Ez pont tőlem lesz nevetséges de, ha ennyit vártam akkor már nekem tök mindegy :) Nekem kelett egy bizonyíték, hogy érdemes várnom. Megkaptam. Most már csak nektek kell felkészülni, mert ha multi lesz... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7405) Malachi


Malachi
addikt

hát persze. hogy elaludtam, eeeh. na mindegy, megnézem most, de ahogy olvasom egy bughalmaz még most is? ejnye-bejnye! na lássuk.

(#7406) KO2


KO2
aktív tag

A bughalmaz várható volt, én számítottam rá hogy nem lesz hibamentes. Engem az zavart, hogy olyan felkészületlenek voltak. Legalábbis én azt hittem legalább elindítani elfogják tudni.
Hogy játék közben nem robban még fel rendesen a hajó amikor nekimegy egy nagyobb sziklának, az apró hibák itt ott, ezek nem zavarnak, nyilván kijavitják majd.

De ilyenkor beszéljen valaki a közönséghez, a háttérben meg másvalaki addig dolgozzon a hibán, és akkor nem kell azt nézni csendben, hogy nem működik semmi.

Egyébként nagyon tetszett ahogy kinyílt a hangár ajtó, tetszenek a sziklák is, a hátrafele repülés, még a sisak is :)

[ Szerkesztve ]

(#7407) Diopapa válasza KO2 (#7406) üzenetére


Diopapa
addikt

A sisakot kicsit koncepciótlannak érzem, mert ok, hogy pl Hornethez passzol, de mi lesz a Freelancernél pl? Ráadásul akkor miért kell a Hornetbe a holoprojektor, ha ott a sisak? A prezentációról az a véleményem, hogy ezért kár volt elmenni oda, de örülök, hogy láttunk valamit, nekem is tetsztik alapvetően. Gáz, hogy nem volt egy prezenter, CR-nek egérrel kellett a prezentációt léptetni, láthatóan ideges volt, a közönség meg piás népség.. :U Azért érdemes megnézni a végén az arcokat, főleg az elejével összevetve, a lelkesedés szép csöndben alábbhagyott.. :) A DFM készültségről az a véleményem, hogy ebből 2016 előtt nem lesz játék, valamint az is kiderült, hogy a közben csepegtetett infókhoz képest elég sok minden változott, emiatt kicsit koncepciótlannak tűnik a fejlesztés, ami aggasztó. Amiben még igazat adok, hogy miért kell one man show-t csinálni? Egy-két ember akinek jó a beszélőkéje (hol van ilyenkor Eric Peterson vagy Mark Skelton?) tudná tartani a frontot, mintegy kiegészítve CR-t. Na mind1. Olvasgatva a fórumokat, elég vegyes a dolog megítélése.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7408) Malachi


Malachi
addikt

a newtoni fizika jó, csak azon gondolkodtam, hogy a fenébe fogom én ezt írányítani. ehhez minimum pedálos joystick vagy annak megfelelő "csavarós" kell. jól néz ki, szép is, de ez tényleg nagyon-nagyon alpha.

szerintem eltolhatjuk a megjelenési várakozásokat 2015 karácsony körülre. vagy nem tudom talán még későbbre. igazából semmit nem mondott arról, hogy állnak a párhuzamos fejlesztésekkel, ez elég beszédes. mikorra lesz ebből egy teljes, bejárható univerzum ahol kereskedhetsz, felfedezhetsz, stb...

azt tudjuk, hogy lesz egy DFM három hajóval, (és akkor ennek a háromnak is vannak más változatai) a maradék húsz vagy nem tudom mennyi még sehol, na jó. :D nem vagyok igazából csalódott, csak:

1 - ezerszer több pontos infót vártam, nem csak repülés modellről, hanem az egész játékról

2 - meg egy legalább náluk működő DFM-et, ami PAX után pár nappal élesedik

hosszú út lesz ez nagyon. picit kezdem félteni a jétékot, hogy elül majd az évek során a most még meglévő lelkesedés. én most takarékra állítom magam. :DDD

(#7409) Drenadar válasza Diopapa (#7400) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jesszus :|

azért ilyen hibákat elkövetni... főpróba nem volt? legalább a bemutatásra kerülő dolgok működhettek volna... ez nagyon ciki...

biztos lesz ebből játék? :|

(#7410) Jack@l válasza Viper26 (#7395) üzenetére


Jack@l
veterán

Köszi, ez gáz hogy még ennyit kell várnunk :S

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7411) Drenadar válasza Jack@l (#7410) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

addigra talán javítanak a crasheken... hidd el nem lenne benne örömöd, ha neked is kilépkedne minden második lövésnél... nem?
a grafika rendben van, csak mikor lesz ebből elfogadható játék? :D

de legalább közben csinálták a többi hajót is :)

[ Szerkesztve ]

(#7412) Malachi válasza Jack@l (#7410) üzenetére


Malachi
addikt

nézzük a jó oldalát: még egy csomó ideig nem kell gép fejlesztésre és rendes joyra költenünk! ha most mindenki elkezd félretenni havonta egy 10-est (ezer, hehe) a megjelenésre meglesz egy Oculus, egy X52, meg egy alaplap+proc+VGA ára. :O ;]

(#7413) Szőrös  válasza Diopapa (#7407) üzenetére


Szőrös 
veterán

No ezt elnézegetve szerintem már senki sem akarja azonnal a DFM-et . :D

Eléggé alfa ez az állapot még azt a kib*aszott gamepadet meg nem tudom minek erőltetik ennyire.

Az alap koncepció viszont szerintem nem rossz de baromi sokat kell még ezen reszelni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7414) Diopapa válasza Szőrös  (#7413) üzenetére


Diopapa
addikt

Decemberben v. februárban ha bemutatják ezt, akkor egy szót sem szólnék, mert tetszik. De NÉGY hónapot vártunk ERRE? Ezért szerintem kár volt időt és pénzt költeni a PAX-os kitelepülésre. BTW sejtettem, hogy ez lesz, mert a WM Hangarban Eric azt mondta, hogy elmarad a jövő heti Ten For The Chairman, mert CR erősen dolgozik. Ebből gondoltam, hogy nagy baj van. :)

wheheheh ;]

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7415) Malachi


Malachi
addikt

tényleg, a DFM gépigényt nem kérdezték, vagy csak nem figyeltem?

(#7416) szentvik


szentvik
tag

Na hát az itteni kommenteket végigolvasva olyan nagyon nem lepődök meg a dolgok jelen állásán, egészen hasonlót vártam én is...
Bughalmaz - pipa
Majd vmikor PAX után már mi is tolhatjuk (de nagyon nem közvetlen utána) - pipa
Mondjuk hogy több ladik is benne van kapásból arra nem számitottam.

Megnézni talán ma este tudom, vagy majd a hétvége folytán valamikor.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7417) Diopapa válasza Malachi (#7415) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem, a sok sörszagú baromnak fontosabb volt az API meg a prémium hal az akváriumban... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7418) Szőrös  válasza Malachi (#7415) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs külön gépigény szerintem. Kompletten SC-re van , ami jelenleg a HM .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7419) Malachi


Malachi
addikt

azért ezt nézzétek meg.

LINK

egy kicsit finomítok a korábbi véleményemen: nagyon jól néz ki ez, ha működik, de a bemutató egyszerűen béna volt. ha itthon is így fut majd és így mutat monitoron, akkor szerintem nem lesz itt gond.

(#7420) .LnB


.LnB
titán

Meglepődve olvasom, hogy csak én nyilatkoztam pozitívan? Megmondtam ugye? Egyszer elfogy a ti türelmetek is. Igazam is lett. Mondjuk szerintem indokolatlanul vártok stabil buildet. Ez alpha verzió, nincs semmi meglepetés. Amit mutattak az szerintem bíztató, jól néz ki. Félek is az miatt, hogy fog nekem futni. De ez egyéni szocprob. :)
Viszont ha azt nézem mennyi idő alatt hozták ezt össze, na azzal már baj van. Mert ezt látva, és a sok beígért dolgot ismerve, kb sose lesz kész ez a játék. Az lesz, hogy kiadnak majd egy félkész stabil verziót valamikor. És updatek formájában kapjuk majd a plusz dolgokat. Mert ha ezeket a dolgokat teljes egészében akarják kiadni, akkor a 2016-os dátum is nagyon optimális becslés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7421) Jack@l válasza Malachi (#7412) üzenetére


Jack@l
veterán

De nekem van rendes gépem is joy-om is perpill hozzá :) (oculus sajnos csak év végén jön, ha jól tudom)
Végignéztem a bemutató első felét, ez nagyon gáz volt, már beletekergetve is untam hogy 4x belebakizik CR, ha elmentem volna a nagy találkozóra, eléggé az járt volna a fejemben, hogy most jól besz*pattak.

Ami nekem fura, a bugokon meg fagyogatásokon kívül, hogy a hangár kiállás irtó lasssú, külön kivárni hogy az a genya ajtó felnyíljon, meg nyugdíjas módon bemászkálni a hajóba egy idő után tuti idegörlő lesz csata közben.

A másik, mikor pörögve forogva rááll a targetre(rakétánál) a HUD, irtó zavaró és sokáig tart. Jó ideig neked is azt kell vizslatnod, hogy akkor most merre is van az a nyüves hajó? (remélem ez testre szabható lesz, és kikapcsolható az anim)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7422) Djuree válasza Drenadar (#7409) üzenetére


Djuree
félisten

én megmondtam már régen hogy ebből még évekig nem lesz játék. :U
elég szánalmasak voltak (megint), hálistennek nem néztem, de mindenhol megy a szitkozódás, azért senki nem ezt várta, tudtuk h nem lesz tökéletes, de ez azért nagyon odavág. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7423) Diopapa válasza Malachi (#7419) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, tekintve, hogy láttuk már párszor, hogy GTX Titánokat használnak i7-el, tuti nálad is így fog futni.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7424) Szőrös  válasza Malachi (#7419) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amúgy meg oké hogy van lemaradás de ez nem feltétlen túl nagy.
A decemberi DFM-nél egyértelműen azt mondták hogy csak szóló rész benne AI ellen.
Amit kapunk abban meg 4 mód lesz multival együtt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7425) Malachi válasza Diopapa (#7423) üzenetére


Malachi
addikt

nem úgy értem, hanem fagyás mentesen. abba nem halok bele, ha 720p-ben kell játszanom a DFM-et. még mindig azt mondom, hogy a megjelenésig (akkor is, ha csak két év múlva jön ki) nem frissítek majd gépet, legalábbis nincs tervben.

[ Szerkesztve ]

(#7426) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na megnéztem én is végre. Oké a késés gáz, de végülis ez a játék lényege, erre kell a legtöbb meló, a gazdasági rász csak adatbázisok, az FPS meg benne van a cryengine-ben alapban szóval tized annyi meló.

A látvány, meg a feature-ök nagyon állatok, veszett jól néz ki az egész, szóval én végülis pozitív vagyok ezek után is. Mondjuk én eddig is türelmes voltam, ezután is az leszek, sokan nem ilyen türelmesek de ezt már előre lehetett tudni.

(#7427) Malachi válasza Malibutomi (#7426) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem hanyagolniuk kéne mostantól ezeket a nagy LIVE eventeket. mehet tovább a Wingman's Hangar, meg havonta adjanak ki egy fér órás rendes, videós összefoglalót igazi új infókkal. látszik, hogy nincsenek felkészülve a nagy nyilvánosságra, meg a technika is folyton kitol velük.

(#7428) .LnB válasza Malachi (#7427) üzenetére


.LnB
titán

Igen, és azzal, hogy egy ilyen eventet nem tudnak gond nélkül levezényelni a szakértelmük és a profizmusuk is megkérdőjelezhető. Mert, szerintem azért ezt levezényelni nem ugyan az mint egy játékot elkészíteni :F

(#7429) Malibutomi De nem lehetett volna a bemutató előtt kipróbálni az adott konfigon? Bár szerintem még azt is ők vitték. Amatőr hiba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7429) Malibutomi válasza Malachi (#7427) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen azért gáz ilyen nyilvánosan bemutatni egy alfa állapotú cuccot, mert esélyes hogy fagyás meg crash lesz a vége.
Egyébként ennyi erővel ki is adhatnák nekünk, hozzáhegesztve egy hibabeküldő modult, és akkor kapnák a visszajelzéseket a crashekről bőséggel. Úgyis tudjuk hogy ez a lényege hogy mi teszteljük.

[ Szerkesztve ]

(#7430) szentvik válasza .LnB (#7428) üzenetére


szentvik
tag

Biztos csak izgultak a nagy tömeg miatt :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7431) Malachi válasza .LnB (#7428) üzenetére


Malachi
addikt

amit linkeltem, abban CR olyasmit mond, hogy otthon működött, aztán átvitték a cuccot SSD-ken (ezt a WM hangarban mondták tegnap, hogy így lesz) és nem sikerült időre rendesen felpeccselni az ottani konfigokra, ezért lett olyan béna. valami ilyesmi. de látod, hogy mellettük ott játszanak hiba meg reccenés mentesen. elbénázták sajnos, mindig van valami hülye gikszer.

(#7432) Jack@l válasza Malachi (#7431) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez elég béna kifogás, hogy még egy gépet se sikerül rendesen előkészíteni egy ekkory hype-al kisért bemutatóra...

Őszintén megmondom kb arra számítottam, hogy lesz vagy 20 gép, a közönségből kiválasztanak emberkéket, leültetik őket és megy egy orbitális űrcsata a fejlesztőkkel. Kivetítőn meg összekeverik pár gép stream-jét.
Ehhez képest khmmm... :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7433) Szőrös 


Szőrös 
veterán

BTW volt az event alatt bármi utalás arra kb mikor kapjuk meg ? Nem nagyon hallottam de lehet elsiklottam felette.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7434) szentvik válasza Szőrös  (#7433) üzenetére


szentvik
tag

#7395 Viper26

"Hónap végén lesz elérhető a DFM, vagy következő hónap elején attól függően, hogy mennyi dolgot kell javítani."
(Én még nem láttam, szóval csak sejtem, hogy ez lenne a válasz a kérdésedre)

@Jack@l
Azért ez elég merész feltételezés volt :D

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7435) Drenadar válasza szentvik (#7434) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha ehhez 4 hónap kellett akkor sztem karácsonykor megkapjuk majd :-D

És akkor én nyertem azzal az állítással hogy majd mikor kész lesz :-D

(#7436) szentvik válasza Drenadar (#7435) üzenetére


szentvik
tag

Majd jön amikor jön...én el vagyok igy mint a befőtt. Hajómat már megvettem, nincs az az isten, hogy több pénzt kiadjak érte. Mostmár csak türelmesen szemlélem az eseményeket.
De a 17. heti tippemmel még egész jó lehetek ha többet nem akarnak csúszni :P
Majd a fiam repülhet az általam megvett ladikkal ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7437) vagabor válasza Drenadar (#7435) üzenetére


vagabor
aktív tag

Én április utolsó hetét mondtam, ezek után ez már elég optimista becslés :D Engem is leginkább az zavart hogy CR próbálta elvinni az egészet a hátán, még csak egy főpróba sem volt az tuti, bár ez egy tech cégtől nem várható el. Én sem értem hogy miért nem adják ki úgy ahogy van, lényeg hogy ne fagyjon ki, viszont az a 400k user pár nap talán hét alatt annyi hibát találna nekik mint a kedves debuggerük hat év alatt. Kicsit csalódás azért ez az egész, most gyorsan kell két sör. :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#7438) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Nagyon szimpatikusan az ötleteik, profin fejlesztettek és kommunikáltak eddig. Amit most bemutattak az viszont nagyon amatőr volt. Nem értem az 1 személyes előadást. CR olyan a felvételeken mint egy gyerek, aki végre a kedvenc játékával játszhat. Ennek egyrészt örülök, mert lelkes, elkötelezett és kiáll a projektért. Másrészt kevésbé, mert ez egy show. Ide kell a profi konferálás, előzetes gyakorlás. Csak azt mutassák, ami jó. S ha arra már ráizgult a tömeg, utána a végén lehet hülyéskedni és nekimenni az aszteroidának, hogy érezzük ez még tényleg alfa. Legyen már egy íve a prezentációnak és ne aludjanak bele, na :-)
Egyébként a fagyásokkal, technikai gebaszokkal szerintem ezen a szinten még nincsen probléma. Egyszerűen csak nem kellene azelőtt ráereszteni az embereket, mielőtt stabillá tudnák tenni. Utána értelmesebb visszajelzéseket tudnak adni a 'tesztelők' is.
Szerintem vissza kellene még vonulni és rendbe tenni a nagyobb hibákat és csak utána visszatérni. Korai még a DFM.
Ettől az egy esettől eltekintve bizodalmam töretlen és nagyon várom a játékot. Inkább később jöjjön, de utána évekig szórakozzunk vele :-D

(#7439) Eyesis


Eyesis
őstag

Van valami dátum erre?
"Star Citizen dogfighting module lands 'shortly after' PAX East"
Nem érdekel, ha el se indul nálam, de tölthessem le, és próbálhassam meg :)

Eyesis

(#7440) csana


csana
senior tag

Ahogy belekukkantottam a játék korábban linkelt live streem-es videójába, feltörtek a jó öreg Freespace játékélmények. Emlékszem ahogy a haverral ücsörögtünk a monitor előtt, és míg ő irányította a hajót, én a rendszereket kezeltem. Hatalmas feeling volt egy egy ellenség levadászása.
Nagyon jól néz ki ez az űrszimulátor, szerintem év végére én is begyűjtök egy hajót.

(#7441) Eyesis válasza csana (#7440) üzenetére


Eyesis
őstag

hát lehet érdemes lenne előbb, hiszen csak valami 2000-3000 alpha hozzáférés van már csak..

Eyesis

(#7442) vagabor válasza Eyesis (#7439) üzenetére


vagabor
aktív tag

CR "megaszondta" MAYBE end of april, or MAYBE may, depends how many thing we gonna have to fix.
Ez kb annyit jelent hogy az elkövetkezendő egy évben talán jön.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#7443) Szőrös  válasza vagabor (#7442) üzenetére


Szőrös 
veterán

Végül is ja , évszámot akkor nem mondott. Jöhet akár 2020-ban is.

No akkor nyugodtan tolhatom TESO-t addig legalább . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7444) Drenadar válasza Szőrös  (#7443) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jó az a teso? Megéri azt a talicska pénzt amit elkérnek érte?

(#7445) Szőrös  válasza Drenadar (#7444) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az a talicska pénz 10.5 k volt. Eddig azt mondom megérte. Ha a Skyrim tetszett és szereted az mmokat akkor érdemes lehet nekiesni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7446) Diopapa válasza Szőrös  (#7445) üzenetére


Diopapa
addikt

Az összes ES-t szerettem, (Skyrimet különösen) MMO-ból is sokat, de a TESO baromira nem jön be. Bár lehet csak megöregedtem.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7447) Djuree válasza Diopapa (#7446) üzenetére


Djuree
félisten

nekem se tetszik, egy GW2 keresztbe lenyeli...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7448) Szőrös  válasza Diopapa (#7446) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ízlések és pofonok...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7449) KO2


KO2
aktív tag

Azt hiszem a Freelancer frissítése, variánsainak bemutatása, DFM be rakása még egy jó ideig nem lesz :( Ami nem baj, mert van most fontosabb dolguk, teljesen érthető, csak hát ugye nekem ez a kedvenc hajóm és most várhatok még erre több hónapot :/ Nem mertem mondani mert énse hittem benne, de a titkos vágyam az volt hogy most bemutatnak egy tök klassz DFM et és hónap vége felé berakják a Freelancert is :D De hát ez csak egy álom volt amiben énse hittem, csak klassz lett volna.

(#7450) Malachi


Malachi
addikt

itt a lényeg összefoglalva.

amit érdemes megnézni: a bolygó kidolgozottsága. :Y

a HUD, amiről egy büdös szó nem hangzott el valamiért, de minden fegyver hőtermelése, enerigaszintje változik és befolyásolja a játékot.

a pajzs effekt, szintén nuku szöveg róla.

newtoni fizika.

még ilyen irtó gagyi felbontásban is milyen jól néz ki az egész.

...

remélem észbe kapnak és lesz egy 1080p-s gameplay bemutató, kommentárral, a stúdióból. ostoba bunkó beüvöltések nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.