Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Szőrös  válasza Drenadar (#7195) üzenetére


Szőrös 
veterán

CR előre megmondta már decemberben hogy nem kapjuk meg azonnal PAX premierrel együtt a DFMv1-et hanem csak később .
Szóval türelem srácok.

Jackal : az irányítás elég komplex lehet ha valóban tudjuk majd használni az összes thurstert ( úgy néz ki hogy igen ) , szóval nem árt a joy.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7202) vagabor válasza Diopapa (#7190) üzenetére


vagabor
aktív tag

Szintén végig néztem, te most a 6.50-nél lévő CR mondókára utalsz? Ott csak azt mondja hogy lehet hogy a pax-re nem lesz olyan a dfm amilyennek szeretnék hogy legyen, de utána sem kell sokat várni hogy le legyen rendesen csiszolva. Ez szerintem még simán jelentheti azt hogy a pax napján már játszhatunk. Ha bemutató akkor nekem ne csak elhúzzák az orrom előtt aztán meg azt mondják hogy még két hét, mert akkor az nem is bemutató. Amúgy én 48 órát mondok :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#7203) Drenadar válasza Szőrös  (#7201) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

majd meglátjuk :) én simán arra készítem magam hogy még sokáig nem fogunk játszani... max tévedek? :D de inkább mint hogy abba éljem bele magam hogy a PAX napján már toljuk.

Jah meg engem eleve nem érdekel a hornet amivel majd lehet lövöldözgetni...

(#7204) Diopapa válasza vagabor (#7202) üzenetére


Diopapa
addikt

Pár nappal a PAX előtt ne mondjon ilyet, amikor két hete azt mondta, már csak a netkódon kell csiszolni. Félek ez megint felvezetés 1-2 hét csúszáshoz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7205) Drenadar válasza Diopapa (#7204) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

1-2 hét? :D de optimista vagy basszus...

december óta is alig "2 hét telt el" :D

(#7206) KO2 válasza Drenadar (#7205) üzenetére


KO2
aktív tag

Én azt mondom hogy inkább várjanak még vele ha úgy gondolják hogy nem elég jó még.
Nem szeretném minden agyilag lágy embertől azt hallgatni hogy ez milyen szar mert tele van hibákkal.
Persze hogy tele van hibákkal, szerintem ez magától értetődik és teljesen elfogadható, csak ezt sokan nem értik meg.

Az már más tészta hogy ezer évvel ezelöttre igérték, ilyen téren eléggé mellélőttek, de ezen már csak úgy tudnának rontani ha ki is adnák félkészen, vagyis olyan állapotban ami CR nek nem felel meg, mint ahogy mondta is a videóban.

[ Szerkesztve ]

(#7207) Diopapa


Diopapa
addikt

BTW milyen furcsa mi, hogy a Crytek szökevény programozó a top gun? :) ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7208) KO2 válasza Diopapa (#7207) üzenetére


KO2
aktív tag

"Mert csal." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7209) vagabor


vagabor
aktív tag

Csak hogy tisztázzuk, az event akkor ugye 10.-én lesz, ottani idő szerint este 8kor, ami azt jelenti hogy itt délután 4kor. Tuti, mivel akkor pont nem melózom, remélem lesz már végre pew pew.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#7210) Diopapa válasza vagabor (#7209) üzenetére


Diopapa
addikt

Ott este 8-tól éjfélig lesz, ami azt jelenti, hogy a mi időzónánkban péntek hajnal 2-től 6-ig.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7211) Eyesis válasza Diopapa (#7210) üzenetére


Eyesis
őstag

A starcitizen.hu bal felső visszaszámlálásához egészen pontosan utána jártunk :)
most 4 nap 17 óra és 15 perc :)

Eyesis

(#7212) vaakuum


vaakuum
addikt

Francba, gyorsan szét kell szedni teljesen azt a joy-t, és remélem csütörtökön hoz az asszony bele egy jobb rugót...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7213) Malibutomi válasza vaakuum (#7212) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Milyen joy milyen rugó?
Mit barkácsolsz?

[ Szerkesztve ]

(#7214) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Sziasztok, bekoszonok en is, egy 315p-vel varom mar par honapja h szepen lassan fejlodjon a jatek, neha besasolok ide is, mik a fejlemenyek.

Hi citizens :))

ui: Milyen joystick-et javasoltok 10-20-30k kategoriaban? ( 3 otlet) :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#7215) Viper26 válasza Yllgrim (#7214) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nézz vissza úgy 5-6 év múlva, addigra talán beta is lesz már. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#7216) Szőrös  válasza Yllgrim (#7214) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha ki tudsz fogni egy jó állapotban lévő X-52-t akkor azt.

Egyébként Saitekből minden és Thrustmaster is jó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7217) Yllgrim válasza Szőrös  (#7216) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszi, kerek 100 font, megvarom milyenek a visszajelzesek es sztem majusban ha minden jol megy megveszem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#7218) Tokra110


Tokra110
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék én is beköszönni mint boldog Aurora LN tulajdonos! Már jó ideje követem a fórumot de csak nemrég vettem meg a hajóm! :) Nem láttam mostanában hogy irtátok volna, és az összefoglalóban sem volt írva, de lesz magyar organization? És ha igen az milyen fajta lesz, hogyan lehet bekerülni?

(#7219) .tnm válasza Tokra110 (#7218) üzenetére


.tnm
addikt

[Katt]

olyan régen, akkor nem követheted a fórumot ;)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7220) Tokra110 válasza .tnm (#7219) üzenetére


Tokra110
csendes tag

Köszönöm! Pedig hidd el elég régóta követem de ez úgy látszik kimaradt :))

(#7221) vaakuum válasza Malibutomi (#7213) üzenetére


vaakuum
addikt

[ez az egyik, de én inkább cserélem a rugót] mert a túl nagy összenyomás csökkenti a mozgástartományt, és feszíti a műanyag helyretoló tányért.

[Ez meg a központozáshoz, remélhetőleg hamar megérkeznek az ehhez szükséges mágnesek is.]

Egyedül a gázkaron lévő minimouse központozásával nem tudom, mit lehetne kezdeni, mert a gázkar markolat szétszedéséhez olyan rövid csavarnyúzók kellenének, ami nekem nincs. Vagy nagyon dirib-darabra kellene szedni az aljától indulva, de annyira még nem borult el az agyam.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7222) Eyesis


Eyesis
őstag

3 nap és 15 óra és 21 perc aztán semmi flame a fórumon, semmi komment az oldalon :)

Eyesis

(#7223) Malibutomi válasza vaakuum (#7221) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én megcsináltam az elsőt teljesen fasza.

(#7224) Szőrös  válasza Eyesis (#7222) üzenetére


Szőrös 
veterán

Várd meg a bemutatót , majd akkor borul ki a bili egyeseknél . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7225) Malibutomi válasza Szőrös  (#7224) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja és a fele az lesz, hogy "hol a többi hajó?" "Hol vannak a leszállóhelyek?" Mikor lehet a légkörben repülni úgy tudtam az is lesz!" "Mikor kezdődnek a küldetések?" stb......

(#7226) szentvik válasza Malibutomi (#7225) üzenetére


szentvik
tag

Meg, hogy bugos és akad és kidobott a szerver :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7227) Eyesis válasza szentvik (#7226) üzenetére


Eyesis
őstag

Na de ez jó, mármint ez a lényege a tesztelésnek, hogy kihozza a hibákat, amiket jól meg kell foltozni :) Persze, ha tényleg számít nekik az első benyomás, akkor nem kéne túl sok hibának lennie benne :)

Eyesis

(#7228) Djuree válasza Malibutomi (#7225) üzenetére


Djuree
félisten

miért tán ezek nem lesznek benne?! ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7229) Szőrös  válasza Eyesis (#7227) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én eleve úgy állok neki hogy egy minimál fícsőrös bugos szar lesz az egész.
Ha tényleg az nem ér csalódás , ha meg jobb akkor örömbódottág.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7230) vaakuum


vaakuum
addikt

Kíváncsi leszek, mit adnak ki, de alapjában véve én hiszek benne, hogy egy jól működő modult adnak ki. Abból gondolom, hogy ők maguk már játszanak vele egy ideje game-paddal, joystickkal meg egér+bill kombóval is. Szerintem minimál cucc lesz, egyetlen hajóval, talán leszálló sem lesz benne sehol, csak űrben kezdődik, űrben meghalásig tart, de lehet röpködni és lőni egymást az Anvil járgányával.
Nyilván nem lesz minden része kidolgozva, de az űrharc szerintem rendben lesz. A többi rész meg majd jön. Arra jó lesz szerintem, hogy az irányítást lehet szokni, meg ismerkedni a setup lehetőségekkel.

Mondjuk remélem az irányítás nem lesz olyan szutyok, mint a hangár modulban a karakter mozgása, mert akkor én is elvesztem a reményt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7231) Diopapa válasza vaakuum (#7230) üzenetére


Diopapa
addikt

Leszállásra ne számíts, elmondták sokszor, ezt úgy fogd fel mint egy szimulátort, a hangárban bekapcsolod a szimulációt, majd betölt a mapra és ennyi. Elvileg a véglegesben is megmarad, mint afféle gyakorlótér.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7232) szentvik válasza Eyesis (#7227) üzenetére


szentvik
tag

Értem én, hogy mi a lényeg. Csak valahogy nehezen tudom elhinni, hogy akik több ezer zöldhasút már leperkáltak nekik azok sztoikus belenyugvással veszik majd tudomásul, ha esetleg mindenféle hiba nélkül ledobálja őket a szerver 2 percenként. Vagy netalán be se jutnak szervergondok miatt... :P

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7233) Eyesis válasza szentvik (#7232) üzenetére


Eyesis
őstag

senki nem tartott fegyvert a fejükhöz, majd legközelebb nem fizetnek előre több ezer dollárt semmire :)

Eyesis

(#7234) Jack@l válasza szentvik (#7232) üzenetére


Jack@l
veterán

Ilyet láttunk már elég sok nagynevű kész játéknál is, egy alfánál ez azért még megbocsájtható (ha javítják hamar)

UI: ha CR nagyon elbaltázza, azt hiszem nem kell többet a játékiparban tevékenykednie (bár lehet nem is lesz rá szüksége majd ennyi zsével :) )

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7235) szentvik válasza Jack@l (#7234) üzenetére


szentvik
tag

Tudom én azt...felvagyok már készülve rá, hogy az első hét tuti játszhatatlan lesz kb...aztán lehet még utána is jó ideig. De igy legalább nem koppanok

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7236) Jack@l válasza szentvik (#7235) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem kell annyira azért pesszimistának lenni :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7237) vaakuum válasza Diopapa (#7231) üzenetére


vaakuum
addikt

Akkor ez lesz egy hangárból elérhető gyakorló terület, szimulátor, ahol a véglegesben majd kis szerencsével más hajókat is lehet próbálgatni, mielőtt megvenné az ember?

Többé-kevésbé arra számítottam, hogy az alapjáték röpködős részét akarják bemutatni most erős korlátozásokkal, de ez az ingame-szimulátor megoldás logikailag tényleg jobban illik a képbe... és közben az "éles" területet tudják csiszolni folyamatosan, míg a jónép is elkezdhet ismerkedni a játékkal.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7238) szentvik válasza Jack@l (#7236) üzenetére


szentvik
tag

Lehet jól fog jönni még az a pesszimizmus ;)

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7239) Diopapa válasza vaakuum (#7237) üzenetére


Diopapa
addikt

Ilyen szempontból nem lesz különbség. Vagyis az alapjáték röpködős részét mutatják be, de mivel megígérték, hogy lesz szimulátor, ahol veszteségek nélkül tudsz gyakorolni, ez így illik a role-ba. Valahogy úgy magyarázta mint a Star Trekben a holoszobát. Beülsz a gépedbe és "köréd vetíti" a környezetet. Ami abból fog állni, hogy betölti az egyik mapot.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7240) Malibutomi válasza szentvik (#7232) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Alfa teszt.
Pont arra van, hogy javítsák beállítsák a dolgokat. Lehet hogy ez hónapokig tart majd.

(#7241) Bibgr0 válasza .tnm (#7200) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Szia:
https://robertsspaceindustries.com/citizens/HunGergo

(#7242) .tnm válasza Bibgr0 (#7241) üzenetére


.tnm
addikt

ok, átsoroltalak :R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7243) Eyesis


Eyesis
őstag

már csak kettőt kell aludni :) a nyugisabbaknak hármat :) Én megpróbálok 3kor felkelni 1 órárara :)

Eyesis

(#7244) szentvik válasza Eyesis (#7243) üzenetére


szentvik
tag

1 óra hosszú lesz csak? Hát az alatt CR még csak bele se melegszik a sok fényezésbe ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7245) Diopapa válasza szentvik (#7244) üzenetére


Diopapa
addikt

4 óra. Abból 3.5 óra CR, meg talán fél óra hasznos infó. De lehet ez optimista becslés. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7246) Viper26 válasza Diopapa (#7245) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Kicsit" sok már abból az emberből így töményen. :U

iPhone 14 | FR955

(#7247) Eyesis válasza szentvik (#7244) üzenetére


Eyesis
őstag

2-4ig lesz, gondoltam az első órát kihagyom :)

Eyesis

(#7248) Szőrös  válasza Viper26 (#7246) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor majd átugrod a dumáját. Problem solved. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7249) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem mind1, csak legyen Wingman meg Mark Skelton az arany ingében.. :DDD

btw 10 for the Chairman ep 15.

Alfa slot fákjú :)

"Will you ever add more Alpha Slots?

No. Once the current allotment is over, no more Alpha Slots will be added to the counter. Going forward, players who miss out on the free Alpha Slots may test individual modules by purchasing a module pass (which covers the cost of additional hardware) in addition to their ship package."

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7250) Szőrös  válasza Diopapa (#7249) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja ha az a két marha ott lesz akkor garantált a jó hangulat . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.