Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) .tnm válasza Diopapa (#7750) üzenetére


.tnm
addikt

se tolató radar, se visszapillantó? :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7752) Viper26 válasza .tnm (#7751) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az úgy elég fapados. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#7753) vaakuum válasza Szőrös  (#7749) üzenetére


vaakuum
addikt

Mindketten az X-52-ről és a Diasporáról beszélünk?
De pont az a poén, hogy nálam az ingame defaultban is az irányítás tengelyekre az egér/joy x és y tengely van beírva, így, perjellel elválasztva. Tehát nem is tudom külön állítani őket.
Ha fel van pakolva a joy drivere, meg a setupoló progi, akkor nem értem, mi lehet nálad a hiba.
Én ha az usb-be betolom a joy-t, a windows azonnal kirakja a jobb alsó sarokba az ikonját, és már ekkor is lehet direktben beállítani a Diaspora alá a botot, a gázkart és a gombokat. Lagalább is nálam. A tekerőkhöz és a csúszkákhoz kell a setup-progija is, azokat abban kell bindelni, és utána betölteni a joyba a beállítást.

Gondolom a driver is a legfrissebb nálad... esetleg nem akad az eszközkezelőben a régi egérrel a gázkar pöcökegere? Szokása volt nálam régen xp alatt, az egyiket le kellett tiltani. Szerencsére a win8.1 alatt nálam már nem csinálja.

Lehet, hogy ez túl gyors gyakorolni, de feltételezem, hogy a DFM sem lesz sokkal lassabb. pláne, ha megjelennek a mindenféle upgrade modulok, meg a tempósabb járgányok. Mind1, úgy vagyok vele, ha nehezebb körülmények között tűrhetően megy, akkor talán reménykedhetek, hogy nem lőnek ki azonnal a Teszkós Aurorámból a vicceskedvű kalózemberek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7754) vaakuum válasza .tnm (#7751) üzenetére


vaakuum
addikt

Visszapillantás lesz, a slide opcióval :) és akkor az ágyúkkal együtt nézhetsz hátra, ami azért meggyőzőbb :K :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7755) Szőrös  válasza vaakuum (#7753) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nekem TM Hotas X van , nem X-52 ( bár próbálok egyet beszerezni nem horror áron ) de igen a Diasporáról beszélünk .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7756) vaakuum válasza Szőrös  (#7755) üzenetére


vaakuum
addikt

Érdekes ez, én meg azon agyalok, hogy lehet eladnám, és inkább egy Razer Tartarus keypadot vennék helyette...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7757) Szőrös  válasza vaakuum (#7756) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gamepadem nekem is van ( Nostromo ) , nem rossz kütyü de az ilyen játéknál a joy-nak van egy nagy előnye: nem kell újrapozicionálni ( ezt említetted Te is korábban egérrel kapcsolatban ). Ez dogfigtban nagyon sokat jelent(het ).
No meg hát természetesen az IMMERSION ! :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7758) Revolit válasza Szőrös  (#7757) üzenetére


Revolit
senior tag

Hogy érted, hogy nem kell újrapozicionálni? :F Hogy a közép mindig "ugyanott" van? Mert az gamepad joystick bütykére is igaz.

(#7759) Diopapa válasza Revolit (#7758) üzenetére


Diopapa
addikt

A gamepad sokkal pontatlanabb mint a joystick. Persze mindkettőtöket le fogják lőni az egeres vérpistikék. ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7760) vaakuum válasza Szőrös  (#7757) üzenetére


vaakuum
addikt

Privát ment, mielőtt kapnék a sok offolásért.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7761) Diopapa


Diopapa
addikt

Készül valami ilyesmi is. weblap

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7762) Szőrös  válasza Revolit (#7758) üzenetére


Szőrös 
veterán

A gamepad analóg "karja" baromi kicsit azt egyszerűen nem tudom használni.
Az újrapozicionálást egérre értettem. Ez konkrétan az amikor tologatod az egeret és már túl messzire tolod 8 vagy asztal széléhez pl ) felemeled és újra leteszed normális pozícióba.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7763) Eyesis


Eyesis
őstag

Tegnap így nézett ki a kocsim :( Sőt, ez még marad amíg nem szerzek hozzá olyan kormányművet, ami középen nem lóg, ergó felújítható, vagy jó állapotú.

Ilyen számokat tudtam leszedni róla:
01488992
0154 \ 259

7852 501 924
02.1 EN AX 46000

7882 103

M25/1/o M26/1/u 1 202
19.03.05 00:58 7852/924

Ezek alapján van aki tudja, hogy nekem pontosan milyen kormányművet is kell keressek? :)

Eyesis

(#7764) vaakuum válasza Eyesis (#7763) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez szerintem félre ment ...
De ha a Origin Jumpworks 350R fúvókáiról akarnál kérdezni, abban lehet tudunk segíteni :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7765) Eyesis válasza vaakuum (#7764) üzenetére


Eyesis
őstag

így van :) fenébe :) kár, hogy nincs move parancs :)

Eyesis

(#7766) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na kipróbáltam egy elég ramaty konfigon HM-t :
AMD Athlon X64 4400 + ( 2.3 Ghz ) , Win7 x64 ( vadzsinyú ) , 4 Gb ram , AMD 6670 1 Gb ( DDR5 vram ).
1280*1024es felbontás , low beállítás mellett egész tűrhetően lehet kolbászolni hangárban.
Jön erre egy kis optimalizálás és részletesebb beállítási lehetőség akkor még talán élvezhető is lesz .

Valaki írta hogy ilyen kis felbontáson nem jól látni a holopad-et . Az sem vészes annyira bár tény hogy egy nagyobb ladiknál a forgatáson kívül még mozgatás is kell majd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7767) Drenadar válasza Eyesis (#7763) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem egy logitech kormányt próbálj ki arra nem szoktak panaszkodni

Bocsi nem hagyhattam ki.... :D

(#7768) Eyesis válasza Drenadar (#7767) üzenetére


Eyesis
őstag

:D Reméltem, hogy lesz valami szaftos geek beszólás :D

Eyesis

(#7769) Diopapa válasza Eyesis (#7768) üzenetére


Diopapa
addikt

Én a kocsit sem ismertem fel. Valami sor 6 BMW?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7770) Eyesis válasza Diopapa (#7769) üzenetére


Eyesis
őstag

hmm :) jó a szemed :) ötös bömös :)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#7771) Diopapa válasza Eyesis (#7770) üzenetére


Diopapa
addikt

Inkább a motort ismertem fel. :) Nekem is volt sor 6 motoros kocsim, bár másik kevésbé exkluzív német márkából. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7772) .tnm válasza Diopapa (#7771) üzenetére


.tnm
addikt

Škoda? ;]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7773) Diopapa válasza .tnm (#7772) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem hinném, hogy van a Skodának soros 6 hengeres motorja. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7774) vaakuum válasza .tnm (#7772) üzenetére


vaakuum
addikt

Jááájjj...az enyém most van hengerfejezésen. Bár nem valami űbertáp, hanem a márka Tescsógazdaságos altípusa.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7775) Djuree


Djuree
félisten

mi a rosseb ez az arena commander pass? még fizetni is kell érte?! :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7776) Malachi válasza Djuree (#7775) üzenetére


Malachi
addikt

ha nem vettél alpha slotot, azzal beszállhatsz és kipróbálhatod majd a DFM-et. mivel te vettél, ez téged nem érint.

(#7777) Djuree válasza Malachi (#7776) üzenetére


Djuree
félisten

ja értem. akkor nekem már az nem kell. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7778) .LnB válasza .tnm (#7772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az annyira nem is Német ;] (jó tudom az anyavállalat az.) :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7779) .tnm válasza .LnB (#7778) üzenetére


.tnm
addikt

annyira kevéssé exkluzív német márka, hogy már nem is igazán német :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7780) .LnB válasza .tnm (#7779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont annyira német, mint amennyire a Suzuki Magyar :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7781) vaakuum válasza .LnB (#7780) üzenetére


vaakuum
addikt

Tegnap elhatározásra jutottam, megválok az x52-től ... a DFM-re remélem már elkel. Végül is be kell lássam, nekem nem jött be, nem vagyok ügyes botkormányos pilóta :( .

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7782) Diopapa


Diopapa
addikt

Heh, WM hangárban annyi beszélt CR, hogy szétesett a közvetítés.. :DD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7783) k4rL^ válasza Diopapa (#7782) üzenetére


k4rL^
senior tag

Volt valami infó? Lekéstem az első 15 percet min.

(#7784) .tnm válasza Diopapa (#7782) üzenetére


.tnm
addikt

írsz majd összefoglalót? :U

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7785) Diopapa válasza .tnm (#7784) üzenetére


Diopapa
addikt

Beláttam, hogy nem nagyon van értelme. A most elhangzó infók pár hét / hónap alatt elavulnak. Robert Irving mond valamit most, CR meg két hét múlva valami mást, a gameplay programer meg megint mást, szóval teljes a káosz, ráadásul folyton olyan kérdéseket vesznek elő, amit már több helyen megválaszoltak, ráadásul mindig kicsit más a válasz, ha más válaszol.

@k4rL^: Sok szöveg, kevés infó. Megmondom őszintén, új dolgot nem tudtam meg. Mondjuk inkább az érdekelt volna, hogy legalább megemlítenek egy új hangar patch-et, vagy annyit mondanak legalább,hogy áprilisban jön-e a DFM vagy csak májusban. De nem mondták.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7786) Jack@l válasza Diopapa (#7785) üzenetére


Jack@l
veterán

Április már csak 1 hét, szvsz arról már lecsúsztak...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7787) Diopapa válasza Jack@l (#7786) üzenetére


Diopapa
addikt

Legutolsó hivatalos infó. Szóval lehet április, bár én sem hiszek benne.

"Arena Commander (DFM) module alpha release date is currently unconfirmed. Last update implied April/May. It is due to be a phased roll-out. However, everything is subject to change."

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7788) Viper26 válasza Diopapa (#7787) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aha, szóval nesze semmi fogd meg jól, kb. ugyanaz mintha nem mondtak volna semmit. :DDD

Azért érdekelne hol tart a többi modul mondjuk, és ha nem is csodát, de őszinteséget igenis is várnék a pénzemért, talán nem nagy kérés.. :U

iPhone 14 | FR955

(#7789) Diopapa


Diopapa
addikt

Tekerjetek 35:28-hoz... :DDD

btw jól értettem WM arról beszélt a végefelé, (itt twitchen már nem volt hang.. :D) hogy először egy kissebb csoport fog hozzáférni a DFM-hez, hogy lássák hogyan bírják a szerverek, majd utána eresztik rá a népeket?

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7790) CSiPet2 válasza Diopapa (#7789) üzenetére


CSiPet2
tag

Igen, teszt csoportokat fognak felállítani, amik egyre nagyobbak lesznek. Mondjuk ebben semmi meglepő vagy váratlan nincs, az utóbbi pár évben nem nagyon jelent meg mmo, amit nem így indítottak (elkerülendő a kezdetben kikerülhetetlen szerverösszeomlások miatti sírást)...
Ha emlékeztek az org rendszert ugyanígy indították.

(#7791) Eyesis válasza CSiPet2 (#7790) üzenetére


Eyesis
őstag

semmi baj nincs ezzel, ha én a legkisebb ilyen csoportban már benne leszek :D

Eyesis

(#7792) Viper26 válasza Eyesis (#7791) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gondolhatod. :DDD

Még jó hogy perkáltunk alpha access-ért, most meg várhatunk, hogy majd egyszer talán. :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#7793) .tnm válasza Diopapa (#7789) üzenetére


.tnm
addikt

*kisebb :)

mondjuk bot ellen, vagy 1v1, XvX saját szerveren kijöhetne előbb. így megint az lesz, hogy:
a, sorsolnak: esélytelen, hogy innen kettőnél többen bekerüljenek az első körbe
b, azok az OB-k kapják meg először, akik több, mint egy éve subscriber-ek, aztán minden OB aki subscriber is, aztán minden egyéb subscriber is, aztán minden egyéb OB is, aztán a VB-k is, aztán akik nov 26 előtt voltak, aztán megjelenik a beta :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7794) szentvik válasza .tnm (#7793) üzenetére


szentvik
tag

c, Akik a legtöbbet fizettek be azok kapják meg először

Na majd őszre hátha hozzám is lecsorog ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#7795) .tnm válasza szentvik (#7794) üzenetére


.tnm
addikt

"Akik a legtöbbet fizettek be"

ezek többé kevésbé ugyanazok, akik több, mint egy éve subscriber-ek.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7796) Malachi


Malachi
addikt

öh, ez megint egy olyan dolog, hogy talán nem a megjelenés előtt (talán) egy-két héttel kellett volna bedobni a köztudatba - akármennyire is természetes - és egy NAGYON pontos menetrenddel kellene előállniuk a megjelenéskor, hogy pontosan hogyan, milyen sorrendben lehet majd bekerülni a DFM-be. ez azt jelenti, hogy... tudja valaki egyáltalán, mit jelent? na szóval ez itt a baj. és a rossz kommunikáció megint felesleges sirámok százait hozza majd. :(

(#7797) Szőrös 


Szőrös 
veterán

B*mmeg egy kib*szott alfáról beszélünk , nem mindegy ki mikor kerül be ?

Még ha az éles megjelenésről beszélnénk oké de így ... :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7798) Menthirist


Menthirist
veterán

Egyetértek, az alfa egy részét kapjuk most meg, és azt sem tudjuk milyen tempóval engedik rá majd az embereket a szerverekre. Türelem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7799) Malachi válasza Szőrös  (#7797) üzenetére


Malachi
addikt

a gond nem azzal van, hogy nem mindenki egyszerre kapja meg. a gond azzal van, hogy lassan kezd elegem lenni ebből a rettenetes amatőr kommunikációból, amit folytatnak, az embernek már tényleg olyan érzése van, hogy folyton sunnyognak valamiért - pedig nyilván nem - de a folyamatosan elszúrt bejelentésekkel egyszerűen ezt a látszatot keltik.

mi akadálya volt annak, hogy már a legelején leírják ezt? miért egy április végén elejtett félmondatból kell kiderülnie, miután december óta várja mindenki a DFM-et? nem tudom, talán csak rossz napom van, de ezen most baromira felhúztam magam, most először úgy igazán. ezt nem így kellene és kész.

(#7800) Szőrös  válasza Malachi (#7799) üzenetére


Szőrös 
veterán

Anno eleve arról volt szó hogy első körben csak US backerek jutnak be ...na akkor milyen hápogás lenne itt. :D

Biztos velem van a baj - megint - de számomra teljesen egyértelmű hogy ilyen stádiumban nem egyszerre eresztik rá a serverre az embereket.

A kérdés inkább az hogy mi a alapján sorolják be az embereket ?
Random , támogatási összeg , vagy támogatás ideje alapján ?
Utóbbinál golden tickettel hamar bent leszek. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.