Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5529) looser


looser
addikt

(#5524) jegenye77: a nemjóját uram! Maga az üvegnek rántott be, de akkor nem kerülik el a halak a botját? :-))

(#5525) DelArco: hát ha más is így gondolkodik, akkor lehet, hogy maradok a pénteknél, mert akkor ugye nincs másnap ovi, de a szombat mindig a barátoké, ide pedig inkább kollégákkal mennék, az amolyan entellektüelebb alkoholista bagázs :-))

(#5527) (ÉN)közPONT: nem volt nagy szám, de ismétlem, egynehány hozzákortyolással feljebb említettem, szeretem én e négy szent alapanyagból (s néha egyebekből) főzött bármely italt (bár málnaszörpből azért azt veszem, amelyik cukorral és gyümölccsel készül s aszpartámot meg szaharint sosem látott :-), egyszóval nem akarom magam mindenféle sörszakmai-élvezeti blogokból lopott nagyívű élménybeszámolókkal becsapni - s persze Benneteket, sörkedvelőket sem -, ezért ragaszkodom ahhoz, amit látok s érzek, nem fogok beleképzelni különböző - általam sosem ízlelt, csak elképzelt - holmikat, csak írok, ha belefutok bármibe. Szóval az spanyol lányka nem túlzottan bejövős, a kronenbourg helyett pedig inkább iszom a Sopronit :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.