Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12097) KawaBazsy válasza Rapid136 (#12083) üzenetére


KawaBazsy
aktív tag

Az oké, több apróhirdetéses helyre is beírtam, h Sigma 30F2.8-at vennék, azzal kezdem a fix-el való ismerkedést. Aztán - ha meguntam, vagy jobbat akarok - jöhet a Sel35f1.8, vagy (Econ-nak válasz:) a Sigma 30f1.4. De ezen kívül, próbálgatni beszereznék egy ilyen régi obit is, s ezért kérdezősködöm, mert egyáltalán nem ismerem őket. Viszont olyat szeretnék - ha már - ami többet tud, mint a kitobi.
Jut eszembe, ma a nagyfaluban próbálgattam a képet, s teljesen jó minőségű lett a próbafotó, amit a 3-szoros optikai zúm megnégyszerezésével készítettem (egyrészt le kell venni a felbontást 6 mpixelre, másrészt be kell kapcsolni a smart zoom-ot). Úgyhogy kültéren teljesen jól el lehet lenni a kitobival is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.