Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) Poplacsek válasza Talala (#24950) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Nekem van ilyen amFilm üvegem. Spigen Neo Hybrid tokhoz tökéletesen passzol, minden szempontból tökéletes lenne, ha az érintés érzékenységet nem tompítaná ilyen mértékben.

Én most két hete ezt az üveget használom, ez kicsit szélesebb, mint az amFilm, így a Neo Hybridhez nem jó, de a Nillkin Super Frosted Shield-hez tökéletes és ez nem tompít érezhetően a kijelző érintésérzékenységén.

(#24952) zsolt0638 válasza oba (#24941) üzenetére


zsolt0638
tag

Mert hülye vagyok...
Az első üveget túl kicsinek találtam, a másodikkal érzéketlen volt itt ott, a harmaduknak nagyon látszott a ragasztója a széleken, a szilikon tok elszíneződött, a samsung bőr tok deformálódott, a noname fólia széle már első nap felvált, aláment a por, a samsung fólia tapintása nekem nagyon gumis....stb. Sorolhatom még de a vége az hogy hülye vagyok, keresem a tökéletest. Ez tetszik, most, még, bár az original jobb lett volna.

(#24953) Taoharcos


Taoharcos
aktív tag

Sziasztok!

Egy S7-re szerettem volna fóliát rakni, bementem a GSM-eshez és azt mondja nincs olyan fóliája ami a széleken nem állna el, és előbb-utóbb lejön, nem ajánlja. Létezik hogy nem lehet rá normálisan fóliát rakni? Van olyan ami a szélein is rátapad, nem válik el?

Üdv, Zoli

(#24954) oba válasza Taoharcos (#24953) üzenetére


oba
addikt

Létezik, mivel 2,5D üveg, azaz a szélein picit ívelt. Teljes felületű tapadást csak a nedvesen felhelyezhető fóliával tudsz elérni mint IQ Shield és társai. Az picit más mint a hagyományos fólia, tapintásra is, és a felhelyezés módja szerint is. Itt egy videó róla: [link] Igaz s7 edge, de a lényeg látszik.

(#24955) samu74 válasza oba (#24940) üzenetére


samu74
addikt

Egy próbát megérne szerintem. Én 4 hónapig szívtam ezzel, aztán anno nougat béta miatt a CSC -t lecserélve felraktam a BTU romot. Ez tavaly november volt.Azóta csak ezt preferálom mert felraktam én a független meg vodás romot is, de egyik se volt szimpi...Az hogy így meg régiónak nem Magyarországot ír ki,nem izgat. :) Működjön.
Ja,és a nokiauser megoldása is működhet, csak a modem file-t felrakni. És akkor nem kell lebutítani a telot 2 meg 3g-re.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24957) ShadowLac válasza h65535 (#24956) üzenetére


ShadowLac
addikt

a gyári is jó és a spigen is.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#24958) Talala válasza Poplacsek (#24951) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi az infót! A nilkin tokok nem nagyon tetszenek. Amfilm mennyire befolyásolja az érintés érzékenységét, hogy lehetne leírni? Gyári flip tokokat néztem még, az "okosabbik" fajtából, sose volt flip tokom nem tudom mennyire jönne be (sztm nem nagyon). Legrosszabb esetben maradog spigen tok +spigen folia párosnál. Azzal nem nagyon lehet mellé lőni úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#24959) _Moriarty_ válasza Talala (#24958) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Én megvettem a gyári flip tokot, majd megdöbbenve tapasztaltam, hogy aod nem működik vele. Lehet, hogy már igen, de nekem csalódás volt, el is adtam. Spigen Thin Fit tokom van, marad is.

(#24960) kaciokos válasza gerner1 (#24937) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez világos, de nekem nem a visszaváltással volt a probléma: ha a korábban leírt állapotba került a telefon, a 4G sem volt tulajdonképpen aktív, netezni sem tudtam, a térerő jel meg mintha lefagyott volna, akárhova mentem, nem változott. Szóval ténylegesen nem volt fent semmilyen hálózaton, és addig nem is lépett fel, amíg nem volt egy repülő üzemmód ki/be. Na ez a hiba szűnt meg nálam.

(#24961) Taci


Taci
addikt

Megkaptam tegnap az S7-et a T-től, és már el is kezdtem belakni, sőt, éjfél körül aludtam el, annyira belejöttem. :D Minden rendben eddig (lekopogom), egyedül csak azt nem találom, hogy a gyári Mail app-ban hogyan lehet beállítani, hogy levél törlése előtt megerősítést kérjen. Néztem a Samsung fórumán, de amit írnak, az a menüpont nem létezik. Nem egy nagy érvágás, de azért picit hiányolom.
A T-s csengőhangok és főleg a boot-hang irritál, de majd kipróbálom a Silent Boot-ot vagy mi is a neve.

Amúgy pedig kisebb, mint emlékeztem... (tavaly novemberben vettem először). Egy Note-tal úgy érzem, meg tudnék birkózni... :D (Note FE? :U )

[ Szerkesztve ]

(#24962) Burt1793 válasza Taci (#24961) üzenetére


Burt1793
veterán

Törlés a balra söprws, utána jobbra söpréssel visszajön.

(#24963) nikkor válasza _Moriarty_ (#24959) üzenetére


nikkor
aktív tag

A kijelzőre milyen fóliát tettél?

(#24964) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

T-nél vásárolt S7-et biztosan regisztrálni kell a Samunál a 2. évi garira? Nekem az átvételkor a T-s ügyintéző azt mondta hogy alapból 2 év gari van rá... Bár eléggé inkompetensnek tűnt mivel függetleníteni sem akarta először a készüléket nekem, illetve a számlát sem nyomtatta ki (nem akarok belemenni de a sztori itt és itt olvasható akinek sok ideje van).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24965) Taci


Taci
addikt

Amúgy én ezt a tokot rendeltem, és nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szép, nem vastag, nagyon jól néz ki vele a telefon, a kijelző síkja fölé hajol, így még az üvegfóliát is "védi" (és még csak nem is egy darab fóliában érkezett, hanem teljesen minőségi érzést kelt a csomagolása is), és ehhez képest csak ~700 Ft volt...

Negatív vele kapcsolatban talán az, hogy egy picit mintha csúszósabb lenne, számomra legalább is az üveget sokkal stabilabb fogni, mint ezt az anyagot.

[ Szerkesztve ]

(#24966) gerner1 válasza Dyingsoul (#24964) üzenetére


gerner1
Topikgazda

1 + 1 évre regisztrálni kell. Telekom tájékoztató.

[ Szerkesztve ]

(#24967) Fifi válasza Taoharcos (#24953) üzenetére


Fifi
őstag

Nekünk a helyi GSM boltban ilyet raktak rá:

Feleségemnek karácsony óta van fent, fiamnak ~3 hete, az enyémen is ~3 hete, de én még nem használom, a dobozában pihen.

(#24968) fecske95 válasza Dyingsoul (#24964) üzenetére


fecske95
tag

Igen, ha most vetted, mert a T -nél 1 év garival adták mostanában.
A minap végigcsináltam a dolgot itt írtam róla:
(#24886)

[ Szerkesztve ]

(#24969) gerner1 válasza Fifi (#24967) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Múlt héten még olyasmiket írtál, mint aki éppen belakja a készüléket. .... - Caller ID -et kerestél, Unison for Android -dal küzdöttél, csináltál FR -t is, stb ....
Mi történt ?

[ Szerkesztve ]

(#24970) Kroni1 válasza Fifi (#24967) üzenetére


Kroni1
veterán

Mennyibe faj egy ilyen??

(#24971) fecske95 válasza Dyingsoul (#24964) üzenetére


fecske95
tag

Mennyibe kerül most a T-nél a függetlenítés?

[ Szerkesztve ]

(#24972) gerner1 válasza Kroni1 (#24970) üzenetére


gerner1
Topikgazda

~1800 körül ..

(#24973) Fifi válasza gerner1 (#24969) üzenetére


Fifi
őstag

Próbáltam belakni, de az Unison for Android azóta sem működik a PC-vel történő szinkronizáláskor és a fejlesztő 2db e-mailemre sem reagált semmit. :(
Számomra pedig fontos, mert ezzel kerülne minden adat naponta a telefon SD kártyájára, ami a PC-n, notebookon vagy szerveren változik, így a telefonon is mindig naprakészek a dolgaim, nem kell a szerverre csatlakoznom és onnan megnézni/letölteni.

Már találtam kerülő megoldást, de azzal sokkal lassabb az adatátvitel, meg ha már fizettem a programért legyen support :DDD

Amíg nem működik rajta minden flottól, addig használom az atomstabil S5-öt.

(#24970) Kroni1 Ha jól emlékszem ~4eFt felrakva az egységára. Mivel több dolgot intéztem, kaptam kisebb kedvezményt. :U
Ha rákeresel gigatelnél biztos barátibb áron lehet netről megrendelni.

Szerk: meg is találtam 2.500,-Ft.

[ Szerkesztve ]

(#24974) Fifi


Fifi
őstag

Ahogy elnézem a gigatel palettáján van jó néhány fólia még.

(#24972) gerner1 Az egy másik fólia, az nem ér ki a szélére! A fenti listában az általad linkelt is szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#24975) Dyingsoul válasza gerner1 (#24966) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Bementem a SES-be, vittem a SZÁMLA-t + a dobozt, készüléket (még ki sem bonttottam a dobozt).

Azt mondták megvan a 2 év gari rá, nem kell külön regisztrálni. :Y Hozzáértőnek tűnt a figura, még hátra is vitte leellenőrizni biztos ami biztos alapon.

A történethez az is hozzátartozik, hogy nincs T előfizetésem, regisztráció nélkül rendeltem online a készüléket amit átvételkor egyből függetlenítettem ott a T pontban (amire először azt mondta az ügyintéző, hogy nem lehetséges....).

Szóval T-s hivatalosan függetlenítettre azt mondták a SES-ben, hogy 2 év érvényes gari van rá de ha gari problémával viszem be hozzájuk akkor vigyem a függetlenítésről szóló papírt is.

Ettől függetlenül azért a Samsung fiókomhoz is hozzá fogom adni illetve beregizem a készüléket, rosszabb csak nem lesz tőle.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24976) Fifi válasza fecske95 (#24971) üzenetére


Fifi
őstag

Bruttó 15eFt, de csak akkor csinálják meg, ha nincs rá hűség.

(#24977) gerner1 válasza Fifi (#24974) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, észrevettem. :) Figyelmetlen voltam. Köszönöm, hogy korrigáltál .

(#24978) Fifi válasza gerner1 (#24977) üzenetére


Fifi
őstag

;)

(#24979) gerner1 válasza Dyingsoul (#24975) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A készülék regisztrálása online, nem sok idő. Probléma esetén pedig, biztosabb a haztól-házig prem. szolgáltatás is. Ezen felül, amennyiben szükséges, akkor adott esetben át nyúlhatnak az üzlet felett ...

[ Szerkesztve ]

(#24980) kutga válasza Dyingsoul (#24975) üzenetére


kutga
nagyúr

Ettől függetlenül csak regisztráld.

Let the Zone take me if I am.

(#24981) mateus válasza gerner1 (#24937) üzenetére


mateus
senior tag

Ez így tiszta, viszont az miért van, hogy az előtte 1 évig használt A3 2016 sosem produkált ilyet, az S7 pedig pár hete van meg, de már párszor előfordult ugyanolyan használati szokásokkal és beállításokkal, hogy látszólag volt térerő, de kikapcsoltat jelzett másoknak. Plusz volt, hogy én is próbáltam hívni, és nem épült fel a hívás, csak néma volt a vonal.
Repülőgép mód be-kikapcs megoldotta, ami a baj, hogy nem tudni mikor jelez kikapcsoltat másoknak.

(#24982) Ferike81 válasza mateus (#24981) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ez egy érdekes téma. Elég sokszor esett erről már szó itt. Nekem pl a 6-os droidon csinálta, mióta frissítettem Nougatra, azóta minden rendben van. De sokaknak a Nougattal jött elő a nyűg.

Más.
Nekem a 7.0-án javult a készenléti idő, és a múlthéten jött frissítés óta mintha még jobb lenne. Bár mivel nagyjából biztonsági frissítés volt ezért valószínűleg csak placebo. Az tuti, hogy kép törlését magyarul írja múlthét óta.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24983) #33253120


#33253120
törölt tag

Tartozékra ugye 1 év gari van?
Kipukkant a töltőkábelem. :(

(#24984) nikkor válasza Dyingsoul (#24975) üzenetére


nikkor
aktív tag

Előfizető se vagy és T-s sim kártyád sincs? Hogy tudtad így ilyen kedvező áron megvenni? Néztem a honlapot, ott csak előfizetéssel látom ezt az árat.

(#24985) Dyingsoul válasza nikkor (#24984) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Listaáron. Nem vagyok előfizető. Nincs T regisztrációm sem. Regisztráció nélkül is lehet leadni rendelést, ott a gomb.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24986) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Itt is bekérdezek, mert T-s topikban azt mondták ez telefonfüggő is lehet:

T-s telefon hivatalos függetlenítése után hol küldik az S7-hez a kódot?

(#24971) fecske95: 15 ezer.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24987) petrson válasza #33253120 (#24983) üzenetére


petrson
senior tag

Úgy tudom igen.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#24988) kutga válasza #33253120 (#24983) üzenetére


kutga
nagyúr

A kábel? :F

Let the Zone take me if I am.

(#24989) kulu22 válasza Dyingsoul (#24986) üzenetére


kulu22
aktív tag

Az ügyfélszolgálatos csaj azt mondta, hogy nem kell semmit csinálni, miután szól, már független lesz, de azért a biztonság kedvéért elküldte sms-ben is a kódot. Kellett is, mert kézzel kellett bepötyögnöm, OTA nem működött vagy nem indítottam elégszer újra vagy nemtuom mit nem csináltam jól. A lényeg, hogy kérd el a kódot is.

szerk: A menete az volt, hogy eleve T pontba kértem a készüléket miután listaáron megrendeltem. Ott közöltem, hogy azzal a lendülettel szeretném függetleníteni is, el is indították a kérelmet és mondták, hogy kb. 24 óra amire megvan. Adtam egy kontakt telefonszámot, azon kerestek utána.

[ Szerkesztve ]

(#24990) Fifi válasza Dyingsoul (#24986) üzenetére


Fifi
őstag

Nekünk e-mailben küldte el a helyi T-Pontban lévő ügyintéző, akinél intéztük a dolgot.
Amikor S5-öt függetlenítettem, akkor meg egy cetlire írták fel már az ügyintézés során. Ez nem gond, mert úgyis csak egyszer van rá szükség. :D

Kell a kód és egy másik szolgáltatótól való SIM, mert azt behelyezve kéri a telefon csak a kódot, akkor történik meg a függetlenítés ténylegesen.

(#24991) Dyingsoul válasza kulu22 (#24989) üzenetére


Dyingsoul
veterán

De honnan kérjem el a kódot? :DDD Kiperkáltam a 15k-t és csak annyit mondott 3 munkanap mire végbemegy a dolog mert embereken keresztül megy az egész és az adminisztráció ennyi idő :( Én is ugyanúgy listaáron vettem, nincs előfizum illetve semmi közöm a T-hez. Regisztrációm sincs.

Szóval azt mondod keresnek telefonon majd. Téged mennyi idő múlva kerestek kb? 24h-t írtál de az nem derült ki, hogy valójában mikor kerestek.

(#24990) Fifi: Rendben van de nekem nincs kódom. Nem kaptam semmit csak egy számlát a függetlenítésről. Amikor ott kifizettem, kellett volna kapnom egy kódot?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24992) kutga válasza Dyingsoul (#24991) üzenetére


kutga
nagyúr

A T-t ismerve én inkább visszamennék hozzájuk. Legutóbb a náluk személyesen leadott eszközt ott helyben nem sikerült rögzíteniük, inkább elkzedtek sms-ekkel bombázni hogy hol vannak. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#24993) Dyingsoul válasza kutga (#24992) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Örülnék ha nem kéne visszamennem hozzájuk, mert ma voltam már bent náluk és rájuk borítottam az asztalt. 4 ügyintéző foglalkozott velem mire sikerült kinyomtatni a nyomorult számlát a készülékről.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24994) gerner1 válasza mateus (#24981) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nézd. Számos megoldás felszínre került már, és bármelyik is legyen az, amelyik valamelyikünknél megoldást eredményez, mert mindegyikkel van valami járulékos nehézség, kellemetlenség is.
Van aki, nem akar 6.0 -ás modem file -t feltologatni, és az miatt OTA-n frissítést nem-kapni ... -illetve nem akar annyit Odin -ozni, amellyel egyébként megoldható. Van, aki nem akar másik CSC -re lépni. Van, aki ha már 4G -s készüléket vett, nem akarja azt egy régebbi hálózattípusra állítva használni, amíg széleskörben elterjedt aktív VoLTE lesz ... -akkor sem, ha éppen a napi tevékenységéből merítve, semmi nem indokolná a 4G tempó (ami plö kettes, vagy hármas térerőn már nem is biztos, hogy olyan "combos") feltétlen szüksegességét. Van, aki rendszeresen a repülő üzemmód KI/BE megoldást preferálja, akár naponta több alkalommal is. ... - Lehetne sorolni tovább...

Mindegyik érthető álláspont, és ki - ki a saját belátása szerint választ ezek közül. Az én szubjektív véleményem továbbra is az, hogy inkább helyfüggő a dolog (és-hogy azon a környéken, az egymással szomszédos cellatornyok installációja - egymással azonos -e, vagy sem ... ), mert ha ugyan az a készülék -azonos felhasználási móddal- a legtöbb helyen jó, és használható -> másutt pedig anomáliákat produkál, akkor az az én olvasatomban picit részletesebb vizsgálatért kiált, mint egy szimpla készülékre, vagy annak szoftverére fogom egyszerűsítés, miközben ezzel más készülékek is érintettek ..

(#24995) nggabi válasza kulu22 (#24989) üzenetére


nggabi
nagyúr

Ájfónnál valóban így megy, de samsungnál kérjétek el a kódot :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#24996) gerner1 válasza Dyingsoul (#24991) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem nem fognak ezzel felhívni, és bediktálni a kódot. Az ugyanis bizalmas adat. Emillben, vagy SMS -ben kapod meg.

(#24997) Ferike81


Ferike81
senior tag

Úgy látom van itt aki használ mágneses töltőcsatlakozót. Visszaolvastam, de nem élnek már a linkek. Ha van bevált mágneses aljzat valakinek be tudná linkelni? Köszi előre is! :R

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24998) kulu22 válasza Dyingsoul (#24991) üzenetére


kulu22
aktív tag

Valóban 24óra volt, na jó, lehet hogy 26. Hívott a csaj, hogy elvileg megvan és küldte a kódot.
Mindig mérgelődök, hogy a T milyen macerás és lassú, de a múltkor a Vodához ballagtam be adategyeztetni és azon felül, hogy egy gyakorlatilag üres ügyfélszolgálati irodában várakoztam majdnem 45 percet, majd az ügyéntéző még pofákat vágott, hogy nem csak egy számra szeretném megtenni, azt kell mondjam, hogy a T eddig nálam a még mindig legjobb. Nem mondom, hogy nem lehetne mit javítani, de akár mobilos gondom volt akár itthoni net, mindig záros időn belül megoldották, normális hozzáállással.

(#24999) Dyingsoul válasza kulu22 (#24998) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi az infókat, írtam privit neked mert már én is haragszom magamra hogy szétoffolom a topikot.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25000) handrash válasza Dyingsoul (#24999) üzenetére


handrash
őstag

Vélhetően megcsináltam a modem cserét, hol tudom leellenőrizni?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.