Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Megjöttem én is egy fekete S7-el.
S4-et váltott.

Jelenleg PB4 FW van rajta, felajánlotta a PD1-et.
Érdemes frissíteni?

(#3002) Damage401 válasza HUNgabus (#2998) üzenetére


Damage401
senior tag

Rendben, várom

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3003) kengyel válasza hr2 (#3001) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia !

Az én vélemény szerint, a PB4 sokkal jobb volt, mint a PD1. Várd meg a többiek véleményét is, mert van akinek az újabb rom jobban bejött.
Üdv itt a Topikban !

kengyel

(#3004) nuri válasza kengyel (#3003) üzenetére


nuri
aktív tag

Ha csempefotós vagy mindenképp az újat rakd fel.

(#3005) kengyel válasza nuri (#3004) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mondjuk nem én kérdeztem, de azért köszi :D Én már régen felraktam, de szerintem az első rom jobb volt.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3006) Intel q8200 válasza sagit (#2986) üzenetére


Intel q8200
senior tag

http://www.ebay.co.uk/itm/Spigen-Galaxy-S7-Edge-Thin-Fit-Series-Cases-/191812283823?var=&hash=item2ca8e72daf:m:m4ni9AOWBiiWV8AGfVT7gog

iPhone 14 pro

(#3007) #67656192 válasza nuri (#3004) üzenetére


#67656192
törölt tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#3008) nuri válasza kengyel (#3005) üzenetére


nuri
aktív tag

Tudom, csak nem volt erőm fentebb kattintani.

(#3009) Zsírkréta


Zsírkréta
csendes tag

szép napot. az elmult napokban mindennap produkálta azt a hibát,hogy nem inditott hivást csak ujrainditás után. aztán 3 napja csak 3G-n üzemel,azóta nem jött elő ez a jelenség,lehet a hálózattal (4G) lehet gebasz? T-mobil.

(#3010) HUNgabus válasza kengyel (#3000) üzenetére


HUNgabus
senior tag

nekem vodas s7 hátul samsung ISOcell, a független S6 van hátul SONY

(#3011) kengyel válasza HUNgabus (#3010) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mondjuk nem értem, nagy különbséget nem látok közöttük. Használtam a Samsung saját kameráját is, de nekem azzal sem volt gondom, jó képeket tudtam vele csinálni.

kengyel

(#3012) HUNgabus válasza kengyel (#3011) üzenetére


HUNgabus
senior tag

ezt hogy érted? volr s7 isocell hátsó kamerával most meg van egy másik amiben sony van?

(#3013) kengyel válasza HUNgabus (#3012) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem, az előző telefonban volt hátsó Samsung kamera, a mostani S7-ben, Sony van.

kengyel

(#3014) HUNgabus válasza kengyel (#3013) üzenetére


HUNgabus
senior tag

már az s6nál is szinte minden tesztben jól látszót hogy jobb a sony, s7nél azt mondják kicsi a különbség,
hát lehet hogy s7 sony is samu közt igen, de az s6 sonyhoz képest szerintem nem, az hangsúlyozom hogy egyéni preferencia de jobb, élesebb, sötétben magas ISO-n is jobb, videót még nem néztem össze..

(#3015) kengyel válasza HUNgabus (#3014) üzenetére


kengyel
nagyúr

A videó részét még ki sem próbáltam,pedig több mint egy hónapja megvan.

kengyel

(#3016) HUNgabus válasza kengyel (#3015) üzenetére


HUNgabus
senior tag

én sokat fotózok videózok mobilal, nagy gép soxor otthon marad, munka szempontjából is kell a jó minőség, csak levideózom ami kell otthon meg kiszedek belőle képeket, 4k-nél már eléggé használható, FHD még nem vol az,

(#3017) sagit


sagit
addikt

Gyors lőttem pár képet sony és samsung kamerás s7-tel, semmi beállítás, full autómata, a nap se süt már. Én nem sok különbséget látok.

Sony:

Samsung:

Nem átméretezve is rakjam fel valahová? Ha igen hová?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3018) #67656192 válasza sagit (#3017) üzenetére


#67656192
törölt tag

Különösebben nem vagyok szakértő, nekem tetszik mindkét kamera képe.

(#3019) kengyel válasza sagit (#3017) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én nem látok egetverő különbséget, jó mind a két kamera.

kengyel

(#3020) student válasza sagit (#3017) üzenetére


student
őstag

cool ez bill. milyen tipus?

(#3021) petrson


petrson
senior tag

Másodszor fordul elő, hogy főleg Google appok YouTube, Chrome, Play nem tölt be, csak ha újraindítom a telefont. Pár napja fut csak a telefon restart után, volt másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3022) kengyel válasza petrson (#3021) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam még ilyen nem volt.

kengyel

(#3023) MPite


MPite
tag

Érdekes dolog történt. fél12-kor feküdtem le, az akkumulátor 55%-on volt. Reggel 8-kor meg se moccant a telefon, valami nagyon beakadt éjféltől. Még szerencse, hogy nem hétköznap, mikor kelnem kell... Ami érdekes, hogy nem mutatja, hogy mi szívta le az akksit, a SoT 2 óra. Valaki járt már így?

[ Szerkesztve ]

(#3024) papi77 válasza Zsírkréta (#3009) üzenetére


papi77
addikt

Párom cègesèt pèntek reggel adta le a főnökènek,aki majd holnap viszi szervizbe a sajátjával együtt.
Ace4 be került vissza a vodás kártya,amivel termèstetesen hibátlanul müxik minden!
Mindenesetre várjuk a szerviz magyarázatát,hogy mièrt van hogy minden más gyártó teljei hibátlanok,csak az s7 nèl jön elő a hálózat gond!
Úgyhogy a " voda a hibás " teória mostmár biztosan megdölt!

Az első: NOKIA 1611

(#3025) bulikavagyok válasza papi77 (#3024) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Biztosan megdőlt? :F :N Nekem az S6-al is ugyanezt csinálta (szervizben is volt emiatt). Jöttek a hívásértesítő SMS-ek, illetve hívásindításkor a "nincs regisztrálva a hálózaton" üzenet. Tehát szerintem ez nem S7, hanem Samu probléma lesz, csak nem érint minden típust. Nekem az S7-el még nem volt ilyen problémám! (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

(#3026) papi77 válasza bulikavagyok (#3025) üzenetére


papi77
addikt

Majd meglátjuk mit mondanak a szevizben.
Az említett Ace 4 et majdnem egy èvig használta a párom előtte hibátlanul!

Az első: NOKIA 1611

(#3027) bulikavagyok válasza papi77 (#3026) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A szerviz tehetetlen. Csinálnak egy szoftverfrissítést, és viszlát..:) Nekem legalábbis ennyi volt. Amikor az S6-osom szervizbe volt (többször is), nekem sem produkálta ezt a hibát az S4..

[ Szerkesztve ]

(#3028) andrejevic82


andrejevic82
újonc

Üdv.
az miért van, hogy ha a telefon felmelegszik (használat v. töltés miatt) és utána lezárom és lerakom, folyamatosan tartja azt a hőmérsékletet! nem "hűl" vissza, az akksit meg zabálja. 100%ról másfél óra alatt lemerül!
viszont ha bezárom az összes háttérben futó megnyitott menüket, alkalmazásokat akkor azonnal vissza áll normális állapotba!
ötlet?

(#3029) arn77 válasza andrejevic82 (#3028) üzenetére


arn77
aktív tag

Ott valami nagy gebasz lehet a rendszerrel. Szerintem csinálj egy Factory Resetet.

(#3030) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

megcsináltam az S6 sony vs S7 tesztet, így nem teljesen igazságos mert más a látószög, az objektív fényereje és a felbontás is, a teszteben próbáltam hasonló látószöget produkálni így kicsit közelebb mentem az s7-tel, a felbontást vissza vettem az S6-ban 12Mp-re, az obi fényerejével nem tudtam mit kezdeni, próbáltam kitámasztani és a kézremegést minimalizálni a bemozdulások végett, van a csomagban napfényes, árnyékos, benti sötét és benti vakus is,

most végignézve sokadjára már nem annyira egyértelmű a helyzet, néhol talán szebb a samu de valószínűleg a jobb optika és/vagy szoftver miatt ami nem annyira a szenzor érdeme,

az ÉN saját véleményem és döntésem továbbra is az hogy a sony-nak szebb a képe, nem annyira túlszaturáltak a színek, a részletek is valósak nem pedig túlélesítettek mint a samunál, ennyi

lehet más másképp látja, nekem ez a véleményem és valószínűleg csere lesz belőle, megvárom a HTC 10 vagy a samu s7 minit, hátha beleteszi abba is a samu ezt a kamerát,

akit érdekel az innen letöltheti pár hétig fent hagyom :

https://mega.nz/#!g5YjjCAZ!KyRo87NK43-AkirVWnhbvwt34cS6c5sGZjSApGmz4e0

szép napot

(#3031) Damage401 válasza HUNgabus (#3030) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Köszönöm a fáradozást. Megnézve a képeket gondolom minden második az S7 kép. Azok nagyon jók az Én szememnek, részletgazdagabb, színnel teli. Engem meggyőzött :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3032) deze75


deze75
csendes tag

Nemrég írtam,hogy bekapcsol magától a BT és nem enged belőle.
Nos megkerült a baj okozója!
A "mi band" okos-karkötő alkalmazás állandóan bekapcsolta a BT-t.
Kar érte ,de delete lett belőle.Azóta nem kapcsol be a BT.

(#3033) Viktor0610 válasza deze75 (#3032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De használod a karkötőt? :P

Mert Bt nélkül kb. semmi értelme. :D

Samsung Galaxy A54

(#3034) #67656192 válasza bulikavagyok (#3025) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem ha Lte/3g/2g automatikus üzrmmódban van azonnal jönnek a hibák. Csak 3g-n semmi baja.. Hogy a szolgáltató vagy a Samsung a hibás azt nem tudom. Én ezért biztos nem küldöm szervizbe, inkább használom fix 3g-n.

[ Szerkesztve ]

(#3035) deze75 válasza Viktor0610 (#3033) üzenetére


deze75
csendes tag

ja nem persze.........nem túl szép dísz

(#3036) #67656192 válasza #67656192 (#3034) üzenetére


#67656192
törölt tag

A legelső rommal mintha nem lettek volna ilyen problémák..
Ezért bizom benne, hogy szoftver és nem hardver probléma lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3037) Toma7


Toma7
csendes újonc

Szevasztok!
2 hete én is csatlakoztam a Galaxy S7 tulajok társaságába.
1 hete rakattam a kijelzőre és a hátlapra is Wowfixit kijelzővédő bevonatot. Próbálta már más is vagy hallottatok már róla?

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3038) Tonimcfish válasza Toma7 (#3037) üzenetére


Tonimcfish
tag

neked, hogy vált be? most rákerestem, jónak tünik, de konkrét véleményt nem találtam róla.

mi 11 lite 5g

(#3039) Toma7 válasza Tonimcfish (#3038) üzenetére


Toma7
csendes újonc

Még csak 1 hete használom szóval nem sok tapasztalat van. Annyit mondhatok, hogy természetesen így nagyon szép a kijelző (mivel nem látszik, mint a fólia). Én egyébként is nagyon vigyázok rá szóval arról nem tudok nyilatkozni egyenlőre, hogy karcálló -e vagy sem, de bízom benne, hogy igaz amiket állítanak róla. Szerencsés voltam, mert múlt vasárnap a Fitbalance-on volt egy standjuk és nagyon promózták a terméket (még nagyon új dolog) így most nekem teljesen ingyen felkenték előre és hátra is. Ott volt egy öltönyös fazon, aki az almás készülékének a kijelzőjét csapkodta a kulcsával ezzel bizonygatva, hogy ez nagyon strapabíró bevonat. A vizet tényleg taszítja, de igazából ez ennél a készüléknél teljesen mindegy. Azt nem merem kipróbálni, hogy pl. a kulcsomat végighúzom a kijelzőmön akkor mi történik... :)

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3040) Tonimcfish válasza Toma7 (#3039) üzenetére


Tonimcfish
tag

az a bajom vele, hogy tok attól még kell rá, anélkül nem merem használni, pedig úgy adná ki a kecses formáját... de sajna heti 1* elejtem.....3500ftért irják az árát. végig nézted a felrakást? nem találtam videot róla, pedig érdekelne...

[ Szerkesztve ]

mi 11 lite 5g

(#3041) arn77 válasza Toma7 (#3037) üzenetére


arn77
aktív tag

Én is kentem fel rá egy adagot. Majd elválik, hogy mit tud, de van egy olyan érzésem, hogy ez csak placebo. Ingyen biztos jól jártál vele.

(#3042) Looserke válasza Toma7 (#3039) üzenetére


Looserke
őstag

Nem kulcsot kellett volna csapdosni hozzá, hanem egy marék homokot végig dörzsölni a kijelzőn. Ha attól nem lesz karcos akkor semmitől...

(#3043) Bilux válasza Looserke (#3042) üzenetére


Bilux
veterán

+1
Ugyanis a csodaszer nélkül sem karcolódik meg az üveg a puha fém miatt...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3044) Toma7 válasza Tonimcfish (#3040) üzenetére


Toma7
csendes újonc

Nekem is van rajta azért tok csak, ha már ingyen volt akkor kértem a hátuljára is.
Igen végignéztem ahogy csinálták. Először szépen letisztították aztán raktak egy cseppet ebből a csodából a kijelző közepére, amit szépen ujjal szétkent teljesen majd vártunk pár percet míg megszáradt és a végén áttörölték.

arn77: Igen ingyen nem volt vesztenivalóm aztán majd kiderül mire jó.

Looserke: Engem sem győzött meg teljesen a kulcsos mutatvánnyal.

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3045) migabi24 válasza Toma7 (#3044) üzenetére


migabi24
nagyúr

És hogy szeded le rólla ha elcsunyul?

(#3046) Toma7 válasza migabi24 (#3045) üzenetére


Toma7
csendes újonc

Ez nem látszik rajta szóval nem tud elcsunyúlni csak elvileg lekopik kb. 1 év után.

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3047) Tonimcfish válasza migabi24 (#3045) üzenetére


Tonimcfish
tag

pont erre gondoltam, ha leakarom szedni, akkor mi ujság ?:))

mi 11 lite 5g

(#3048) manokaki válasza Tonimcfish (#3047) üzenetére


manokaki
őstag

én úgy hallótam a csiszoló papírnak nem áll ellen ! :D

(#3049) Toma7 válasza Tonimcfish (#3040) üzenetére


Toma7
csendes újonc

https://youtu.be/fdjlBw0lpR8

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3050) kengyel válasza #67656192 (#3034) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez a módszer nálam is bejött, mióta 3G.-n használom, nincs vele gond.

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.